Ook vrouwen vingeren op straat?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:49 schreef twi het volgende:
Online zou ik alle trolleys van de wereld mee naar Rotterdam sjouwen, alle kebabtenten beroven van hun flesjes Glassex en bij alle toeristen doen alsof ik iets van ze jat, waarna ik hard weg ren.
			
			
			
			Ik deed helemaal niet bij toeristen of ik iets van ze jattequote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:49 schreef twi het volgende:
Online zou ik alle trolleys van de wereld mee naar Rotterdam sjouwen, alle kebabtenten beroven van hun flesjes Glassex en bij alle toeristen doen alsof ik iets van ze jat, waarna ik hard weg ren.
			
			
			
			Alsof kruimels begrijpen dat ze niet over de rand van een bord mogen komenquote:
			
			
			
			Maar ik welquote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:51 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Alsof kruimels begrijpen dat ze niet over de rand van een bord mogen komen
			
			
			
			En wat Mur zegtquote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:50 schreef Murdera het volgende:
[..]
Jij hebt wel veel vertrouwen in mijn oog hand coördinatie op de vroege morgen.
			
			
			
			Je kende die Turk op het Rokin?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:50 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik deed helemaal niet bij toeristen of ik iets van ze jatte
			
			
			
			Neequote:
			
			
			
			
			
			
			
			Gewoon doenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:59 schreef -Miauw- het volgende:
Ik heb zin om in de kast te kruipen en een uurtje te gaan slapen
			
			
			
			
			
			
			
			Beter ga je niet chillen maar sporten.quote:
quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:44 schreef twi het volgende:
Mensen in de sportschool die een half uur op een apparaat voor zich uit zitten te staren zonder wat te doen
Optfyfen dan!
			
			
			
			Oh, dus daarom zat die man zo naar me te staren.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:06 schreef Murdera het volgende:
[..]
Beter ga je niet chillen maar sporten.
[..]
			
			
			
			Ik gok op de vaatwasser, in de keuken, met een vork.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:05 schreef Samzz het volgende:
Wtf, net stofgezogen, was opgehangen, gestreken en de vaatwasser uitgeruimd en nu ziek ik dat m'n vinger onder het bloed zit.
			
			
			
			Ik gok het keukenmes, aangezien ik geen vorken in de vaatwasser hadquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:06 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik gok op de vaatwasser, in de keuken, met een vork.
			
			
			
			Je denkt toch niet dat je vaatwasser het bewijsmateriaal zo makkelijk laat slingeren? Die heeft hij 12 wasjes geleden achtergehouden, en zal nu nog ergens boven in het hoekje vastgeklemd zijn.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:07 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik gok het keukenmes, aangezien ik geen vorken in de vaatwasser had.
			
			
			
			
			
			
			
			Ik moest een boertje laten. Is een heel normaal iets hoor.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:11 schreef Murdera het volgende:
[..]
Geen gezeur, geen pesterijen, geen gerefereer naar tiny chat, doe normaal etc...
			
			
			
			De trutquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:08 schreef Murdera het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat je vaatwasser het bewijsmateriaal zo makkelijk laat slingeren? Die heeft hij 12 wasjes geleden achtergehouden, en zal nu nog ergens boven in het hoekje vastgeklemd zijn.
Leer mij die vaatwassers kennen. Klerelijers, allemaal.
			
			
			
			QA?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:12 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik moest een boertje laten. Is een heel normaal iets hoor.
IK WIL VAN DIE DM'S AF!! Nu al
Of QA beter gezegd
			
			
			
			Alle vrouwen zijn hetzelfde. Allemaal truttenquote:
			
			
			
			Schakel de optie uit dan.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:12 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik moest een boertje laten. Is een heel normaal iets hoor.
IK WIL VAN DIE DM'S AF!! Nu al
Of QA beter gezegd
			
			
			
			Quote Alert.quote:
			
			
			
			hahaquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:13 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Alle vrouwen zijn hetzelfde. Allemaal trutten
			
			
			
			Lekker voor jequote:
			
			
			
			Klootzakquote:
			
			
			
			Ik nog steeds nietquote:
			
			
			
			Dat dan weer wel jaquote:
			
			
			
			Ik heb 5894 euro op mijn rekening staan en er komt nog 800euro bij, en jij?quote:
			
			
			
			Ik heb serieus al 3x gebeld met de afdeling fraude en krijg elke keer te horen dat ik geduld moet hebbenquote:
			
			
			
			
			
			
			
			Des te vaker je belt des te langer laten je wachten.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:25 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik heb serieus al 3x gebeld met de afdeling fraude en krijg elke keer te horen dat ik geduld moet hebben
			
			
			
			Blokkering zou er gisteren van af gaanquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:27 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Des te vaker je belt des te langer laten je wachten.
Elke keer dat je ze lastig valt leggen ze je dossier iets verder naar onderen op de stapel.
			
			
			
			Stuur een mail dat je dreigt met een rechtszaak omdat ze onrechtmatig je geld vasthoudenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:25 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik heb serieus al 3x gebeld met de afdeling fraude en krijg elke keer te horen dat ik geduld moet hebben
			
			
			
			Ik vroeg vrijdag al waar het goed voor was en of ze niet konden lezen, toen kreeg ik de mededeling dat ze echt wel alles goed bekijken hoor, maar dat gedeelte van Uwv hebben ze gemistquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:27 schreef Samzz het volgende:
[..]
Stuur een mail dat je dreigt met een rechtszaak omdat ze onrechtmatig je geld vasthouden.
			
			
			
			ze hebben in 1 ding wel gelijk dat het uwv gewoon een criminele organisatie isquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:30 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik vroeg vrijdag al waar het goed voor was en of ze niet konden lezen, toen kreeg ik de mededeling dat ze echt wel alles goed bekijken hoor, maar dat gedeelte van Uwv hebben ze gemist
			
			
			
			Idiotenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:30 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik vroeg vrijdag al waar het goed voor was en of ze niet konden lezen, toen kreeg ik de mededeling dat ze echt wel alles goed bekijken hoor, maar dat gedeelte van Uwv hebben ze gemist
			
			
			
			Ja maar ik wil gewoon geld uitgevenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:31 schreef Royco1 het volgende:
[..]
ze hebben in 1 ding wel gelijk dat het uwv gewoon een criminele organisatie is
			
			
			
			Je mag het ook aan mij geven.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:31 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja maar ik wil gewoon geld uitgeven
			
			
			
			
			
			
			
			Voor die schoenen zekerquote:
			
			
			
			Okequote:
			
			
			
			Ik weet nog wel wat goede bestemmingen.quote:
			
			
			
			Ik weet er ook een paarquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:32 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik weet nog wel wat goede bestemmingen.
			
			
			
			Een van die bestemmingen bevat vast niet het woordje Samzzquote:
			
			
			
			Ik ietsjes minder maarquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:24 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik heb 5894 euro op mijn rekening staan en er komt nog 800euro bij, en jij?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |