Ik niet. Wat ik meestal gebruikte als games launcher was DOS Shell.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 11:25 schreef NekoKoneko het volgende:
Wie gebruikte er trouwens ook Quikmenu 3?
quote:Op zaterdag 14 juli 2012 02:10 schreef warezguy05 het volgende:
Ironman Offroad Racer
echt zo'n spel waarbij een goeie flow van sprongen in 1 klap teniet gedaan kon worden door een tikje van je tegenstanders
Ohhh wat was dat soms n frustrerend spel!quote:
Ja! Sowieso! Ik was echt heel jong toen, nog in de tijd dat ik doom zelfs een beetje eng vond. Strife kwam wat generaties later maar was zeer vermakelijk en diepte het fps genre net wat meer uit. Toffe gamequote:Op woensdag 18 juli 2012 15:36 schreef HAL9000S het volgende:
Kennen mensen deze nog?
kan hem me nog goed herinneren omdat het een van de eerste fps games was die ik speelde waar je meer vrijheid had dan alleen knallen. (fps adventure/rpg)
Urban strike?quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:13 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Ohhh wat was dat soms n frustrerend spel!
Mijn moeder speelde altijd dig-dug, vond ik niks aan
Speelde ook bij n vriendje altijd n spel met helicopers, van bovenaf gezien, vloog je ook over t witte huis, moest je de president beschermen in zn limo, Hoe heet dat spel?
En ook met lsl, moest ik altijd heeeeel snel typen als ik "taxi" typte, en daarna get in taxi, nou die letters moest ik altijd zoeken
Haha, hele goede herinneringen aan. Mijn opa was piloot en, ondanks zijn leeftijd, heel erg geïnteresseerd in computers. Hij woonde aan het einde van de straat van mijn ouderlijk huis en heeft mij 'leren vliegen' met flight simulator 4. Hij had zelfs zo'n speciaal joystick ding die overeen kwam met die van een echt vliegtuig, destijds geloof ik nogal duurquote:Op woensdag 18 juli 2012 23:28 schreef gebrokenglas het volgende:
Was deze al voorbij gekomen? Flight Simulator 4?
[ afbeelding ]
Ik snapte geen reet van die DME en VOR dingen en al die instrumenten met die bakens enzo...
Maar 't was prachtig, met die Search Towers tussendoor te vliegen en dan die moeilijk te benaderen 2e luchthaven....
Yesss dat was m, geweldig spel!quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:35 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Urban strike?
[ afbeelding ]
was een hele serie van... urban, jungle, desert etc. Ook kapot gespeeld.
Haha dat was leuk. In de eerste flight simulators zag je alleen maar wat vage pixels als je 's nachts ging vliegen. Ik ging altijd met een zwaar vliegtuig proberen op te stijgen van Chicago Meigs Field (klein luchthaventje aan het water). Remmen erop, vol gas en dan remmen eraf.quote:Op woensdag 18 juli 2012 23:28 schreef gebrokenglas het volgende:
Was deze al voorbij gekomen? Flight Simulator 4?
[ afbeelding ]
Ik snapte geen reet van die DME en VOR dingen en al die instrumenten met die bakens enzo...
Maar 't was prachtig, met die Sears Towers tussendoor te vliegen en dan die moeilijk te benaderen 2e luchthaven....
En je harde schijf en cd-rom drives in primary/secondary en master/slave zetten met jumpers.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 20:31 schreef boertie het volgende:
[..]
Jumpers?
schei uit. Ik had een pentium 75 Mhz met 3 pci sloten. Wat ben ik aan het schuiven geweest met een videokaart, netwerkkaart en een geluidskaart om zo toch uiteindelijk alledrie tegelijk werkend te krijgen.
Yep, ongelooflijk, heb hier nog geen spelletje voorbij zien komen dat ik niet gespeeld heb.. Wat een tijd..quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:58 schreef __Saviour__ het volgende:
Airlift
Ducktales: Quest for Gold
Lotus 3
Red Baron
Scorched Earth
Skyroads
De intrede van Plug & Prayquote:Op vrijdag 13 juli 2012 20:31 schreef boertie het volgende:
[..]
Jumpers?
schei uit. Ik had een pentium 75 Mhz met 3 pci sloten. Wat ben ik aan het schuiven geweest met een videokaart, netwerkkaart en een geluidskaart om zo toch uiteindelijk alledrie tegelijk werkend te krijgen.
Ongelovelijk ja. Wat een troep wat dat. Het werkte nooit, behalve soms bij het aansluiten van een muis.quote:
Met DOS 6 kon je ook van die DOSmenu's maken. Een heel geklooi in de autoexec.bat, en uiteraard veel te beperkt voor al die spelen en programma's die op de computer stonden.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 02:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik niet. Wat ik meestal gebruikte als games launcher was DOS Shell.
[ afbeelding ]
kan het zijn dat je 'Rockford' bedoelt? ik kan me nog vaag heugen dat ik die game destijds moest starten dmv 'ford.exe'quote:Op donderdag 19 juli 2012 23:41 schreef JohnB52 het volgende:
Ducktales en lotus ook vaak gespeeld, ook n spelletje dat "ford" heette, kon m niet meer vinden...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |