Is dat niet gewoon een houten vloer met wat raar ligt?(en waar iemand een kruiwagen met parketlak heeft omgekeerdquote:Op vrijdag 13 juli 2012 22:44 schreef Yoewie het volgende:
Fan van oranje:
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/koop/wommels/huis-47979308-suderhaven-10/
Inderdaad zeg!quote:
alleen onder de 8quote:Op zaterdag 14 juli 2012 15:17 schreef Yoewie het volgende:
Obsessie voor kruizen?
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/huur/(...)-oude-kerkstraat-22/
Exorcism praktijk.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 15:17 schreef Yoewie het volgende:
Obsessie voor kruizen?
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/huur/(...)-oude-kerkstraat-22/
En die doodskop is ookquote:Op zaterdag 14 juli 2012 14:47 schreef Yoewie het volgende:
Lego?
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/koop/(...)19-dokkumerstraat-6/
Pisvlek onder het bed?quote:Op zaterdag 14 juli 2012 14:44 schreef Yoewie het volgende:
Zeg maar 'dag met je handje'
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/koop/(...)9-billitonstraat-10/
Dat zou de douche kunnen zijn. Het is een kleine benedenwoning.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 14:38 schreef Yoewie het volgende:
Wat is dat voor buizenwerk?
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/koop/rotterdam/huis-47392304-zwaluwstraat-24/
Aan dat ene kussen te zien, is er iemand weggewimpeld. Maar de makelaar laat niet zien wat hij beloofde: "Het huis is gevuld met grote ramen, zodat de woonkamer en de keuken volop licht genieten."quote:Op zaterdag 14 juli 2012 14:44 schreef Yoewie het volgende:
Zeg maar 'dag met je handje'
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/koop/(...)9-billitonstraat-10/
Pisbeekje vanuit het pokastjequote:
Hangen er rechtsboven 2 grote sleutelbossen?quote:Op zaterdag 14 juli 2012 15:17 schreef Yoewie het volgende:
Obsessie voor kruizen?
[ afbeelding ]
Hier: http://www.funda.nl/huur/(...)-oude-kerkstraat-22/
Er is een leuke overzichtsfoto bij.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 15:41 schreef fh101 het volgende:
En dit noemen we de epilepsie kamer
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)ein-11/fotos/#foto-1
Waarom niet? Als je het gewoon laat liggen is er niks aan de hand.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 21:06 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Hangen er rechtsboven 2 grote sleutelbossen?
Het huis ziet er erg gesloten uit, dan krijg je vanzelf wat opgesloten waanideeën:
[..]
Er is een leuke overzichtsfoto bij.
Maar de ene schuur is met asbestgolfplaten gedekt. Ik ben verbaasd dat je dat zo verkopen mag.
[ afbeelding ]
Klopt, ik heb destijds ooit voor een huis op de vlaardingerdijk gekeken maar niet gedaan vanwege scheuren in de muren. Was achteraf blij dat ik die niet gekocht hadquote:Op vrijdag 13 juli 2012 19:33 schreef lady-wrb het volgende:
dat is niet helemaal waar. ik heb op de vlaardingerdijk gewoond. gelukkig niet op het gedeelte waar de tunnel voor de metro in de buurt gemaakt werd. daar schijnen echt de huizen zowat van de fundering getrild te zijn. misschien dat het ook daar mee te maken heeft.
Grappig, dan heb je vlak bij mij gewoond, ik woonde op de Fabristraat.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 21:35 schreef lady-wrb het volgende:
ik woonde op het stukje bij de vliegerwinkel. (het enige huis met bruine kozijnen)
daar hadden we geen last. (toen niet in elk geval )
Precies. Geen enkel probleem, behalve dat je wellicht wat over-angstige geïnteresseerden kwijtraakt daarmee.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 21:43 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Waarom niet? Als je het gewoon laat liggen is er niks aan de hand.
ik keek aan de achterkant op de gordonstraat (toen zat snackbar ton daar nog)quote:Op zaterdag 14 juli 2012 22:05 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Klopt, ik heb destijds ooit voor een huis op de vlaardingerdijk gekeken maar niet gedaan vanwege scheuren in de muren. Was achteraf blij dat ik die niet gekocht haddie stond een jaar later gestut en had serieuze funderingsproblemen. De grap is dat het huis dat ik wel gekocht heb (vlak achter de vlaardingerdijk) nergens last van had
![]()
Die metro is bij de VLD dijk wel echt de boosdoener maar het is vrij willekeurig. Mijn huizenblok had nergens last van maar 2 straten verder ging een compleet blok tegen de vlakte omdat het te erg verzakt was. Overigens is niet alles te wijten aan de metro. Hoop is ook gewoon een gevolg van inklinking en veel huizen hebben geen palen oid waar ze op staan dus als de grond inklinkt zakt je huis vrolijk mee
[..]
Grappig, dan heb je vlak bij mij gewoond, ik woonde op de Fabristraat.
Het heeft ook wel wat weg van een watermeter en hoofdafsluiter.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 20:36 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Dat zou de douche kunnen zijn. Het is een kleine benedenwoning.
[..]
Volgens mij is open asbest wel schadelijk. Het beetje asbest in mijn huurhuis is door de verhuurder afgedekt met wat plankjes.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 22:21 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Precies. Geen enkel probleem, behalve dat je wellicht wat over-angstige geïnteresseerden kwijtraakt daarmee.
Als het beschadigd is wel, dan kunnen er iniemini splintertjes vrij komen die, wanneer je ze inademt schadelijk zijn. Ze blijven namelijk eeuwig in je longen zittenquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:53 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Volgens mij is open asbest wel schadelijk. Het beetje asbest in mijn huurhuis is door de verhuurder afgedekt met wat plankjes.
Tis dubbel - enerzijds is er geen probleem. Voor de zekerheid nat houden en met 101 lagen plastic inleveren bij lokale inzameling, anderzijds als je de zaag erin zit heb je gewoon troep in je longen wat voor problemen gaat zorgen. Vroeg of laat. Stofkapje helpt niet en je adem inhouden alleen als dat de hele sloopoperatie lukt. Dus asbest is 'overrated' als het gaat om drama - maar tegelijk wel iets wat je niet wilt tegenkomen met klussen zonder dat je het weet.quote:Op zondag 15 juli 2012 00:36 schreef Saisai het volgende:
[..]
Als het beschadigd is wel, dan kunnen er iniemini splintertjes vrij komen die, wanneer je ze inademt schadelijk zijn. Ze blijven namelijk eeuwig in je longen zitten
volgens mij klopt dit wel ongeveer
Eén van de redenen waarom asbest zo'n populair bouwmateriaal was, tot diep in de jaren '80 van de afgelopen eeuw, is dat het zo inert is, met andere woorden, nauwelijks-tot-niet gevoelig voor inwerking van temperatuur, vocht en andere omgevingsfactoren. Het kan echt decennia lang blijven zitten zonder enig probleem.quote:Op zondag 15 juli 2012 02:07 schreef Teslynd het volgende:
Het gaat om het dak van de stenen schuur achter in de tuin. Dat kan altijd beschadigd raken en in droge zomers goed uitdrogen.
Inderdaad, Prinsengracht.. Zo kwam ik vorige week op Facebook een aanbieding van een (studenten)kamer op die straat tegen voor f#cking 633 euro per maand, exclusief gas/water/licht... Je moet het geld er maar voor hebben als student...quote:
Is van de oprichter en eigenaar van Dylan Group (http://www.dylangroup.com/). Staalbedrijf, dus laat zich niet raden waarom het huis weg moet...quote:Op vrijdag 13 juli 2012 14:51 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Ik ook. Sterker nog, ik zou er nog zowat een half miljoen bovenop doen om ook die waanzinnige inrichting over te nemen. Echt geweldig, wat een pand!
(jammer... ik heb die drie miljoen eventjes niet bij de hand.)
Ik ben echt benieuwd van welke rijke stinkerd dat pand is. Rijk en MET een authentieke smaak, dat zie ik niet vaak!
Hij is een jaar geleden gekocht voor ¤ 100.000...quote:Op maandag 16 juli 2012 07:34 schreef Resistor het volgende:
Losstaand zouden dit niet zo bijzondere foto's zijn. Maar ze zijn wel van een woning dat meer dan ¤9000/m2 kost. (en OK, dat wastafeltje is wel erg klein om je tanden in te poetsen)
Hierzo
Ja maar wel fonteintje is wel de enige plek in het huis om je tanden te poetsen, en waar je je kleren moet latenquote:Op maandag 16 juli 2012 09:14 schreef Leandra het volgende:
Location, location, location...
Die "wastafel" is volgens mij een fonteintje, zoals je dat in een toilet hebt.
Wat bedoel met stof in de aanbieding? Het lijkt me dat hier eerder een interieurarchitect duur deed.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:45 schreef Ireth het volgende:
De rollen stof waren in de aanbieding...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Leuk behang...
[ afbeelding ]
Weer een aanbiedingsprijs...
[ afbeelding ]
IEH!
[ afbeelding ]
Allemaal in dit prachtige huis!![]()
Idd. Misschien een kwestie van smaak, maar er is tenminste wel bewust nagedacht over de inrichting (en het bij elkaar passen van de verschillende elementen), iets wat ik bij veel huizen die hier in het topic langskomen, nogal eens betwijfel.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:34 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Wat bedoel met stof in de aanbieding? Het lijkt me dat hier eerder een interieurarchitect duur deed.
Ik weet dat smaken (sterk) verschillen, maar om het je eerlijk te zeggen, ik denk toch echt niet dat hier een zichzelf respecterende interieuradviseur aan te pas is gekomen. Hetzelfde lapje gebruiken voor de gordijnen en het dekbedovertrek/lakens, en dan die verschrikkelijk oubollige dessins...quote:Op maandag 16 juli 2012 11:47 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Idd. Misschien een kwestie van smaak, maar er is tenminste wel bewust nagedacht over de inrichting (en het bij elkaar passen van de verschillende elementen), iets wat ik bij veel huizen die hier in het topic langskomen, nogal eens betwijfel.
Persoonlijk zou ik overigens, als je dan toch zo druk bent met je interieur, wel dat radiatortje netjes weggewerkt hebben.
Leuk appartementje, zou ik zo kopenquote:Op zondag 15 juli 2012 23:57 schreef Teslynd het volgende:
Enge brandtrap, het heeft 4 woonlagen plus de bergingenkelder:
http://www.funda.nl/koop/(...)van-huevenstraat-29/
is dat niet gewoon een galerij flat?quote:Op maandag 16 juli 2012 14:52 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Leuk appartementje, zou ik zo kopen
Sommige dingen zijn mijn smaak ook niet, maar wauw! Wat een huis!quote:Op maandag 16 juli 2012 09:45 schreef Ireth het volgende:
De rollen stof waren in de aanbieding...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Leuk behang...
[ afbeelding ]
Weer een aanbiedingsprijs...
[ afbeelding ]
IEH!
[ afbeelding ]
Allemaal in dit prachtige huis!
Die vind ik niet zo eng hoor. Je gebruikt 'em hopelijk ook niet dagelijks.quote:Op maandag 16 juli 2012 16:46 schreef Teslynd het volgende:
De voorkant ziet er ook gunstig uit: de gevel verspringt, zodat je een beetje een privéruimte hebt op de galerij. En je mag hem vol tuinspullen zetten.
HetKluskonijn, zoals algemeen gangbaar, sloeg mijn opmerking op de geplaatste foto.
In makelaarsterminologie is zowat alles wat géén 'eengezinswoning' is, een 'appartement'.quote:Op maandag 16 juli 2012 14:55 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
is dat niet gewoon een galerij flat?
Ik neem toch aan dat er ook nog een GEWONE trap in dat appartementengebouw is?quote:Op maandag 16 juli 2012 18:26 schreef Teslynd het volgende:
Zo'n brandtrap is niet voor elke dag en dus heb je er geen oefening. Ontruimingen komen onverwachts en meerderen moeten tegelijk omlaag, ook over meerdere verdiepingen naar beneden toe steeds meer tegelijk door zo'n gat. Gelukkig zijn het maar vierenhalf lagen.
Klopt, maar hoeft geen probleem te zijn. De prijs van dat flatje is alleszins redelijk (hoop ik voor de verkopers tenminste, in Utrecht zou het een zéér redelijke prijs zijn), en je kan uiteraard zelf nog CV aanleggen.quote:Keek even terug om te zien of er een lift is. En zag toen een haard zonder radiatoren. Er is geen cv.
quote:Op maandag 16 juli 2012 18:20 schreef Teslynd het volgende:
Luxe penthouse
http://www.funda.nl/koop/(...)-rozengaardseweg-44/
Lijkt wel n stoelendans! Mooie hoedenplank ook.
Moderne kunst mag niet ontbreken en creativiteit natuurlijk ook niet:
Gaaf !! vooral dat je rondjes kunt joggen rond je eigen penthouse lijkt me geweldigquote:
Wel mogelijkheden zat wat een ruimte en garage voor 3 auto'squote:
Ik zit nu al 10 minuten naar de foto´s te staren, maar ik kan er toch echt niets opmerkelijks in ontdekken...quote:
De laatste foto... hoeden?quote:Op maandag 16 juli 2012 19:56 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik zit nu al 10 minuten naar de foto´s te staren, maar ik kan er toch echt niets opmerkelijks in ontdekken...
Het lijkt wel poëzie. Inhoudelijk slaat het helemaal nergens op, maar het is geformuleerd als een diepzinnig gedicht.quote:Keek even terug om te zien of er een lift is. En zag toen een haard zonder radiatoren. Er is geen cv.
Lekker, reequote:Op maandag 16 juli 2012 21:10 schreef roulottes het volgende:
Grote hoeveelheid jachttrofeeën, ze schieten nog wel eens een reetje blijkbaar: http://www.funda.nl/koop/(...)/fotos/#groot&foto-1
[ afbeelding ]
Lijkt me een I-pad of zo met een toetsenbord er aan.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 00:22 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Wow, zou er best wel willen wonen. De huidige inrichting is alleen wel een rare mix van antiek en kitschsjiek.
BTW, heeft die laptop nou een scherm dat hooguit half zo groot is als het toetsenbord-computer-deel!?? Het lijken, godverdomme, de jaren 80 welToen het nog niet technisch haalbaar en betaalbaar was om een zo groot mogelijk scherm te hebben (zo groot als mogelijk gegeven de maten van het apparaat)
Het is gewoon een door de groothoeklens verkrachtte Dell....quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:38 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Lijkt me een I-pad of zo met een toetsenbord er aan.
Zoiets als dit: http://www.conrad.nl/ce/nl/product/046426?WT.mc_id=gshop
Deze makelaar heeft dit bedrijf in de arm genomen: http://www.style-switcher.com/nl/quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:08 schreef Leandra het volgende:
Ik sprak gisteren een aantal makelaars en vroeg hen of ze een stylist hebben, en van een van de makelaars kreeg ik het antwoord dat hun fotografe ook styliste is....
Dat verklaart dan waarschijnlijk ook waarom ik op hun foto's geen stapeltjes kranten aantref die even buiten beeld gelegd hadden moeten worden.
Sommige fotografen komen echt alleen maar foto's maken, en dat er dan nog een spinneweb in het flitslicht op zolder hangt boeit kennelijk niet....
Kijk, die makelaar heeft het begrepen. Nou de rest nog en we kunnen dit topic wel sluiten!quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:52 schreef Snoopyfrl het volgende:
De makelaar is leuk bezig geweest, zo is het nu:
[ afbeelding ]
zo kan het worden:
[ afbeelding ]
en de haard:
[ afbeelding ]
wordt zo:
[ afbeelding ]
slaapkamer ook nog even aanpakken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zie hier de metamorfose: http://www.funda.nl/koop/(...)eerlooiersstraat-31/
Het is dat er geen ruime tuin en garage bij zit EN dat het zeker 4 ton boven mn budget is ; maar WOW WOW WOW!quote:Op vrijdag 13 juli 2012 00:14 schreef Prixie het volgende:
Misschien al eens geplaatst () ,maar vond het wel opmerkelijk : http://www.funda.nl/koop/(...)472051-zeedijk-30-b/
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zo, dat ziet er idd een stuk beter uit jaquote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:52 schreef Snoopyfrl het volgende:
De makelaar is leuk bezig geweest, zo is het nu:
[ afbeelding ]
zo kan het worden:
[ afbeelding ]
en de haard:
[ afbeelding ]
wordt zo:
[ afbeelding ]
slaapkamer ook nog even aanpakken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zie hier de metamorfose: http://www.funda.nl/koop/(...)eerlooiersstraat-31/
Wel een leuk huis. Jammer van die leidingen onder de gootsteen in de badkamer...werk die dan wel als je de hele badkamer vernieuwd. En het met de deur in huis vallen (voordeur direct in woonkamer) vind ik nooit zo tof. Maar voor de restquote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:35 schreef mignonne het volgende:
Ohja. Helemaal. Ik twijfelde nog over dit huis maar deze foto haalt me over...
[ afbeelding ]
verder overigens echt een heel tof huis!![]()
http://www.funda.nl/koop/(...)ossensteeg-41/fotos/
Als dat 122 vierkante meter is vreet ik een bezemquote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:35 schreef mignonne het volgende:
Ohja. Helemaal. Ik twijfelde nog over dit huis maar deze foto haalt me over...
[ afbeelding ]
verder overigens echt een heel tof huis!![]()
http://www.funda.nl/koop/(...)ossensteeg-41/fotos/
Mwah drie woonlagen en het loopt best wel ver door volgens mij dus niet eens zo vreemd.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:54 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als dat 122 vierkante meter is vreet ik een bezem
Die deur wordt niet meer gebruikt, zal eerst wel een winkel zijn geweest. Zit geen deurklink en de deur op de foto is de deur van het halletje.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:54 schreef Jill-RMC het volgende:
En het met de deur in huis vallen (voordeur direct in woonkamer) vind ik nooit zo tof. Maar voor de rest
Word je hard van. En van de trap af vallen doe je niet dagelijks (ten minste, ik heb het niet dagelijks gedaan bij zo'n open trap)quote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:59 schreef lady-wrb het volgende:
wat een kindonvriendelijk huis is dat met die open trappenlevensgevaarlijk!
Inderdaad je hebt gelijk....iets te vluchtig gekeken.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 20:06 schreef flipsen het volgende:
[..]
Die deur wordt niet meer gebruikt, zal eerst wel een winkel zijn geweest. Zit geen deurklink en de deur op de foto is de deur van het halletje.
Leuk ook in de winter, als er iemand binnen komt, dan moet je wéér een half uur wachten totdat het warm isquote:Op dinsdag 17 juli 2012 20:22 schreef Resistor het volgende:
[..]
Word je hard van. En van de trap af vallen doe je niet dagelijks (ten minste, ik heb het niet dagelijks gedaan bij zo'n open trap)
En dan nog bij de deur in de woonkamer,
[ afbeelding ]
Ik zou toch iets voor de ramen zetten, lijkt net of je in een etalage zit.
Fraai huis inderdaad. De algehele inrichting is me iets tè VT-Wonen achtig (lees: onpersoonlijk), maar DIT:quote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:35 schreef mignonne het volgende:
Ohja. Helemaal. Ik twijfelde nog over dit huis maar deze foto haalt me over...
[ afbeelding ]
verder overigens echt een heel tof huis!![]()
http://www.funda.nl/koop/(...)ossensteeg-41/fotos/
Volgens mij houten hoeklijsten anders was het al lang open gescheurd.quote:Op woensdag 18 juli 2012 07:19 schreef Kwamo het volgende:
Witgeschilderd houtwerk met van die gipsen ronde shit er tegenaan gelijmd?
Tering..wat een grafkelder die badkamerquote:Op maandag 16 juli 2012 19:39 schreef Gwywen het volgende:
Kussentjes, schijnbaar lukraak op het bed geworpen
[ afbeelding ]
Had de kat net op het bed zitten pissen toen de fotograaf kwam?
Er staan nog meer bedden met zo'n soort sprei in dat huis, maar die hebben geen kussentjes.
Hier een van de lelijkste badkamers die ik in deze serie voorbij heb zien komen
[ afbeelding ]
Je zou bijna niet geloven dat dit in hetzelfde huis is, überhip met al die verschillende stroken behang.
[ afbeelding ]
(Voor wie het behang leuk vindt: Pip)
echt heel slim...je staat er versteld van hoeveel mensen er niet "doorheen" kunnen kijken.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:52 schreef Snoopyfrl het volgende:
De makelaar is leuk bezig geweest, zo is het nu:
[ afbeelding ]
zo kan het worden:
[ afbeelding ]
en de haard:
[ afbeelding ]
wordt zo:
[ afbeelding ]
slaapkamer ook nog even aanpakken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zie hier de metamorfose: http://www.funda.nl/koop/(...)eerlooiersstraat-31/
Het huis wat ik gekocht heb had ook zoiets, een geweldig huis maar de fotos waren vreselijk, je zag vooral de gruwelijke jaren 70 tegels en details. Ja, er moest eea aan gebeuren, maar op zich waren het huis en de locatie geweldig. Gelukkig voor mij, jammer voor de verkopers.quote:Op woensdag 18 juli 2012 08:51 schreef MrNiles het volgende:
[..]
echt heel slim...je staat er versteld van hoeveel mensen er niet "doorheen" kunnen kijken.
Zelf ooit een huis te koop gehad en van verschillende keren gehoord dat de mensen de gifgroene muur en trap echt niet mooi vonden...degene die het huis heeft gekocht heeft het dan ook meteen grijs geschilderd.
Heeft die makelaar een dwerg als fotograaf, of had ie een peniscam en zijn lul uit zijn broek? Damn, hoe link je die fotos, het is allemaal vanuit 80 cm hoogte gemaaktquote:Op woensdag 18 juli 2012 08:55 schreef MrNiles het volgende:
voor als je een balletstudio op zolder wilt beginnen, sodeju wat een balzaal
[ afbeelding ]
wel een vet huis op zich
http://www.funda.nl/koop/veldhoven/huis-4463669-dorpstraat-58/
Wij staan op het punt het huis in de verkoop te doen, maar we hebben een auberginekleurige muur in de woonkamer al ivoorkleurig laten schilderen en zelfs met een kast voor het grootste deel van de muur is het verschil verbluffend.quote:Op woensdag 18 juli 2012 08:51 schreef MrNiles het volgende:
[..]
echt heel slim...je staat er versteld van hoeveel mensen er niet "doorheen" kunnen kijken.
Zelf ooit een huis te koop gehad en van verschillende keren gehoord dat de mensen de gifgroene muur en trap echt niet mooi vonden...degene die het huis heeft gekocht heeft het dan ook meteen grijs geschilderd.
Ja, maar over 20 jaar is een 2010 interieur hopeloos achterhaaldquote:Op woensdag 18 juli 2012 09:03 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik denk dat ik nu maar fotos maak voor de verkoop in 20 jaar, nu is het nog vers en mooi en niet versleten en oud.
Wat een kitschquote:Op woensdag 18 juli 2012 01:06 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Fraai huis inderdaad. De algehele inrichting is me iets tè VT-Wonen achtig (lees: onpersoonlijk), maar DIT:
[ afbeelding ]
Plafonnetje.![]()
![]()
Ik heb een Full Frame camera, en mijn Meubels zijn tijdloos, Leolux, InterLuebke.quote:Op woensdag 18 juli 2012 09:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, maar over 20 jaar is een 2010 interieur hopeloos achterhaald
En je zou een full frame camera moeten gebruiken met de hoogst nu haalbare resolutie, want over 20 jaar is dat waarschijnlijk vergelijkbaar met de kwaliteit van een telefoonfoto.
Als ze over 20 jaar überhaupt nog foto's gebruiken, en je er niet virtueel in rond kunt wandelen.
Dan zou ik het doen, die virtuele rondleiding kunnen ze dan wel in nieuwstaat ingeshopt wordenquote:Op woensdag 18 juli 2012 09:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik heb een Full Frame camera, en mijn Meubels zijn tijdloos, Leolux, InterLuebke.
Kom op, zo'n trap hadden vroeger heel veel mensen, in clusief wij thuis. Zo ongevaarlijk zijn ze niet. Ben er niet 100.000 keer afgevallen (itt de 'gesloten' trap in het huis daarna, waar ik minimaal 4 keer per week vanaf pleurde). En ik leef nog steedsquote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:59 schreef lady-wrb het volgende:
wat een kindonvriendelijk huis is dat met die open trappenlevensgevaarlijk!
Ligt dat dan aan de trap of degene die over de trap loopt???quote:Op woensdag 18 juli 2012 09:45 schreef kvd het volgende:
[..]
Kom op, zo'n trap hadden vroeger heel veel mensen, in clusief wij thuis. Zo ongevaarlijk zijn ze niet. Ben er niet 100.000 keer afgevallen (itt de 'gesloten' trap in het huis daarna, waar ik minimaal 4 keer per week vanaf pleurde). En ik leef nog steeds
Mogelijk ligt hou vooral aan de loop van de trap, dat je sneller valt op een trap met ondiepe treden.quote:Op woensdag 18 juli 2012 10:22 schreef Thirty5 het volgende:
[..]
Ligt dat dan aan de trap of degene die over de trap loopt???
Waarom die rare kronkel in die buizen?quote:Op woensdag 18 juli 2012 08:55 schreef MrNiles het volgende:
voor als je een balletstudio op zolder wilt beginnen, sodeju wat een balzaal
[ afbeelding ]
wel een vet huis op zich
http://www.funda.nl/koop/veldhoven/huis-4463669-dorpstraat-58/
Oe daar kan je heerlijk skaten!quote:Op woensdag 18 juli 2012 08:55 schreef MrNiles het volgende:
voor als je een balletstudio op zolder wilt beginnen, sodeju wat een balzaal
[ afbeelding ]
wel een vet huis op zich
http://www.funda.nl/koop/veldhoven/huis-4463669-dorpstraat-58/
Linkje?quote:Op woensdag 18 juli 2012 09:35 schreef yinu het volgende:
slim van die makelaar, nog een beetje extra reclame op Funda...
[ afbeelding ]
Is dat niet gewoon de achterkant van de garage?quote:Op woensdag 18 juli 2012 12:57 schreef Thirty5 het volgende:
Handig zo'n garage. je hebt alleen wel een 4WD nodig om er te komen....
[ afbeelding ]
link
Volgens mij niet. Aan de andere kant zitten de buren. Net nog even op google maps gekeken, daar staat deze garage niet eens op. Dus blijkbaar hebben ze deze nieuw gebouwd. Budget voor de oprijlaan was er niet meer door de crisis denk ik.quote:Op woensdag 18 juli 2012 13:02 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Is dat niet gewoon de achterkant van de garage?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |