abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_114061570
quote:
1s.gif Op woensdag 11 juli 2012 02:54 schreef haakon het volgende:

[..]

Ik sta de hele dag in de industrial en maak alleen ff een uitstapje naar Bryan Fury ;)

Als je in ieder geval tijdens Producer iemand met een zwart shirt met groene kringen ziet rond springen, dan ben ik dat :P
  woensdag 11 juli 2012 @ 14:59:20 #77
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_114062754
Als je het over de duivel hebt...
http://www.metronieuws.nl(...)AEelIQ_NAlfZpqXkmgg/

quote:
Interview DJ Zany - “Gelukkig zie ik de laatste tijd steeds meer partygangers met gehoorbescherming”

Onlangs spraken wij al met hem, maar hij had nog meer te vertellen. We hebben het over Hardstyle halfgod DJ Zany. Al meer dan een decennium aan de top in zijn genre. Wekelijks werkt hij vele optredens in binnen- en buitenland af en dat is niet goed voor de oren. Gelukkig gebruikt Raoul van Grinsven – zoals Zany in het dagelijks leven door vrienden en intimi genoemd wordt – gehoorbescherming en draait hij met een in-ear systeem. Betribes stelde voor Elacin een aantal vragen aan Zany met betrekking tot zijn gehoor.

Je draait al jaren mee in de top van de Nederlandse Hardstyle scene. Hoe zorg jij ervoor dat je geen gehoorbeschadiging oploopt?
Ik draai gelukkig al jaren met gehoorbescherming. In de beginjaren had ik het nog niet, maar ben erg blij dat ik er op tijd mee ben begonnen. Ik zou nu niet meer zonder kunnen.

Wat heeft ervoor gezorgd dat jij gehoorbescherming bent gaan gebruiken? En welke typen gebruik jij?
Ik kwam na het draaien thuis, ik ging naar bed en kon dan niet in slaap komen omdat ik telkens met die vervelende piep in mijn oren moest gaan slapen. Ik ben toen eens na gaan denken of dat wel helemaal gezond was voor mijn oren. Ik heb toen mijn eerste set oordoppen aangeschaft (-15 db). Ik kwam er toen al snel achter dat ik dit al veel eerder had moeten doen. Na een tijd ben ik zelfs overgestapt naar (-25 db) en daar heb ik jaren mee gedraaid.

Voegt het dragen van oordoppen ‘iets’ toe aan de geluidsbeleving?
Toevoegen eigenlijk niet, het wordt op bepaalde frequenties gedempt dus je mist misschien eerder wat van de ‘overall sound’, maar dat is echt een kwestie van een keer of drie ermee draaien en dan wil je echt niet anders meer. De beleving blijft voor mij hetzelfde.

Waarom is het belangrijk voor elke muziekliefhebber om oordoppen te dragen denk jij?
Dat lijkt mij heel simpel. Je hebt maar 1 paar oren en daar zul je het mee moeten doen. Dan is het aan jezelf hoe je er mee omgaat. Ikzelf werk naast mijn dj werk ook elke dag in de studio, dus mijn oren zijn het belangrijkste onderdeel van mijn werk.

Toch zijn er vandaag de dag ook mensen die wel weten hoe slecht harde muziek voor je oren is, maar toch gewoon zonder bescherming vlakbij de boxen blijven staan. Wat vind je daarvan?
Ik vind dat uiteraard niet slim, maar zoals ik al zei, iedereen moet dat zelf ervaren. Ik kan alleen zeggen dat ik spijt heb dat ik niet eerder aan gehoorbescherming ben begonnen! Gelukkig zie ik de laatste tijd steeds meer "party gangers" met gehoorbescherming.

Hoe reageren collega’s in je omgeving op gehoorbescherming? Merk je dat er meer ‘awareness’ ontstaat omtrent gehoorbescherming of juist niet?
In het begin werd ik wel eens voor de gek gehouden omdat ik oordoppen in had met draaien, dat was natuurlijk niet stoer! Maar na een tijd gingen er toch steeds meer overstag.

Welke collega dj’s ken jij die ook oordoppen gebruiken?
Eigenlijk doen ze dat allemaal wel. Ik denk dat ik beter diegene op zou kunnen noemen die het niet doen, dan is het lijstje gelukkig korter :-)

Zie jij het gebruik van oordoppen toenemen in de toekomst?
Zeker! Er zijn steeds meer mensen die er verstandig aan doen om gehoorbescherming aan te laten meten. Ze zien nu toch wel in dat deze investering goud waard is! En los hiervan draai ik tegenwoordig met een in-ear systeem en dat kan ik al mijn collega dj's aanraden. Hiermee worden je oren nog veel minder belast!
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  FOK!Fotograaf woensdag 11 juli 2012 @ 15:10:19 #78
159915 -Menn0-
MNO
pi_114063283
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 14:59 schreef mstx het volgende:
Als je het over de duivel hebt...
http://www.metronieuws.nl(...)AEelIQ_NAlfZpqXkmgg/

[..]

Ik zou ook niet meer zonder m'n gehoorbescherming naar een feest gaan. Het is me de gehoorbeschadiging gewoon niet waard.
,,/
  woensdag 11 juli 2012 @ 15:21:40 #79
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_114063859
Afgelopen feesten mn oordoppen vaak vergeten waardoor ik ze alsnog niet in had :')
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
pi_114063937
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 15:10 schreef -Menn0- het volgende:

[..]

Ik zou ook niet meer zonder m'n gehoorbescherming naar een feest gaan. Het is me de gehoorbeschadiging gewoon niet waard.
Same. Weet nog wel dat ik het 3 keer niks vond toen ik ze voor de eerste keer in deed. Raar gevoel, maar stug ingehouden en sindsdien doe ik het echt niet meer zonder. Thuiskomen zonder een piep in m`n oren _O_
pi_114064000
Terugkomen thuis ondanks je oordoppen met nog steeds een piep in je oren ;( Wel VEEL minder erg gelukkig als eerst.

Ja, ik heb mijn oren verneukt.
  FOK!Fotograaf woensdag 11 juli 2012 @ 16:01:43 #82
159915 -Menn0-
MNO
pi_114065932
Godver! Breekt m'n koptelefoon :( Kan ik alsnog geen plaatjes draaien o|O

Nu heb ik dat ding (HDJ1000) pas 3 maanden dus zal wel garantie zijn, maar blijft kut. Ga gelijk maar de HDJ2000 bestellen die is van aluminium.

En dan ga ik hem op m'n kop zetten zoals Heady zijn spange Headyphones draagt :@

,,/
pi_114066125
Daar staat de HDJ1000 helaas om bekend...
  FOK!Fotograaf woensdag 11 juli 2012 @ 16:08:14 #84
159915 -Menn0-
MNO
pi_114066278
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 16:05 schreef StM het volgende:
Daar staat de HDJ1000 helaas om bekend...
Ja dat zei die dude van de helpdesk ook al, hij zei waarschijnlijk gaan ze hem maken. Maar dat vind ik nou niet zo'n strak plan, is over een maand de andere kant aan de beurt. Betaal ik liever bij voor een betere. Aangezien ik nu ook buiten de deur draai.
,,/
pi_114067002
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 14:18 schreef T-Force het volgende:

[..]

Ik vind dat soort Hardtrance sowieso erg lekker! Op Fusion Of Dance Festival ook best lang bij die Harddefinition-stage gestaan met zulke muziek. Erg fijntjes!

Nog wat oude Walt-tracks gehoord daar :9~
Prima muziek. :Y Mixwerk is ook wel vet, meestal, van die gasten.


quote:
Jammer dat er niks meer met dat alias gedaan wordt. Zulke dikke platen.
  woensdag 11 juli 2012 @ 16:30:32 #86
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_114067497
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 14:59 schreef mstx het volgende:
Als je het over de duivel hebt...
http://www.metronieuws.nl(...)AEelIQ_NAlfZpqXkmgg/

[..]

Alleen worden we tegenwoordig niet meer doof van het volume op feesten maar door die oorkanker die zij tegenwoordig aan de lopende band uitbrengen, daar is geen gehoorbescherming tegen opgewassen.. :+

OOOOOOOHEEEEOOOHEEEEEOOOO WWWHEEEOOOOOOOOEEEEEOHHHHOOOHHHHHH BORN TO LIVE!!!
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_114069125


Muziek maken? Nee gewoon spelen op de Wii!
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
pi_114075911
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juli 2012 23:10 schreef mstx het volgende:

[..]

en
denk ik.

Als je naar nog eerder gaat kijken ligt het eraan of je het al hardstyle noemt, zoals;
en
:')
:o :D _O_
ik kan alleen maar zeggen; x2

quote:
14s.gif Op woensdag 11 juli 2012 12:12 schreef eQuaL het volgende:

Zelfde stem als bij veel Wildstylez tracks oO<
wat een fijne plaat zeg!! :9 O+

quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 12:48 schreef T-Force het volgende:
Yeeeeeeeehaaa, zin in Hardclassics

Hopen dat Derb vs. Scot Project ook echt begint met zulke platen! Helemaal gek word ik dan :D
Derb _O_ *O* early hardstyle _O_ *;

quote:
mwoah, die mij het origineel maar :Y

quote:
:9~ :9~
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_114075929
en wat gehoorbescherming betreft; de doppen gaan bijna altijd mee, of het nu café, discotheek of festival is :)
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  woensdag 11 juli 2012 @ 20:07:02 #90
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_114077542
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 17:01 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[ afbeelding ]

Muziek maken? Nee gewoon spelen op de Wii!
Gehehe, ze gebruiken die Wii controllers als aansturing als ze Live draaien, vet toch? :D
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
pi_114080438
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 15:21 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Afgelopen feesten mn oordoppen vaak vergeten waardoor ik ze alsnog niet in had :')
Bij Defqon.1 waren ze niet eens nodig :')
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_114080483
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 21:01 schreef robuust89 het volgende:

[..]

Bij Defqon.1 waren ze niet eens nodig :')
dan heb je op de 'verkeerde' plekken gestaan ;)
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  woensdag 11 juli 2012 @ 21:03:49 #93
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_114080559
Op Nature One waren ze iig echt nodig, man wat ging het daar hard! :P
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
pi_114080683
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 21:02 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

dan heb je op de 'verkeerde' plekken gestaan ;)
Laat ik op mijn uitspraak terugkomen, ik stond linksvoor op de mainstage tijdens Ran-D, en ik kom gewoon een gesprek voeren. Vooraan bij de blue daarentegen :9~ Alphaverb _O_

Ik was wel mijn oordoppen vergeten, waardoor ik het met @#$%^&*() harde plastic oordoppen uit een automaat moest doen.

Q-Dance, kun je alsjeblieft meer soorten oordoppen aanbieden? Ik heb al mijn charmes in de strijd moeten gooien bij de bardame, en nog kreeg ik geen Disposable foam earplugs -O- Die dingen zitten vaak beter, vandaar.
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
pi_114080775
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 21:06 schreef robuust89 het volgende:

[..]

Laat ik op mijn uitspraak terugkomen, ik stond linksvoor op de mainstage tijdens Ran-D, en ik kom gewoon een gesprek voeren.
ik stond links vooraan bij Crypsis live, daar was nauwelijks een gesprek te voeren; wat een geweld O+
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  woensdag 11 juli 2012 @ 21:07:35 #96
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_114080782
Beter geen oordoppen als die waardeloze dingen
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
pi_114080785
Whoeiiiiiii, kende deze niet, maar wat issie fijn :9~
  woensdag 11 juli 2012 @ 21:08:57 #98
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_114080873
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 21:07 schreef T-Force het volgende:
Whoeiiiiiii, kende deze niet, maar wat issie fijn :9~
Leuke dame ja, je kende haar nog niet?
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
pi_114080939
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 21:07 schreef T-Force het volgende:
Whoeiiiiiii, kende deze niet, maar wat issie fijn :9~
heerlijk, die oude sound *O*
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  donderdag 12 juli 2012 @ 10:12:25 #100
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_114098712
Hmm ik weet niet wat mijn eestrte track was ... De eerste keer dat ik hardstyle hoorde waren de sets van Decibel 2003(?) Daarin onder andere Zany - Pills :s) :s) :s) :s) :9~ :9~ *; *; *O*
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')