quote:Op maandag 9 juli 2012 12:22 schreef Nero22 het volgende:
Ik loop nog steeds alsof ik een houten been heb...![]()
succesquote:
Als je zo lang niet hebt gelopen is het misschien beter om even een stapje terug te doen?quote:Op maandag 9 juli 2012 14:29 schreef Klonterpot het volgende:
Ha! Op 21 februari begonnen, heel mei stilgestaan door blessure en twee weken zie geweest in juni. Vandaag heb ik na tijden van aankloten eindelijk weer eens 8,5 km. eruit weten te persen in 53 minuten.
[ afbeelding ]
Dankje, bij nader inzien mijn post even wat genuanceerd want ik heb wel gelopen, maar bij lange na niet de voortgang geboekt die ik geboekt had willen hebben. Alleen in mijn enthousiasme net een klein beetje overdrevenquote:Op maandag 9 juli 2012 14:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Als je zo lang niet hebt gelopen is het misschien beter om even een stapje terug te doen?.
Ziet er goed uitquote:Op maandag 9 juli 2012 14:26 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.endomondo.com/workouts/70132771ging best lekker! Heb ook constant met een hartslag van rond de 165 gelopen! Was echt heel fijn!!
Ja, training >> waarschuwingen >>> ren/loop en dan kan je zelf de tijden aanpassenquote:Op maandag 9 juli 2012 14:43 schreef VKV het volgende:
Vraagje: Kan je een intervaltraining invoeren in je Garmin zodat ie gaat piepen als je weer mag wandelen oid?
Vanavond les 7 van Renate lopen, die is 4x6 minuten op matig tempo en daarbij wil ik dus mn hartslag in de gaten houden, zou het fijn vinden als je een geluidje krijgt met betrekking tot de verstreken tijd.
Heerlijk relaxed lopen met een lage hartslag! Ik heb genoten van mijn eerste week, veel beter dan de longen uit je lijf lopen en alleen maar pijnlijke benen er aan over houdenquote:Op maandag 9 juli 2012 14:48 schreef motorbloempje het volgende:
Het stomme is dat dat 'ineens' is. Heb er niets voor gedaan en heb zelfs m'n pace niet kunnen zien onderweg omdat hij per ongeluk nog op 'other' stond ipv 'running'.
Misschien omdat ik de afgelopen week veel gewandeld heb en hardgelopen met veel stijlere hellingen? Geen idee. Enige dat ik weet is dat 't echt heel goed voelde zo, met die hartslag!
Net van de Lidl vandaan.quote:Op maandag 9 juli 2012 14:09 schreef CantFazeMe het volgende:
Lieve lopers en loopsters,
Vergeet niet om vandaag het assortiment aan hardloop spullen te checken bij de Lidl.
Groeten,
Je to-do list.
ik zie niks in het krantje staan?!?quote:Op maandag 9 juli 2012 15:20 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Net van de Lidl vandaan.
Ik wou dat ik alles kon kopen! Bohhhhh mooi hardloop spul hoor. Sportbril, 1 paar loop sokken, en een kniebandage gescoord.
Verschilt misschien per vestiging? Bij mij was het folder al een week terug.quote:Op maandag 9 juli 2012 15:24 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
ik zie niks in het krantje staan?!?
staan wel online, denk dat ik het nieuwe krantje te pakken hadquote:Op maandag 9 juli 2012 15:37 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Verschilt misschien per vestiging? Bij mij was het folder al een week terug.
honing in je kwark? dat is niet voor die hard's hoorquote:Op maandag 9 juli 2012 15:44 schreef Viking84 het volgende:
Oh ja, goed nieuws: drie dagen zonder honing in m'n yoghurt/kwark en drie dagen geen middagdip gehad!. Er is echt een verband!
denk ga het eens proberen?quote:Op maandag 9 juli 2012 15:45 schreef Viking84 het volgende:
Waarom een kniebandage zonder dat de fysio of sportarts dat voorgeschreven heeft?
Nee, nu gaat er alleen nog maar fruit in.quote:Op maandag 9 juli 2012 15:45 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
honing in je kwark? dat is niet voor die hard's hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |