Die is goed bezig inderdaad.quote:
Belgie heeft ook al 10 jaar zo'n talentvolle ploeg. Maar kwalificeren ho maar.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:34 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
In België doen ze alsof ze drie Zidanes, 2 Ronaldo's en een Messi in hetgeen hebben en kankeren we omdat de bal niet in een keer dood op de voet ligt?
België heeft wel Boonen en Gilbert die de afgelopen anderhalf jaar een hoop goedgemaakt hebben.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:33 schreef marcodej het volgende:
[..]
Belgie presteert op dit moment ook vrij weinig.
Gert Jacobs neem ik niet meer serieus. Lekker Avondetappe kieken met T. Zonneveld, A. van Vleuten en M. Vosquote:Op zondag 8 juli 2012 16:34 schreef freaky40 het volgende:
Wat mij betreft mag Gert Jakobs zich vanavond weer lekker kwaad maken op de raboploeg zoals hij gisterenavond deed. Die ploegleiders zijn een stelletje mietjes, zit geen peper in die ploeg.
Harder gevallen dan Gesink. En die zit nu in het wiel van Kenny van Hummel te rijden.quote:
Ik had het even puur over deze Tour.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:35 schreef OProg het volgende:
[..]
België heeft wel Boonen en Gilbert die de afgelopen anderhalf jaar een hoop goedgemaakt hebben.
En daar pakten Nuyens en Vansummeren ook nog mooie wedstrijden.
Marianne Vos vanavond bij de Martosaurus?quote:Op zondag 8 juli 2012 16:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gert Jacobs neem ik niet meer serieus. Lekker Avondetappe kieken met T. Zonneveld, A. van Vleuten en M. Vos
En De Gendt en Vanendert die zware bergritten winnen. Van Avermaet won ook nog even Parijs-Tours. Vergeleken met de rest een trivialiteit, maar anderen zouden daar al blij mee zijn.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:35 schreef OProg het volgende:
[..]
België heeft wel Boonen en Gilbert die de afgelopen anderhalf jaar een hoop goedgemaakt hebben.
En daar pakten Nuyens en Vansummeren ook nog mooie wedstrijden.
Jaquote:Op zondag 8 juli 2012 16:36 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Marianne Vos vanavond bij de Martosaurus?
Meer ruimte om volgende week mee te zitten in een kansloze ontsnapping, ik kijk er nu al naar uit.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:36 schreef Waaghals het volgende:
Mollema gaat ook niet in het peloton finishen ben ik bang
niet dat het nog wat uitmaakt.
Dat zegt 'ie toch..quote:Op zondag 8 juli 2012 16:36 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Marianne Vos vanavond bij de Martosaurus?
Mooi, ga ik zeker kijken.quote:
quote:
Die komt ook nog langs bij de Avondetappe dezer dagenquote:Op zondag 8 juli 2012 16:37 schreef Waaghals het volgende:
De Gendt was bovendien 3e in de Giro
kunnen we die geen NL paspoort geven
geweldige renner
Is hij niet eens op huwelijksreis?quote:Op zondag 8 juli 2012 16:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Die komt ook nog langs bij de Avondetappe dezer dagen
In Frankrijk zekerquote:Op zondag 8 juli 2012 16:38 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Is hij niet eens op huwelijksreis?
Puur gelet op deze tour valt er voor weinig landen tot op heden echt te juichen.quote:
Niet naar de Erik Diekstra show kijken.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:35 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gert Jacobs neem ik niet meer serieus. Lekker Avondetappe kieken met T. Zonneveld, A. van Vleuten en M. Vos
Moest repeteren voor een danswedstrijd.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:39 schreef Waaghals het volgende:
Waar is Boogerd trouwens gebleven met commentaar?
Jepquote:Op zondag 8 juli 2012 16:39 schreef baggerbaas het volgende:
Kessiakoff ook bollentrui als hij eerste boven is op de Croix?
Zap dan toch naar Sporza. .quote:Op zondag 8 juli 2012 16:39 schreef IbanMayo het volgende:
Maar ze gaan nu ook echt tijdens de finale van de etappe Vos interviewen, wat een timing
Zou kunnen, hij pakt denk ik net genoeg punten daar om aan de leiding te komen.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:39 schreef baggerbaas het volgende:
Kessiakoff ook bollentrui als hij eerste boven is op de Croix?
"Wij" zijn al blij dat Gesink Californie wint.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:36 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
En De Gendt en Vanendert die zware bergritten winnen. Van Avermaet won ook nog even Parijs-Tours. Vergeleken met de rest een trivialiteit, maar anderen zouden daar al blij mee zijn.
tijdens de giro ook al ooh wacht lars bak is een deenquote:Op zondag 8 juli 2012 16:40 schreef Slobeend het volgende:
De Zweden heb maar 1 renner in koers, maar die gaat wel winnen.
Vorig jaar 2 Noren, 4 etappes gewonnen.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:40 schreef Slobeend het volgende:
De Zweden heb maar 1 renner in koers, maar die gaat wel winnen.
Mag het hopen, maar vind de finale van een etappe dan een raar momentquote:Op zondag 8 juli 2012 16:40 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Die komt niet voor het commentaar lijkt me.
Ja elke sporter he.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:41 schreef vincerusso het volgende:
voor een voetballer is de OS het hoogst haalbare ja![]()
Vos.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:41 schreef vincerusso het volgende:
voor een voetballer is de OS het hoogst haalbare ja![]()
True. Maar ik denk dat Maarten en Herbert allang blij zijn dat ze even niet naar elkaars kop hoeven te kijken.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mag het hopen, maar vind de finale van een etappe dan een raar moment
In Vladivostokquote:Op zondag 8 juli 2012 16:43 schreef Gitank2 het volgende:
[..]
Wordt er eigenlijk ergens vos gegeten? vraag ik me af.![]()
Nee, vossen gebruiken we alleen voor de vacht denk ikquote:Op zondag 8 juli 2012 16:43 schreef Gitank2 het volgende:
[..]
Wordt er eigenlijk ergens vos gegeten? vraag ik me af.
quote:
quote:Op zondag 8 juli 2012 16:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Pinot, is dat ook niet zo'n Franse wijn?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Marco heeft er verstand van. Hooglandtwitter:wietwitertmij twitterde op zondag 08-07-2012 om 16:39:13Wat een watje is die gesink van de rabobank. Valt een keer en rijdt gelijk in de bus geef mij maar hoogland en mollema reageer retweet
Voor de punten.quote:Op zondag 8 juli 2012 16:45 schreef SaintOfKillers het volgende:
Goed, Liquigas rijdt dus een traag Sagan-tempo, is de enige verklaring.
quote:Op zondag 8 juli 2012 16:45 schreef Ericr het volgende:
Geesink abandon.Die won goud in Tokyo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |