quote:Op maandag 9 juli 2012 20:54 schreef EnterToets het volgende:
Alle mensen die niet drinken zijn saaie klootzakken
Dit idd, vooral wat in de spoiler staat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
waarom niet?quote:Op maandag 9 juli 2012 21:30 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik ben pro-alcohol, maar ik mag zelf geen alcohol meer.
EINDELIJK ANTI ALCOHOL is beschikbaar, jou ga ik drinken als ik een kater heb!quote:Op donderdag 5 juli 2012 20:06 schreef Computerfluisteraar het volgende:
Wat ik bedoel? Nou, ik hou niet van alcohol. Hoe het komt? Waarschijnlijk omdat ik nét wat te verstandig ben, er niet van hou half lam in mijn bed te liggen en zuinig ben op mijn hersencellen.
Wanneer mij gevraagd wordt of ik een biertje wil, zeg ik dat ik liever vruchtensap, frisdrank of water wil. Immers: een vruchtensapje met wat decoratie vindt ik lekker spannend.
Ben ik de enige die anti-alcohol is, of zijn er dan toch andere FOK!ker die er het zelfde over denken?
Albert Einstein dronk ook graag een wijntje of een cognacje.quote:Op donderdag 5 juli 2012 20:06 schreef Computerfluisteraar het volgende:
Wat ik bedoel? Nou, ik hou niet van alcohol. Hoe het komt? Waarschijnlijk omdat ik nét wat te verstandig ben, er niet van hou half lam in mijn bed te liggen en zuinig ben op mijn hersencellen.
Lees het nog eens..quote:Op dinsdag 10 juli 2012 19:07 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Albert Einstein dronk ook graag een wijntje of een cognacje.
Ook rookte hij.
Maar Albert was natuurlijk niet zo slim als jij!
Dat is toevallig, ik drink ook totdat ik zat ben.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:45 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik hoef niet zo nodig kachel te worden, 1-2 drankjes vind ik genoeg...dan ben ik het gewoon weer zat.
Jij bent zat, ik ben het weer zat....subtiel verschil.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:23 schreef Piye het volgende:
[..]
Dat is toevallig, ik drink ook totdat ik zat ben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |