Jammer dat je er geen tijd meer voor hebt. En fijn dat je overweegt om het misschien toch weer te doen als er geen gegadigden zijn.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:36 schreef Felagund het volgende:
TDF / Nostradamus topic 2013 - de alternatieve tourpool
In navolging van franklop mag ook dit topic overgenomen worden door iemand anders vanwege tijdgebrek. Als er over een paar dagen nog niemand gereageerd heeft wil ik wel overwegen om het alsnog te organiseren.
Timmmmm is een baasquote:Op dinsdag 24 juni 2014 18:31 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Wie is Tim en weet hij uberhaupt wat een fiets is
Ik niet dan?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 20:13 schreef Karina het volgende:
[..]
Timmmmm is een baas![]()
Veel succes allemaal in ieder geval
Eens.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 22:01 schreef Karina het volgende:
[..]
Jij bent buitencategorie baas natuurlijk
Hoi, ik ben timmmmmm, tim voor vrienden.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 18:31 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Wie is Tim en weet hij uberhaupt wat een fiets is
PIC van je hont en als het een lieve is zal ik het voor deze keer door de vingers zien.quote:Op woensdag 25 juni 2014 07:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Hoi, ik ben timmmmmm, tim voor vrienden.
Ik foets elke dag minstens 2x10 minuten, van en naar het station. Soms wordt het me wat teveel echter en doe ik er een kwartier over.
Mijn overige hobbies zijn geitjes aaien (berggeitjes zijn het leukst) en tv kijken. Nu nog bijna elke wkwedstrijd (toegegeven: door al dat vele fietsen zo op een dag ben ik met regelmaat in slaap gevallen tijdens de 0.00 wedstrijden), en straks de tour de france. Verder is de enige sport die ik met regelmaat bedrijf sjoelen in corries bejaardenhuis. Krijgt ze ook eens bezoek.
Ik sta open voor verdere vragen!
Liefs, met een poot van max
Pics van je foetsquote:Op woensdag 25 juni 2014 07:44 schreef timmmmm het volgende:
O en mijn vingers zijn te dik voor mijn mobiele toetsenbord, dus dat kan je nog wrl eens op gaan vallen. Dat ik foets zeg in plaats van fiets
Je hebt een kat die Max heet?quote:Op woensdag 25 juni 2014 08:20 schreef timmmmm het volgende:
Ik spuug op honden. Vieze beesten. Met hun aandachtsgeile tonguitstekende grafkoppetjes. Katten zijn leuker.
Belangrijke informatie: ik ben omkoopbaar met puddingbroodjes.
Timmmmmquote:Op woensdag 25 juni 2014 08:20 schreef timmmmm het volgende:
Ik spuug op honden. Vieze beesten. Met hun aandachtsgeile tonguitstekende grafkoppetjes. Katten zijn leuker.
Belangrijke informatie: ik ben omkoopbaar met puddingbroodjes.
Staat in SPT.quote:Op maandag 30 juni 2014 16:44 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Is er geen algemeen/slowchat topic?
Dank uquote:
Done!quote:Op maandag 30 juni 2014 19:10 schreef Pino112 het volgende:
TDF / 'Waar is Gesink?' #4: WAAR O WAAR IS GESINK?!
Schopje TDF
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |