Nu zien of Boerrigter een heel seizoen op hoog niveau kan spelen.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 21:11 schreef Artillerieschaap het volgende:
Laat ze maar weer een buitenspeler voor onze neus wegkapen, we halen wel weer een Boerrigtertje op in de Jupiler League
quote:Soap rond Cvitanich
De situatie rond Cvitanich lijkt in een soap te eindigen. De Telegraaf meldt dat Cvitanich zich morgen gewoon bij Ajax zal melden, omdat hij in botsing is gekomen met de coach en Boca Juniors hem daarom niet meer wil hebben voor de finale van de Copa Libertadores op 4 juli. Na lange discussie was er een akkoord bereikt dat de spits de finale toch mocht meemaken als speler van Boca Juniors.
In Argentinie weet men echter niets van een botsing. De clubleiding stelt verrast te zijn voor een last-minute beslissing van Ajax om toch per 1 juli te eisen dat Boca JUniors 50% van de transferrechten overneemt ter waarde van 2,5 miljoen euro. Indien dat niet gebeurt, moet hij zich op 1 juli melden bij Ajax.
Een trieste Cvitanich liet zojuist tegenover diverse journalisten weten onder geen beding de finale van de Copa Libertadores te zullen missen en dan maar als fan mee te reizen met zijn ploeg naar Brazilie. Hij stelt te hard gewerkt te hebben het gehele jaar om deze finale te moeten missen. Cvitanich stelde een eventuele sanctie van Ajax op de koop toe te nemen.
van der Aat en Sloppy.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 22:50 schreef Pedroso het volgende:
Wie gaat er over dit soort zaken (Cvitanich, Vertonghen) ?
Toch niet zo'n loser als die van der Aat ? Zo maak je je niet bepaald populair bij je spelers, helpt ook niet echt voor de beeldvorming.
Niet dat je je oren altijd moet laten hangen naar spelers maar er is ook een tussenweg.
Lijkt me niet want hij is niet zeker van een basisplaats.quote:Op zondag 1 juli 2012 07:50 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Dus siem wordt de aanvoerder komend seizoen?
Tsja, als Vertonghen weggaat. Wie anders? Janssen? Vermeer?quote:Op zondag 1 juli 2012 07:50 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Dus siem wordt de aanvoerder komend seizoen?
Siem is het lievelingetje van Frank , dus jaquote:Op zondag 1 juli 2012 08:22 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Lijkt me niet want hij is niet zeker van een basisplaats.
Ik denk niet dat je iemand aanvoerder moet maken terwijl hij niet zeker is van een basisplaats.quote:Op zondag 1 juli 2012 08:52 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Siem is het lievelingetje van Frank , dus ja
Er wordt voor hem altijd een plek gezocht, hij heeft volgens mij geen enkele keer fit op de bank gezeten, is voor Frank een key player, dus hij speelt altijd.quote:Op zondag 1 juli 2012 09:49 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je iemand aanvoerder moet maken terwijl hij niet zeker is van een basisplaats.
Zou mij niks verbazen als Frank Theo op de bank zet , zodat zijn lievelingetje kan spelenquote:Op zondag 1 juli 2012 09:49 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je iemand aanvoerder moet maken terwijl hij niet zeker is van een basisplaats.
Tobyquote:Op zondag 1 juli 2012 08:47 schreef OverRated het volgende:
[..]
Tsja, als Vertonghen weggaat. Wie anders? Janssen? Vermeer?
wat zou jij doen als je salaris moet inleveren ? het is niks meer dan werk voor die jongens.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 20:56 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik ben er ook niet zo rouwig om. Heb daar liever Mickey staan. Ik hoop dat hij akkoord gaat met salarisverlaging, maar daar zijn voetballers over het algemeen niet zo happig op.
Siem op hetmiddenveld? Die heeft nog nooit een steekbal op maat gegeven en kan niet opendraaien plus dribbelen.quote:Op zondag 1 juli 2012 15:40 schreef ValHallen het volgende:
Siem > Theo. Plus Siem is nog jong en meer van de club dan Theo. Siem heeft restwaarde, is ook net een streepje beter.
Siem - Anita - Eriksen is het middenveld wat ik het liefst zou zien. By far eigenlijk.
Serero speelde ook goed gister vind ikquote:Op zondag 1 juli 2012 15:46 schreef gniffie het volgende:
[..]
Siem op hetmiddenveld? Die heeft nog nooit een steekbal op maat gegeven en kan niet opendraaien plus dribbelen.
Van alle opties inclusief jeugdspelers toch wel de minste middenvelder.
Serero![]()
Hoe kan Siem er op het middenveld toch altijd maar weer staan als die daar amper goede wedstrijden heeft gespeeldquote:Op zondag 1 juli 2012 16:19 schreef Artillerieschaap het volgende:
Gezeik op Siem altijd
En nee, ik zou 'm ook op papier geen basisplaats geven als ik Janssen en Eriksen had. Maar in praktijk is een van die laatste twee altijd wel geblesseerd, geschorst of in vormcrisis en dan staat Siem er toch maar mooi. Met door de jaren heen heel wat belangrijke goals ook nog.
In de spits is die geweldig, eigenlijk beter dan Sightorsson. Ben benieuwd hoe dat gaat met hem dit seizoen.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:19 schreef Artillerieschaap het volgende:
Gezeik op Siem altijd
En nee, ik zou 'm ook op papier geen basisplaats geven als ik Janssen en Eriksen had. Maar in praktijk is een van die laatste twee altijd wel geblesseerd, geschorst of in vormcrisis en dan staat Siem er toch maar mooi. Met door de jaren heen heel wat belangrijke goals ook nog.
Een fitte Sightorsson speelt altijd. Kan wel eens de speler van het seizoen gaan worden, probleem is dat ie blessuregevoelig is.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:38 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
In de spits is die geweldig, eigenlijk beter dan Sightorsson. Ben benieuwd hoe dat gaat met hem dit seizoen.
Ik denk dat je m'n post even opnieuw moet lezen...quote:Op zondag 1 juli 2012 16:35 schreef gniffie het volgende:
[..]
Hoe kan Siem er op het middenveld toch altijd maar weer staan als die daar amper goede wedstrijden heeft gespeeld![]()
In de spits is het natuurlijk een held en de onbetwiste nummer 1
Blessures.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:45 schreef Pedroso het volgende:
Ben ook benieuwd of Serero dit jaar wat laat zien. Kwam als het grootste talent van Zuid-Afrika met hoge verwachtingen maar bakte er vorig jaar weinig van.
Ebecilio is de nieuwe messiquote:Op zondag 1 juli 2012 16:55 schreef CoolStoryBro het volgende:
Ajax moet echt Narsingh halen anders zit je straks weer met ebecilio & ozbiliz opgescheept.
Waarom zou die altijd spelen ?quote:Op zondag 1 juli 2012 16:46 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Een fitte Sightorsson speelt altijd. Kan wel eens de speler van het seizoen gaan worden, probleem is dat ie blessuregevoelig is.
En zijn vader overleden en geen kans gekregenquote:
Gewoon niet goed genoegquote:Op zondag 1 juli 2012 17:12 schreef gniffie het volgende:
[..]
En zijn vader overleden en geen kans gekregen
De keren dat hij er wel in stond liet hij dan ook sowieso niks zien.quote:Op zondag 1 juli 2012 17:12 schreef gniffie het volgende:
[..]
En zijn vader overleden en geen kans gekregen
Meevoetballend is het vooralsnog niet zoveel hoor.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:46 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Een fitte Sightorsson speelt altijd. Kan wel eens de speler van het seizoen gaan worden, probleem is dat ie blessuregevoelig is.
Alsjeblieft niet nog een seizoen Vermeer.quote:
Janssen heeft een half jaar mogen falen in de punt naar achter. Anita heeft toen ook geen kans gekregen terwijl die hem het seizoen ervoor wel heeft afgedwongen.quote:Op zondag 1 juli 2012 17:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Geen kans gekregen slaat toch ook nergens op, dat moet hij afdwingen
quote:Op zondag 1 juli 2012 21:21 schreef Pedroso het volgende:
Ik vraag me af of Narsingh wel zoveel beter is dan Ebicilio en Ozbiliz. Vooral in Ozbiliz zie ik best wel potentie,
Narsingh zou het zwaar krijgen bij Ajax, denk niet dat ie de verwachtingen waar kan maken. Daar is ie te beperkt voor.
Nee hoor, leuke voorzet maar verder techniek van een lantaarnpaal. Al dat gehype om na een leuk seizoen maar iedereen te halen is nergens voor nodig.quote:Op zondag 1 juli 2012 22:21 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]zijn echt pannekoeken die 2, narsingh is veel beter. Als je ziet wat er voor ola john wordt betaald; narsingh is beter dan die man. 5 miljoen is een redelijke prijs.
John heeft veel meer techniek in zijn benen dan Narsingh, en heeft ook gewoon 15 assists in de competitie (met minder spelminuten).quote:Op zondag 1 juli 2012 22:21 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]zijn echt pannekoeken die 2, narsingh is veel beter. Als je ziet wat er voor ola john wordt betaald; narsingh is beter dan die man. 5 miljoen is een redelijke prijs.
quote:Op zondag 1 juli 2012 19:04 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
Alsjeblieft niet een seizoen Cillissen.
Ja, mits we nog een goede buitenspeler kopen. En hopen dat Fischer door gaat breken.quote:Op maandag 2 juli 2012 01:39 schreef stoeltafel het volgende:
Al beetje vertrouwen in het nieuwe seizoen?
Dus omdat de trainer te lang door is gegaan met Janssen op de verkeerde positie waar Anita eigenlijk had moeten staan hoort Serero er ook in?quote:Op zondag 1 juli 2012 19:18 schreef gniffie het volgende:
[..]
Janssen heeft een half jaar mogen falen in de punt naar achter. Anita heeft toen ook geen kans gekregen terwijl die hem het seizoen ervoor wel heeft afgedwongen.
Ze kunnen dit seizoen iig niet de trainer de schuld meer gevenquote:Op maandag 2 juli 2012 09:03 schreef Afhaalchinees het volgende:
Toch gaaf dat ze in het psv topic advocaat zo verafgodenkijken hoe lang het duurt.
Van marwijk heeft ze een paar dagen mogen vergelijken en zijn mening heb ik ondanks alles toch nog hoger dan de jouwe.quote:Op zondag 1 juli 2012 23:07 schreef gniffie het volgende:
[..]
John heeft veel meer techniek in zijn benen dan Narsingh, en heeft ook gewoon 15 assists in de competitie (met minder spelminuten).
Hoop ik ook. Daarbij kan hij als rechtsbuiten volgens mij prima uit de voeten.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:45 schreef Pedroso het volgende:
Ben ook benieuwd of Serero dit jaar wat laat zien. Kwam als het grootste talent van Zuid-Afrika met hoge verwachtingen maar bakte er vorig jaar weinig van.
Dat sowiesoquote:Op maandag 2 juli 2012 12:18 schreef Stiggie het volgende:
Zie dat Fischer meetraint met het eerste. Gaat hij dit seizoen debuteren?
Overschat spelertje man. Gaat 't niet redden.quote:Op maandag 2 juli 2012 12:18 schreef Stiggie het volgende:
Zie dat Fischer meetraint met het eerste. Gaat hij dit seizoen debuteren?
quote:Op maandag 2 juli 2012 12:25 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Overschat spelertje man. Gaat 't niet redden.
quote:Op maandag 2 juli 2012 12:25 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Overschat spelertje man. Gaat 't niet redden.
quote:Op maandag 2 juli 2012 12:25 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Overschat spelertje man. Gaat 't niet redden.
quote:'Greg kent ons standpunt'
Door sv, 2 juli 2012 09:21, 5272 views, Bron: De Telegraaf/AD | Verstand van voetbal? Nu ¤ 50 sport-bonus pakken!
Frank de Boer heeft nogmaals kort gesproken met Gregory van der Wiel. De verdediger moet bijtekenen of volgens de Cruijffiaanse filosofie.op de bank gaan zitten komend seizoen.
'We hebben met Greg gesproken. Hij kent ons standpunt', zegt De Boer in het Algemeen Dagblad.
Vrijdag hebben Jeroen Slop, Frank de Boer, Jan Vertonghen en zijn zaakwaarnemer Mustapha Nahkli om tafel gezeten om over de impasse rondom de Belg te praten. In De Telegraaf zegt De Boer dat 'de stand van zaken zijn besproken' en dat 'iedereen weet waar hij aan toe is'. (foto: VI Images/Orange Pictures)
Wel knap om dat op basis van deze foto te stellenquote:Op maandag 2 juli 2012 13:21 schreef Catch22- het volgende:
https://twitter.com/AFCAjax/status/219752257414115328/photo/1
Mickey is weer te dik he?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |