wat een lulquote:Op maandag 13 augustus 2012 22:59 schreef TheArt het volgende:
Tyler Hamilton brengt een boek uit op 18 september, laat dat nou ook precies de verjaardag van Lance zijn
Nee!?!?! Het zal toch niet?quote:'Klöden, Kessler, Sinkewitz namen bloeddoping'
Andreas Klöden, Patrik Sinkewitz en Matthias Kessler worden verdacht van bloeddoping. Het Duitse antidopingagentschap NADA is een onderzoek gestart naar de drie renners, meldt Cyclingnews. Het genoemde trio zou zich in 2006 bediend hebben van bloeddoping. De aantijgingen komen voort uit een onderzoek door de openbaar aanklager van Freiburg, die het werk van twee Telekom-artsen analyseerde. Dit duo ging vrijuit, maar de zoektocht leverde wel nieuw bewijs tegen Klöden, Sinkewitz en Kessler op.
Kliniek in Freiburg
Sinkewitz zou het balletje aan het rollen hebben gebracht na zijn positieve test op testosteron in 2007. Hij zou de aanklager verteld hebben dat Klöden en Kessler in 2006 bloeddoping namen in een kliniek van de universiteit van Freiburg. Klöden heeft dopinggebruik altijd ontkend, maar schikte in 2009 wel een zaak door 25.000 euro naar een goed doel over te maken. Ook toen werd zijn naam genoemd in een onderzoek naar bloeddoping in Freiburg.
Kessler werd in 2007 ook betrapt op testosteron en keerde door een zware val niet meer terug na zijn schorsing.
Ik vrees dat je ook wat sarcasme mistquote:Op donderdag 23 augustus 2012 13:52 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Ik kan mij niet voorstellen dat Klöden van dat zooitje van T-Mobile/Telekom als een van de weinige schoon zou zijn geweest.
Ahum..quote:"Het Britse Paralympisch Comité heeft zijn 300 atleten verboden aan 'boosting' te doen. Boosting is een vorm van doping waarbij verlamde atleten zichzelf pijn doen, om zo hun bloeddruk de hoogte in te jagen en beter te gaan presteren.
Boosting is een vorm van natuurlijke doping. Sommige paralympische atleten - volgens een kleinschalig onderzoek in Peking één op de zes - zijn bereid het te proberen. En daarvoor gaan ze ver: ze breken hun botten, leggen hun eigen testikels in de knoop, blokkeren hun katheters of dienen zichzelf elektroshocks toe. 'Alles om zichzelf pijn te doen', vertelt Craig Hunter, leider van het Britse team, aan de krant The Telegraph. 'Omdat ze verlamd zijn, voelen ze zelf geen pijn, maar de pijnprikkel creëert wel een adrenalinerush. Hun bloeddruk en hartslag schieten naar omhoog.'
Als resultaat zouden ze in staat zijn tot 15 procent beter te presteren. Een vorm van natuurlijke doping dus.
'Boosting is gevaarlijk', zegt Tim Decleir, begeleider van het Belgische paralympische team. 'Het kan leiden tot een hartaanval of een beroerte. Maar neen, wij waarschuwen onze atleten daar niet voor, omdat de praktijk vandaag héél uitzonderlijk is. We kennen onze atleten ook zo goed, dat we het zouden zien als hun bloeddruk plots keihard de hoogte zou inschieten. Maar mochten we iemand herhaaldelijk betrappen, zouden we die uit de selectie verwijderen.'
Ook het Internationaal Paralympisch Comité zegt dat ze 'atleten met een abnormaal hoge bloeddruk' zullen verbieden om mee te doen."
bron en meerquote:De Amerikaanse ex-wielrenner Lance Armstrong zal zijn zeven Tourtitels moeten inleveren. Dat heeft het Amerikaanse antidopingagentschap Usada tegenover Reuters gezegd. Armstrong maakte vandaag op zijn website bekend zijn strijd tegen het antidopingagentschap op te geven, nadat maandag zijn klacht tegen Usada was afgewezen door een rechtbank in Austin (Texas).
'In ieders leven komt een moment dat je tegen jezelf moet zeggen: genoeg is genoeg. Voor mij is dat moment nu gekomen.' Met die woorden begon Armstrong zijn verklaring waarom hij de strijd tegen Usada heeft opgegeven. In een reactie daarop besloot Usada zijn zeven Tourtitels af te nemen.
De 40-jarige Amerikaan zegt helemaal klaar te zijn met alle 'nonsens' die het dopingagentschap over hem heeft verspreid. 'De strijd heeft een enorme tol geëist van mijn gezin en mijn werk voor mijn foundation. Ik ben helemaal klaar met die onzin.'
Armstrong beschuldigde het Usada van schending van zijn grondwettelijke recht op een eerlijk proces. Hij noemde het onderzoek van het agentschap 'een ongefundeerde heksenjacht'. Maar die aanklacht werd maandag door rechter Sam Sparks afgewezen.
ik ben jaloers, het is me nog nooit gelukt!quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 14:14 schreef Waaghals het volgende:
nou testikels in de knoop leggen,
dat ga ik eens proberen
Curieus verhaal.quote:Deense wielerofficial betrapt op doping
Sören Svenningsen heeft de wielersport vermoedelijk een curieuze primeur bezorgd. Hij is mogelijk de eerste official die betrapt is op doping.
Voor de Deense wielerbond DCU was de positieve test van het 47-jarige bestuurslid reden om hem per direct te ontheffen uit zijn functie. 'We zijn geschokt. Het is onvergeeflijk dat een bestuurslid van de Deense wielerbond positief is bevonden', reageerde een onthutste bondsvoorzitter Tom Lund woensdag.
Svenningsen was nog actief als veteraan. Een dopingcontrole na een wielerwedstrijd op 30 juni werd hem fataal. De controleurs troffen in zijn urine sporen van liefst drie verboden stimulantia aan.
quote:Fränk Schleck voor Luxemburgse Tuchtcommissie tegen doping
Fränk Schleck is verschenen voor de Luxemburgse tuchtcommissie tegen doping (CDD). Dat meldt de Luxemburgse website www.lessentiel.lu, die de informatie haalde van 'een bron dicht bij het onderzoek'.
De oudste van de broertjes Schleck werd positief bevonden op het gebruik van xipamide, op 14 juli tijdens de Ronde van Frankrijk, en moest woensdag verschijnen voor de Luxemburgse tuchtcommissie tegen doping. De commissie moet de strafmaat van Schleck bepalen, dat zal in de komende weken gebeuren.
Schleck zelf ontkende met klem dat hij doping had gebruikt en ging op zoek naar 'de wijze waarop de verboden stof in zijn lichaam was terecht gekomen'.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |