abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 27 juni 2012 @ 14:59:31 #1
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113460865



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Zomer 2012



2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
.Cake.
Bakakame
Qunix
Xaryna
Strawberry/Aardbei
ArcticBlizzard
SleepSub
Denninho
Mschol
NeeEcht
Gaddle
Robin007bond
Sinterklaaskapoentje
Lithia
Klipnap
Samael
De_Ilias
RedBoyke
Blue_Panther_Ninja
AnimeFan
gniffie
Easymodo
DrNick
cablegunmaster
Charlea
PaRoDiUzZ
Key.
Repelsteeltju
smitjew
Arashimashou
Skittels

Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:00:22 #2
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113460918
Even iets anders dan al die moe gerelateerde topics:

  woensdag 27 juni 2012 @ 15:01:42 #3
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113460976
Geen gefeli maus TT? Oké, geen taart voor jullie. :'(
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:02:53 #4
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113461051
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Geen gefeli maus TT? Oké, geen taart voor jullie. :'(
Huh wat wat wat? Met wat dan?
pi_113461431
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:02 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Huh wat wat wat? Met wat dan?
Maus is geslaagd. Misschien had ik toch de TT moeten bedenken :P

Muiske... volgende TT oke? :'(
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:12:18 #6
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113461538
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:02 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Huh wat wat wat? Met wat dan?
Shame on you.. :'(
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:10 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Maus is geslaagd. Misschien had ik toch de TT moeten bedenken :P

Muiske... volgende TT oke? :'(
Moeten we hem wel snel vol baggeren voor de taart op is :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:13:08 #7
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113461584
Weet ik veel; verwacht dan ook niet dat ik de hele topic lees.

Bij deze, gefeliciteerd Maus!
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:14:45 #8
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113461668
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:13 schreef Easymodo het volgende:
Weet ik veel; verwacht dan ook niet dat ik de hele topic lees.

Bij deze, gefeliciteerd Maus!
Haha bedankt :+
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:15:22 #9
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113461704
oeps.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_113462195
Volbaggeren? okeeee. #263 is een keer ons huisnummer geweest geloof ik.
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:26:44 #11
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113462305
6 delen door 3 is 2, en 2 maal 3 is 6! :o
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_113462647
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:26 schreef Mauskoekwaus het volgende:
6 delen door 3 is 2, en 2 maal 3 is 6! :o
:o DAT IK DAT NIET WIST :o
pi_113462709
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:26 schreef Mauskoekwaus het volgende:
6 delen door 3 is 2, en 2 maal 3 is 6! :o
En dan draaien we het getal om: 362. 6 delen door 2 is 3, en 3 maal 2 is nog steeds 6! :o
Ja we komen er wel :')
pi_113462761
:')
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:39:44 #15
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113463062
Manly spam:

ATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATA
pi_113463246
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:34 schreef robin007bond het volgende:
:')
pi_113463347
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:39 schreef Easymodo het volgende:
Manly spam:

ATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATATA
Wtf, :')
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:47:37 #18
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113463416
Het is tijd voor post je favoriete AMV :D
Edit; dit is wel een spoiler voor degene die geen Naruto kijken :P
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:47:57 #19
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113463429
80's anime muziek:
pi_113463615
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:47 schreef Easymodo het volgende:
80's anime muziek:
70's anime muziek:
pi_113463676
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:43 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Waarom heb je speciaal een apart plaatje van 1000x1000 gemaakt terwijl je de grootte gewoon in de [img=1000] tag kan zetten? Bijvoorbeeld:

[img]http://i.fokzine.net/s/emo.gif[/img]

Wat? Sinds wanneer kun je niet meer smilies op deze manier embedden? :o

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2012 15:53:20 ]
  woensdag 27 juni 2012 @ 15:52:59 #22
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113463775
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:47 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Het is tijd voor post je favoriete AMV :D
Edit; dit is wel een spoiler voor degene die geen Naruto kijken :P

Heb ik wel vaker hier gepost O+
pi_113463823
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:52 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Waarom heb je speciaal een apart plaatje van 1000x1000 gemaakt terwijl je de grootte gewoon in de [ [url= tag kan zetten? Bijvoorbeeld:

[img]http://i.fokzine.net/s/emo.gif]afbeelding[/url] ]

Wat? Sinds wanneer kun je niet meer smilies op deze manier embedden? :o
Maar dat kan bij andere plaatjes dus wel? :o
pi_113463839
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:55 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Maar dat kan bij andere plaatjes dus wel? :o
Ja.

fd.png


Gewoon zo:

[img=800x600]plaatje[/img]

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2012 15:57:21 ]
pi_113463881
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:55 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja.

[ afbeelding ]
Mijn oog, wat doe je :')
pi_113463936
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:56 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Mijn oog, wat doe je :')
emo.gif

Hebbes.
pi_113463960
136715.gif
Wut.
pi_113463973
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 15:58 schreef Arashimashou het volgende:
[ afbeelding ]
Wut.
_O-

schater.gif
schater.gif
schater.gif

[ Bericht 16% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2012 16:02:44 ]
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:06:53 #30
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113464366
Bijna die solo genailed van Waking the Demon, van Bullet for my Valentine :@
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_113464413
Zijn we al beland bij muziek uit de jaren 10?

quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:06 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Bijna die solo genailed van Waking the Demon, van Bullet for my Valentine :@
Wat is dat?
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:08:33 #32
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113464449
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:17:23 #33
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:23:45 #34
246140 Klipnap
Petrowh <3
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:31:42 #36
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113465585
quote:
11s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:31 schreef Klipnap het volgende:
IBM Typemachine voor de liefhebber!
Wie wil tijdreizen? :o 8-)
das toch niet een computer, maar een doodgewone typemachine? :?
pi_113465754
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:34 schreef blessed19 het volgende:

[..]

das toch niet een computer, maar een doodgewone typemachine? :?
Daarom staat er toch ook "typemachine"?
pi_113465934
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Daarom staat er toch ook "typemachine"?
Maar steins;gate gebruikte een ibm computer... Of Klipnap moet het ergens anders over hebben waar ik niks van af weet.
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:42:41 #40
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113466044
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:40 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Maar steins;gate gebruikte een ibm computer... Of Klipnap moet het ergens anders over hebben waar ik niks van af weet.
Laat maar ik snapte bijna niets van het gedoe met die computer in Steins;Gate. Niet dat het veel afdeed aan de bazigheid van de serie.
pi_113466150
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:23 schreef Klipnap het volgende:
De laatste Sakamichi en Nyaruko-san zijn kennelijk uit.
einde seizoen, ;( dat betekent dat er weer een zooi anime bij (gaan) komen om te kijken..
moet maar gaan opschieten met kijken :P
pi_113466226
Komt lekker van de Haagsche markt ,bij viskraam Greef: Nieuwe haring klein (zelf schoonmaken),6 voor ¤5.En ik kreeg 1 gratis erbij.En andere kramen hebben inktvissen :9

Een grote nieuwe haring is bij hun(Greef dus) zelfs ¤1.25 per stuk of 5 voor 5¤.,bij andere is dat 4 voor ¤7 of ¤10(~2¤ per stuk). _O-
pi_113466241
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:42 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Laat maar ik snapte bijna niets van het gedoe met die computer in Steins;Gate. Niet dat het veel afdeed aan de bazigheid van de serie.
Er viel weinig aan te snappen.

Ze hadden een pc nodig om bepaalde dingen te decoderen. That's it.
pi_113466396
quote:
6s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:46 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Komt lekker van de Haagsche markt ,bij viskraam Greef: Nieuwe haring klein (zelf schoonmaken),6 voor ¤5.En ik kreeg 1 gratis erbij.En andere kramen hebben inktvissen :9

Een grote nieuwe haring is bij hun(Greef dus) zelfs ¤1.25 per stuk of 5 voor 5¤.,bij andere is dat 4 voor ¤7 of ¤10(~2¤ per stuk). _O-
stukje lekkerbek bij de vistent op hoek LvM en azaliastraat *O*
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:50:30 #45
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113466434
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:46 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Er viel weinig aan te snappen.

Ze hadden een pc nodig om bepaalde dingen te decoderen. That's it.
Ok :P
pi_113466458
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:50 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ok :P
:P
Je hebt dus niet veel gemist.
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:52:56 #47
246140 Klipnap
Petrowh <3
  woensdag 27 juni 2012 @ 16:59:08 #48
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113466961
Ah, wat ben ik blij met de vriendin die mij een snoeppot vol met jellybeans heeft gegeven. Heerlijk met anime :9
pi_113467033
quote:
17s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:59 schreef Klipnap het volgende:
Ah, wat ben ik blij met de vriendin die mij een snoeppot vol met jellybeans heeft gegeven. Heerlijk met anime :9
Ik ben niet zo'n zoetekauw fan :P.

Met uitzondering van chocolade en cola _O_
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:01:19 #50
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113467090
Ik ging laatst 9 lollies achter elkaar eten bij mijn bureau. Nog nooit zo'n kiespijn gehad ;(
Gelukkig ging het na een paar dagen over.

Ik zal me dit keer ook even inhouden.
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:10:08 #51
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113467561
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:49 schreef mschol het volgende:

[..]

stukje lekkerbek bij de vistent op hoek LvM en azaliastraat *O*
Waar?? :P

quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 16:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Grgr
The fuck :o
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:14:37 #53
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113468044
quote:
11s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:14 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Da's knap.
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:35:28 #55
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113468801
quote:
11s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:14 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Heb hem zelf nog niet gezien:


Best aanstekelijk. Wordt dit dan toch een moe topic?
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:40:41 #56
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113469040
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:35 schreef Easymodo het volgende:

[..]

Heb hem zelf nog niet gezien:


Best aanstekelijk. Wordt dit dan toch een moe topic?
Om echt van Nyaruko te genieten moet je http://nyaruref.blogspot.nl/ erbij houden. Er zitten te veel verwijzingen in naar andere series :P
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:41:14 #57
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113469074
Godverdomme, ik ga ff lekker een uurtje pitten, gaat dat kut kind van hiernaast weer zitten ragen omdat hij niet kan winnen met Call of Duty..
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:44:08 #58
304452 Easymodo
Mijn gezicht wanneer...
pi_113469234
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:40 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Om echt van Nyaruko te genieten moet je http://nyaruref.blogspot.nl/ erbij houden. Er zitten te veel verwijzingen in naar andere series :P
lol, zelfs een referentie naar deze koning?: http://2.bp.blogspot.com/(...)600/arino_gaming.jpg

Die vent is geniaal :D
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:44:11 #59
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113469236
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:41 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Godverdomme, ik ga ff lekker een uurtje pitten, gaat dat kut kind van hiernaast weer zitten ragen omdat hij niet kan winnen met Call of Duty..
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:47:24 #60
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_113469387
Nee hij is echt erg Klipnap, hoor je hem zo schelden ''I FUCKED YOUR MOM'S PUSSY LAST NIGHT IT WAS DELICIOUS SHE WAS BEGGING FOR MORE'' en dat soort uitspraken. Zeker een héle slechte dag, want hij raged echt nooit tijdens het gamen :')
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_113469441
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:47 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Nee hij is echt erg Klipnap, hoor je hem zo schelden ''I FUCKED YOUR MOM'S PUSSY LAST NIGHT IT WAS DELICIOUS SHE WAS BEGGING FOR MORE'' en dat soort uitspraken. Zeker een héle slechte dag, want hij raged echt nooit tijdens het gamen :')
Ik rage hem eigenlijk alleen bij Touhou. Heel soms ook bij Osu!. Ik ram dan even op m'n toetsenbord en het is weer goed.

Heel vaak wil ik bij Touhou nog wel eens "Kanker!" zeggen en dan op mijn toetsenbord rammen, maar vaak als ik bij de "Ka" ben, maak ik er maar snel "Kak" van :')
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:49:48 #62
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_113469478
"Ik ben Yi Long, en ik heb een probleem..."

Zojuist 30GB aan Pocket Monsters (Best Wishes) anime binnengehaald... :P

Ash heet daarin trouwens Satoshi... :P
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:51:23 #63
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113469564
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:49 schreef Yi-Long het volgende:
"Ik ben Yi Long, en ik heb een probleem..."

Zojuist 30GB aan Pocket Monsters (Best Wishes) anime binnengehaald... :P

Ash heet daarin trouwens Satoshi... :P
Ik heb ergens in de herfst een aflevering gekeken voor de lol. Zelfs raw begreep ik het nog, want die verhaallijn was zo slap :') Een of andere jongen met een camera wilde hertenpokemon fotograferen voor zijn vader ofzo en toen zag hij toevallig samen met Ash al die herten.

En Brock is weg dus dit seizoen is soberzo kansloos :N
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:55:58 #64
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113469785

Kutaccel World. Volgens mij wil ik het niet eens meer kijken sinds die kutclown in beeld is.
pi_113469804
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:49 schreef Yi-Long het volgende:
"Ik ben Yi Long, en ik heb een probleem..."

Zojuist 30GB aan Pocket Monsters (Best Wishes) anime binnengehaald... :P

Ash heet daarin trouwens Satoshi... :P
En dat slaat weer op de maker, Tajiri Satoshi. Gary heet volgens mij Shigeru, van Miyamoto Shigeru.
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:59:05 #66
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_113469939
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:51 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik heb ergens in de herfst een aflevering gekeken voor de lol. Zelfs raw begreep ik het nog, want die verhaallijn was zo slap :') Een of andere jongen met een camera wilde hertenpokemon fotograferen voor zijn vader ofzo en toen zag hij toevallig samen met Ash al die herten.

En Brock is weg dus dit seizoen is soberzo kansloos :N
Geen idee wat de kwaliteit is van de serie, maar ik wilde gewoon eens kijken hoe het was met de originele stemmen, en als ik over een aantal jaren kinderen heb, dan wil ik ook gewoon wat HDD's vol hebben staan met leuke anime voor ze (in de originele taal...) :P

Daarnaast vind ik vaak de achtergronden in die Pokemon tekenfilms wel leuk getekend. Lekker veel groene boompjes enzo :P
  woensdag 27 juni 2012 @ 17:59:26 #67
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_113469957
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:56 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

En dat slaat weer op de maker, Tajiri Satoshi. Gary heet volgens mij Shigeru, van Miyamoto Shigeru.
Thanks. :) Beter dan die engelse namen :P
pi_113470258
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:49 schreef Yi-Long het volgende:
"Ik ben Yi Long, en ik heb een probleem..."

Zojuist 30GB aan Pocket Monsters (Best Wishes) anime binnengehaald... :P

Ash heet daarin trouwens Satoshi... :P
Hoeveel eps dan?? :+
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:59 schreef Yi-Long het volgende:

[..]

Thanks. :) Beter dan die engelse namen :P
Je keek teveel naar de 4Kids Engels versie,met heel wat censuur! :Y
pi_113470307
Fucking irritant post
  woensdag 27 juni 2012 @ 18:09:36 #70
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_113470526
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:05 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Hoeveel eps dan?? :+

[..]

Je keek teveel naar de 4Kids Engels versie,met heel wat censuur! :Y
86 eps ofzo... :)

Ik keek helemaal niet naar de engelse of nlse versie, vanwege die nasynchronisatie. Alleen als ik het soms even tegenkwam keek ik even naar hoe het getekend was enzo, en zapte dan weer verder :P
  woensdag 27 juni 2012 @ 18:17:13 #71
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113470907
Pokemon was een essentieel onderdeel van mijn jeugd. Gewoon reizen met al die bomen en grasvelden etc, kamperen met rijstballen, en natuurlijk iedereen met problemen helpen en aan het eind van de aflevering met een zonsondergang terugzwaaien O+
ik bedenk me net hoe raar het is dat ze 's avonds het dorp verlaten ipv 's ochtends :')

Die aflevering waarin Misty, Brock en Ash elkaar verlaten bij een kruispunt :'( :'( :'(
pi_113471033
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:17 schreef Klipnap het volgende:
Pokemon was een essentieel onderdeel van mijn jeugd. Gewoon reizen met al die bomen en grasvelden etc, kamperen met rijstballen, en natuurlijk iedereen met problemen helpen en aan het eind van de aflevering met een zonsondergang terugzwaaien O+
ik bedenk me net hoe raar het is dat ze 's avonds het dorp verlaten ipv 's ochtends :')

Die aflevering waarin Misty, Brock en Ash elkaar verlaten bij een kruispunt :'( :'( :'(
Herkenbaar. O+
pi_113471155
Ik ben trouwens geweigerd voor 2(!) vrijwilligerswerk,2e afspraak had afgezegd na een voicebericht en gesprek met collega(1e afspraak dus). |:( :') 8)7
pi_113471271
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:22 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Ik ben trouwens geweigerd voor 2(!) vrijwilligerswerk,2e afspraak had afgezegd na een voicebericht en gesprek met collega(1e afspraak dus). |:( :') 8)7
En betaald werk? Hoe zit dat? :P

Ik zou echt wat proberen aan je ritme te doen. :Y
pi_113471457
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:22 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Ik ben trouwens geweigerd voor 2(!) vrijwilligerswerk,2e afspraak had afgezegd na een voicebericht en gesprek met collega(1e afspraak dus). |:( :') 8)7
Ze moeten het wel heel goed hebben, mensen afwijzen voor vrijwilligerswerk.

quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:17 schreef Klipnap het volgende:
ik bedenk me net hoe raar het is dat ze 's avonds het dorp verlaten ipv 's ochtends :')
WAT DOE JE :'(
Heb een tijdje gehad dat ik het elke dag keek, maar alleen Kanto. Ik was meer van de games.
  woensdag 27 juni 2012 @ 18:35:53 #76
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113471828
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ze moeten het wel heel goed hebben, mensen afwijzen voor vrijwilligerswerk.

[..]

WAT DOE JE :'(
Heb een tijdje gehad dat ik het elke dag keek, maar alleen Kanto. Ik was meer van de games.
Ik keek de eerste paar seizoenen volgens mij intensief tot Johto. Daarna bijna niet meer.
  woensdag 27 juni 2012 @ 18:50:45 #77
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113472624
Haha, Haruyuki-kun wordt geëlektrocuteerd. Zijn verdiende loon door zo'n irritant joch te zijn.
pi_113472717
Wanneer ga je weer EVA kijken, Klipnap? :@
pi_113472870
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:22 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Ik ben trouwens geweigerd voor 2(!) vrijwilligerswerk,2e afspraak had afgezegd na een voicebericht en gesprek met collega(1e afspraak dus). |:( :') 8)7
Dat is rot, waar was dat dan voor? Ik ben vandaag aangenomen als medewerker voor de ombudsman te apeldoorn. :)

Dat maakt me cv als totaalbeeld;
Editor
Regisseur
Geluidstechnicus
Ervaringsdeskundige op een bepaald vlak
En nu dan ook nog medewerker voor de ombudsman

En dat allemaal vrijwillig. :')
pi_113472959
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ze moeten het wel heel goed hebben, mensen afwijzen voor vrijwilligerswerk.
Misschien moet je, je beeld van vrijwilligerswerk eens herzien, want het is niet alleen maar koffie zetten en met oudjes praten. ;)

Nee, voor sommige dingen (wat ik dus o.a. doe) moet je toch echt bepaalde kwalificaties hebben. :P
  woensdag 27 juni 2012 @ 18:58:32 #81
246140 Klipnap
Petrowh <3
  woensdag 27 juni 2012 @ 18:58:53 #82
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_113472999
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 17:55 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Kutaccel World. Volgens mij wil ik het niet eens meer kijken sinds die kutclown in beeld is.
Waarom? 100% dat die clown eraan gaat :+
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_113473059
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:58 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Als ik er weer zin in heb :P
Cool. :P
pi_113473159
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Cool. :P
Morgen ga ik DMC checken! :D
  woensdag 27 juni 2012 @ 19:02:57 #85
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113473211
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 18:58 schreef wdn het volgende:

[..]

Waarom? 100% dat die clown eraan gaat :+
Gelukkig wel. Kutclown. Ik haat hem.
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Cool. :P
Ik kijk het nu.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grgr
pi_113473246
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:02 schreef Klipnap het volgende:
Ik kijk het nu.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grgr
:r
pi_113473262
quote:
1s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:01 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Morgen ga ik DMC checken! :D
Nice. Mij benieuwen.
  woensdag 27 juni 2012 @ 19:05:34 #88
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113473512
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Gelukkig wel. Kutclown. Ik haat hem.

[..]

Ik kijk het nu.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grgr
quote:
10s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:05 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk he Robin
pi_113473584
DMC _O_
pi_113473590
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Gelukkig wel. Kutclown. Ik haat hem.

[..]

Ik kijk het nu.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grgr
quote:
10s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:05 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk he Robin
:(
Gemenerik!
pi_113473686
quote:
10s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:05 schreef Klipnap het volgende:
[ Leuk he Robin
:'(
  woensdag 27 juni 2012 @ 19:12:29 #93
378294 SuperPanda
I'm so cool as ice tea
pi_113473690
quote:
10s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:05 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk he Robin
bah kussende mannen
pi_113473723
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:12 schreef SuperPanda het volgende:

[..]

bah kussende mannen
Inderdaad, wat een smerige gedachte. Bah! :(
pi_113473949
Ik heb een topic in SEX geopend. Wat voelt dat ongemakkelijk ;(
pi_113474594
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:17 schreef robin007bond het volgende:
Ik heb een topic in SEX geopend. Wat voelt dat ongemakkelijk ;(
Lees: Ik heb een topic in SEX geopend. Kom erheen.
  woensdag 27 juni 2012 @ 19:28:47 #97
246140 Klipnap
Petrowh <3
pi_113474626
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:28 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Lees: Ik heb een topic in SEX geopend. Kom erheen.
Lees: Plaats een reactie over hentai in mijn topic in SEX.
pi_113474645
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:28 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Lees: Plaats een reactie over hentai in mijn topic in SEX.
Dat is de Klipnap-methode :(

Verder snap ik niet wat de relevantie met hentai is ;(

[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2012 19:29:31 ]
  woensdag 27 juni 2012 @ 19:29:56 #99
246140 Klipnap
Petrowh <3
  woensdag 27 juni 2012 @ 19:30:47 #100
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_113474731
quote:
11s.gif Op woensdag 27 juni 2012 19:29 schreef Klipnap het volgende:
Zou Misato-san episode zeven overleven? Hihi het rijmt

Ik gok van wel.
nee

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')