Dijks vind ik ook geen zekerheidje, ben benieuwd of die het gaat halen. Goed spelen tegen 16 jarige gastjes van Barcelona die 2 keer zo klein zijn is ook niet zo bijzonder.quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:26 schreef Ajacied422 het volgende:
Er was laatst nog een klapjosti op een ander forum die zei dat Dijks overschat was
Dat is sowieso afwachten. Youssef Hersi was ook ooit het grootste talent uit de jeugd.quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:26 schreef Ajacied422 het volgende:
Er was laatst nog een klapjosti op een ander forum die zei dat Dijks overschat was
Hose de nieuwe Kluivert etcquote:Op woensdag 27 juni 2012 13:31 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Dat is sowieso afwachten. Youssef Hersi was ook ooit het grootste talent uit de jeugd.
Die waren daadwerkelijk goed, vooral Musampa, maar die zijn veel te vroeg vertrokken naar het buitenland.quote:
Redelijk.quote:
Mooi!quote:
quote:Duizenden bezoekers van de eerste openbare training van Ajax zullen opnieuw teleurgesteld zijn. Voor de zoveelste keer op rij heeft commercieel directeur Henri van der Aat niet de moeite genomen om op tijd shirts te regelen. Dit betekent dat de supporters van Ajax tot 15 juli moeten wachten. Opnieuw een financiële blunder van Ajax, men loopt opnieuw een redelijke omzet mis.
In de fanshop van Ajax, gevestigd in de Amsterdam ArenA, geven ze leverancier Adidas de schuld. Dit was vorig jaar ook het geval, maar Adidas ontkende dat zij een fout had gemaakt. Het lag volledig bij Ajax, volgens de sportfabrikant. De onderlinge banden tussen de club en top-sponsoren worden er in ieder geval niet beter op.
Is dat Dijks met zijn autogordel nog om? Of is hij zo ambitieus dat hij moet worden teruggehouden?quote:
quote:Op woensdag 27 juni 2012 15:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Is dat Dijks met zijn autogordel nog om? Of is hij zo ambitieus dat hij moet worden teruggehouden?
Dat is inderdaad mooi om te zien. Hij verwachtte een tegenbod: Ajax zegtquote:Op woensdag 27 juni 2012 15:55 schreef Marsenal het volgende:
Ben benieuwd of de club iets aan het doen is achter de schermen, dat ze Aissati zo plotseling laten vallen. Moet er eigenlijk wel een beetje om lachen, die jongen heeft gewoon zijn hand overspeeld.
Ben benieuwd hoeveel centjes hij bij PSV meer kan verdienen dan bij Ajax, als je de CL zo laat schieten. Mafkees.
Stelletje mongolen daar in Eindhoven, ze gaan weer hun "team" bij elkaar kopen. Alle spelers die afgelopen seizoen redelijk presteerden gelijk een zak geld aanbieden. Daar wordt je geen kampioen mee als je het mij vraagt.quote:Op woensdag 27 juni 2012 15:55 schreef Marsenal het volgende:
Ben benieuwd of de club iets aan het doen is achter de schermen, dat ze Aissati zo plotseling laten vallen. Moet er eigenlijk wel een beetje om lachen, die jongen heeft gewoon zijn hand overspeeld.
Ben benieuwd hoeveel centjes hij bij PSV meer kan verdienen dan bij Ajax, als je de CL zo laat schieten. Mafkees.
Laten we het hopen.quote:Op woensdag 27 juni 2012 16:07 schreef stevenmac26 het volgende:
Zal psv nou nog niet door hebben dat hun verdediging gewoon erg zwak is
Ja maar Nederland gaf ook het perfecte voorbeeldquote:Op woensdag 27 juni 2012 16:08 schreef TJV het volgende:
Maar ze kunnen toch met 2 controleurs spelen nu.
Ach anders kopen ze last minute nog wel een gastje van Ado of Rkc ofzoquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |