SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij 'lderweire' en 'ertonghe' leverde dat altijd vreemde plaatjes op.Look behind you! It's your ass!
quote:'Franse kampioen omcirkelt naam El Hamdaoui'
Mounir El Hamdaoui heeft nog steeds geen nieuwe club, maar het Franse Montpellier overweegt de Marokkaanse aanvaller uit Amsterdam weg te plukken, meldt Telefoot.
De kampioen van de Ligue 1 heeft door de verkoop van Olivier Giroud aan Arsenal wat de besteden. El Hamdaoui zal qua afkoopsom niet veel geld kosten. Louter zijn salariseisen kunnen een financieel struikelblok vormen.
Ajax liet vorige week al weten dat er ook komend seizoen geen plek is voor El Hamdaoui in de A-selectie van de Amsterdammers. Een overgang naar Fiorentina ketste eerder dit jaar op het laatste moment af. Bij Montpellier kan El Hamdaoui in de Champions League uitkomen.
http://www.voetbalprimeur(...)elt-naam-el-hamdaoui
quote:Op woensdag 27 juni 2012 19:05 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Ze hebben nog steeds geen oplossing gevonden voor de leesbaarheid van de namen achterop...Messi halen, dat past wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij 'lderweire' en 'ertonghe' leverde dat altijd vreemde plaatjes op.
Ronald de Boer.quote:Op woensdag 27 juni 2012 22:28 schreef Ajacied422 het volgende:
Stel nou, dat heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel misschien Frank de Boer het Nederlands Elftal gaat doen.
Wie moet hem dan vervangen?
twitter:FrankRonald1970 twitterde op woensdag 27-06-2012 om 23:15:34En de opvolging is in handen van de KNVB. Ik heb daar geen mening over. Ik richt mij gewoon op Ajax. Fijne avond. Gr. Frank reageer retweet
Dat is echt al jaren zo, dat alle Nike en Adidas shirt hetzelfde basisshirt hebben.quote:Op woensdag 27 juni 2012 23:20 schreef Wooldoor het volgende:
Viel me net trouwens op dat het spaanse shirt bijna hetzelfde is als het nieuwe Ajax shirt, behalve de kleuren dan
Kloptquote:Op woensdag 27 juni 2012 21:36 schreef Gramulanion het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe CL Badge of Honor dus?
Heej! Frank heeft een bril!quote:Op donderdag 28 juni 2012 07:19 schreef Devv het volgende:
[..]
Er is niemand die door zal hebben dat Frank weg is.
quote:Net als Ronald Koeman acht De Boer zich nog niet geschikt voor de baan als bondscoach. „Dat is wel heel vroeg. Ik hoorde dat Ronald een streep door zijn naam liet zetten. Die kan er bij mij ook door.”
Tekst: Elfvoetbalquote:Met ingang van dit seizoen hanteert Ajax een nieuw transferbeleid. "De financiële gezondheid van Ajax staat daarbij voorop. Spelers moeten om sportieve redenen voor Ajax kiezen, niet omdat ze hier meer kunnen verdienen," zegt trainer Frank de Boer.
AjaxFanzone.NL
"Onverantwoorde uitgaven behoren tot het verleden en we kopen alleen spelers als we jongens verkocht hebben. Wij bepalen wat een speler ons waard is," aldus De Boer in De Telegraaf.
De kampioenenmaker beseft dat dat zou kunnen betekenen dat sommige spelers niet voor Ajax zullen kiezen. Luciano Narsingh staat hoog op het wensenlijstje van de trainer, maar ook PSV heeft nu interesse getoond en daar zou Narsingh meer kunnen verdienen. "We hebben hem een aanbieding gedaan en dat is verder niet onderhandelbaar. Ja, dan kan hij kiezen voor PSV. Dat zou jammer zijn, maar inherent aan onze nieuwe beleidslijn."
Daarnaast gaat Ajax ook strenger worden in de onderhandelingen. Wanneer spelers niet tijdig reageren op voorstellen dan wordt een aanbieding ingetrokken of gaat een transfer niet door. "Verder moeten spelers met een aflopend contract, die niet ingaan op een nieuwe aanbieding, er rekening mee houden dat ze minder aan spelen toekomen. We kunnen het ons niet veroorloven om spelers transfervrij de deur uit te laten lopen", aldus De Boer, die met Miralem Sulejmani, Jan Verthongen en Gregory van der Wiel drie van zulke spelers in zijn selectie heeft. "Gezond blijven staat voorop." De Amsterdamse club wil niet langer afhankelijk zijn van de grillen en grollen van spelers en makelaars.
twitter:MikeVerweij twitterde op donderdag 28-06-2012 om 09:07:28Het sneeuwt een beetje onder bij al het nieuws over Van Marwijk. Maar Overmars zo goed als zeker directeur voetbal bij #Ajax zie #Telegraaf reageer retweet
wat is dat nou voor ding die die jongens om hebben?quote:Op woensdag 27 juni 2012 21:36 schreef Gramulanion het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe CL Badge of Honor dus?
quote:Op donderdag 28 juni 2012 09:32 schreef Tarado het volgende:
Nieuw transferbeleid Ajax: 'Het is graag of helemaal niet'
28-06-12
[..]
Tekst: Elfvoetbal
hartslagmeterquote:Op donderdag 28 juni 2012 10:17 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
wat is dat nou voor ding die die jongens om hebben?
quote:Op donderdag 28 juni 2012 13:37 schreef Ajacied422 het volgende:
Zo, Die Narsingh gaat dus wel naar PSV.
Zijn we ook weer klaar met die landverrader
quote:Op donderdag 28 juni 2012 13:37 schreef Ajacied422 het volgende:
Zo, Die Narsingh gaat dus wel naar PSV.
Zijn we ook weer klaar met die landverrader
Waar maak je je toch druk omquote:Op donderdag 28 juni 2012 13:37 schreef Ajacied422 het volgende:
Zo, Die Narsingh gaat dus wel naar PSV.
Zijn we ook weer klaar met die landverrader
Tijd voor Elia.quote:Op donderdag 28 juni 2012 13:43 schreef Adames het volgende:
Narsingh is toch niet zo top in de kleine ruimte? Samen met Boerrigter en Sightorson niet bepaald ideaal dus.
''Hij kiest voor een andere club dus is hij het shirt niet waard.'' Wat een kul.quote:Op donderdag 28 juni 2012 13:41 schreef dimmak het volgende:
Wij redden het ook zeker wel zonder Narsingh.. Als hij liever naar PSV gaat voor het geld, is hij niet eens een Ajax shirt waardig.
Ik vind het sowieso makkelijk om dat steeds te zeggen. Ja, er worden veel spelers weggestuurd, ook spelers die het alsnog redden. Daar ontkom je toch niet aan.quote:Op donderdag 28 juni 2012 14:43 schreef Catch22- het volgende:
Maar kwam te laat op nivo, kan je Ajax ook niet kwalijk nemen.
De enige buitenspeler in de Eredivisie die ik wel zou willen zien in het Ajaxshirt. Tot zover strekt mijn scoutingkennis.quote:
2 ton tegen CL en kampioen..quote:Op donderdag 28 juni 2012 14:36 schreef Typisch het volgende:
[..]
''Hij kiest voor een andere club dus is hij het shirt niet waard.'' Wat een kul.
PSV heeft nog niet eens een bod uitgebrachtquote:Op donderdag 28 juni 2012 16:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik dacht 3ton meer maar is het al rond dan?
Ik kan me niet voorstellen dat PSV veel te makken heeft, dus die salariseis zal ook de Eindhovense vrienden teveel worden.quote:Op donderdag 28 juni 2012 16:27 schreef muzas het volgende:
Ik hoop niet dat het weer zo'n te dure speler gaat worden. Zo'n veiling met PSV als concurent zou nog wel eens een duur geintje kunnen worden.
Ik vraag me ook af waarom die gozer 'liefst naar psv' gaat? CL spelen wil toch iedere voetballer? Jezelf in de Europese etalage zetten is altijd leuk.
Tuurlijk kan PSV over een jaar ook CL spelen, maar dat duurt nog minstens een jaar, en is geen zekerheidje.
Zal me niks verbazen dat het een truukje van zn zaakwaarnemer is ofzo om 'm dat te laten roepen.
Dat is ook het grappige daar, één van de voorwaarden die door de gemeente gesteld werd om akkoord te gaan met die landverkoop/leningsconstructie is een sluitende begroting niet op CL deelname gebaseerd, ze zitten er het eerste jaar al ruim boven.quote:Op donderdag 28 juni 2012 16:30 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat PSV veel te makken heeft, dus die salariseis zal ook de Eindhovense vrienden teveel worden.
Ajax heeft een hoop geld beschikbaar en roepen dat je naar PSV wilt kan de prijs opdrijven immers zal je meer geld moeten neerleggen wil je hem dan "overhalen om naar Ajax te gaan".quote:Op donderdag 28 juni 2012 16:30 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat PSV veel te makken heeft, dus die salariseis zal ook de Eindhovense vrienden teveel worden.
Zoiets zal het wel zijn. Daarbij speelt PSV dat spelletje graag mee in de hoop dat het mooie Ajax net zo armlastig wordt als zijzelf.quote:Op donderdag 28 juni 2012 16:37 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ajax heeft een hoop geld beschikbaar en roepen dat je naar PSV wilt kan de prijs opdrijven immers zal je meer geld moeten neerleggen wil je hem dan "overhalen om naar Ajax te gaan".
Ik denk niet dat het zo zit, Dickie vraagt om versterkingen en Brands gaat tot de bodem van hun leenpotje om dat te bewerkstelligenquote:Op donderdag 28 juni 2012 16:40 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Zoiets zal het wel zijn. Daarbij speelt PSV dat spelletje graag mee in de hoop dat het mooie Ajax net zo armlastig wordt als zijzelf.
Nee, maar op die geruchten reageerde ik. Maar Typisch moest weer even gaan huilen.quote:Op donderdag 28 juni 2012 16:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik dacht 3ton meer maar is het al rond dan?
Nou ja, ik vind het wel goed. Doen ze bij jullie ook. Ajax is een mooie club en als jonge speler heb je vaak genoeg toekomstperspectief. Het moet een bewuste keuze zijn om voor een club als Ajax te kiezen. Daarnaast houdt het ook de kosten in toom, je gaat geen anderhalf miljoen salaris betalen voor een speler als Narsignh. Dat mag als hij daadwerkelijk goed bij een club als Ajax heeft gepresteerd.quote:Op donderdag 28 juni 2012 17:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
2 a 3 ton per jaar toch? Ik zou het ook wel weten.
Ik weet niet wat je met dat zinnetje bedoeld.quote:Op donderdag 28 juni 2012 17:58 schreef Adames het volgende:
[..]
Nou ja, ik vind het wel goed. Doen ze bij jullie ook. Ajax is een mooie club en als jonge speler heb je vaak genoeg toekomstperspectief. Het moet een bewuste keuze zijn om voor een club als Ajax te kiezen. Daarnaast houdt het ook de kosten in toom, je gaat geen anderhalf miljoen salaris betalen voor een speler als Narsignh. Dat mag als hij daadwerkelijk goed bij een club als Ajax heeft gepresteerd.
Ik ging dan liever voor CL dan voor 2 a 3 ton.quote:Op donderdag 28 juni 2012 17:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
2 a 3 ton per jaar toch? Ik zou het ook wel weten.
Zekerheid op 2 a 3 ton, of een kans dat je misschien een kampioenspremie krijgt. Van pak em beet een tonnetje hooguit?quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:01 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ik ging dan liever voor CL dan voor 2 a 3 ton.
Bovendien heeft ook meer kans op kampioenpremies aan het einde van het seizoen bij Ajax.
Niet te vergeten van sponsor contracten.. Zou je meer krijgen bij Ajax met CL en regerend kampioen of bij PSV?quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:02 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zekerheid op 2 a 3 ton, of een kans dat je misschien een kampioenspremie krijgt. Van pak em beet een tonnetje hooguit?
Hij gaat echt niet naar PSV als je bij Ajax in totaal meer kunt verdienen hoor, denk eens na gozer.quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:03 schreef dimmak het volgende:
[..]
Niet te vergeten van sponsor contracten.. Zou je meer krijgen bij Ajax met CL en regerend kampioen of bij PSV?
Die Martin kiest ook liever voor spelers die graag voor Feyenoord kiezen dan dat hij zelf actief en voor veel te veel geld spelers haalt. Al kan dat laatste dan ook niet, dus dat is niet zo gek.quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:01 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik weet niet wat je met dat zinnetje bedoeld.
Weet je niet, CL verdien je ook pas wat als je wint.quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:03 schreef dimmak het volgende:
[..]
Niet te vergeten van sponsor contracten.. Zou je meer krijgen bij Ajax met CL en regerend kampioen of bij PSV?
Mwah, Goossens komt uit de jeugd van Ajax hé. Maar klopt, Feyenoord zit ook niet in de positie om mensen grote bedragen te bieden. Dus dan moet je ze sportief perspectief bieden en dat kan heel goed.quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:06 schreef Adames het volgende:
[..]
Die Martin kiest ook liever voor spelers die graag voor Feyenoord kiezen dan dat hij zelf actief en voor veel te veel geld spelers haalt. Al kan dat laatste dan ook niet, dus dat is niet zo gek.
Maar die Vormer, Janmaat en Goossens hebben echt een Feyenoord hart. Ze hadden met hun transfervrije status ook goed naar een beter betalende club kunnen gaan, al is dat in het buitenland. Prima keuzes dan.
Wat ik erbij noem is allemaal 'mogelijk'. Dus daarom. Zou je het voor die 2 ton extra als zekerheid doen?quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:04 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hij gaat echt niet naar PSV als je bij Ajax in totaal meer kunt verdienen hoor, denk eens na gozer.
Narsingh blijkbaar wel. En ik ook. Accepteer het, je word een keertje afgetroefd door een andere Nederlandse club voor een bruikbare speler. Kan gebeuren, move on en doe niet zo zeuren.quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:09 schreef dimmak het volgende:
[..]
Wat ik erbij noem is allemaal 'mogelijk'. Dus daarom. Zou je het voor die 2 ton extra als zekerheid doen?
prima moet ik zeggen, als je al de hoofdprijs gaat betalen voor Narsingh, dan wordt het weer snel ramp. Sowieso zit ik niet om hem te springenquote:Op donderdag 28 juni 2012 18:11 schreef Typisch het volgende:
[..]
Narsingh blijkbaar wel. En ik ook. Accepteer het, je word een keertje afgetroefd door een andere Nederlandse club voor een bruikbare speler. Kan gebeuren, move on en doe niet zo zeuren.
Ik zeur voor de rest niet. Ik hoef hem ook niet zo nodig bij Ajax.quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:11 schreef Typisch het volgende:
[..]
Narsingh blijkbaar wel. En ik ook. Accepteer het, je word een keertje afgetroefd door een andere Nederlandse club voor een bruikbare speler. Kan gebeuren, move on en doe niet zo zeuren.
quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:17 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ik zeur voor de rest niet. Ik hoef hem ook niet zo nodig bij Ajax.
Als Greg zijn contract niet verlengt komt hij weinig aan spelen toe, aldus Frankquote:Frank de Boer waarschuwde gisteren op de persconferentie spelers wiens contract komend seizoen afloopt. Meest in het oog lopende voorbeelden zijn Miralem Sulejmani en Gregory van der Wiel. Sulejmani heeft een aanbod tot contractverlenging nog steeds in overweging.
Ajax Netwerk
"Spelers met een aflopend contract, die niet ingaan op een nieuwe aanbieding, moeten er rekening mee houden dat ze minder aan spelen toekomen. We kunnen het ons niet veroorloven om spelers transfervrij de deur uit te laten lopen”, aldus De Boer. Volgens de Ajax coach is terugzetten naar het tweede niet aan de orde. Hij wil in een persoonlijk gesprek binnenkort wel de druk op ze opvoeren.
Misschien is Narsingh wel verteld dat Sulejmani eerst verkocht moet worden, en dat hij bij contractverlenging met Sulejmani niet verzekerd is van een basisplaats. Weten wij veel.quote:Op donderdag 28 juni 2012 16:27 schreef muzas het volgende:
Ik hoop niet dat het weer zo'n te dure speler gaat worden. Zo'n veiling met PSV als concurent zou nog wel eens een duur geintje kunnen worden.
Ik vraag me ook af waarom die gozer 'liefst naar psv' gaat? CL spelen wil toch iedere voetballer? Jezelf in de Europese etalage zetten is altijd leuk.
Tuurlijk kan PSV over een jaar ook CL spelen, maar dat duurt nog minstens een jaar, en is geen zekerheidje.
Zal me niks verbazen dat het een truukje van zn zaakwaarnemer is ofzo om 'm dat te laten roepen.
Dan kan ie een glansrijke carrière in de Jupiler League tegemoet zien.quote:Op donderdag 28 juni 2012 20:19 schreef Ranja_Ranja het volgende:
ik kan me niet voorstellen dat vd wiel een nog slechter seizoen gaat spelen
Op m'n 23ste speel ik liever een jaartje CL met als perspectief dat ik 3ton kampioenspremie krijg (http://www.ajaxshowtime.c(...)ie-van-drie-ton.html)quote:Op donderdag 28 juni 2012 18:02 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zekerheid op 2 a 3 ton, of een kans dat je misschien een kampioenspremie krijgt. Van pak em beet een tonnetje hooguit?
Ajax heeft (op de winterstop na) niet getreuzeld rond Narsingh.quote:Op donderdag 28 juni 2012 20:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Misschien is Narsingh wel verteld dat Sulejmani eerst verkocht moet worden, en dat hij bij contractverlenging met Sulejmani niet verzekerd is van een basisplaats. Weten wij veel.
Feit is dat Narsingh in eerste instantie gewoon naar Ajax wilde, Ajax extreem lang heeft getreuzeld, en PSV lijkt nu met een beter verhaal en bod te komen. Niet doortastend gehandeld van Ajax, en hopelijk niet met dezelfde gevolgen als destijds met Robben.
Ajax voert eindelijk fatsoenlijk beleid. Geen hoge salarissen meer. En Narsingh is een prima speler, maar geen topsalaris waard. Laat hem dan maar naar PSV gaan.quote:Op donderdag 28 juni 2012 20:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Misschien is Narsingh wel verteld dat Sulejmani eerst verkocht moet worden, en dat hij bij contractverlenging met Sulejmani niet verzekerd is van een basisplaats. Weten wij veel.
Feit is dat Narsingh in eerste instantie gewoon naar Ajax wilde, Ajax extreem lang heeft getreuzeld, en PSV lijkt nu met een beter verhaal en bod te komen. Niet doortastend gehandeld van Ajax, en hopelijk niet met dezelfde gevolgen als destijds met Robben.
Helemaal mee eensquote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:27 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ajax voert eindelijk fatsoenlijk beleid. Geen hoge salarissen meer. En Narsingh is een prima speler, maar geen topsalaris waard. Laat hem dan maar naar PSV gaan.
Maar wat is een kwaliteit? Een topspeler lok je nooit in zijn hoogtijdagen naar Ajax toe. Hoewel Luque wel een extreem voorbeeld is was hij ook nog geen of net 30 en had ik door zijn verleden toch nog wat verwachtingen van hem.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 01:16 schreef Smoofie het volgende:
Hoge salarissen mag wel, maar wel voor kwaliteit.
Naja onrealistisch miss, maar als Jan wilde blijven voor een salaris van 2 mil, doen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 01:18 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Maar wat is een kwaliteit? Een topspeler lok je nooit in zijn hoogtijdagen naar Ajax toe. Hoewel Luque wel een extreem voorbeeld is was hij ook nog geen of net 30 en had ik door zijn verleden toch nog wat verwachtingen van hem.
Als hij wil wel maar ik denk niet dat je hem langer in Nederland kan houden. Je ziet bij zo'n Van der Wiel wat er van een speler terecht komt die in theorie het talent heeft maar niet meer de motivatie om voor Ajax te spelen kan opbrengen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 01:24 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Naja onrealistisch miss, maar als Jan wilde blijven voor een salaris van 2 mil, doen.
Hij heeft ook geen motivatie om bij NL te spelen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 01:26 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Als hij wil wel maar ik denk niet dat je hem langer in Nederland kan houden. Je ziet bij zo'n Van der Wiel wat er van een speler terecht komt die in theorie het talent heeft maar niet meer de motivatie om voor Ajax te spelen kan opbrengen.
V/d Wiel kan vredig sterven nadat hij op de foto heeft gestaan met Lil Wayne sindsdien kan niks hem meer boeien. Al staat dat wel los van Vertonghen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 01:27 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Hij heeft ook geen motivatie om bij NL te spelen.
Perfect verwoord. Enige wat je Ajax misschien kan verwijten si dat ze geen deadline stellen.quote:Op donderdag 28 juni 2012 22:48 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Ajax heeft (op de winterstop na) niet getreuzeld rond Narsingh.
Gewoon duidelijk gemaakt wat ze wilde betalen. In het verleden zag Heerenveen dan de mogelijkheid de prijs met de helft te verdubbelen, daar doet Ajax (terecht!!) niet meer aan.
Als Narsingh niet komt maak ik me daar niet druk over. Heb alle vertrouwen in het technische hart dat ze een waardige vervanger vinden.
quote:Volgens Sport1 geldt Nick Viergever inmiddels als belangrijkste kandidaat om te verhuizen van AZ naar Ajax. De afgelopen maanden dook de naam van Niklas Moisander telkens op als gewenste versterking voor de kampioen, indien Jan Vertonghen zou vertrekken. De aandacht zou nu echter verlegd zijn van de Fin naar diens kompaan achterin.
Bron?quote:
Ik hoop het ook omdat het een Nederlander is.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 11:38 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Bron?
Hoop dat dit gerucht klopt. Vooral omdat Viergever toch een stukje beter is en meer potentie heeft dan Moisander.
staat er toch in?quote:Op vrijdag 29 juni 2012 11:38 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Bron?
Hoop dat dit gerucht klopt. Vooral omdat Viergever toch een stukje beter is en meer potentie heeft dan Moisander.
Moisander spreekt beter de taal dan menig moslim met een Nederlands paspoortquote:Op vrijdag 29 juni 2012 11:40 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ik hoop het ook omdat het een Nederlander is.
Ik bedoel meer dat hij na 3 goede seizoenen wel eens voor het Nederlandse elftal kan uitkomen. Dus niet gelijk conclusies trekken uit mijn 'non-argument'.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 11:43 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Moisander spreekt beter de taal dan menig moslim met een Nederlands paspoort![]()
Wat een non-argument.
Het is ook wel lekker als we een talentvolle Nederlandse verdediger verder kunnen opleiden en niet een Fin,quote:Op vrijdag 29 juni 2012 11:43 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Moisander spreekt beter de taal dan menig moslim met een Nederlands paspoort![]()
Wat een non-argument.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |