Ik geloof nooit dat Goss er nog bij gaat zijn.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 19:02 schreef One_of_the_few het volgende:
Goss zou dit misschien ook kunnen. Simon lijkt me ook een aardige voor morgen.
Hopelijk zitten de Nederlanders dan aan de goede kant van de streep. Poels en Mollema vielen mij erg mee vandaag, dus die verwacht ik morgen vooraan.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 20:36 schreef Pedroso het volgende:
Zal wel weer dringen worden om goed geplaatst de laatste helling op te gaan.
Een garantie dus voor valpartijen, net als vorig jaar de 1e etappe die Gilbert won.
Hopelijk zonder veel erg maar de Tour zou de Tour niet zijn als er morgen al verliezers zullen zijn.
quote:Op zaterdag 30 juni 2012 23:15 schreef RemcoW23 het volgende:
Iets ook voor Samuel Sanchez, of moet ie het meer van hooggebergte (incl. dalen) hebben?
Volgens mij is dit hem niet hoor?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 18:56 schreef TheArt het volgende:
Dit is dus de Cote de Seraing:
[ afbeelding ]
Volgens de site van de tour gaat men onderaan even over de Rue de Boncelles, vervolgens buigen ze af en rijden ze over de Avenue du Centenaire is.quote:Op zondag 1 juli 2012 01:41 schreef I0_0I het volgende:
[..]
Volgens mij is dit hem niet hoor?
Bij Climbbybike staat namelijk dat dit de Avenue du Centenaire is, terwijl ze in de tour over de Rue de Boncelles rijden. (Bredere en gelijkmatigere weg)
Dit. Zitten echt steile stukken bij en als Evans, Gilbert of Cancellara vol doortrekken dan gaan Goss, Cav en de rest er gewoon af. Ik hoop op Albasini of Gerrans.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 19:06 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik geloof nooit dat Goss er nog bij gaat zijn.
EBH zie ik dat wel doen.
Albasini en Gerrans zijn ook echt dikke kanshebbers mijns inziens.quote:Op zondag 1 juli 2012 11:03 schreef Mercurial het volgende:
[..]
Dit. Zitten echt steile stukken bij en als Evans, Gilbert of Cancellara vol doortrekken dan gaan Goss, Cav en de rest er gewoon af. Ik hoop op Albasini of Gerrans.
14.10.quote:Op zondag 1 juli 2012 11:07 schreef kanovinnie het volgende:
Hoe laat begint de uitzending eigenlijk? Ik zit nu nog naar de herhaling van de proloog te kijken.
Ik weet het niet, het is wel de tour, Gilbert lijkt ook weer in vorm te zijn en Evans geef ik ook een kans vandaag.quote:Op zondag 1 juli 2012 11:40 schreef Van_Poppel het volgende:
Kanshebber nummer 1 is natuurlijk Peter Sagan. Als hij in vorm is, dan sprint hij iedereen moeiteloos uit het wiel. Hagen en Valverde zijn de 2 outsiders.
Door de neutrale zone nog, peloton is even gestopt door een demonstratie maar rijdt inmiddels weer verder. Echte start over ongeveer 10 minuten.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |