bij mijn buren kraait om 5.15 de haan (baas boven baas!)quote:
Die ga je nog vaker krijgen ookquote:Op maandag 18 juni 2012 20:51 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ik heb wel eens n kusje van kally gekregen
Mijn wekker vanmorgen 05.15, ik ben baaschquote:Op maandag 18 juni 2012 20:51 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
bij mijn buren kraait om 5.15 de haan (baas boven baas!)
Ben je al nat?quote:
Hoe oud ben je eigenlijk?quote:Op maandag 18 juni 2012 20:52 schreef Kally het volgende:
[..]
Mijn wekker vanmorgen 05.15, ik ben baasch
Je UIquote:
Je vind het niet fijn om nat te worden?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heel oudquote:
Dat ookquote:
That is for me to know and you to find outquote:
Knulletje tochquote:Op maandag 18 juni 2012 20:53 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Je vind het niet fijn om nat te worden?
Gezien je geboortejaar mag ik datquote:Op maandag 18 juni 2012 20:54 schreef Drommeldaris het volgende:
Overigens mij knulletje noemen
[ afbeelding ]
Gewoon gaan, foto van haar schieten, hier plaatsen zodat wij kunnen beoordelenquote:Op maandag 18 juni 2012 20:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik ga vrijdagavond wat drinken met een homie van me. Zal ik weer naar de tent gaan waar ik weet dat een leuk meisje werkt?
Ik durf haar niet te hosselen.
Misschien durf je het na wat alcoholinname welquote:Op maandag 18 juni 2012 20:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik ga vrijdagavond wat drinken met een homie van me. Zal ik weer naar de tent gaan waar ik weet dat een leuk meisje werkt?
Ik durf haar niet te hosselen.
Have fun beebquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |