Volgens mij ligt het een stuk hoger.quote:Op maandag 18 juni 2012 14:58 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Ja tussen noordwijk en zandvoort toch?
Nah, het was een herkansing. Ik heb 'm niet helemaal serieus gemaakt. Gewoon even voor de lol, misschien heb ik wel een hoger cijfer.quote:Op maandag 18 juni 2012 14:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Je gaat toch wel klagen bij de meester?
Neequote:Op maandag 18 juni 2012 14:58 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Ja tussen noordwijk en zandvoort toch?
Nja ik kreeg een kaart met puntjes langs de westkust, en er stond onder dat de puntjes op willekeurige volgorde waren: egmond aan zee, noordwijk, zandvoort en bergen. En volgens mij ligt noordwijk helemaal bovenin, zanvoort vlakbij amsterdam en egmond aan zee een beetje halverwege zuid holland.quote:
Noordwijk ligt in Zuid Holland, onder Zandvoort en Bergen.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:00 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Nja ik kreeg een kaart met puntjes langs de westkust, en er stond onder dat de puntjes op willekeurige volgorde waren: egmond aan zee, noordwijk, zandvoort en bergen. En volgens mij ligt noordwijk helemaal bovenin, zanvoort vlakbij amsterdam en egmond aan zee een beetje halverwege zuid holland.
Oei. Ik heb het gevoel dat je alleen Zandvoor goed hebt danquote:Op maandag 18 juni 2012 15:00 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Nja ik kreeg een kaart met puntjes langs de westkust, en er stond onder dat de puntjes op willekeurige volgorde waren: egmond aan zee, noordwijk, zandvoort en bergen. En volgens mij ligt noordwijk helemaal bovenin, zanvoort vlakbij amsterdam en egmond aan zee een beetje halverwege zuid holland.
Een goed moment lijkt me zodra ik ook maar iets van belasting weet.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:03 schreef Snuf. het volgende:
Tchock wanneer beginnen we ons Fiscaal adviesbureau?
Dat is wel handig ja.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:03 schreef Tchock het volgende:
[..]
Een goed moment lijkt me zodra ik ook maar iets van belasting weet.
Hoe ging het?quote:Op maandag 18 juni 2012 15:22 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik ben aan het leren, maar het gaat niet meer. Dan maar zingen.
Ik kreeg een toets Swahili voor mijn neus, denk ik.quote:
Ohquote:Op maandag 18 juni 2012 15:24 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik kreeg een toets Swahili voor mijn neus, denk ik.Wat een enorme ramp. Ik heb telkens wel de formule opgeschreven, maar 4 deelopgaves heb ik compleet open gelaten. Ik wist het echt niet meer.
Ik kom niet verder dan Jambo en Hakuna Matata. Niet dat je meer nodig hebt in Kenia.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:25 schreef Monopoly het volgende:
Swahili
Niets is lekkerder dan een inheemse Afrikaanse kliktaal
Oh dit was geen herexamen? Geen stress dan.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:27 schreef arachide. het volgende:
[..]
Volgend jaar mag ik één toets van dit jaar herkansen. Wiskunde dan maar
Ik heb geen examens gedaan dit jaar, volgend jaar pasquote:Op maandag 18 juni 2012 15:29 schreef Typisch het volgende:
[..]
Oh dit was geen herexamen? Geen stress dan.
Dat dacht ik al ja, dan maakt het toch niet zoveel uit? 1 verpeste toets is misschien 1/20e van je eindcijfer.quote:Op maandag 18 juni 2012 15:30 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik heb geen examens gedaan dit jaar, volgend jaar pas
Nee, maar ik wil graag met alles voldoende over. Ik sta nu een 5.9quote:Op maandag 18 juni 2012 15:33 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat dacht ik al ja, dan maakt het toch niet zoveel uit? 1 verpeste toets is misschien 1/20e van je eindcijfer.
www.klacht.nlquote:Ik heb eieren gekocht bij de aldi. en daar in zat nog een half gegroeid klein kuiken vol met bloed en de bloed was heel glibberig en plakkerig.
Gewenste oplossing
Ik zal tevreden worden met de oplossing als jullie niet meer bij de zelfde firma eieren kopen en dat jullie voortaan bij een andere firma eieren kopen een VERTROUWELIJKE firma!! MAAR BELANGRIJSTE IS MIJN GEZONDHEID IK HEB 2 PAKKEN EIREN GEKOCHT KOST 2,50 IK HEB TOCH 6 OF MEER GIFTIGE EEIREN GEGETEN JULLIE MOETEN AAN MIJ SCHADE VERGOEDING BETALEN.DUS MIJN GEZONDHEID ZO BELANGRIJK!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |