quote:Op maandag 11 juni 2012 14:20 schreef MilaNL het volgende:
Ah, de vierde keer dat ik de vrouwenfinale zie.
Is die inmiddels al wat spannender geworden?quote:Op maandag 11 juni 2012 14:20 schreef MilaNL het volgende:
Ah, de vierde keer dat ik de vrouwenfinale zie.
Heb denk ik nog het meest genoten van Tsonga tegen Djokovic.quote:Op maandag 11 juni 2012 14:18 schreef truedestiny het volgende:
Ik vond het maar een saaie editie van Roland Garros.
Het zal wel meespelen in je motivatie neem ik aan. En hij wil helemaal top zijn voor het grasseizoen lijkt me. Dat zal belangrijker voor hem zijn, nu.quote:Op maandag 11 juni 2012 16:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
En nu hopen dat Fedje naar Wimbledon + OS toepiekt. Hij weet zelf ook wel dat hij op RG kansloos is, ik denk (wens vader van de gedachte?) toch dat dat heeft meegespeeld in zijn matige spel deze editie.
Olympische Spelen?quote:Op maandag 11 juni 2012 17:02 schreef qwerty-nl het volgende:
Wat een sportmaanden zeg.... EK voetbal, wimbledon, tour de france.... Mis ik nog iets?
We zetten het er gewoon bij. Vuelta begint ook dan al snelquote:Op maandag 11 juni 2012 17:12 schreef alors het volgende:
[..]
Het ging toch over sportevenementen in het algemeen?
Waarom incidenteel? Nadal staat 19-14 voor in hun H2H. Ik denk dat Nadal in de toekomst vaker van Djokovic zal winnen dan Djokovic van Nadal, los van de ondergrond.quote:Op maandag 11 juni 2012 16:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Opeens kwam de Chokovic weer boven. Hoewel ik had gehoopt op een 5e set, vind ik dit voor hun rivalry wel een mooie uitslag. Anders zou ik echt niet zien wie Djokovic zou moeten stoppen de komende jaren; nu kan Nadal dat nog incidenteel.
Ja, laten we het hopen. Wimbledon winnen zou toch wel een eerherstel zijn, ook al heeft hij enorm veel gewonnen de afgelopen 12 maanden.quote:En nu hopen dat Fedje naar Wimbledon + OS toepiekt. Hij weet zelf ook wel dat hij op RG kansloos is, ik denk (wens vader van de gedachte?) toch dat dat heeft meegespeeld in zijn matige spel deze editie.
Nadal is lang de betere geweest, en als Nadal de betere is dan wint hij vaak. Daardoor verkreeg hij een sterk positieve head-to-head. Maar ik vind het bij Djokovic wel gerechtvaardigd om Djokovic post 2010 als een andere tennisser te zien. En dan staat het 7-3 voor Djokovic, met de 3 overwinningen van Nadal allen op gravel. Veel zal afhangen van hoe beide mannen deze wedstrijd mentaal verwerken. Maar er vanuitgaand dat ze allebei nu geen mentaal voordeel op de ander hebben, dan denk ik gewoon dat Djokovic' topniveau buiten het gravel hoger ligt dan dat van Nadal.quote:Op maandag 11 juni 2012 19:18 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Waarom incidenteel? Nadal staat 19-14 voor in hun H2H. Ik denk dat Nadal in de toekomst vaker van Djokovic zal winnen dan Djokovic van Nadal, los van de ondergrond.
[..]
Inderdaad, maar een GS zegt zo veel meer. Sampras won in zijn laatste twee jaar geen enkel toernooi, behalve die laatste US Open. Voor zo'n einde zou ik toch eerder tekenen dan de laatste twee jaar van Federer nu, in het hypothetische geval dat hij nog een aantal toernooien wint maar geen GS of Wimbledon. Maar daar zullen de meningen vast over verschillen.quote:Ja, laten we het hopen. Wimbledon winnen zou toch wel een eerherstel zijn, ook al heeft hij enorm veel gewonnen de afgelopen 12 maanden.
Ik vind het gerechtvaardigd om te zeggen dat 2011 een absoluut topjaar was voor Djokovic en dat het de vraag is of hij dat hoge niveau vasthoudt. Ik hoop van harte dat hij dat doet, want die partijen tegen Nadal vind ik geweldig.quote:Op maandag 11 juni 2012 20:58 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nadal is lang de betere geweest, en als Nadal de betere is dan wint hij vaak. Daardoor verkreeg hij een sterk positieve head-to-head. Maar ik vind het bij Djokovic wel gerechtvaardigd om Djokovic post 2010 als een andere tennisser te zien. En dan staat het 7-3 voor Djokovic, met de 3 overwinningen van Nadal allen op gravel. Veel zal afhangen van hoe beide mannen deze wedstrijd mentaal verwerken. Maar er vanuitgaand dat ze allebei nu geen mentaal voordeel op de ander hebben, dan denk ik gewoon dat Djokovic' topniveau buiten het gravel hoger ligt dan dat van Nadal.
Niet bij mij. Ik ben het helemaal met je eens. Zolang hij geen GS'en wint, is het het toch niet helemaal.quote:[..]
Inderdaad, maar een GS zegt zo veel meer. Sampras won in zijn laatste twee jaar geen enkel toernooi, behalve die laatste US Open. Voor zo'n einde zou ik toch eerder tekenen dan de laatste twee jaar van Federer nu, in het hypothetische geval dat hij nog een aantal toernooien wint maar geen GS of Wimbledon. Maar daar zullen de meningen vast over verschillen.
Ik begin ook een beetje bang te worden dat Djokovic en Nadal beiden te vast zijn voor Federer, zelfs als ze niet op hun best spelen.quote:Tja, Federer... Je blijft het gevoel hebben dat als het mentaal allemaal op zijn plaats valt, hij nog gewoon moet kunnen winnen van Djoko en Nadal. Maar is dat wel zo? Zijn die mannen niet té constant en fysiek té sterk voor Federer, dus nog los van het mentale aspect? Ik begin er wel een beetje bang voor te worden. (Even los van het feit dat er ook andere scenario's te bedenken zijn voor een GS-overwinning van Federer. De lang verwachte blessure van Nadal, een slippertje van Djokovic zoals hij die dit toernooi al bijna maakte.)
Masochist.quote:Op maandag 11 juni 2012 14:20 schreef MilaNL het volgende:
Ah, de vierde keer dat ik de vrouwenfinale zie.
Gelukkig maarquote:Op maandag 11 juni 2012 21:56 schreef Federer-fan het volgende:
Nadal zegt dit over Roland Garros: ''This tournament is, for me, the most special tournament of the world.''
Bron.
Nou, dat zegt denk ik wel iets.
En dan zegt hij dus dit:quote:Op dinsdag 12 juni 2012 15:05 schreef Federer-fan het volgende:
Volgens Peter Bodo is Djokovic de beste nummer 1 die RG nooit heeft gewonnen. Zie dit artikel. snap werkelijk niet waar het op slaat. Het lijkt wel of ze voor 'beste speler' elke keer weer andere criteria hanteren. Djokovic een betere speler noemen dan Sampras vind ik werkelijk nergens op slaan.
meuhquote:9. Pete Sampras is unquestionably the best player never to have won the French,
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |