Dit topic is niet voor mij maar voor
billie1985In navolging op
Al half jaar op mezelf, nog steeds bijna geen spullen...N.a.v. mijn andere topic ( "Even" mijn verhaal kwijt... ) toch maar besloten om hier een topic aan te maken en steun te vragen aan andere FOK!kers.
Situatie:Vader raakte in coma, en na ongeveer een half jaar "herstellen" kwam hij weer thuis. Een heel ander mens geworden, naar, vervelend, agressief, depressief, (ik hou t nog bescheiden) waardoor ik zelf ook in een depressie belandde. Op aanraden van diverse instanties ben ik op mezelf gaan wonen, de situatie thuis was niet meer te houden, vaak ruzies (vaak om de kleinste dingetjes) en ging er zelf mentaal kapot aan.
Nu woon ik op mezelf, al in november vorig jaar heb ik de sleutel gekregen en ben ik niet verder gekomen dan een televisie, radio, laptop + computer. Deze had ik van mezelf al. Van iemand heb ik een luchtbed kunnen lenen waar ik nu op slaap. Van m'n leiding bij mn vrijwilligerswerk/stage (onder de noemener reintegratie) heb ik een bank gekregen, en sinds van de week een laminaatvloer, daar komen ze me zaterdag mee helpen leggen.
Omdat ik schulden heb (heb 31 mei een afspraak voor schuldhulpverlening) heb ik maandelijks een tekort van 175 euro. Ik heb het zo lang mogelijk geprobeerd uit te stellen, maar nu begin ik echt in de problemen te komen (rekeningen die terug blijven komen en zulks). Ik heb bij de Sociale Dienst Drechtsteden aangeklopt om verhuiskosten / bijzondere bijstand aan te vragen maar kreeg 0 op rekest. "Verhuizen is iets wat je toch ooit een keer in je leven zou doen en daar dien je voor te reserveren" krijg je te horen. Ben tegen die uitspraak in beroep gegaan omdat ik vooordat ik op mezelf ging wonen mijn vader soms meehielp met rekeningen, omdat hij nog maar 70% van zijn loon kreeg, en hij zelf ook schulden heeft (maar geen schuldsanering wil aanvragen).
Dus wie o wie woont er in de regio Alblasserdam (omgeving Rotterdam) en heeft er nog wat spulletjes over? Al is het een half kapotte koelkast, gasfornuis of iets wat je nooit meer gebruikt, je kunt mij er ont-zet-tend blij mee maken!
Voor vragen kun je me altijd PM-en!
Dit heb ik al:Bank (dank aan stagebegeleider)
Radio
Televisie
Computer
Laptop
Bureautje (dank aan marktplaats)
Bureaustoel
Huistelefoon
Mobiele telefoon
Magnetron (met dank aan mn oude buren)
Luchtbed (geleend van een oudcollega)
Normaal bed (dank aan bovenbuurman) (inmiddels compleet!)
Stoelen (gevonden toen het grof vuil werd buiten gezet)
Bestekla (dank aan marktplaats)
Prullenbak (gevonden toen het grof vuil werd buiten gezet)
Bestek (2 vorken, 2 messen en een lepel uit mn vorige huis meegenomen)
Borden (dank aan buren verderop)
Glazen (dank aan buren verderop)
Sinds afgelopen donderdagavond: complete laminaatvloer (dank aan stagebegeleider)
Kledingkast (dank aan bovenbuurman)
Lamellen aan de achterkant van de woonkamer
Curver boxen
Strijkijzer
Klok
Zeeppompje
Handdoeken
Theedoeken
Washandjes
Badmat
Douchegordijntje
Wat heb ik nog niet:Wasmachine - Krijg ik van Ridocar
Koelkast - Gekregen van Ridocar
Koelkast met vriezer
Droger - Krijg ik van Ridocar
Kookplaat - Gekregen van Boris_Karloff
Oven
Salontafel - Gekregen van mrspoeZ
Gordijnen - Gekregen van mrspoeZ
TV meubel - Krijg ik van zwartedoos
Waterkoker - Gekregen van Logician78
Kapstok / Kapstokhaakjes - Gekregen van Logician78
Stofzuiger - Krijg ik van Nectarientje
Soepkom - Gekregen via marktplaats
Theelepels
Gebaksvorkjes en schaaltjes - Gekregen van lucky_strike
Messenset - Krijg ik van Ehhe
Pollepel - Gekregen van lucky_strike
Goedwerkende douchekop - Gekregen van lucky_strike
Plastic bekers - Gekregen van lucky_strike
Senseo kopjes - Gekregen van lucky_strike
Afdruiprekje - Gekregen van lucky_strike
Mini-gourmetset - Gekregen van lucky_strike
Garde
Mixer
Blikopener
Lampen
Bezem
Pannen en potjes
Broodrooster
Tosti ijzer
Kookwekker
Wasknijpers - Gekregen van lucky_strike
Normale vuilnisbak (geen kapotte) - Gekregen van lucky_strike
Normaal formaat glazen - Gekregen van lucky_strike
Verbanddoos
Normale stoelen die niet van plastic zijn of waar het kussen niet van stuk is
Strijkplank
Basiskookboek - Gekregen van Peter
Lamp - Gekregen van mrspoeZ
Dekbed - Gekregen van mrspoeZ
Daarnaast wil ik bedanken:SLBMG (voor de financiele steun)
scrub_nurse (voor meerdere staande lampjes van hema, met bruine dan wel rode lampekapjes, rode accessoires (kussenhoesjes/theelichthouders ed), 2 staande lampen eenvoudige van IKEA , side table off white geschilderd, keukentafel (dient geschuurd en geverfd te worden) 2 schoenenrekjes, bestek en servies)
zwartedoos (voor kookboek, fauteuil, 2 sierkussens een olie en azijnstel)
[ Bericht 2% gewijzigd door Rucky op 14-06-2012 12:46:52 ]