In de jaren '40 was jij vast zo'n persoon die zijn buren verlinkte voor een gulden.quote:Op zondag 10 juni 2012 13:11 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Nou, links van ons woont een Moluks (?) stel en rechts van ons een Turks stel, allebei waren ze voor Nederland. Die waren best boos toen ik juichte bij de 0-1Winst is inmiddels ¤22,50. Ngghh money money money
Absoluut niet, maar ik ga toch niet geld inzetten op winst voor Nederland als ik weet dat ze gaan verliezen? Dan kan ik net zo goed mijn geld in de kachel gooien.quote:Op zondag 10 juni 2012 13:12 schreef Klipnap het volgende:
[..]
In de jaren '40 was jij vast zo'n persoon die zijn buren verlinkte voor een gulden.
quote:Op zondag 10 juni 2012 13:12 schreef Klipnap het volgende:
[..]
In de jaren '40 was jij vast zo'n persoon die zijn buren verlinkte voor een gulden.
Nederland tegen Duitsland wil je niet zien?quote:Op zondag 10 juni 2012 13:12 schreef AnimeFan het volgende:
Ik weet niet of ik de volgende wedstrijd wel wel zien
Kutkachel man.quote:Op zondag 10 juni 2012 13:14 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Absoluut niet, maar ik ga toch niet geld inzetten op winst voor Nederland als ik weet dat ze gaan verliezen? Dan kan ik net zo goed mijn geld in de kachel gooien.
quote:
Ik ga het vast wel kijken, maar heb er niet veel vertrouwen inquote:Op zondag 10 juni 2012 13:14 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
[..]
Nederland tegen Duitsland wil je niet zien?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien heb ik wel 4 briefjes van ¤5,00? Muntgeld is altijd handigquote:Op zondag 10 juni 2012 13:15 schreef Arashimashou het volgende:
Nou, als het een kachel is die op muntjes kan branden... best een goede kachel, niet?
quote:Op zondag 10 juni 2012 13:16 schreef AnimeFan het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Denk dat banaan/banuit stukje maar weg.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
Dat zeiden ze 2 jaar geleden ookquote:Op zondag 10 juni 2012 13:17 schreef robin007bond het volgende:
Sowieso gokken op Nederland als het gaat om voetbal
Je kunt je geld nog beter in Griekse staatsobligaties stoppen.
EINDELIJK! Iemand die het snaptquote:Op zondag 10 juni 2012 13:17 schreef robin007bond het volgende:
Sowieso gokken op Nederland als het gaat om voetbal
Je kunt je geld nog beter in Griekse staatsobligaties stoppen.
quote:Op zondag 10 juni 2012 13:19 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
EINDELIJK! Iemand die het snaptIk gok nooit eigenlijk, of zoals dat Unibet met voetbal wedstrijden
Dit was gewoon met collega's op't werk, allemaal ff 2.50 inleggen.
En dan is het natuurlijk het beste om gewoon te zeggen dat NL verliest... want dat doen velen nietquote:Op zondag 10 juni 2012 13:19 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
EINDELIJK! Iemand die het snaptIk gok nooit eigenlijk, of zoals dat Unibet met voetbal wedstrijden
Dit was gewoon met collega's op't werk, allemaal ff 2.50 inleggen.
Net alsof we het toen zo goed dedenquote:
Ik samen met nog 1 collega hadden verlies voor Nederland, dus kregen we beide de helft van het totale bedrag wat er was.quote:Op zondag 10 juni 2012 13:19 schreef Arashimashou het volgende:
[..]
En dan is het natuurlijk het beste om gewoon te zeggen dat NL verliest... want dat doen velen niet
Japans typen op Facebookquote:Op zondag 10 juni 2012 13:23 schreef Klipnap het volgende:
[ afbeelding ]
Dit soort mensen
Oh ik ben die tweede
Sowieso facebookquote:Op zondag 10 juni 2012 13:24 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Japans typen op Facebook
Sowieso foto's van anderen als profielfoto hebben op Facebook
Ik ook.quote:Op zondag 10 juni 2012 13:25 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Niks mis met mensen die lachen om het verlies van Nederland. Ik vond het zelf ook grappig, iedereen was weer lekker chauvinistisch en allemaal hadden ze zoiets van ''oh Denemarken, die pakken we ff'', en dan vervolgens met 0-1 het veld af druipen. Moet eerlijk zeggen dat ik wel kon genieten van al die boze berichten.
NSB'er!quote:Op zondag 10 juni 2012 13:25 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Niks mis met mensen die lachen om het verlies van Nederland. Ik vond het zelf ook grappig, iedereen was weer lekker chauvinistisch en allemaal hadden ze zoiets van ''oh Denemarken, die pakken we ff'', en dan vervolgens met 0-1 het veld af druipen. Moet eerlijk zeggen dat ik wel kon genieten van al die boze berichten.
edit: inb4 NSB bullshit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |