quote:
Kennard B. is vanmiddag gestraft wegens het feit dat hij, als uitvoerend producent van de soapserie Goede Tijden, Slechte Tijden, de kijkers heeft getraumatiseerd met de verhaallijnen en karakters die uit zijn brein zijn ontspoten.
De straf die B. kreeg werd uitgevoerd doorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan bel je ff naar Wikipedia,daar staat dat jouw dochter de rol van Lara speelt.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 17:09 schreef tadatada het volgende:
[..]
Djamila is nu niet het kindje die lana speelt hoor, dit is een ander kindje. Het kindje is drie dus groeit wel iets harder dan lana officieel
Door Aysen? Kom maar opquote:Op vrijdag 15 juni 2012 21:48 schreef Poesopstokje het volgende:
Oooh door die twee wil ik ook wel eens goed afgestraft worden hoor
Het leek mij een echte nicht.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 07:52 schreef loezzzje het volgende:
Ik weet niet wat ik van die jongen moet denken. Of hij was echt heel heel erg gay of hij was hetero en echt een hele slechte acteur. Of beiden
Mij dus ook jaquote:
Huh hoe bedoel je,(niet gemeen bedoelt hoor maar begrijp je niet helemaal) djamila is niet mijn dochter, de nieuwe lana wel..... djamilia heeft eerder de rol van lana vertolkt volgens mij.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 22:48 schreef amaranta het volgende:
[..]
Dan bel je ff naar Wikipedia,daar staat dat jouw dochter de rol van Lara speelt.
Zegt genoeg over het gezeik in dit topic steeds.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 21:13 schreef James1988 het volgende:
Zegt genoeg over het niveau sinds de 4500e aflevering. Over Amy hoor je ze ook niet meer
Sjors, ik ben inderdaad vreemdgegaan. Met Lucas.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 08:02 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Mij dus ook jaHij was nog erger dan Lucas, en dat zegt wat
Ik heb trouwens nog steeds geen idee wat die scenes voor nut hadden want het heeft totaal geen invloed op welke verhaallijn dan ook
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit schijnt wel zo te zijn ja, hij wil er zelf niks over zeggen..quote:Op zaterdag 16 juni 2012 11:21 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Sjors, ik ben inderdaad vreemdgegaan. Met Lucas.
Everon was toch ook homo?
quote:Op zaterdag 16 juni 2012 12:13 schreef loezzzje het volgende:
Ik weet niet of Everon homo is. Volgens mij niet
Net ff aflevering van maandag gekeken (kon hem al downloaden)
Mike
Sjoerd_______________
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sjoerd![]()
Kijk ook eens hoe laat die live-reacties plaatsvinden: Om 20:43 zijn er nog reacties op de uitzending. Vroeger (Zelfs vorig jaar) was de uitzending om uiterlijk 20:35 gewoon afgelopen.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 20:54 schreef Klipnap het volgende:
Zo, 5 live-reacties.
Dit topic is al 8 dagen bezig ofzo en nog steeds niet vol
Dat had ik ook ergens gelezen jaquote:
Wat voor type is het?quote:Op zaterdag 16 juni 2012 18:45 schreef hugsy33 het volgende:
Everon is idd bi/homo, ik had het ook nooit achter hem gezocht maar een vriendin kent zijn vriend.
Ik bedoelde dat op wikipedia staat (stond, want het is inmiddels aangepast) dat de rol van Lana werd gespeeld door Djamilla.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 11:16 schreef tadatada het volgende:
[..]
Huh hoe bedoel je,(niet gemeen bedoelt hoor maar begrijp je niet helemaal) djamila is niet mijn dochter, de nieuwe lana wel..... djamilia heeft eerder de rol van lana vertolkt volgens mij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |