abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 2 november 2012 @ 10:30:23 #76
205466 Yesse
Oooh burn!
pi_118734870
Wij hebben 2 weken geleden te horen gekregen dat de "voorlopige prognose" inmiddels voor ons naar week 48 is verschoven. Dit is 3 weken later dan dat we in eerste instantie hadden door gekregen. Op zich valt het wel mee. Zeker als je ziet dat mensen die in eerste instantie zo rond week 48 het huis zouden krijgen inmiddels zijn verschoven naar week 5 (!) Die mensen balen natuurlijk helemaal want dat is flink wat weken extra.

Voor zover ik kan zien hoeft er op dit moment niet heel veel in/rond ons huis te gebeuren. De schuur staat, we hebben een privacyscherm tussen de tuinen, de parkeerplaats ligt en bij de voordeur staan de bloembakken. Wat er precies binnen nog moet gebeuren weet ik niet maar ik heb wel gezien dat de bouwdeuren zijn vervangen voor 'echte deuren' dus ik neem aan dat er niet veel meer is. Alleen de de straat voor de voordeur moet nog iets gebeuren.

Het begint nu steeds spannender te worden. Voor de zolder hebben we inmiddels ook een vloer gekocht die we morgen helaas al moeten ophalen (bij de bestelling ging ik nog uit van week 45). We hebben goedkope vloertegels op de kop getikt bij Leenbakker. Lekker makkelijk, lekker warm en voor de wasmachine wel praktisch. :D Onze kamers + de zolder van m'n ouders staan inmiddels wel helemaal vol!

Volgende week zaterdag 10 november hebben we 'meetdag' waarbij we kunnen meten hoe groot alles is. Als ik de brief alleen goed begreep hebben we de meetdag met een aantal buren in het huis van de buren... Heel vreemd :P
Fuck the EBU
pi_118752541
Wat bizar dat jullie oplevering zoveel later is.. Voor de koopwoningen lopen ze maar één week achter op schema en de uitvoerder gaf aan dat ze in het begin meer huizen per week willen opleveren dan gepland om deze achterstand weer in te halen.. Wij staan dus nog steeds ingepland voor week 8..

Bij ons zit er eindelijk een dak op het huis! Over een week of 3 is de hele buitenkant van ons huis klaar en zitten de trappen en de binnenmuren erin.. Wij gaan dan een afspraak met de uitvoerder maken om in te meten.. Verder hebben we alleen twee stoelen in de kelder staan voor het nieuwe huis, de rest komt wel... Ik vind het wel heel leuk om te zien hoe creatief jij bent, hoor! Ik ben dat niet echt van mezelf, dus ik doe overal inspiratie op... :)
pi_119430533
Zo, schopje omdat we over precies een week de sleutel hebben! Bizar hoeveel progressie je nog ziet ondanks je dat niet verwacht. Inmiddels al een hoop geregeld dus helemaal voorbereid op de oplevering en de verhuizing. Inmiddels ook alles geregeld qua verf/laminaat etc.

Wat wel heel jammer is zijn de verschrikkelijk onhandige maten van de ramen. De ramen van de slaapkamers zijn ongeveer 86x160 en dus heel lastig om daar goede raambekleding voor te vinden. Wonder boven wonder toch gevonden wat ik zocht bij de... Kwantum! Haha.



We kwamen er alleen achter dat er een verkeerde kraan in onze keuken is geplaatst. Op ons contract stond deze:

maar bij het naar binnengluren zagen we tot onze verbazing iets als :

Gelijk doorgegeven dus ik hoop dat ze hem gelijk hebben vervangen. Ik vond vooral het hoge handig voor emmers etc.

Foto'tje vanuit de tuin:
Fuck the EBU
pi_119782723
Hey ik had je topic helemaal gemist Yesse! Ziet er goed uit zeg!! Hebben jullie inmiddels de sleutels?
:)
pi_119799854
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 november 2012 15:45 schreef mignonne het volgende:
Hey ik had je topic helemaal gemist Yesse! Ziet er goed uit zeg!! Hebben jullie inmiddels de sleutels?
Nee, helaas ;( Het was de bedoeling dat we afgelopen dinsdag de sleutel kregen maar we werden vorige week donderdag gebeld dat alles helaas is uitgesteld door een te hoog vochtgehalte. Gelukkig inmiddels vandaag nieuws gehad! Sleutel staat nu voor donderdag 13 december! Nog weer 2 weken extra wachten!

Inmiddels wel onze buren ontmoet, lijken me hele aardige mensen gelukkig :D Nu vooral wachten en wat kleine projecten afmaken...
Fuck the EBU
pi_119995839
quote:
13s.gif Op vrijdag 30 november 2012 23:13 schreef Yesse het volgende:

[..]

Nee, helaas ;( Het was de bedoeling dat we afgelopen dinsdag de sleutel kregen maar we werden vorige week donderdag gebeld dat alles helaas is uitgesteld door een te hoog vochtgehalte. Gelukkig inmiddels vandaag nieuws gehad! Sleutel staat nu voor donderdag 13 december! Nog weer 2 weken extra wachten!

Inmiddels wel onze buren ontmoet, lijken me hele aardige mensen gelukkig :D Nu vooral wachten en wat kleine projecten afmaken...
Oooh wat stom zeg, weer langer wachten -O-
hoe staat het er nu mee, heb je het idee dat de 13e wel gaat lukken? Spannend man :D
:)
pi_119999658
quote:
0s.gif Op donderdag 6 december 2012 14:34 schreef mignonne het volgende:

[..]

Oooh wat stom zeg, weer langer wachten -O-
hoe staat het er nu mee, heb je het idee dat de 13e wel gaat lukken? Spannend man :D
Ja, ik zou niks anders meer kunnen verzinnen waardoor het zou worden uitgesteld. Maar je weet het nooit helemaal zeker natuurlijk. Ik heb zelf inmiddels vrij genomen tot 2 januari dus ik kan de hele periode hard doorwerken. Mijn ouders hebben ook vrij en ook mijn schoonouders proberen nog wat dagen vrij te krijgen waardoor we hopen het allemaal te gaan redden.

Ik kan nu bijna niet meer wachten maar ik moet wel ;)
Fuck the EBU
  maandag 7 januari 2013 @ 16:30:38 #83
205466 Yesse
Oooh burn!
pi_121273364
Zo.. aankomende zondag hebben we een maand de sleutel! Inmiddels al een hoop gebeurd en nog steeds heel veel dat er moet gebeuren. Het is gelukt om er nog voor de kerst in te wonen dus dat was wel super leuk!

We hebben een eigen parkeerplaats *O* Maar ze gaan er niet op controleren en er staat geen bord met "alleen voor bewoners" waardoor 9/10 keer er een auto op onze plek staat. Vorige keer maar blijven wachten want onze buren "hoefde alleen maar wat uit te laden". Ik snap ze helemaal hoor maar leuk is het niet en het voelt aardig kinderachtig om daar te moeten wachten tot de ander van je plekje af gaat. Maar anders sta ik weer op de plek van een ander en blijf je bezig -O- Inmiddels gebeld of ze niet in ieder geval een bord kunnen neerzetten en wellicht is het wat minder als straks iedereen verhuisd is.

We hebben wel super veel problemen gehad. We hebben eerst de niet-betonnen muren behangen met vliesbehang.. Wat een drama was dat, op de verpakking stond dat je een borstel kon gebruiken, bleek later te licht te zijn waardoor we bobbels kregen en ¤ 90,- aan behang weer van de muur af moesten halen. We zaten ook helemaal vol uitslag van het materiaal. Toen bleek uiteindelijk dat de muren zo glad waren dat het niet eens nodig was.Er was ons verteld dat je heel erg de blokken door de verf heen zou zien maar na 2 lagen goed dekkende verf zie je er niks van.

Wel hebben we last gehad van allemaal kleine scheurtjes in de muren, zowel betonnen als niet-betonnen muren. We hebben alles vooraf ingesmeerd met voorstrijk en verder niets anders gedaan maar toch ontstonden op sommige muren deze vreemde scheurtjes. Na een tweede of derde deklaag was er gelukkig niet (veel) meer van zichtbaar.

Verder hebben we laatst lekkage ontdekt bij de wasmachine, de hele muur was nat dus dat vonden we niet kloppen. Bleek ook niet te kloppen. De loodgieter die was gestuurd door de woningstichting kwam al snel achter het vermoedelijke probleem: de kraan was niet goed aangedraaid.. Nu is de kraan nog wel vochtig bij het gebruiken van de wasmachine dus volgens mij is er nog steeds een probleem. We houden het even in de gaten en anders bellen we opnieuw.

Verder veel 'ruzie' met UPC en de post. De post negeerde ons de eerste paar weken, zelfs een UPC pakketje direct retour gezonden tot de chauffeur eindelijk eens ging kijken waarom al die pakketjes voor die "niet bestaande" straat toch voor waren. De post zelf krijgen we inmiddels volgens mij wel gewoon goed want we hebben nog wel wat kaartjes en post ontvangen. Al missen we nog steeds het een en ander. UPC heeft heel veel moeite met het aansluiten van onze tv/internet/telefonie. Maar doen vooral heel moeilijk.. Krijg je een installatiemonteur, staat er op de website dat je hem zonder problemen kunt vragen ook andere klusjes te doen... Heeft hij geen tijd en roept UPC opeens dat er 'twee verschillende monteurs' zijn. Dan snap ik niet waarom ze dat dan niet even aangaven toen we voor de afspraak belde en vroegen of we nog moesten melden dat er klusjes zouden aankomen. We hebben nog een COAX kabel en een LAN kabel te trekken door de loze leidingen, het ziet er allemaal zeer gemakkelijk uit maar we begrijpen er beiden weinig van..

Wat foto's zonder chronologische volgorde :P
Voor

Na

Voor

Na




Rotzooi voor

Rotzooi na

Wat een gedoe met die kast was dat..




De bank zoals hij nu is :P

Oudjaarsavond eerst thuis op de bank gevierd!


De zolder hebben we eigenlijk nog weinig foto's van, het is ook vooral nog steeds leeg omdat de spullen van mn vriend er nog niet staan. Er staan nu vooral veel dozen en rotzooi haha. We hebben nog een hoop af te maken, zoals de Liatorp kast (die staat net voor de TV aansluiting dus tot alles geregeld was vandaag kon het koppelstuk er nog niet op). Wel heel blij met hoe het allemaal is uitgepakt qua kleuren etc. :)
Fuck the EBU
pi_121277388
Wat is het gaaf geworden, zeg! O+ Kan nu helemaal niet wachten tot we ons huis in kunnen gaan richten...Nog een paar weken en we zijn buren! ;)
pi_121279385
Wat leuk ingericht! O+ Echt heel gaaf gedaan!
pi_121287079
Mooi!
Klussen deel 1 en 2
pi_121301283
Erg mooi geworden. Heel gezellig!
pi_121301477
Wauw, dat is snel gegaan! _O_

COAX en LAN kan je trekken met een trekveer (en googlen zegt dat het met touw ook kan). Je werkt altijd van boven naar beneden. Eerst de trekveer er doorheen en dan aan het einde de kabel die uiteindelijk door de buis moet. De trekveer trek je er uit en automatisch trek je de kabel mee. Valt heel erg mee. Aan de COAX schroef je uiteindelijk de aansluiting die je nodig hebt om het aan je TV aan te kunnen sluiten. En bij een LAN kabel knijp je de stekkertjes voor internet. Is er niet toevallig een IT-er in de straat komen wonen? Die kan dit waarschijnlijk makkelijk doen :)
  dinsdag 8 januari 2013 @ 09:33:49 #89
205466 Yesse
Oooh burn!
pi_121302142
Bedankt allemaal! :D Ik ben er ook heel blij mee al moeten er nog wel wat zaken gedaan worden (zoals het verven van de trap of het boren van gaatjes voor de greepjes van de PAX kast :@ )

quote:
0s.gif Op dinsdag 8 januari 2013 08:58 schreef Puala het volgende:
Wauw, dat is snel gegaan! _O_

COAX en LAN kan je trekken met een trekveer (en googlen zegt dat het met touw ook kan). Je werkt altijd van boven naar beneden. Eerst de trekveer er doorheen en dan aan het einde de kabel die uiteindelijk door de buis moet. De trekveer trek je er uit en automatisch trek je de kabel mee. Valt heel erg mee. Aan de COAX schroef je uiteindelijk de aansluiting die je nodig hebt om het aan je TV aan te kunnen sluiten. En bij een LAN kabel knijp je de stekkertjes voor internet. Is er niet toevallig een IT-er in de straat komen wonen? Die kan dit waarschijnlijk makkelijk doen :)
Ja het zou ook heel makkelijk moeten gaan, probleem is vooral eigenlijk dat we dus niet zeker weten hoe lang de kabel moet zijn dus dachten we; we laten het doen door zo'n mannetje van UPC die heeft zo'n enorme rol en kan gewoon kijken hoeveel er nodig is, heb je nooit te veel of te weinig. Er staat namelijk nergens aangegeven hoeveel meter de loze leidingen zijn :P

quote:
0s.gif Op maandag 7 januari 2013 18:09 schreef Babbel1 het volgende:
Wat is het gaaf geworden, zeg! O+ Kan nu helemaal niet wachten tot we ons huis in kunnen gaan richten...Nog een paar weken en we zijn buren! ;)
Hebben jullie al een datum? Ik kan niet wachten op de zomer als alles hopelijk een beetje wordt aangekleed. Nu is alles nog modder en bouwmaterialen maar ik ben van plan al heel snel mijn bak voor de deur vol te gooien met aarde en bollen en 2 buxus plantjes :D
Fuck the EBU
pi_121302263
quote:
7s.gif Op dinsdag 8 januari 2013 09:33 schreef Yesse het volgende:
Ja het zou ook heel makkelijk moeten gaan, probleem is vooral eigenlijk dat we dus niet zeker weten hoe lang de kabel moet zijn dus dachten we; we laten het doen door zo'n mannetje van UPC die heeft zo'n enorme rol en kan gewoon kijken hoeveel er nodig is, heb je nooit te veel of te weinig. Er staat namelijk nergens aangegeven hoeveel meter de loze leidingen zijn :P
Je kan beter iets te veel hebben als iets te weinig, maar ik snap dat je niet weet hoe veel er nodig is. Wij hebben toen berekend hoe ver het de hoogte in was van de meterkast tot de eerste verdieping en daarna hoe ver je de breedte in moest vanaf de meterkast tot de slaapkamer en toen voor de zekerheid 2 meter extra. En dat klopte wel.
  dinsdag 8 januari 2013 @ 11:00:19 #91
242204 YskaFredriksson
Vitamientjes zijn je vriendjes
pi_121304131
Leuk ingericht maar ik denk datiedereen zijn eigen parkeerplaats heel veel onnodige frustratie gaat opleveren. En gezeik en gedoe. Ik krijg er zelf jeuk van, brrrr.
Attentie attentie letten wij even op... [kerst] Creatieve FOK!kers voor een fijne kerst voor FOK!kers
  dinsdag 8 januari 2013 @ 11:34:17 #92
205466 Yesse
Oooh burn!
pi_121305118
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 januari 2013 11:00 schreef YskaFredriksson het volgende:
Leuk ingericht maar ik denk datiedereen zijn eigen parkeerplaats heel veel onnodige frustratie gaat opleveren. En gezeik en gedoe. Ik krijg er zelf jeuk van, brrrr.
Ja, dat is al duidelijk ja. Als de bouwtekeningen kloppen dan komen er straks ook parkeerplaatsen rondom de wijk en in dat geval kan ik gewoon daar m'n auto neer gaan zetten, een stuk dichterbij dan de "eigen pakeerplaats". Plus ik heb geen zin om mezelf er druk over te maken en het contact met de buurt zal er sowieso door achteruit gaan. Inmiddels kijk ik of het plekje vrij is en anders zet ik hem buiten de parkeerplaats neer (er zijn namelijk meeeer dan genoeg plaatsen) :)
Fuck the EBU
pi_121320975


Leuk gordijn! Waar gekocht en hoe heet het precies :@

/edit
Oh, haha. je linkt er zelfs naar, sorry :@
  woensdag 9 januari 2013 @ 10:30:25 #94
205466 Yesse
Oooh burn!
pi_121344283
De kast in de woonkamer (Liatorp van Ikea) is eindelijk af! We moesten er mee wachten omdat achter de kast de tv aansluiting zit en daar nog een en ander moest worden aangesloten. Ik wilde er nog plankjes in zetten maar... gaat alleen zonder deurtjes.. Niet echt handig gemaakt, als je een plank wil verhangen moet je eerst de deur er uit schroeven.. Dus dat komt dit weekend nog.



Oja en voor de deur rechts wil ik nog iets verzinnen. Er zit nu van dat statische folie spul op maar het is nog steeds redelijk zichtbaar. En heel lastig om heel netjes te plaatsen, er zitten nu geen bobbels maar strepen in, die er niet uit te krijgen zijn.Heeft iemand nog een idee wat je daar kan plaatsen? Echte gordijnen zijn geen optie :P
Fuck the EBU
pi_121344968
Een vouwgordijn?
pi_121923609
Damn, dat is snel gegaan, van fundering naar oplevering in 6 maanden. Project waar ik op oplevering wacht was ook bij de fundering begin juni 2012 en dat is nu wss in juli 2013 klaar. En dat is zelfs nog voor op planning, en is volgens mij niet veel groter kwa omvang.

Misschien overheen gelezen trouwens; maar valt het nog onder de sociale huurgrens?

[ Bericht 14% gewijzigd door VacaLoca op 23-01-2013 03:48:28 ]
pi_121924979
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2013 03:14 schreef VacaLoca het volgende:
Damn, dat is snel gegaan, van fundering naar oplevering in 6 maanden. Project waar ik op oplevering wacht was ook bij de fundering begin juni 2012 en dat is nu wss in juli 2013 klaar. En dat is zelfs nog voor op planning, en is volgens mij niet veel groter kwa omvang.
Ja ik vond het ook super snel gaan! Ze zijn inmiddels zelfs al heel ver met de overige huizen (wij waren namelijk wel de eerste in het project)
quote:
Misschien overheen gelezen trouwens; maar valt het nog onder de sociale huurgrens?
Ja, nog net. Het zijn huizen die eigenlijk gewoon de hoogste huurprijs voor sociale huur hebben. Maar daarnaast hebben ze ook koopwoningen en particuliere huur. Wij zitten in een sociale huurwoning. :)
Fuck the EBU
pi_121950084
Netjes, behoorlijk wat m2 dan per euro :) Bij mij gaat het om een 4kamer appartement, ook hoogste sociale huurprijs. Kamers plus balkon zijn 85m2, wat als ik naar andere woningen kijk al prima m2/¤ verhouding is. Daar zitten jullie nog ruim boven dus :)

Op foto's komt wat minder naar voren, maar ziet er uit als een lekker ruime, brede woonkamer waar je veel mee kan. Heerlijk.

Hebben jullie vloerverwarming?
pi_121955287
quote:
0s.gif Op woensdag 23 januari 2013 19:28 schreef VacaLoca het volgende:
Netjes, behoorlijk wat m2 dan per euro :) Bij mij gaat het om een 4kamer appartement, ook hoogste sociale huurprijs. Kamers plus balkon zijn 85m2, wat als ik naar andere woningen kijk al prima m2/¤ verhouding is. Daar zitten jullie nog ruim boven dus :)

Op foto's komt wat minder naar voren, maar ziet er uit als een lekker ruime, brede woonkamer waar je veel mee kan. Heerlijk.

Hebben jullie vloerverwarming?
Vloerverwarming is niet officieel maar er lopen verwarmingsbuizen onder de vloer door dus sommige stukken zijn toch warm haha. Woonkamer is 10 bij 4,84 incl keuken en hal maar dus groot genoeg. We hebben in totaal 122m2 plus tuin van 4,84 breed en 12 meter lang. Heerlijk gewoon, jammer dat het schoonmaken dan ook wat langer duurt ;) vooral als je nog heel veel kleine klusjes hebt liggen van het verhuizen.. Maar dat komt allemaal wel weer goed!
Fuck the EBU
  dinsdag 5 februari 2013 @ 16:44:03 #100
205466 Yesse
Oooh burn!
pi_122513440
Och wat heb ik toch inmiddels een hekel gekregen aan PostNL... We wonen er nu sinds 24 december en de sleutel hebben we al bijna 3 maanden maar toch weet de postbode maar mondjesmaat onze deur te vinden. Ondanks een inmiddels bestaand straatnamenbordje ontvangen wij waarschijnlijk 80% van onze post niet.

Zo heb ik een Veronica magazine die sinds 28 december 2012 op ons nieuwe adres staat ingeschreven. Ik heb inclusief meerdere nazendingen nog geen magazine gezien ipv de 7 à 8 die inmiddels naar ons adres is gestuurd.

We hebben al meerdere klachten gestuurd, wij hebben namelijk de meeste bedrijven ons nieuwe adres doorgegeven. Ik ben heel erg benieuwd of wij hierdoor geen belangrijke informatie mislopen of rekeningen niet te zien krijgen. Maarja niks aan te doen natuurlijk.

Qua klussen gaat het goed. Op onze zolder staan inmiddels alle kasten en hebben we eindelijk ons kastje voor in de studeerkamer geverfd. Je merkt alleen dat nu alles een stuk langzamer gaat omdat er niet meer zo'n druk achter staat.

Het grappige is wel dat ik vooral de 'onzichtbare' klusjes oppak omdat ik van iedereen hoor dat je juist die laat liggen. Mijn idee is/was dus om juist die klusjes als eerste op te pakken zodat ik me blijf ergeren aan de zichtbare klussen en uiteindelijk ook die zal oppakken.

Waar ik dit weekend aan wil beginnen is het vullen van onze plantenbak voor de deur en als het even kan wil ik ondanks de kou toch alvast beginnen aan het betegelen van de voortuin. Dan kan daar gemakkelijk de fiets staan (die zakt nu regelmatig weg in de modder) en ziet het er wat meer "af" uit.

We zijn al bezig met het nadenken over de achtertuin omdat de lente nu tenminste nog 'ver' weg is. Hoe sneller we straks kunnen schakelen hoe beter is mijn insteek! :P Ik zal binnenkort weer wat nieuwe foto's dumpen :P
Fuck the EBU
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')