Floradix werkt goed als laxeer en is nog goed ook:) Zitten ook ijzer en vitamines in.quote:Op donderdag 7 juni 2012 05:46 schreef Twinkle20 het volgende:
Hier een waardeloze k-nacht gehad met nauwelijks slaap. Blijf vandaag thuis om bij te tanken.
Is er iets laxerends op de markt dat wij zwangeren wel mogen? Heeft me de hele nacht dwars gezeten denk ik.
En een beetje een zeurderig gevoel in onderbuik.. tussen mijn bekken zeg maar. Bandenpijn misschien? Al wil ik het geen pijn noemen.. eerder irritant.
Ik ga proberen toch even wat slaap te pakken en straks naar de winkel voor kiwis en sinaasappelsap. Koffie wil bij mij ook nog weleens gelpen maar ben niet zon koffiedrinker.
Is niet alleen maar ijzer, zitten veel vezels in, bij mij werkt het prima;). Je kunt natuurlijk ook meer vezels etenquote:Op donderdag 7 juni 2012 10:13 schreef kaatjejannie het volgende:
Floradix is toch ijzer? En ijzer verstopt. Daarom hoop ik nu zo lang mogelijk van de ferro af te kunnen blijven. Ik ben nu zo snel weer verstopt. De laxo gaat er hier rap doorheen. Dochter en ik drinken heel wat weg.
Dames, zie die tijd! 36 minuten later was de eerste er! Bijtje, gefeliciteerd! Turbo is inderdaad de juiste benaming.quote:
Dat weet ik, een aantal hebben al een pm gekregen, degenen die nog geen antwoord hebben gehad krijgen die nog wel als ik op pc zit.quote:Op donderdag 7 juni 2012 12:00 schreef clauwheee het volgende:
Sylvana er staat nog een vraag voor je open.
Heb je voor mij ook een antwoord?;-)quote:Op donderdag 7 juni 2012 12:17 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Dat weet ik, een aantal hebben al een pm gekregen, degenen die nog geen antwoord hebben gehad krijgen die nog wel als ik op pc zit.
Jemig wat schrikkenquote:Op donderdag 7 juni 2012 12:53 schreef Marjolijntje het volgende:
Ben terug uit het ziekenhuis, bloeddruk op de hand was 150/95 en aan de ctg (meerdere achter elkaar) was gemiddeld 130/100. Te hoog dus.Ik had verder geen eiwitten in mn urine en mn bloed was ook goed.
Heb voor nu medicijnen meegekregen, 3x per dag. En maandag om 08:30 melden en dan gaan ze beginnen met inleiden. Ik heb nog geen ontsluiting, dus krijg eerst tabletten. Maandag dus naar het ziekenhuis en pas weer naar buiten met kindje. Ik weet even niet zo goed wat ik ervan moet denken.
Mocht ik me nu ineens veel slechter gaan voelen, dan moet ik bellen en direct naar het ziekenhuis..
Ik kan me voorstellen dat je nog even aan het idee moet wennen! Nog maar 1 weekend met z'n tweetjesquote:Op donderdag 7 juni 2012 12:58 schreef Marjolijntje het volgende:
Ja, wil niet zeggen dat ze maandag ook al geboren wordt, maar volgend weekend zijn we sowieso met z'n 3tjesHet moet echt nog even landen hier hoor..
Hoe is het gegaan bij de echo vanochtend?quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:36 schreef Omentielvo het volgende:
Bijtje gefeliciteerd. Wat is dat snel gegaan.
Ik heb nu nog een klein beetje bruinverlies. Om 10.50 kan ik even naar de VK voor echo.
Goed dat je het aanhaalt. Hoop op goed nieuws! Edit: oh daar is ze al!! Fijnquote:Op donderdag 7 juni 2012 13:10 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Hoe is het gegaan bij de echo vanochtend?
Dat dus.quote:Op donderdag 7 juni 2012 12:33 schreef Keshet het volgende:
Als je zo opzichtig meepost en er bijna om smeekt om ontmaskerd te worden kun je het toch ook out in the open hier neerzetten?
Wow, kan me goed voorstellen dat je hier even aan moet wennen. Vind het wel apart dat je los van de medicijnen toch al ingeleid gaat worden... Ik had ook hoge bloeddruk (al in week 26 of zo) en kreeg daarom ook medicijnen, maar inleiden is echt geen woord over gerept. Sterker nog, voor de 42 weken gingen ze niks doen als daar geen reden voor was. Nou is Minke uiteindelijk vanzelf gekomen met 40+1... Grappig hoe elk ziekenhuis daar weer verschillend mee omgaat.quote:Op donderdag 7 juni 2012 12:53 schreef Marjolijntje het volgende:
Ben terug uit het ziekenhuis, bloeddruk op de hand was 150/95 en aan de ctg (meerdere achter elkaar) was gemiddeld 130/100. Te hoog dus.Ik had verder geen eiwitten in mn urine en mn bloed was ook goed.
Heb voor nu medicijnen meegekregen, 3x per dag. En maandag om 08:30 melden en dan gaan ze beginnen met inleiden. Ik heb nog geen ontsluiting, dus krijg eerst tabletten. Maandag dus naar het ziekenhuis en pas weer naar buiten met kindje. Ik weet even niet zo goed wat ik ervan moet denken.
Mocht ik me nu ineens veel slechter gaan voelen, dan moet ik bellen en direct naar het ziekenhuis..
Dat weten we dus nietquote:Op donderdag 7 juni 2012 13:35 schreef Brighteyes het volgende:
Huh? Sylvana is toch zwanger dacht ik? Of is daar nog iets mee dan?
*ook nieuwsgierig is...
Ik hoop gewoon dat je je niet rotter gaat voelen, komend weekend nog een beetje kan bijkomen van alles samen met jequote:Op donderdag 7 juni 2012 13:38 schreef Marjolijntje het volgende:
Nee, nog geen zw-vergiftiging hier, maar mn bloeddruk is wel hard aan het stijgen (vorige week in het zkh was ie een stuk lager, bovendruk weet ik niet meer maar onderdruk was 85). En mn moeder is 2x ingeleid wegens zw-vergiftiging, daarom willen ze ook niet meer wachten. Ook omdat ik de 37 weken nu voorbij ben. En ik kan nu wel snel zw-vergiftiging krijgen. Zodra ik me slechter ga voelen moet ik ook direct naar het zkh en gaan ze dan al inleiden.
Omentielvo, fijn dat je echo gewoon goed was! Hoop dat je weer een beetje gerust gesteld bent nu!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |