Volgens mij heb je teveel Discovery Channel gekeken, want dit is typisch zo'n Locked Up Abroad kerel, die zijn snoepreisjes betaalt door 2 keer per jaar drugs uit verre landen te smokkelen.quote:Een kennis/vriend van me gaat elk jaar op vakantie naar een ver land, meestal naar Tibet of Cambodja, dat soort landen, hij gaat dan meestal in oktober/november/december, om te overwinteren en de kerst hier niet in de kou te moeten doen
hij doet dat elk jaar sowieso soms 2 keer per jaar en blijft dan max 3 maanden weg.
Zit ik in het goede subforum? ik ben niet 100% thuis op Fok, is er geen reizen of iets anders? waar dit thuishoort?quote:Op woensdag 6 juni 2012 06:28 schreef BarrieButsers het volgende:
Vervelende/aparte situatie. Succes met zoeken TS!
Heeft niks met drugs te maken, maar er kan iets aan de hand zijnquote:Op woensdag 6 juni 2012 06:32 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
Volgens mij heb je teveel Discovery Channel gekeken, want dit is typisch zo'n Locked Up Abroad kerel, die zijn snoepreisjes betaalt door 2 keer per jaar drugs uit verre landen te smokkelen.
Ja eerste 2 hotels heb ik, maar hij trekt rond, is ook geen geplande toerbus reis die ie doet, en laatste mail is uit januariquote:Op woensdag 6 juni 2012 06:37 schreef hugsy33 het volgende:
En hij reageert ook niet op mailtjes?
Ik zou denk ik eerst langs die moeder gaan en proberen toegang te krijgen tot zijn huis.
Dan kun je uit gaan zoeken in welk hotel hij zit. En vervolgens vanaf dat punt rond gaan bellen?
Informeren bij de politie wat zij voor je kunnen doen kan natuurlijk nooit kwaad.
Succes
Zo te horen is hij niet de populairste thuis.quote:Op woensdag 6 juni 2012 06:04 schreef klabbakus het volgende:
Ik ken een paar vrienden van hem, maar die weten helemaal van niks, die wisten niet eens dat ie weg was :S (ik: ja dat doet ie toch elk jaar!! maar dan reageren ze erg lakoniek), verder heb ik niet veel aanknopingspunten.
Ik weet bij welke woningbouwstichting ie zit, maar vraag me af of die info verstrekken aan derden
En die ma is behoorlijk ver heen, ik vraag me af of ik daar info vandaan krijg (mja, moet ik gewoon proberen idd)
Is politie bellen een optie?
offtopic: zo 'leuk' he die googleaddsvliegreizen van Arke, like wtf simpel algoritme
Nederlandse Ambassade Cambodja wordt vertegenwoordigd door de Nederlandse Ambassade in Thailand.quote:Op woensdag 6 juni 2012 06:24 schreef klabbakus het volgende:
Er is geen Nederlandse ambassade in Cambodja
Mja, er moet toch ergens iets bekend zijn als ie in de gevangenis zit ofzo, ik zal de zoektocht wel gaan starten dan.
Verrek, dat we daar nog niet aan hadden gedacht!quote:Op woensdag 6 juni 2012 06:57 schreef Flurry het volgende:
Heeft ie geen Facebook of Hyves account die ie af en toe update?
tenzij het geen echte vriend is. (dat de vriendschap niet wederzijds was)quote:Op woensdag 6 juni 2012 09:09 schreef HyperViper het volgende:
Vervelende situatie zeg, TS.Ik ben benieuwd hoe dit afloopt. Je zou toch zeggen dat zo'n iemand alleen al uit goed fatsoen iets van zich laat horen...
Die redenatie snap ik niet zo goed? Waarom zou je alleen in een huurwoning wonen als je je dit soort dingen niet kunt veroorloven? Er staat toch nergens dat het om de sociale huursector gaat? En hoeveel geld zo'n reist kost, hangt natuurlijk ook af van hoe je het doet, of je in hotels gaat zitten of echt gaat backpacken zegmaar.quote:Op woensdag 6 juni 2012 12:46 schreef Pulzzar het volgende:
Ik moet wel zeggen: ik vind het een beetje vreemd dat iemand die in een huurwoning woont, zich dit soort reizen kan veroorloven. Ik vind het erg 'vrijbuiterig' en wat verdacht. Het zou best kunnen dan dat hij tijdens het reizen drugs smokkelt of iets in die richting.
Dat kan.quote:Op woensdag 6 juni 2012 12:51 schreef vlindertje89 het volgende:
Die redenatie snap ik niet zo goed? Waarom zou je alleen in een huurwoning wonen als je je dit soort dingen niet kunt veroorloven? Er staat toch nergens dat het om de sociale huursector gaat? En hoeveel geld zo'n reist kost, hangt natuurlijk ook af van hoe je het doet, of je in hotels gaat zitten of echt gaat backpacken zegmaar.
De mensen die 1 a 2 keer per jaar lang op vakantie gaan naar verweggistan meestal wel.quote:Op woensdag 6 juni 2012 13:02 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
...
De meeste mensen die een woning huren, hebben niet veel geld.
..
Als je geen gas, licht en water verbruikt, dan krijg je dat geld gewoon weer terug bij de jaarafrekening. En als ie inderdaad al jaren meestal weg is in de winter, dan is dat wegverdisconteerd, en betaalt hij daar dus feitelijk al niks voor.quote:En ook niet om voor 3 maanden huur, gas, licht en water te betalen, terwijl ze er niet eens gebruik van maken, omdat ze dat elders doen en daar ook voor betalen.
...
Sterker nog: soms is het een bewuste keus om zo goedkoop mogelijk te wonen (huren wellicht) om die reizen te kunnen blijven maken.quote:Op woensdag 6 juni 2012 13:02 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Dat kan.
Ik hoor wel van TS hoe het zit.
De meeste mensen die een woning huren, hebben niet veel geld. En ook niet om voor 3 maanden huur, gas, licht en water te betalen, terwijl ze er niet eens gebruik van maken, omdat ze dat elders doen en daar ook voor betalen.
Het is een beetje ongewoon, vandaar mijn redenatie.
Ik veroordeel het niet trouwens. Ik zeg alleen dat dit een aanwijzing kan zijn dat er iets aan de hand is.
goede tip!quote:Op woensdag 6 juni 2012 13:30 schreef Naamah het volgende:
Woont die moeder in een verpleegtehuis? Je kan altijd eens informeren bij de staf of de moeder nog wel iets hoort van haar zoon en post krijgt of zo. Valt te proberen.
Nou nee, als je geen naaste familie bent krijg je dat soort info niet. Altans dat mag ik hopen.quote:
Ik vraag me wel af waar hij het geld vandaan haalt om minimaal eens per jaar 3 maanden op vakantie te gaan? Al is het leven daar goedkoop, een vliegticket zal je niet voor 2,50 kunnen krijgen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 06:35 schreef klabbakus het volgende:
[..]
Zit ik in het goede subforum? ik ben niet 100% thuis op Fok, is er geen reizen of iets anders? waar dit thuishoort?
Dit iddquote:Op woensdag 6 juni 2012 09:03 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Ik zou erg oppassen met die moeder. Zeker al ze aan het dementeren is kunnen dit soort berichten voor heel veel onrust zorgen. Had de kerel verder geen werk of andere verplichtingen? Misschien dat hij daar wel een verklaring heeft gegeven voor zijn verlengde afwezigheid?
Oh beetje mosterd na de maaltijd mijn reactiequote:Op woensdag 6 juni 2012 13:30 schreef Naamah het volgende:
Woont die moeder in een verpleegtehuis? Je kan altijd eens informeren bij de staf of de moeder nog wel iets hoort van haar zoon en post krijgt of zo. Valt te proberen.
Jij vraagt zeker nooit gewoon uit interesse iets aan mensen, enkel wanneer je vindt dat ze zich ergens over hebben te verantwoorden.quote:Op woensdag 6 juni 2012 18:53 schreef Life2.0 het volgende:
Oh oh 2 keer naar een derdewereldsland en je moet meteen verklaren waar "al" dat geld vandaan komt
Zoals hierboven werd uitgelegd, ik bedoelde gewoon om eens even vrijblijvend te gaan informeren. Je hoeft niet meteen op hoge poten allerlei informatie te gaan geven. Gewoon aangeven dat je je zorgen en vragen of zij wellicht iets weten.quote:Op woensdag 6 juni 2012 18:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou nee, als je geen naaste familie bent krijg je dat soort info niet. Altans dat mag ik hopen.
Dat is totaal off topic. Misschien heeft hij wel rijke ouders of heeft een leven lang gewerkt en met een bonus vertrokken. Wat kortzichtig. Een huurhuis betekent niet dat je armlastig bent.quote:Op woensdag 6 juni 2012 18:57 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Jij vraagt zeker nooit gewoon uit interesse iets aan mensen, enkel wanneer je vindt dat ze zich ergens over hebben te verantwoorden.
Het is zoals ik al zei niet enkel het leven daar dat je geld kost. Er moet heen en terug worden gevlogen en bovendien zijn er de misgelopen inkomsten van de tijd dat je weg bent uit Nederland.
Klopt, je reageert nogal kortzichtig.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:02 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat is totaal off topic. Misschien heeft hij wel rijke ouders of heeft een leven lang gewerkt en met een bonus vertrokken. Wat kortzichtig. Een huurhuis betekent niet dat je armlastig bent.
Ik blijf volgen
Daar gaat het toch niet omquote:Op woensdag 6 juni 2012 19:05 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Klopt, je reageert nogal kortzichtig.Ik zeg namelijk nergens dat hij armlastig is. Ik vraag me gewoon af hoe hij dat betaalt en ja, rijke ouders of een hoop spaar geld zijn mogelijk antwoorden.
Dus? Het was in eerste instantie een korte vraag mij in een post die verder gewoon ontopic was, dus dat jullie er zo'n probleem van moeten maken ligt toch echt aan jullie.quote:
Als ik iets wil weten vraag ik het aan diegene die het weet, niet de mensen die daar niets mee te maken, die hebben niets te verantwoordenquote:Op woensdag 6 juni 2012 18:57 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Jij vraagt zeker nooit gewoon uit interesse iets aan mensen, enkel wanneer je vindt dat ze zich ergens over hebben te verantwoorden.
Het is zoals ik al zei niet enkel het leven daar dat je geld kost. Er moet heen en terug worden gevlogen en bovendien zijn er de misgelopen inkomsten van de tijd dat je weg bent uit Nederland.
Ik snap niet waarom jij je zo aanstelt om een vraag die niet eens aan jou gericht was. Als de TS mijn vraag niet wilt beantwoorden, dan doet hij dat niet.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:22 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Als ik iets wil weten vraag ik het aan diegene die het weet, niet de mensen die daar niets mee te maken, die hebben niets te verantwoorden
Vriendin van mij zit nu 2 jaar in peru/camb, wil je daar ook van wete hoe ze dat doet?
Niet wanneer je ergens in de gevangenis zit lijkt mij.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:27 schreef kijkmij het volgende:
Leuke vrienden zijn die andere vrienden dan. Iemand heeft al 7 maanden geen teken van leven gegeven en dan een beetje laconiek reageren. Ik zou die woningbouwstichting inderdaad bellen en vragen of de huur nog wel betaald wordt. Heeft hij geen werk ofzo waar ze hem missen. Waarchijnlijk niet anders kun je er geen paar maanden tussen uit. En je zou bij zijn bank kunnen informeren of er nog wel geld van zijn rekening wordt opgenomen. Iedereen die nog leeft (sorry dat ik het zo zeg) is geld nodig. Verder zou ik inderdaad naar de politie gaan als het een vriend van mij was.
Ik hoop toch eigenlijk dat TS bij geen van deze instanties antwoord krijgtquote:Op woensdag 6 juni 2012 19:27 schreef kijkmij het volgende:
Leuke vrienden zijn die andere vrienden dan. Iemand heeft al 7 maanden geen teken van leven gegeven en dan een beetje laconiek reageren. Ik zou die woningbouwstichting inderdaad bellen en vragen of de huur nog wel betaald wordt. Heeft hij geen werk ofzo waar ze hem missen. Waarchijnlijk niet anders kun je er geen paar maanden tussen uit. En je zou bij zijn bank kunnen informeren of er nog wel geld van zijn rekening wordt opgenomen. Iedereen die nog leeft (sorry dat ik het zo zeg) is geld nodig. Verder zou ik inderdaad naar de politie gaan als het een vriend van mij was.
jouw reactie evengoedquote:Op woensdag 6 juni 2012 18:56 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Oh beetje mosterd na de maaltijd mijn reactie
Dat lukt ts wel, er zit ook maar een ongeschoold miepje daar aan de telefoon..quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik hoop toch eigenlijk dat TS bij geen van deze instanties antwoord krijgtNiet vanwege hem, maar omdat ik het niet prettig zou vinden als die instanties aan een vreemde dit soort gegevens van mij zou geven. Als de politie het zou doen: prima. Dus eh, naar de politie gaan?
Ja dat zei ik dus ook. Maar je kunt toch wel wat proberen? Als het een vriend van mij zou zijn zou ik actie ondernemen. En dan zie je wel waar je uitkomt maar niks doen zoals die andere vrienden is echt waardeloos.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik hoop toch eigenlijk dat TS bij geen van deze instanties antwoord krijgtNiet vanwege hem, maar omdat ik het niet prettig zou vinden als die instanties aan een vreemde dit soort gegevens van mij zou geven. Als de politie het zou doen: prima. Dus eh, naar de politie gaan?
Waarom is dat zo raar? De meeste mensen gaan op vakantie ieder jaar, als is het maar 1, 2 of 3 weken. Die vliegtickets moeten toch ook betaald worden? Waar doet iedereen dat toch van? Sommigen gaan zelfs 2 of 3 keer in een jaar op vakantie.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:05 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Klopt, je reageert nogal kortzichtig.Ik zeg namelijk nergens dat hij armlastig is. Ik vraag me gewoon af hoe hij dat betaalt en ja, rijke ouders of een hoop spaar geld zijn mogelijk antwoorden.
sorry hoor!quote:Op woensdag 6 juni 2012 20:32 schreef miss_sly het volgende:
Hoe ontzettend Nederlands: "Waar doet ie dat nou van?"
Hoe moet hij weten wanneer de vriend in kwestie terug had willen vliegen?quote:Op donderdag 7 juni 2012 02:43 schreef Mishu het volgende:
Check wanneer zijn retourvlucht plaats zou moeten vinden.
Niet ouderwets, nieuwerwetsquote:Op woensdag 6 juni 2012 13:17 schreef Isabeau het volgende:
Huren staat niet gelijk aan heel arm zijn hèWat een ouderwetse gedachte.
Via de reismaatschappij zodra hij gerapporteerd is als vermist?quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:08 schreef L-E het volgende:
[..]
Hoe moet hij weten wanneer de vriend in kwestie terug had willen vliegen?
Als je een beetje zoekt heb je voor 6 á 700 piek een ticket die kant op. Reken een paar dollar voor een hostel, of gewoon bij locals chillen ofzo. Hoeft geen fuck te kosten.quote:Op woensdag 6 juni 2012 18:51 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Ik vraag me wel af waar hij het geld vandaan haalt om minimaal eens per jaar 3 maanden op vakantie te gaan? Al is het leven daar goedkoop, een vliegticket zal je niet voor 2,50 kunnen krijgen.
Ontopic:
Doe in ieder geval iets! Je zegt 98% zeker te zijn dat er iets niet klopt, dus waar wacht je nog op?
Begin bij een overheidsinstantie zoals buitenlandse zaken en als je daar niet moet zijn dan krijg je dat wel van ze te horen alsmede waar je dan wél heen moet bellen.
Dan kun je toch op z'n minst even aangeven dat alles oké is.quote:Op maandag 11 juni 2012 16:15 schreef Cavalinho het volgende:
Het hoeft niet altijd te betekenen dat iemand in moeilijkheden is. Zeker niet als er geen datum is genoemd waarop hij terug zou zijn.
Er zijn ook gevallen van "vermiste" mensen die gewoon een totaal nieuwe leven opgebouwd hebben met een (andere) partner bv en geen behoefte hebben aan goedkeuring of afkeuring van de mensen die ze achterlaten.
Haha daar dacht ik gisteren ook gelijk aanquote:Op vrijdag 15 juni 2012 08:26 schreef JeMoeder het volgende:
Was de vriend van TS misschien de Bosjongen uit Hengelo?
TS ook van de aardbodem verdwenen.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 08:18 schreef dekilo het volgende:
Altijd leuk zoeen TS die niet meer reageert.
Begin te denken aan een troll.
ik moest er ook aan denken!quote:
koud :|quote:Op zaterdag 16 juni 2012 04:33 schreef klabbakus het volgende:
Ja sorry, ik heb gewoon even niks te melden
Bedankt voor alle adviesen hier.
Mij is streng aangeraden om hier niet achteraan te gaan, aangezien ik dan wel eens het aanspreekpunt kan gaan worden als er iets met hem aan de hand is en dat mij dan vragen gesteld gaan worden,
daar zit ik helemaal niet op te wachten, dan had hij mij maar als contact persoon moeten opgeven ofzo, tis ook niet m'n beste vriend ofzo.
Ik ga van de week nog wel even bij z'n huis naar binnen gluren en nog een vriend bellen, maar hem als vermist opgeven begin ik niet aan, dat is niet mijn taak.
Niet de mijne iigquote:Op zaterdag 16 juni 2012 06:53 schreef DeZoektocht het volgende:
[..]
koud :|
En wiens taak zou dat dan wel zijn?
Je kunt natuurlijk wel vertellen waarom ie vast zit zonder persoonlijke details te geven.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 07:30 schreef klabbakus het volgende:
[..]
Niet de mijne iig
z'n familie?
ik heb geen zin om straks te anwoorden op rare vragen van de regering als er iets raars aan de hand blijkt te zijn,
Ik wil gewoon weten of er iets is,
ik wil niet degene zijn die 'm als vermist opgeeft en straks alles om mij draait.
Ik heb kennis ingewonnen en mij is sterk afgeraden hier achteraan te gaan en ik zag wel wat punten in die argumentatie
Ik kan niet op alle details ingaan, maar er zijn aanwijzingen dat ie vast zit en niet voor drugs, verder ga ik hier z'n persoonlijke leven niet neerzetten
ik ben gewoon een kennis, ik heb niks ermee te maken, ik vraag me puur af uit nieuwsgierigheid, dat bleek toch al uit startpost neem ik aan?
Ga me nou niet aanvallen uit frustratie, daar heb ik geen zin in, ik vroeg gewoon om een advies, niet om jullie nieuwsgierigheid te beantwoorden,
ik heb uitgelegd zoals het is en ga verder niet in details, ga niet zitten bitchen nou, dan sluit ik dit topic
tuurlijk!quote:Op zaterdag 16 juni 2012 07:37 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk wel vertellen waarom ie vast zit zonder persoonlijke details te geven.
quote:Op zaterdag 16 juni 2012 07:38 schreef klabbakus het volgende:
[..]
tuurlijk!
hoe weet ik of ie vast zit dan? en waar? en waarvoor?
Je zou over dat dikgedrukte wat meer info kunnen geven.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 07:30 schreef klabbakus het volgende:
[..]
Niet de mijne iig
z'n familie?
ik heb geen zin om straks te anwoorden op rare vragen van de regering als er iets raars aan de hand blijkt te zijn,
Ik wil gewoon weten of er iets is,
ik wil niet degene zijn die 'm als vermist opgeeft en straks alles om mij draait.
Ik vraag me trouwens af of ik zomaar iemand als vermist op kan geven, lijkt me niet,
de adviezen hier zijn: ga naar buza, bel ambasade, geef als vermist op, ik ben daar simpelweg de persoon niet voor in deze situatie
Ik kan hier niet onze relatie uitleggen, maar gewoon simpel:
ik ben niet de persoon om hem als vermist op te geven
Ik heb kennis ingewonnen en mij is sterk afgeraden hier achteraan te gaan en ik zag wel wat punten in die argumentatie
Ik kan niet op alle details ingaan, maar er zijn aanwijzingen dat ie vast zit en niet voor drugs, verder ga ik hier z'n persoonlijke leven niet neerzetten
ik ben gewoon een kennis, ik heb niks ermee te maken, ik vraag me puur af uit nieuwsgierigheid, dat bleek toch al uit startpost neem ik aan?
Ga me nou niet aanvallen uit frustratie, daar heb ik geen zin in, ik vroeg gewoon om een advies, niet om jullie nieuwsgierigheid te beantwoorden,
ik heb uitgelegd zoals het is en ga verder niet in details, ga niet zitten bitchen nou, dan sluit ik dit topic
Dat gaat je geen ene flikker aan en doet niet ter zake dit topicquote:Op zaterdag 16 juni 2012 08:42 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
[..]
Je zou over dat dikgedrukte wat meer info kunnen geven.
omdat ie maar max 3 maanden op vakantie mag van de uitkering en hooguit 2 maanden weg is per keerquote:Op zaterdag 16 juni 2012 08:09 schreef Isabeau het volgende:
Je komt nu wel over alsof je helemaal niet begaan bent met het lot van je 'vriend', maar vooral je eigen nieuwsgierigheid wilde bevredigen. Nu denk je dat hij vast zit (op grond waarvan?), maar je wilt daar vooral niet bij betrokken raken door hem als vermist op te geven. Ik heb geen flauw idee hoe jullie vriendschap in elkaar stak, maar ik hoop dat ik geen vrienden heb die zo denken.
Als het niet ter zake doet of niets uitmaakt, waarom vermeldt je het danquote:Op zaterdag 16 juni 2012 08:55 schreef klabbakus het volgende:
[..]
Dat gaat je geen ene flikker aan en doet niet ter zake dit topic
hij zit of vast of is dood, wat maken de details uit??
[..]
omdat ie maar max 3 maanden op vakantie mag van de uitkering en hooguit 2 maanden weg is per keer
jij wil lekker vragen gesteld gaan worden door de overheid? terwijl je niks weet verder?
maar laat maar dit topic mag op slot van mij, ik heb spijt dat ik ooit geopend heb
ik wou dat jullie gewoon eens nadenkten ipv alleen maar aan te vallen en vragen te stellen, alsof je ooit precies de hele situatie kan begrijpen in een paar posts van mij....
Ik kan toch niet een heel levcensverhaal en relaties in een ts uitleggen, hoe moeilijk is dat te begrijpen, het is nogal gecompliceert, ik heb vrienden irl die het nog niet snappen na 2 uur gesprek, hoe moet ik dat hiet aan uitleggen dan?
maar laat maar, is onmoglijk ( ik typ niet zovaak op fora dus ik wist niet dat het hier op uit ging lopen, sorry)
ik stelde gewoon een vraag, maar jullie willen alle details die ik niet kan geven aan infogeile mensen, doe maar dicht dit, het kan verder nergens heen dan dat ik antwoorden moet geven of verder info krijg, het gaat er puur nog maar om dat ik zeg wat er aan de hand is, klaar, dicht dit topic!
Ik heb op verkeerde forum gepost, sorry!
(ergens wist ik dit eigenlijk ook wel van te voren op Fok, maargoed ik probeerde het)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |