SPOILER: Jungle!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoals je ziet zijn er 3 banen (Lanes) met daarin wat blauwe/paarse stippen(Turrets).
Elke lane heeft 3 Allied Turrents en 3 Enemy Turrents.
Elke Lane heeft dezelfde volgorde waarin de turrets moeten worden vernietigt, van buiten naar binnen ( dus van uit het midden naar de basis toe ).
Elke Lane heeft een Inhibitor die de Turrets van de Nexus beschermen tegen schade, deze Turrets beschermen weer de Nexus tegen schade.
De volgorde is dus; Turret 1, Turret 2, Turret 3, Inhibitor, Nexus Turret A, Nexus Turret B, en uiteindelijk de Nexus zelf.
De 2 turrets bij de Nexus en de Nexus zelf kunnen alleen aangevallen worden wanneer 1 van de 3 inhibitors vernietigd is.
Ok leuk, en die Champions, zitten er ook tieten bij?
Ja zeker! Heel veel tieten, want Riot ( de makers ) die houden van dikke tieten!
Er zijn dus veel Champions en ongeveer elke 2-3weken komt er een nieuwe bij.
Er zijn er op het moment (01-12-2011) 88 Champions waar uit je kunt kiezen.
Keuze genoeg dus.
Nu weet je een beetje over LoL en hoe het werkt;
Wil je het zelf proberen?
League of Legends EU
Vids
uitleg over turrets
Cinematic trailer
Dominion trailer (nieuwe gamemode)
Meer uitleg over minions/creatures
Community site links
Own3d Site met streams.
Twitch Site met streams.
CLGaming NA Top Tier ( High ELO ) team met links naar Live streams van matches etc, ook grappig forum.
Solomid Community site met handige info, tournaments etc
Lolstatistics Site waarop je scores van spelers en statistieken van Champions kunt vinden
Championselect Site met counterpicks
Groepschat:
Voor FOK!kers is er een ingame chatkanaal FOK aangemaakt. In dit kanaal zijn je medefokkers te vinden en kun je makkelijk een premade of duo-queue afspreken zonder dat je iedereen via de friendslist individueel hoeft aan te spreken om dit te organiseren. Rechtsboven via het opties-icoontje in het chatvenster kun je autojoin aanzetten zodat het kanaal standaard opent bij het opstarten van het spel.
Teamspeak 3:
Voor FOK!kers die willen praten met andere FOK!kers tijdens het Gamen is het mogelijk om onze Teamspeak3 server te joinen.
Server: ts3.mrmanuel.nl:1337
Vraag om het FOK! lidmaatschap aan MrManuel!
Ingame name van FOK!kers
FOK!ker: Albert86
Naam ingame EU: Metalfreak86
Naam Ingame US: -
FOK!ker: backgammon
Naam ingame EU: Subligar
Naam ingame US: -
FOK!ker: Thormodo
Naam ingame EU: Thormodo
Naam ingame US: -
FOK!ker: nyny83
Naam ingame EU: PublicPervert
Naam ingame US: WeakAndPowerless
FOK!ker: Salamando
Naam ingame EU: Salamand0
FOK!ker: Fruitsalade
Naam ingame EU: Jaiba
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Necrodeath
Naam ingame EU: Nerkhan (30)
Naam ingame EU: Necrodeath1 (lvl 11)
Naam Ingame US: -
FOK!ker: MrManuel
Naam ingame EU: Melfino
Naam Ingame US: Melfino
FOK!ker: Zeroku
Naam ingame EU: HEER Jeffrey ()
Naam ingame US: -
FOK!ker: Silv
Naam ingame EU: SlLV (kleine L gevolgd door hoofdletter L)
FOK!ker: Adames
Naam ingame EU:
Naam ingame US: Klara de Koe
FOK!ker: daankes
Naam ingame EU: Vraatje
Naam Ingame US: Vraatjuh
FOK!ker: Skweezer
Naam ingame EU: skz (30)
Naam ingame EU: skwzaR (13)
Naam Ingame US: skwzR (30)
FoK!ker: Waywardone
Naam ingame EU: Voarex
Naam ingame US:
FOK!ker: jespertje
Naam ingame EU: jespertje
Naam Ingame US: (US Nickname)
FOK!ker: Keselo
Naam ingame EU: Lujan
Naam Ingame US Lujan
FOK!ker: Nystiq
Naam ingame EU: Nystiq
FOK!ker: Xa1pt
Naam Ingame EU: Xaipt
Naam Ingame US: -
FOK!ker znarch
Naam Ingame EU: karaqz
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Beardslasher
Naam ingame EU: Solyl (level 25 atm)
Naam Ingame US: Solyl (level 8)
FOK!ker: Tjado
Naam ingame EU: Tjado (level 13)
Naam ingame US: -
FOK!ker: flipp.
Naam ingame EU: Destregan (lvl 30)
Naam Ingame US: -
FOK!ker: X_FoutBijRegistratie
Naam ingame EU: Nraz
Naam Ingame US: -"
FOK!ker: Dekkered
Naam ingame EU: levines
Naam Ingame US: -
FOK!ker: TwenteFC
Naam ingame EU: DirkZz
Naam Ingame US: -
FOK!ker: ezelbayraktar
Naam ingame EU: Wh1tefall
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Maisnon
Naam ingame EU: De Gulle Teef
Naam Ingame US:
FOK!ker: replay11nl
Naam ingame EU: iReplay
Naam Ingame US:
FOK!ker: Oplosthee
Naam ingame EU: Oploskoffie
Naam Ingame US:
FOK!ker: Cocotrimonium
Naam ingame EU: Nymphalidea
Naam Ingame US: -
FOK!ker: tankless
Naam ingame EU: tanklessgunit(lvl 30)
Naam Ingame US: heb ik niet.
FOK!ker: J95
Naam ingame EU: Jordykruse1
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Chocolatebear
Naam ingame EU: Isidoor
FOK!ker: tdrone
Naam ingame EU: tdrone
FOK!ker: Xetran
Naam ingame EU: XoxoXetran
Naam Ingame US: n/a
FOK!ker: Cornelis83
Naam ingame EU: Avaressa
Naam ingame US: n/a
FOK!ker: Robbiee
Naam ingame EU: SharliesTeens
Naam Ingame US: n/a
FOK!ker: Toverbami
Naam ingame EU: Snauser
Naam Ingame US: -
Wil je in de OP stuur me dan een PM in dit formaat;
FOK!ker: (je fok naam)
Naam ingame EU: (EU Nickname)
Naam Ingame US: (US Nickname)
heimer is toch redelijk viable? je molt niet veel in lane, maar een goede heimer out cs'ed vrijwel elke mid.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 23:54 schreef Hamilcar het volgende:
.. kan niet wachten tot ze Heimer weer viable maken <3
Ehr, je turrets vallen willekeurige targets aan waardoor je doodleuk getowerdived kan worden. Hij heeft hoge cooldowns, hoge mana-costs en geen escapes. Z'n stun is zo traag dat je daar niet op hoeft te rekenen. In normals kan je hem best spelen en in rankeds tegen specifieke tegenstanders, maar doorgaans is een andere AP mid altijd beter. Eeuwig zonde, maar het is niet anders op het moment. Een simpele fix zou zijn dat z'n turrets altijd enemy champs targetten (of iig aggro'd als ze jou aanvallen), dat zou al heel wat zijn.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 23:55 schreef Adames het volgende:
[..]
heimer is toch redelijk viable? je molt niet veel in lane, maar een goede heimer out cs'ed vrijwel elke mid.
Jep. Heimer is echt superfun om te spelen, maar snap idd niet dat die turrets champs niet priotiseren (is dat een woord?) Dat zou al een vrij grote buff zijn. Die stun van hem maar ook wel iets sneller travelen idd)quote:Op dinsdag 5 juni 2012 23:57 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Ehr, je turrets vallen willekeurige targets aan waardoor je doodleuk getowerdived kan worden. Hij heeft hoge cooldowns, hoge mana-costs en geen escapes. Z'n stun is zo traag dat je daar niet op hoeft te rekenen. In normals kan je hem best spelen en in rankeds tegen specifieke tegenstanders, maar doorgaans is een andere AP mid altijd beter. Eeuwig zonde, maar het is niet anders op het moment. Een simpele fix zou zijn dat z'n turrets altijd enemy champs targetten (of iig aggro'd als ze jou aanvallen), dat zou al heel wat zijn.
gp jungle?quote:Op woensdag 6 juni 2012 00:05 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jep. Heimer is echt superfun om te spelen, maar snap idd niet dat die turrets champs niet priotiseren (is dat een woord?) Dat zou al een vrij grote buff zijn. Die stun van hem maar ook wel iets sneller travelen idd)
Net 14-3-22 als GP. Leuke champ, die ga ik kopen denk ik. Veel coole champs deze free week.
Nee top.quote:
Die Soraka en Sivir waren anders ook vrij goed bezig en Kennen feedde iig nietquote:Op woensdag 6 juni 2012 04:36 schreef Jajong het volgende:
First time Darius.. En dan ook nog jungle.
[ afbeelding ]
Praktisch ge1v5d. En die kills waren geen KS's met ult.
Bullshit. Er zijn zat champs geweest recentelijk die niet OP waren. Denk aan Sejuani, Volibear etc. En ik blijf erbij dat Darius niet echt OP is maar dat mensen nog niet goed weten wat ze ermee aanmoeten.quote:Op woensdag 6 juni 2012 10:53 schreef BaajGuardian het volgende:
dit spel begint echt> release op champ>cash in>nerf op champ>release op champ>cash in>nerf op champ> release op champ te worden he.
Ja huhu wat denk je. Als ik na 15 minuten 10-0 sta kan m'n team lekker op m'n rug meeliften.quote:Op woensdag 6 juni 2012 09:28 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Die Soraka en Sivir waren anders ook vrij goed bezig en Kennen feedde iig nietEigenlijk was alleen Jax echt slecht.
True damage kun je counteren door health te stacken.quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:54 schreef CasB het volgende:
Als ze van die true damage af zouden gaan dan zou het al een hoop schelen. Als je nu 25% van je health over hebt en hij heeft z'n ult en je komt ook maar iets te dicht in de buurt dan ben je gewoon dood, hoeveel armor je ook hebt.
Waarom ignite op Udyr junglequote:Op woensdag 6 juni 2012 04:36 schreef Jajong het volgende:
First time Darius.. En dan ook nog jungle.
[ afbeelding ]
Praktisch ge1v5d. En die kills waren geen KS's met ult.
Lol die ignite zie ik nu pas, en Shen support.quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:05 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Waarom ignite op Udyr jungle.
En die CS van Shen, wtf.
Hun Jax stond ook 8-0 ofzo. Die ik heb ook singlehandedly kapot gestompt. En een gefeedde toplaner moet 't niet verliezen van een jungler lijkt me.quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:10 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
En maar afvragen hoezo het zo goed ging.
Ik denk dat jij er ook in trapt. Het is algemeen bekend dat riot nieuwe champs als het ware "mikken" boven de gemiddelde champion, dus op maken. Vervolgens geld vangen van mensen die niet snappen dat niewe champs makkelijk te counteren zijn als je de juiste champ kiest. (zoals met varus, die heb ik een week lang elk potje 2x gezien, als je dan een "jumper" neemt schakel je die zoo uit en win je dus weer gemakkelijker). Hierna nerfen ze hem en zijn ze binnen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:19 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Bullshit. Er zijn zat champs geweest recentelijk die niet OP waren. Denk aan Sejuani, Volibear etc. En ik blijf erbij dat Darius niet echt OP is maar dat mensen nog niet goed weten wat ze ermee aanmoeten.
Over die jungler valt wel iets te zeggen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:12 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hun Jax stond ook 8-0 ofzo. Die ik heb ook singlehandedly kapot gestompt. En een gefeedde toplaner moet 't niet verliezen van een jungler lijkt me.
De allereerste champion die na de beta werd gereleased was udyr, die was dan wel meer mega UP. Nidalee daarna weer OP.quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:21 schreef Saak het volgende:
[..]
Ik denk dat jij er ook in trapt. Het is algemeen bekend dat riot nieuwe champs als het ware "mikken" boven de gemiddelde champion, dus op maken. Vervolgens geld vangen van mensen die niet snappen dat niewe champs makkelijk te counteren zijn als je de juiste champ kiest. (zoals met varus, die heb ik een week lang elk potje 2x gezien, als je dan een "jumper" neemt schakel je die zoo uit). Hierna nerfen ze hem en zijn ze binnen.
Dit gaat volgens mij al sinds de beta zo. (ik speel al sinds de release van pantheon)
Het is natuurlijk moeilijk om champions niet op of up te maken maar er wordt genoeg getest om van te voren te weten of hij up, gemiddeld of op is.
Er zijn inderdaad wel eens up champs maar dat komt net zo vaak voor als een champ die niet 6300IP is (zelden dus). Overigens, Volibear was BEHOORLIJK op, daarna flink generfed.
Varus heb ik TOTAAL geen moeite mee gehad.quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:37 schreef Adames het volgende:
[..]
De allereerste champion die na de beta werd gereleased was udyr, die was dan wel meer mega UP. Nidalee daarna weer OP.
Varus vond ik ook veel te sterk bij het begin, maar dat kwam ook omdat ik bij het begin nog niet goed de nieuwe animaties door had. Ik moet vaak eerst een champ zelf spelen om goed te weten wat je er tegen kan doen. Zo vond ik zijn lange pijl (Q?) veel te sterk, maar daarna zie je pas hoe die wordt afgeschoten en dan valt het dodgen van die pijl wel mee.
Ik werd afgemaakt als Corki de allereerste keer, pas na 10 minuten ging het goed. Ik had geen idee hoe zijn skills waren.quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:38 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Varus heb ik TOTAAL geen moeite mee gehad.
Maar dan is de champ niet OP, dan weet jij gewoon niet hoe je ermee moet spelen. Dat bedoel ik dus ook met Darius. Ik heb 1x tegen hem gespeeld top en hij ging daar 1/4/2, dus weinig last van gehadquote:Op woensdag 6 juni 2012 14:40 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik werd afgemaakt als Corki de allereerste keer, pas na 10 minuten ging het goed. Ik had geen idee hoe zijn skills waren.
Dat bedoelde ik inderdaad te zeggen, veel champs worden bij het begin OP genoemd om die reden.quote:Op woensdag 6 juni 2012 16:02 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Maar dan is de champ niet OP, dan weet jij gewoon niet hoe je ermee moet spelen. Dat bedoel ik dus ook met Darius. Ik heb 1x tegen hem gespeeld top en hij ging daar 1/4/2, dus weinig last van gehad
Q is lang niet altijd makkelijk om te vangen, maar als je eenmaal 2 van die spinning axes hebt en een triforce = lolquote:Op woensdag 6 juni 2012 16:49 schreef jespertje het volgende:
Net ff nieuwe champ gespeeld, moeilijk om nog wat over te zeggen, was een potje arab, maar t blijven vangen van zijn Q is lastig, vooral in grote teamfights
Ik geef ook aan dat het voornamelijk lastig is in teamfights, omdat je dan zelf vaak de focus bent van de enemyquote:Op woensdag 6 juni 2012 18:58 schreef jagga het volgende:
[..]
Q is lang niet altijd makkelijk om te vangen, maar als je eenmaal 2 van die spinning axes hebt en een triforce = lol
Sejuani? Hecarim? Viktor? Varus? Talon? Fiora? Ziggs? Volibear? Xerath? Je ziet ze amper.quote:Op woensdag 6 juni 2012 10:53 schreef BaajGuardian het volgende:
dit spel begint echt> release op champ>cash in>nerf op champ>release op champ>cash in>nerf op champ> release op champ te worden he.
Inb4 10.000 threads over hoe op draven is etc lol.
loader muziekje opzich wel gaaf trouwens, ben benieuwd hoeveel mensen met hem gaan falen omdat ze die dingen niet opvangen, of een skillshot eten terwijl ze pogen zon ding op te vangen lol.
ik gister even een aram gedaan met roniboo, wat denk je; krijg ik kennen
gigi isi.
Fiora mijn grootste miskoop, wel leuk junglen met d'r vind ikquote:Op woensdag 6 juni 2012 20:35 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Sejuani? Hecarim? Viktor? Varus? Talon? Fiora? Ziggs? Volibear? Xerath? Je ziet ze amper.
je bedoelt zeker junglequote:Op woensdag 6 juni 2012 21:10 schreef Jajong het volgende:
Fiora top zie je nog wel eens, en Volibear ook. Hecarim begint steeds populairder te worden
Ziggs 2 much fun 2 play. Vind dat juist een leuke champ die ook nog steeds veel damage etc kan doen. Snap niet waarom je die niet vaak ziet. Talon zie ik btw ook best vaak. Sejuani/hecarim/viktor niet, viktor is early game nog redelijk, maar dropt late game veel. Volibear zie ik nog regelmatig in de jungle. Xerath zie ik ook nooit, terwijl zijn damage toch nog redelijk is volgens mij.quote:Op woensdag 6 juni 2012 20:35 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Sejuani? Hecarim? Viktor? Varus? Talon? Fiora? Ziggs? Volibear? Xerath? Je ziet ze amper.
niksquote:Op woensdag 6 juni 2012 23:24 schreef d1ce het volgende:
3e game met leavers.. deze keer bleven ik en nog een andere gozer over. Leuk, 2v5. Wat doet Riot eigenlijk met al die reports?
Bannen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 23:24 schreef d1ce het volgende:
3e game met leavers.. deze keer bleven ik en nog een andere gozer over. Leuk, 2v5. Wat doet Riot eigenlijk met al die reports?
ze zouden dat eigenlijk 2 patches geleden veranderen (dat groepen altijd 1st pick zijn) maar dat is stilzwijgend niet doorgegeaanquote:Op donderdag 7 juni 2012 00:26 schreef Jajong het volgende:
Waarom ben ik ALTIJD last pick in fucking draft. Ben er kankerziek van.
Is het nou wel zo dat degene met hoogste ELO wel altijd top pick en degene met laagste ELO lastpick?quote:Op donderdag 7 juni 2012 00:33 schreef tdrone het volgende:
[..]
ze zouden dat eigenlijk 2 patches geleden veranderen (dat groepen altijd 1st pick zijn) maar dat is stilzwijgend niet doorgegeaan
nee, niet in normals. daar is het gewoon random.quote:Op donderdag 7 juni 2012 00:38 schreef Salamando het volgende:
[..]
Is het nou wel zo dat degene met hoogste ELO wel altijd top pick en degene met laagste ELO lastpick?
zelf al eens aan the tribunal meegewerkt?quote:Op woensdag 6 juni 2012 23:24 schreef d1ce het volgende:
3e game met leavers.. deze keer bleven ik en nog een andere gozer over. Leuk, 2v5. Wat doet Riot eigenlijk met al die reports?
underpowered champs verpesten geen spel. We zitten nu al aan de 100e champ, een paar missen is niet zo erg. Voor zover er echte UP champs zijn.quote:Op woensdag 6 juni 2012 22:39 schreef dustbrain het volgende:
Beter overpowered dan underpowered. Hoe lelijk zou een spiksplinternieuwe underpowered champion wel niet ogen?
Je speelt dit spel nu al zo lang dat je hier humor in ziet?quote:
Komt later wel, je hebt gewoon bepaalde rollen in het spel en voor die rollen koop je vaak zelfde items. Ranged ad zoals ashe of anderen kopen meestal attack speed boots, Infinity Edge, Phantom dancer etc. Er zijn natuurlijk wat uitzonderingen, maar na een tijd krijg je het wel door.quote:Op donderdag 7 juni 2012 15:06 schreef jeunessegaspillee het volgende:
Ik ben nu level 14 en zou niet weten hoe ik moet spelen zonder build guide. Speel voornamelijk met Ashe. Komt er ooit nog een dag dat ik het spel doorheb en het zonder build guides af kan of ben ik hier gewoon te dom voor?
AD carry's hoeven zich niet zo snel aan te passen aan het andere team, builds volgen is geen probleemquote:Op donderdag 7 juni 2012 15:06 schreef jeunessegaspillee het volgende:
Ik ben nu level 14 en zou niet weten hoe ik moet spelen zonder build guide. Speel voornamelijk met Ashe. Komt er ooit nog een dag dat ik het spel doorheb en het zonder build guides af kan of ben ik hier gewoon te dom voor?
hij is leukquote:
Gek genoeg lijkt Xin Zhao redelijk goed tegen hem te werken. Je kan op hem springen, hem omhoog rammen en je krijgt vanwege je passive hitpoints terug als je z'n ghouls ramt. Hij pushed automatisch de lane tegen je vanwege z'n ghoul spam en jij hebt een gap-closer met een slow, een knock-up en nog meer nare shit. Zeker met de hulp van een jungler moet je hem makkelijk een paar keer in lane kunnen killen.quote:Op donderdag 7 juni 2012 15:42 schreef Salamando het volgende:
Iemand tips voor Yorick op top tegen me? Is echt mijn haat omdat ik geen idee heb wat ik moet doen.
Nee maar Yorick heeft niet echt een champ counter, thats whyquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:59 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Zijn er champs die je NIET countert met veel ganken?
Warwick moet je gewoon super agressive spelen, die kan slecht onder turret farmen.quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:01 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Oh, toch wel?
Vlad en Warwick vind ik trouwens wel altijd kut om tegen te moeten.
Dat valt best mee - z'n passive geeft extra damage op AA's en hij kan zo nu en dan een minion Q'en. Je kan iig wel roamen als je hem tegen de turret terug dringt, omdat hij niet snel waves kan clearen. WW is leuk tot hij z'n glacial shroud en wits end heeftquote:Op donderdag 7 juni 2012 17:04 schreef Jajong het volgende:
[..]
Warwick moet je gewoon super agressive spelen, die kan slecht onder turret farmen.
Ik snap dat hij te counteren is, maar het is moeilijker dan de rest omdat mijn harass voor hem geen punt isquote:Op donderdag 7 juni 2012 17:04 schreef Jajong het volgende:
[..]
Warwick moet je gewoon super agressive spelen, die kan slecht onder turret farmen.
enimi?quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:52 schreef BaajGuardian het volgende:
gaat nu wel weer goed, zonet enimi team gestomped ookal campden ze bot als een malle
Vlad valt prima tegen te lanen met je nieuwe favoriet Yorick. Vanaf lvl 5 met lvl 3 'e' heb je de betere sustainquote:Op donderdag 7 juni 2012 17:01 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Oh, toch wel?
Vlad en Warwick vind ik trouwens wel altijd kut om tegen te moeten.
Maar een goede Yorick valt ook niet echt te ganken. Ik heb het zelf wel eens vaker moeilijk tegen Renekton als Yorick en ChoGath lijkt me ook een vervelende.quote:
Nooit gedacht aan Xin, maar zit wel wat in. Met Exhaust en zijn knockup heb je een goede kans met een jungler. Warwick vind ik juist, zoals ik in de post eerder zei, erg zwak tegen hem. Tegen elke Q van Warwick, komt een 'e', 'w' en evt ook nog 'q' van Yorick tegenover te staan.quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:46 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Gek genoeg lijkt Xin Zhao redelijk goed tegen hem te werken. Je kan op hem springen, hem omhoog rammen en je krijgt vanwege je passive hitpoints terug als je z'n ghouls ramt. Hij pushed automatisch de lane tegen je vanwege z'n ghoul spam en jij hebt een gap-closer met een slow, een knock-up en nog meer nare shit. Zeker met de hulp van een jungler moet je hem makkelijk een paar keer in lane kunnen killen.
Yorick straft heroes met weinig sustain in de vroege levels hard af. Shen en Warwick doen het doorgaans ook best goed tegen hem. Je moet hem gewoon vaak ganken in lane, want anders is het gewoon Warwick - een hero die je niet dood krijgt in late game met een super vervelende ulti.
Nog niet tegen Cho gespeeld, maar die lijkt me het vervelendst. 2 potjes tegen renekton gedaan, je out cs'ed hem wel, maar het is wel iemand die je hard kan terug pakken. Renektons hebben vaak ignite bij zich, waardoor het een van de weinige champions is waar ik echt bang van wordt als ze me proberen te mollen.quote:Op donderdag 7 juni 2012 18:33 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Cho en renekton vind ik dan weer goed te doen. De 'q' van Cho is redelijk te ontwijken, zijn aanvallen kosten veel mana en je kunt hem goed harassen omdat hij daar alleen zijn feral scream voor heeft. Zijn sustain is afhankelijk van kills, als je dat kunt voorkomen is het grootste leed geleden.
Renekton is vervelend vanwege de gapcloser, de stun en de sustain, maar ik heb tegen hem minder moeite dan tegen een vlad.
Die harass je, hij pakt het terug, je mept er met je qwe-combo op en hij doet zijn pooltje en is weg.
Ik bouw inderdaad meestal gewoon die eerste build, dan toch maar de chalice een kans geven de volgende keer dat ik tegen hem mag.quote:Op donderdag 7 juni 2012 18:44 schreef Adames het volgende:
Nu moet ik wel zeggen, bedenk ik me net, normaal build ik Yorick altijd:
Meki Pendant > Tear + Boots > Manumune > T2 boots (meestal Threads) > Spirit Visage/Glacial Shroud
Tegen vladimir bouw ik het iets anders, namelijk:
Meki Pendant > Chalice of Harmony + Meki > Boots + Tear > etc.
De Chalice icm met een nieuwe Meki zorgt voor zo veel meer mana regen en direct nog een dosis MR. Hierdoor is het mogelijk om je ghouls veel en veel meer te gebruiken. Normaliter kom je in de problemen als je constant je 'e' tegen hem gebruikt, nu niet.
Dat mijn AD wat verlaat begint, is jammer, maar hierdoor wordt je een vlad wel de baas.
Het is een afweging, chalice kost bijna evenveel als de manamune minus tear. Alleen bij Yorick hou ik me tot een lvl of 11/12 niet veel bezig met de andere lanes en je plaatst bijna geen autoattacks op een vladimir. De attack damage die je inlevert valt nog wel mee (zo'n 40 AD) en weegt niet op tegen de dubbele hoeveelheid 'e' die je kan doenquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:21 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik bouw inderdaad meestal gewoon die eerste build, dan toch maar de chalice een kans geven de volgende keer dat ik tegen hem mag.
brand, ahri is 100% ban.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:09 schreef dustbrain het volgende:
Ik kan niet kiezen tussen ahri en brand. ahri lijkt me cool want zijn meeste attacks zijn echt attacks(dus geen buffs) en die ulti is erg mobile, en brand heeft pure dammage in al zijn spells, omg!
Welke is meer viable?
Vladimir lijkt me trouwens ook wel cool.
Ben je nieuw in dit topic? Zo ja; welkom. Regel 1: Negeer alles wat BaajGuardian zegt.quote:Op donderdag 7 juni 2012 21:00 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Waarom is Ahri een ban dan? Te overpowered?
nou ja, in specifieke situaties was het altijd wel fijn. Ik zie ook weer weinig reden om hem uit te breiden in het geval van Yorick. Hij scaled nauwelijks in AP. Ik verkoop hem naderhand weer, maar die 300 gold wat ik dan neem, is me de makkelijkere lane wel waard. (en door die extra mana krijg je echt wel weer je gold terug in cs).quote:Op donderdag 7 juni 2012 20:09 schreef Jajong het volgende:
Chalice kan je nu ook uitbreiden met dat nieuwe item he.. DAardoor is die nu viable.. Daarvoor waste of money
onzin, inhoudelijk heeft hij vaak genoeg gelijk (ook niet altijd). Ahri wordt erg vaak gebanned, maar dat is in het geval van dustbrain niet zo rullevant lijkt me.quote:Op donderdag 7 juni 2012 21:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ben je nieuw in dit topic? Zo ja; welkom. Regel 1: Negeer alles wat BaajGuardian zegt.
Ik ben nog lang geen level 30, dus ahri is tegen de tijd dat ik lvl 30 ben toch wel generfd?quote:Op donderdag 7 juni 2012 21:44 schreef Adames het volgende:
onzin, inhoudelijk heeft hij vaak genoeg gelijk (ook niet altijd). Ahri wordt erg vaak gebanned, maar dat is in het geval van dustbrain niet zo rullevant lijkt me.
En vlad?quote:
omdat trynd en yi niet zo sterk zijn. standaard bans op dit moment zijn kassadin, morgana, shen, shaco, darius, ahri. Afhankelijk of je als team speelt of als SoloQ.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:15 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ik ben nog lang geen level 30, dus ahri is tegen de tijd dat ik lvl 30 ben toch wel generfd?
Hoezo ahri wel en akali, master yi en tynd niet dan?
[..]
En vlad?![]()
Ik vind ze sterker dan de ahri's die ik tot nu toe zag. Maar dat komt wellicht omdat ik lvl 10 noobs in het team heb die zich volop aan hen voeren.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:49 schreef Adames het volgende:
[..]
omdat trynd en yi niet zo sterk zijn. standaard bans op dit moment zijn kassadin, morgana, shen, shaco, darius, ahri. Afhankelijk of je als team speelt of als SoloQ.
Vlad is redelijk zwak, maar is een mage bruiser. Die hebben de neiging om games compleet te domineren als je eenmaal hun kills krijgen. Ik heb er weinig problemen mee.
Ja, trynd is leuk als je op laag level speelt. Zelfde met yi. Al ga je 0/5 in de eerste 10 minuten. Uiteindelijk krijg je wel je farm en je kills.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:56 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ik vind ze sterker dan de ahri's die ik tot nu toe zag. Maar dat komt wellicht omdat ik lvl 10 noobs in het team heb die zich volop aan hen voeren.
haha net ahri gekocht alleen vanwege die ult. Ik zoog heel hard maar WAT EEN burst en lol met die character.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:59 schreef Adames het volgende:
[..]
Ja, trynd is leuk als je op laag level speelt. Zelfde met yi. Al ga je 0/5 in de eerste 10 minuten. Uiteindelijk krijg je wel je farm en je kills.
Pas daarna ga je kijken of je wel genoeg cc in je team hebt en 1-2 exhausts is toch ook wel behoorlijk handig. Met dat zijn die 2 geen probleem meer.
Ahri is idioot sterk, ze heeft een enorm sterke burst in de laning phase. Als je wordt getaunt, komt er direct die bal achteraan en als je dan eenmaal laag genoeg bent, kan je niet meer ontsnappen door haar ult en ignite.
Vrij nieuw, sinds vorige week een beetje aan het aankloten geweest met LoLquote:Op donderdag 7 juni 2012 21:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ben je nieuw in dit topic? Zo ja; welkom. Regel 1: Negeer alles wat BaajGuardian zegt.
Dat is dan met name tijdens Ranked games, ga ik van uit? Ik verwacht niet dat ik binnenkort al daarmee begin, dus in Normals zal ik ze toch wel kunnen gebruiken zonder dat ik opeens iets aan m'n broek heb hangen?quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:49 schreef Adames het volgende:
[..]
omdat trynd en yi niet zo sterk zijn. standaard bans op dit moment zijn kassadin, morgana, shen, shaco, darius, ahri. Afhankelijk of je als team speelt of als SoloQ.
Vlad is redelijk zwak, maar is een mage bruiser. Die hebben de neiging om games compleet te domineren als je eenmaal hun kills krijgen. Ik heb er weinig problemen mee.
Met trundle kun je hem ook hebben (die healt van het doodgaan van die ghouls en heeft sustain) en zo zijn er nog wel meer. Hij is moeilijk om echt hard te counteren, maar er valt op zich prima tegen hem te lanen met de juiste champs.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 02:07 schreef Adames het volgende:
net de eerste counter tegen yorick tegen gekomen: skarner. die gast boeit het niet eens wat als je ghouls op hem af schiet
nognooit van ap/mana kogmaw, ap maokai en galio gehoord zo te zien.quote:Op donderdag 7 juni 2012 20:09 schreef Jajong het volgende:
Chalice kan je nu ook uitbreiden met dat nieuwe item he.. DAardoor is die nu viable.. Daarvoor waste of money
akali is een goeie champ om te pubstompen, enige wat haar nog countered zijn oracles, leblanc, lee sin, rumble en gangplank en garen maar garen zie je amper nog en is toch doodgenerfed, master yi is vaak onbegrepen maar een van de sterkste backdoor champs atm, en ook een hele goeie ap als het enimi team niet veel harde cc heeft. Tryndamere is atm beter in de jungle dan top, gezien er nogal wat hard counters tegen hem zijn tegenwoordig. (hard cc is hard counter vs tryn, en de meeste tanky dps die riot nu uitbrengt heeft zn/haar eigen stuns snares disables en juke/catchup skills.quote:Op donderdag 7 juni 2012 22:15 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ik ben nog lang geen level 30, dus ahri is tegen de tijd dat ik lvl 30 ben toch wel generfd?
Hoezo ahri wel en akali, master yi en tynd niet dan?
Vlad is nogal generfed maar ik zie em nogsteeds en is opzich nog wel viable, maar niet meer mid, ik denk dat je meer kans maakt met vlad top, alleen dan niet tegen ww etc. het is nu echt een counterpick geworden tegen bijv tryn, cho en shen (weet niet zeker of hij shen nog countered overigens gezien shen gigantisch gebuffed is lately) etc. De bruisers met medium tot lage sustain en een enkele initiation.quote:En vlad?![]()
Jammer dat Skarner en Trundle voor de rest gewoon poepchamps zijnquote:Op vrijdag 8 juni 2012 09:25 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Met trundle kun je hem ook hebben (die healt van het doodgaan van die ghouls en heeft sustain) en zo zijn er nog wel meer. Hij is moeilijk om echt hard te counteren, maar er valt op zich prima tegen hem te lanen met de juiste champs.
.. Vlad kan gewoon mid, hij heeft belachelijke sustain en goede harrass. Hij wordt vaak top gezet zodat hij tanky kan bouwen en melees het leven zuur kan maken, maar hij kan gewoon mid gek.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 10:19 schreef BaajGuardian het volgende:Vlad is nogal generfed maar ik zie em nogsteeds en is opzich nog wel viable, maar niet meer mid, ik denk dat je meer kans maakt met vlad top, alleen dan niet tegen ww etc. het is nu echt een counterpick geworden tegen bijv tryn, cho en shen (weet niet zeker of hij shen nog countered overigens gezien shen gigantisch gebuffed is lately) etc. De bruisers met medium tot lage sustain en een enkele initiation.
Zorgen dat ze niet kan verstoppen in die shroud. Verder is het een assasin dus als je erg squishy bent en low hp win je het niet.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:47 schreef Jajong het volgende:
Kan iemand mij vertellen hoe je van Akali wint? Ik wordt ALTIJD geowned. ALTIJD.
Hoe kan je in vredesnaam 'zorgen' dat ze niet in die shroud kan zitten. Kwestie van casten en klaar.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:48 schreef znarch het volgende:
[..]
Zorgen dat ze niet kan verstoppen in die shroud. Verder is het een assasin dus als je erg squishy bent en low hp win je het niet.
Verder voor lvl 6 zorgen dat ze niet kan farmen. Dan heb je later minder last ervan.
Enneh, zelf akali spelenNog best leuk.
Oracles en wards. Of een champ spelen die stealth revealed. Het kost je goud maar beter dan een gefeede akali.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:54 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hoe kan je in vredesnaam 'zorgen' dat ze niet in die shroud kan zitten. Kwestie van casten en klaar.
En Plan niemand vindt je trieste attempts tot sarcasme grappig.
Voor lvl6 is Akali niets. Dus pre lvl 6 moet je een Akali gewoon keihard stompen.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:58 schreef Jajong het volgende:
Die Shroud kan ze gewoon op lvl1 nemen he boys? Ik weet niet maar een Oracles kopen op dat lvl? Kan je net zo goed niet meer gaan farmen. Bijna 2 creepswaves kost je dat. Dan lig je dus sowieso al achter.
Keihard CCen. Zeker als een Akali niet snowballed kan ze je niet killen. Akali zelf is zo squischy als wat. Dus die is dan zo dood.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 15:47 schreef Jajong het volgende:
Maar voor de rest dan.. Passive spelen? En trades voorkomen? Of wat.
Bullshit.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 13:58 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jammer dat Skarner en Trundle voor de rest gewoon poepchamps zijn
Geen gratis damage van haar krijgen, als ze een Q naar je gooit ook iets terug doen, anders wint zij constant haar trades en daar gaat ze uit snowballen omdat ze je dan kan zonen. Dit moet je voorkomen, want als Akali snowballed heb je een aardig lage kans om de game alsnog te winnen.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 15:47 schreef Jajong het volgende:
Maar voor de rest dan.. Passive spelen? En trades voorkomen? Of wat.
Trundle's ult werkt niet meer op Dragon/Baron dacht ik? En wat Skarner doet, doen andere champs beter, maar poepchamp is overdreven ofcquote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:23 schreef Keselo het volgende:
[..]
Bullshit.
Als junglers zijn ze een beetje weggevallen omdat iedereen tegenwoordig met boots begint waardoor hun ganks veel moeilijker zijn. Trundle is nog steeds een supersterke champion door zijn Dragon/Baron control, ult waarmee je tanks op eet en zijn steen. Skarner zijn ult blijft gewoon sterk. Shurelia rush en je hebt iedere minuut een goede gank kans en als je medespelers je ult volgen met hun cc is het een 100% kill. Verder levert Skarner nog steeds super veel CC, damage en tankiness.
Trundle zijn ult is nog nooit gepatched. Ik ben het verder inderdaad met je eens dat er champions zijn die Skarner zijn rol beter kunnen, maar in bepaalde teamcomps blijft het gewoon een erg sterke champion, met als voornaamste reden dat hij Lee Sin GRUWELIJK hard countert.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:31 schreef Jajong het volgende:
[..]
Trundle's ult werkt niet meer op Dragon/Baron dacht ik? En wat Skarner doet, doen andere champs beter, maar poepchamp is overdreven ofc
Zei OddOne op zn stream laatst, en sorry als ik hem geloof over jouquote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:33 schreef Keselo het volgende:
[..]
Trundle zijn ult is nog nooit gepatched.
http://www.lol-patch.com/trundle.htmlquote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:34 schreef Jajong het volgende:
[..]
Zei OddOne op zn stream laatst, en sorry als ik hem geloof over jou
Nee je hebt gelijk inderdaad. Eind november vorig jaar werden Dragon en Baron immune voor Armor en Magic Resi shreds.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:36 schreef Jajong het volgende:
Misschien een Dragon/Baron patch dan. Lijkt me sterk dat hij dat verzint aangezien hij Jungle mained in een professioneel team.
Ah zag je edit nietquote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:36 schreef Keselo het volgende:
[..]
Nee je hebt gelijk inderdaad. Eind november vorig jaar werden Dragon en Baron immune voor Armor en Magic Resi shreds.
Dat doen echt complete mongolen alleen, sorry.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:45 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
champ select -> instalock -> klaar
Een prima strategie die mij talloze keren van dienst is geweest.
Hoef je alleen op de welwillendheid van de andere teamgenoten te vertrouwen.
Tenzij je blind pick speelt en geen draft. Dan doet iedereen dat.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 17:09 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dat doen echt complete mongolen alleen, sorry.
bij dat soort figuren wil ik wel eens MacLarens Anivia guide opvolgen.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:45 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
champ select -> instalock -> klaar
Een prima strategie die mij talloze keren van dienst is geweest.
Hoef je alleen op de welwillendheid van de andere teamgenoten te vertrouwen.
Ja naturlijk alleen in blind pick, in draft pas ik mij wel aan.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 17:10 schreef Jajong het volgende:
[..]
Tenzij je blind pick speelt en geen draft. Dan doet iedereen dat.
Isjnie echt joh, ik overleg gewoon. Maar om bij instalockers te trollen vind ik te ver gaan, doe gewoon je best en report ze achteraf.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 17:11 schreef Adames het volgende:
[..]
bij dat soort figuren wil ik wel eens MacLarens Anivia guide opvolgen.
Die moest ik even opzoekenquote:Op vrijdag 8 juni 2012 17:11 schreef Adames het volgende:
[..]
bij dat soort figuren wil ik wel eens MacLarens Anivia guide opvolgen.
trundle lijkt me wel meevallen, die heal van ghouls stelt toch niet zo veel voor.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 09:25 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Met trundle kun je hem ook hebben (die healt van het doodgaan van die ghouls en heeft sustain) en zo zijn er nog wel meer. Hij is moeilijk om echt hard te counteren, maar er valt op zich prima tegen hem te lanen met de juiste champs.
kun je beter vs ai intermediate doen gezien dit spel nogal is geevolueerd, teamplay is sowieso cruciaal maar nu word er een hele metagame van je verwacht.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 13:47 schreef ems. het volgende:
Binnenkort maar eens mijn comeback naar LoL maken.
Maar ik heb dan langer dan een maand niet gespeeld dus ik heb even een pro iemand nodig tegen wie ik kan 1v1'en om weer in te komen
aram is een game mode die mensen deden om meteen full out teamfights te hebben, maakten zelf de regels, zo kwam er in dominion ook een arab(all random all bot) variant, welk leuker is imo omdat het meer fullbuild combat heeft door de hogere passive goldgain)quote:
Ik ben een maand weggeweest, geen eeuwquote:Op zaterdag 9 juni 2012 14:04 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
kun je beter vs ai intermediate doen gezien dit spel nogal is geevolueerd, teamplay is sowieso cruciaal maar nu word er een hele metagame van je verwacht.
niet sinds de ai upgrade, ze ganken nu ook, en vrij effectief.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 14:30 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik ben een maand weggeweest, geen eeuw
En vs ai is contraproductief.
Iedereen krijgt een random poppetje, je mag niet terug naar base tenzij je dood gaat, en met zijn alle op 1 lane :pquote:
Dat zal best, maar ik zie het nut niet in van tegen bots spelen terwijl je met hetzelfde gemak tegen humans kan. Bovendien speel ik sowieso niet met randomsquote:Op zaterdag 9 juni 2012 14:35 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
niet sinds de ai upgrade, ze ganken nu ook, en vrij effectief.
als je een kutnoob in je team hebt, net als in normals/ranked kun je het hard verliezen tegen die intermediate bots hoor, al moet het wel heel goed mis gaan wil ik een loss krijgen maar het gebeurd weleens dat er 2 zitten te feeden als de nete omdat ze niet op de points icen maar in de jungle gaan zitten pvpen en recht op hard cc comps inrennen... zucht.. en dan afk gaan waardoor je met 3v5 staat in dominion intermediate.
quote:Op zaterdag 9 juni 2012 15:11 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat zal best, maar ik zie het nut niet in van tegen bots spelen terwijl je met hetzelfde gemak tegen humans kan. Bovendien speel ik sowieso niet met randoms
Vriend, ik weet hoe het spelletje gaat. Ik heb gewoon een maand niet gespeeld dus ik moet het weer even in de vingers krijgen. Als ik een maand lang een andere game heb gespeeld met soortgelijke keybinds en acties (diablo 3) dan wil ikweer even inspelen zodat ik zometeen niet per ongeluk ga flashen/ulten en dat soort ongein.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 18:38 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]full 5 is beste indd, maar ik zou niet 1v1 gaan want daar leer je behalve wie wat countered (wat al op te zoeken is) weinig van. In een echte match moet je met zoveel factoren rekening houden, en skills juken is nogal basic.
speel dan gewoon een paar normals lolquote:Op zaterdag 9 juni 2012 19:59 schreef ems. het volgende:
[..]
Vriend, ik weet hoe het spelletje gaat. Ik heb gewoon een maand niet gespeeld dus ik moet het weer even in de vingers krijgen. Als ik een maand lang een andere game heb gespeeld met soortgelijke keybinds en acties (diablo 3) dan wil ikweer even inspelen zodat ik zometeen niet per ongeluk ga flashen/ulten en dat soort ongein.Ik begrijp dat in 1v1 niet wordt bepaald hoe groot je digitale plasser is.
Darius is echt een easy champ om tegen te lanen als je beetje sustain hebt. Hij is gewoon goed op soloqueue omdat je makkelijk kills kan stelen.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 21:04 schreef BaajGuardian het volgende:
shen zo op dat zelfs darius niet tegen em lanen kan.
edit: is iedereen geboot oid? 0 friends online, ik was ff geboot (5sec) en ook maar 3 mensen in pwr.
http://www.majorleaguegaming.com/live#sc2 fixedquote:Op zaterdag 9 juni 2012 20:22 schreef Jajong het volgende:
http://www.majorleaguegaming.com/live#lol guys. Minder frustrerend dan naar voetbal kijken.
Ik heb geen idee waar ik naar kijk dus not reallyquote:Op zaterdag 9 juni 2012 21:19 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
http://www.majorleaguegaming.com/live#sc2 fixed![]()
Zoveel leuker om naar te kijken dan lol imho.
veel leuker idd, sowieso echt een stukke leukere castquote:Op zaterdag 9 juni 2012 21:19 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
http://www.majorleaguegaming.com/live#sc2 fixed![]()
Zoveel leuker om naar te kijken dan lol imho.
Maar de matches zelf zijn wel vet deze keer.Nice fights erbij. En ap janna zal binnenkort wel weer veel op mid komen. En trist 2 x redelijk bepalend in fightsquote:Op zaterdag 9 juni 2012 21:52 schreef Xetran het volgende:
[..]
veel leuker idd, sowieso echt een stukke leukere cast
die cast van lol championships zijn mensen die een skype gesprekje hosten of een baggervent met phreak erbij
Ik mag toch hopen dat dat bij elkaar gelogen is? Waar hebben we NOG een Teemo skin voor nodig?quote:Op zaterdag 9 juni 2012 21:56 schreef BaajGuardian het volgende:
http://www.surrenderat20.blogspot.nl/
np.
nieuwe skins en patch.
[ afbeelding ]
nieuwe map ^^
nieuwe xerath skin dayum
hoezo NOG :/quote:Op zaterdag 9 juni 2012 23:47 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat dat bij elkaar gelogen is? Waar hebben we NOG een Teemo skin voor nodig?
veel te weinig tho.quote:Op zondag 10 juni 2012 00:19 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Sorry, even verkeerd gezien. Hij heeft er inderdaad nog maar zeven (default meegerekend).
Yepquote:Op zondag 10 juni 2012 01:08 schreef Jajong het volgende:
http://www.majorleaguegaming.com/live#lol
Sick game!
Ik heb een keer gequeued tegen frogurt en kerp, dat was echt fantastisch. En een keer tegen WW tabz.quote:
Hij updatet mijn smurf nietquote:Op zondag 10 juni 2012 01:27 schreef BaajGuardian het volgende:
dayum son.
http://lolmatches.com/match/euw924303796
leuk dat ik eens kan zien hoeveel (normal) elo mn tegenstanders hadden
Het feit dat zijn simpele combo van Pull Q 2x Auto Attack W R je van 100% -> 0% brengen met een belachelijke snelheid, in combinatie dat je voor werkelijk geen een van zijn skills hersens in je kop hoeft te hebben maakt hem gewoon te faceroll. Een soort tryndamere. Je kan er gewoon niet veel tegen. Wanneer je als champion 10-15 champions HELEMAAL op zij zet in lane (de enige champions die tegen een Darius met gelijke skill opkunnen zijn Teemo, Yorick en Riven), iets wat geen enkele champion kan, ja dan ben je OP. Hij heeft geen items nodig omdat zijn basevalues echt belachelijk zijn, dus hij kan redelijk tanky bouwen en nog meer damage doen dan bijvoorbeeld een lee sin die vol damage is gegaan. Dat hoort gewoon niet.quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:19 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Bullshit. Er zijn zat champs geweest recentelijk die niet OP waren. Denk aan Sejuani, Volibear etc. En ik blijf erbij dat Darius niet echt OP is maar dat mensen nog niet goed weten wat ze ermee aanmoeten.
Ligt veelal aan de FotM. Xerath en Talon waren een tijdje fotm maar zijn weer weggevallen zonder een echte reden. Belachelijk sterke champions (vooral Xerath). Ziggs zie ik behoorlijk vaak. Van al die champions die je opnoemt is waarschijnlijk alleen Hecarim echt toe aan een klein buffje. Viktor is een prima champion, zo ook Fiora (counter udyr top? yes please!) en Volibear. Sejuani kan van alles wat Nautilus beter kan dus wordt niet gespeeld.quote:Op woensdag 6 juni 2012 20:35 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Sejuani? Hecarim? Viktor? Varus? Talon? Fiora? Ziggs? Volibear? Xerath? Je ziet ze amper.
Riven POEPT op yorick. Start met Doran's Blade en ga vanaf het begin super agressief spelen. Yorick is binnen notime oom en je kunt het gemakkelijk dominaten vanaf dat punt. Als hij armor gaat stacken win je de lane vanaf het moment dat hij oom is. Als hij Tear gaat kun je hem iedere minuut killen omdat hij geen armor heeft.quote:Op donderdag 7 juni 2012 15:42 schreef Salamando het volgende:
Iemand tips voor Yorick op top tegen me? Is echt mijn haat omdat ik geen idee heb wat ik moet doen.
Haha typisch. Mijn normal game elo over 1600 games zit maar 20 elo naast mijn ranked eloquote:Op zondag 10 juni 2012 00:48 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
Kijk naar je normal game ELO op lolmatches.comEcht héél handig om te zien waar je nou eigenlijk zit.
Maar dan heb je als Riven totaal geen sustain, begin dan nog met boots + pots. Anders kom je ook niet in de buurt van een Yorick en kan je niet eens agressief spelen.quote:Op zondag 10 juni 2012 05:13 schreef Keselo het volgende:
[..]
Riven POEPT op yorick. Start met Doran's Blade en ga vanaf het begin super agressief spelen. Yorick is binnen notime oom en je kunt het gemakkelijk dominaten vanaf dat punt. Als hij armor gaat stacken win je de lane vanaf het moment dat hij oom is. Als hij Tear gaat kun je hem iedere minuut killen omdat hij geen armor heeft.
het geeft mn ranked ook niet weer maar ik vind het wel geinig dat ik 1.6k normal elo heb atm gezien ik in de eerste periode nogal veel losses heb gehad door mn fantastische rl vrienden die stronken speelden.quote:Op zondag 10 juni 2012 02:33 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Hij updatet mijn smurf niet![]()
Volgens de site heb ik 29W/21L, maar dat is inmiddels 34W/23L, dus mijn elo van 1600 klopt van geen kanthoort meer te zijn, neem ik aan.
Ranked elo is: 1361(op dit moment 1302, nog niet geupdate)quote:Op zondag 10 juni 2012 00:48 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
Kijk naar je normal game ELO op lolmatches.comEcht héél handig om te zien waar je nou eigenlijk zit.
Helaas, je zult hard moeten werken om uit ranked elo-hell te komen.quote:Op zondag 10 juni 2012 11:17 schreef jespertje het volgende:
[..]
Ranked elo is: 1361(op dit moment 1302, nog niet geupdate)
Normal elo is: 1758.
Mogelijkheid om het te switchen?:P
1900 elo is niet meer zo goed man, vroeger was 1900 bijna top elo, maar tegenwoordig zie je al mensen die op 2500-2700 zitten. 1900 is de Average Joe die zijn best doet. Mensen die dit spel echt snappen zitten ver boven de 1900.quote:Op zondag 10 juni 2012 16:33 schreef BaajGuardian het volgende:
sommige 1900 elo spelers zijn echt nog slechter dan unrankeds, godsamme zeg.. gaat er een afk nadat hij red buff heeft gepakt, en dan casual doen alsof het normaal is wanneer hij terugkomt.
en maar stilstaan in teamfights, totaal nieteens pogen om wat dan ook maar te juken, waar speel je dan voor...hoe komen dat soort figuren in godsnaam in hoog elo :s
Welke elo zit jij op dit moment dan?quote:Op zondag 10 juni 2012 17:17 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
1900 elo is niet meer zo goed man, vroeger was 1900 bijna top elo, maar tegenwoordig zie je al mensen die op 2500-2700 zitten. 1900 is de Average Joe die zijn best doet. Mensen die dit spel echt snappen zitten ver boven de 1900.
Net gequeued met een 1900 elo Shaco die Madred's rushet. Hij probeerde dus te ganken op bot (zonder boots) maar de enemy Vayne kwam elke weg, en toen probeerde hij de schuld op Sivir af te schuiven. Ik helemaal uitleggen dat Shaco een assassin is en niet zoveel hoeft te farmen omdat hij makkelijk opbouwt naar lategame vanwege alle kills/assists die hij oppakt in de lanes en het dus veel beter is om heel vroeg mobility te vergaren. Gaat 'ie me '1400 elo noob' noemen, omdat hij zelf vond dat het beter was om zoveel mogelijk te farmen.
Ook een aantal weken geleden gequeued met een 2100 elo Ezreal die zijn ulti alleen gebruikte om te farmen. Ergens wel heel erg grappig om te zien hoe die mensen dan worden afgemaakt door 1800 elo scrubs die wél logisch na kunnen denken en zich beter kunnen positioneren in team fights dan al die 'fake top elo players' die denken dat het vanzelf gaat omdat ze toevallig tegen mensen spelen die een paar honderd elo lager zitten dan zijzelf.En dan heel geniepig de schuld geven aan iemand anders terwijl ze de game zelf hebben vergooid. Klimmen naar dit elo vanuit mid-range elo is echt te makkelijk. Matchmaking heeft een renovatie nodig. Hoe vaak queue je wel niet met mensen die veel beter/slechter zijn dan jij?
Geen idee, op basis van 4 games, waarvan 3 verloren, zegt die site dat ik op 1800 zit, terwijl ik wel al gequeued heb met bekende mensen en verder bijna alleen maar 2k+ ranked elo mensen tegenkom (dit is al maanden zo). Beetje raar. Ik ben nu ook aan 't smurven. Ben al die tryhards zat.quote:Op zondag 10 juni 2012 17:49 schreef jespertje het volgende:
[..]
Welke elo zit jij op dit moment dan?
Het punt is juist dat jij yorick dood moet hebben voordat hij fatsoenlijke sustain + harass kan krijgen. Doran's Blade helpt jou daar veel meer bij dan boots dit doet.quote:Op zondag 10 juni 2012 09:24 schreef Adames het volgende:
[..]
Maar dan heb je als Riven totaal geen sustain, begin dan nog met boots + pots. Anders kom je ook niet in de buurt van een Yorick en kan je niet eens agressief spelen.
kan ik het niet helemaal mee eens zijn, Calsot bijv was in season 1 de #6 op de ranglijst in EU.quote:Op zondag 10 juni 2012 17:17 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
1900 elo is niet meer zo goed man, vroeger was 1900 bijna top elo, maar tegenwoordig zie je al mensen die op 2500-2700 zitten. 1900 is de Average Joe die zijn best doet. Mensen die dit spel echt snappen zitten ver boven de 1900.
Ik heb het over mensen die op 1900 elo zitten, 2200+ is meestal wel prima.quote:Op zondag 10 juni 2012 20:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
kan ik het niet helemaal mee eens zijn, Calsot bijv was in season 1 de #6 op de ranglijst in EU.
Nu is hij 2.2k elo, en hij is niet slechter gaan spelen en speelt elke dag nog soloq ranked.
Zelfs ocelote, wickd, froggen etc zijn geen 2.6k elo, maar tussen de 2.4 en 2.5 weet niet hoe de mensen die 2.7k elo zijn dat doen maar goed..
edit: ik qeue aan de lopende band met mensen die (in statische elo) beter zijn dan mij en krijg dan het idee dat hun slechter zijn dan mij want ze gooien er echt met de pet naar.. in normals dan tenminste.. ik speel geen ranked meer, mischien hebben hun het idee dat normals er zijn om als een debiel te spelen oid en het niet uit moet maken maar ik wil in elke game toch graag op niveau spelen.
Anyways, dat stukje over ezreal en creeps killen met zn ult is zo raar nog niet hoor, een van de beste ezreal spelers die ik persoonlijk ken (Envya, zoek maar op) doet dat ook, en owned zn lane net zo hard. :p
aight.quote:Op zondag 10 juni 2012 20:48 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Ik heb het over mensen die op 1900 elo zitten, 2200+ is meestal wel prima.
Dat stukje over ezreal, dat deed ie de hele game door, dus ook in late game (>45 mins) terwijl we baron/dragon moesten forcen en moesten teamfighten.
Ik scheer ook niet iedereen over één kam hoor. Je ziet wel gauw dat mensen rond dat elo er echt met de pet naar gooien.quote:Op zondag 10 juni 2012 21:00 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
aight.
Nou ik ken iig wel meer mensen die echt goed zijn en rond de 1900 zitten dus als ik met 1900 qeue verwacht ik daar altijd toch wel wat van.
Waarom doe je eigenlijk geen duo queu om je ranked elo te verhogen?quote:Op zondag 10 juni 2012 21:00 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
aight.
Nou ik ken iig wel meer mensen die echt goed zijn en rond de 1900 zitten dus als ik met 1900 qeue verwacht ik daar altijd toch wel wat van.
zie er geen nut in, ik kan zo ook wel met hoge elo mensen op hoog niveau spelen, op de 2 potjes van vandaag na dan aangezien iemand dus echt de game hard throwde, beide games.quote:Op zondag 10 juni 2012 21:15 schreef jespertje het volgende:
[..]
Waarom doe je eigenlijk geen duo queu om je ranked elo te verhogen?
Ach op mijn level(10) is pvp nog makkelijker vaak. Zijn veel spelers die niet weten wat ze doen.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 17:08 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Jeetje, je sloopte die beginner bots helemaal
Yup ben ik nu ook mee bezig.quote:Op zondag 10 juni 2012 22:13 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Gewoon pvp blijven doen, van AI leer je echt NIKS.
ik denk dat de pro players ook minder soloque spelen in vergelijking met de puur soloquers. De pros zijn toch veel bezig met scrims om hun teamplay te verbeterenquote:Op zondag 10 juni 2012 20:36 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
kan ik het niet helemaal mee eens zijn, Calsot bijv was in season 1 de #6 op de ranglijst in EU.
Nu is hij 2.2k elo, en hij is niet slechter gaan spelen en speelt elke dag nog soloq ranked.
Zelfs ocelote, wickd, froggen etc zijn geen 2.6k elo, maar tussen de 2.4 en 2.5 weet niet hoe de mensen die 2.7k elo zijn dat doen maar goed..
edit: ik qeue aan de lopende band met mensen die (in statische elo) beter zijn dan mij en krijg dan het idee dat hun slechter zijn dan mij want ze gooien er echt met de pet naar.. in normals dan tenminste.. ik speel geen ranked meer, mischien hebben hun het idee dat normals er zijn om als een debiel te spelen oid en het niet uit moet maken maar ik wil in elke game toch graag op niveau spelen.
Anyways, dat stukje over ezreal en creeps killen met zn ult is zo raar nog niet hoor, een van de beste ezreal spelers die ik persoonlijk ken (Envya, zoek maar op) doet dat ook, en owned zn lane net zo hard. :p
TSM Reginald (die ATM elke game voor TSM carried op MLG (geplaatst voor grand final met relatief weinig moeite) heeft een 1800-1900 ELO.quote:Op zondag 10 juni 2012 22:48 schreef Zeroku het volgende:
Er zijn genoeg prospelers 2.5k+ elo, Dyrus heeft lang genoeg in de top 10 in EU gestaan, Alex_Ich staat al tijden lang rond de 2.6k, Diamondprox 2.5k+, TRM heeft na S1 tijdenlang 1 gestaan met z'n Teemo, Chaox heeft een tijdlang 1 gestaan.
Die scrims zijn toch vaak alleen 's avonds omdat er genoeg teams zijn waarvan spelers gewoon studeren/werken.
Hier ben ik het toch niet helemaal mee eens. Ik snap het spelletje prima maar ik kom gewoon nooit op dat niveau omdat ik niet goed genoeg ben in het spel. Dat heeft meer met mechanics en reactiesnelheid e.d. te maken dan dat ik het spelletje niet snap. Mn theoretische kennis over deze game is prima in orde.quote:Op zondag 10 juni 2012 17:17 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
1900 elo is niet meer zo goed man, vroeger was 1900 bijna top elo, maar tegenwoordig zie je al mensen die op 2500-2700 zitten. 1900 is de Average Joe die zijn best doet. Mensen die dit spel echt snappen zitten ver boven de 1900.
Die vent speelt nooit soloqueue omdat hij samen met Dan heel die site runt, sponsoren regelt etc. Volgens die coach maakt hij weken van 80-100 uur om alles te kunnen runnen.quote:Op zondag 10 juni 2012 23:33 schreef Jajong het volgende:
[..]
TSM Reginald (die ATM elke game voor TSM carried op MLG (geplaatst voor grand final met relatief weinig moeite) heeft een 1800-1900 ELO.
Nautilus is ook een hele sterke jungler met al die CC en malphite countert Jax hard.quote:Op zondag 10 juni 2012 23:36 schreef Jajong het volgende:
Nautilus 60% winrate op die LAN T_T. Malphite 75%!
het zal je verbazen hoeveel spelers niet warden, overextenden als een malle, nog altijd de tanks focussen ipv de carrys, niet reageren op pings, zelf niet pingen, geen skillshots kunnen juken, en de klassieker; niet last hitten.quote:Op maandag 11 juni 2012 00:14 schreef Skillstorm het volgende:
Theoretische kennis is vaak ook het probleem niet. Idd reactiesnelheid en zulke vaardigheden bepalen voor een groot deel hoe ver je kan komen.
Iedere idioot weet dat je moet warden, zulke triviale dingen zijn het probleem ook niet.
Ja....ach ja. Maar die mensen zijn over het algemeen toch niet in hoge elo te vinden?quote:Op maandag 11 juni 2012 00:44 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
het zal je verbazen hoeveel spelers niet warden, overextenden als een malle, nog altijd de tanks focussen ipv de carrys, niet reageren op pings, zelf niet pingen, geen skillshots kunnen juken, en de klassieker; niet last hitten.
Jawel.quote:Op maandag 11 juni 2012 00:59 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ja....ach ja. Maar die mensen zijn over het algemeen toch niet in hoge elo te vinden?
Heb 4 games gezien van Malphite en hij speelde 0 keer tegen Jax.quote:Op maandag 11 juni 2012 00:27 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Nautilus is ook een hele sterke jungler met al die CC en malphite countert Jax hard.
Als AD carry moet je schieten op wie je schieten kan. Gelijk voor hun AD gaan en je gaat zelf dood zonder iemand van hun team meegenomen te hebben. Vaak focus je dus de tanks eerst, om door hun frontlinie te komen.quote:Op maandag 11 juni 2012 00:44 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
het zal je verbazen hoeveel spelers niet warden, overextenden als een malle, nog altijd de tanks focussen ipv de carrys, niet reageren op pings, zelf niet pingen, geen skillshots kunnen juken, en de klassieker; niet last hitten.
Dontmashme had een service waarin hij mensen voor geld in soloQ booste. Dan carriede hij dat soort figuren naar 1900. Gingen ze daarna alleen en ze waren weer op hun oude elo binnen no-time. En dan gaan ze weer huilen dat ze in elo hell zitten, terwijl ze gewoon op hun echte elo zitten.quote:Op maandag 11 juni 2012 01:05 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Jawel.Sommige mensen worden gewoon gecarried naar hoog elo (door vrienden ofzo), en dan laten ze het afweten als ze soloqueuen.
Ik ben maar gewoon gaan slapen, en maar goed ook. Er werden nog flink wat games gespeeld, dan had ik de hele nacht op moeten blijven. De matches tussen CLG en dignitas waren ook leuk trouwens (losers bracket final)quote:Op maandag 11 juni 2012 01:34 schreef Jajong het volgende:
http://www.majorleaguegaming.com/live#lol
Grand Final CLG.NA vs TSM zometeen.
niet in een head on, als de tank ver voor de comp staat wellicht, maar als alles inmekaar clashed breekt de tanky dps door de linie in een initiate, de support en jungler blocken alles wat op jou ad afkomt en je ad en mid ap focussen de enemy ad en mid down. Vandaar dat positioning in TF phase zo belangrijk is.quote:Op maandag 11 juni 2012 04:36 schreef Keselo het volgende:
[..]
Als AD carry moet je schieten op wie je schieten kan. Gelijk voor hun AD gaan en je gaat zelf dood zonder iemand van hun team meegenomen te hebben. Vaak focus je dus de tanks eerst, om door hun frontlinie te komen.
Ik speel de laatste tijd vooral Malphite in ranked solo queue en verdomme wat is hij goed. Je kan initiaten als een gek en met een frozen heart+randuins+E gooi je een slordige -90% attack speed op de lui om je heen. Zij moeten dus echt hard peelen om je van de AD carry af te houden, iets wat bijna onmogelijk is met zijn ulti en Q.quote:Op zondag 10 juni 2012 23:36 schreef Jajong het volgende:
Nautilus 60% winrate op die LAN T_T. Malphite 75%!
ik krijg ook weer zin em te spelen vooral omdat hij een nieuwe skin krijgt die ik hebben wil ^^quote:Op maandag 11 juni 2012 12:19 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Ik speel de laatste tijd vooral Malphite in ranked solo queue en verdomme wat is hij goed. Je kan initiaten als een gek en met een frozen heart+randuins+E gooi je een slordige -90% attack speed op de lui om je heen. Zij moeten dus echt hard peelen om je van de AD carry af te houden, iets wat bijna onmogelijk is met zijn ulti en Q.
Je moet 'm gewoon doodslaan en niet laten poken for freequote:Op maandag 11 juni 2012 14:02 schreef dustbrain het volgende:
Ik haat timo's.
Counter je die autoattack dmg met armor, resist of health?
quote:Op maandag 11 juni 2012 14:02 schreef dustbrain het volgende:
Ik haat timo's.
Counter je die autoattack dmg met armor, resist of health?
Haha. Kom zo duoqueuez danquote:Op maandag 11 juni 2012 14:07 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Je heimer is trouwens wel een leuke champ om mee te queuen, moet je vaker spelen
Ik zal mijn chef vragen of ik tijdens werk mag gamen. Ik verwacht er eerlijk gezegd relatief weinig vanquote:
Niet geschoten is atlijd misquote:Op maandag 11 juni 2012 14:48 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik zal mijn chef vragen of ik tijdens werk mag gamen. Ik verwacht er eerlijk gezegd relatief weinig van
Jammer, want dan kan je amper meer Heimer spelen. Hij is zo goed als waardeloos tegen de meeste AP midsquote:
ranked?quote:Op maandag 11 juni 2012 16:52 schreef Jajong het volgende:
Fun. Eerste queue gelijk 2 TOP OR FEED mensen en ik denk ik dodge deze queue. Lees ik dat ik dan 10 ELO verlies. Wat een kankersysteem.
Vriendelijk verzoek om iets minder het woord kanker te gebruiken, zijn ook andere woorden/manieren om frustraties te uitenquote:
Het neerpraten op andere mensen met lager eloquote:Op maandag 11 juni 2012 17:46 schreef DjNivek het volgende:
Wat is het voordeel dan om solo ranked te spelen boven normals, als er zulke klootzakken zitten?
Dat.quote:Op maandag 11 juni 2012 17:51 schreef jespertje het volgende:
[..]
Vriendelijk verzoek om iets minder het woord kanker te gebruiken, zijn ook andere woorden/manieren om frustraties te uiten
dan ga je wel hogere elo halen, je komt er welquote:Op maandag 11 juni 2012 17:28 schreef Jajong het volgende:
Hhahha. Ik firstpick Fiora solo top in die trollgame. Mordekaiser uiteindelijk als support omdat LB lastpick mid gaat.
Pickt hun top Talon tegen mij in. Ik ga 6-1 ofzo in 10 minuten en gg. Nog nooit zulke slechte spelers gezien. Niveau is veel lager dan in normals.
Ik merk wel echt dat hoe hoger je elo is hoe beter de (ranked) potjes worden, meeste mensen spelen dan ook serieus en minder mensen die trollen als in normals.quote:Op maandag 11 juni 2012 17:46 schreef DjNivek het volgende:
Wat is het voordeel dan om solo ranked te spelen boven normals, als er zulke klootzakken zitten?
Ok, geen haast dusquote:Op maandag 11 juni 2012 18:14 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Het neerpraten op andere mensen met lager elo
verder niks eigenlijk.
Je kan er wel eenquote:Op maandag 11 juni 2012 18:14 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Het neerpraten op andere mensen met lager elo
verder niks eigenlijk.
Ik ben ook lvl 28. Ben benieuwd hoe het is om ranked te spelen. Nu met blind pick zijn er echt zelden trollers of afk'ersquote:Op maandag 11 juni 2012 17:28 schreef Jajong het volgende:
Hhahha. Ik firstpick Fiora solo top in die trollgame. Mordekaiser uiteindelijk als support omdat LB lastpick mid gaat.
Pickt hun top Talon tegen mij in. Ik ga 6-1 ofzo in 10 minuten en gg. Nog nooit zulke slechte spelers gezien. Niveau is veel lager dan in normals.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |