Of Clasiequote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:40 schreef Irritatie100 het volgende:
Ron, wat een baas
Als Cabral nou eens fatsoenlijke corners had genomen had Vlaar gewoon topscorer geweest van de Eredivisie dit jaar
Maar die kansloze Bouma is linksbenigquote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Als Bertje toch nog Bouma op gaat stellen is hij echt een faler. Iedere keer speelt ie beter dan Bouma.
BMI had gewoon mee gemoeten ipv die zak hooi van een Bouma.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:42 schreef Toekito het volgende:
[..]
Maar die kansloze Bouma is linksbenig
De Vrijquote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:44 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
BMI had gewoon mee gemoeten ipv die zak hooi van een Bouma.
Echt he dat eeuwige gezeik daarover. Zie hem er nog voor aan om dan maar iemand met alleen een linkerbeen op te stellenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:42 schreef Toekito het volgende:
[..]
Maar die kansloze Bouma is linksbenig
Afellay is ook wel een baas imo, bij PSV vond ik het al een geniale speler!quote:
hij scoorde toch 2 keer tegen Mexico, dat verwacht je niet dat hij scoort, dus is het wel een revelatie ja.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:33 schreef Grifte het volgende:
Ricky van Haaren is op het jeugdtoernooi in Toulon verkozen tot revelatie van het toernooi. Van Haaren verlaat #Feyenoord.
Nogal. Hoop eigenlijk dat hij weg gaat bij Barca naar een club waar hij iedere wedstrijd eerste keus is. Zonde om zo'n speler op de bank te zetten.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:25 schreef vandermar het volgende:
[..]
Afellay is ook wel een baas imo, bij PSV vond ik het al een geniale speler!
Kon zich geen beter moment wensen voor zo'n uitverkiezingquote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:33 schreef Grifte het volgende:
Ricky van Haaren is op het jeugdtoernooi in Toulon verkozen tot revelatie van het toernooi. Van Haaren verlaat #Feyenoord.
Dat is hoe Van Haaren rolt.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:33 schreef Grifte het volgende:
Ricky van Haaren is op het jeugdtoernooi in Toulon verkozen tot revelatie van het toernooi. Van Haaren verlaat #Feyenoord.
Ja (al was Noord-Ierland ontzettend slecht). Nee, Matthijsen blijft daar gewoon staan.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 23:48 schreef satecl het volgende:
Ik kom net thuis van een festival, dus heb Vlaar gemist. Speelde hij goed? En betekent dit dat hij een basisplek krijgt tijdens het EK?
Ja, hij speelde wel goed, hij scoorde zelfs, maar wat wil je tegen Nierlandquote:Op zaterdag 2 juni 2012 23:48 schreef satecl het volgende:
Ik kom net thuis van een festival, dus heb Vlaar gemist. Speelde hij goed? En betekent dit dat hij een basisplek krijgt tijdens het EK?
Vlaar is Bouma al voorbijgestreefd lijkt het:quote:Op zaterdag 2 juni 2012 23:53 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ja, hij speelde wel goed, hij scoorde zelfs, maar wat wil je tegen Nierland
Nee, Bertje kennende geeft ie de voorkeur aan Mathijssen () als ie fit is of anders Bouma ( want die is links
![]()
![]()
![]()
)
(AD)quote:De bondscoach doet waarschijnlijk een beroep op Ron Vlaar als Mathijsen niet voorspoedig van zijn hamstringblessure herstelt. 'Ik zit rustig op de bank als Vlaar speelt', zei Van Marwijk die in de voorbereiding ook met Bouma centraal in de defensie experimenteerde. 'Hij is groot en sterk en heeft zich de laatste 2 jaar goed ontwikkeld.'
Denk dat Mathijsse gewoon speelt hoor.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Als Bertje toch nog Bouma op gaat stellen is hij echt een faler. Iedere keer speelt ie beter dan Bouma.
Dat denk ik ook wel. Verbaasd me wel dat Vlaar tegenwoordig ook een vrij behoorlijke lange bsl met links speelt!quote:Op zondag 3 juni 2012 09:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als hij fit is wel maar denk wel dat Vlaar Bouma voorbij is in de pikorde
Nu die snel lijkt te herstellen wel ja. Ging ook niet over vlaar / Mathijssen maar vlaar / Bouma.quote:
Maar als Bouma serieus aan spelen toekomt, is Bert echt gek.quote:Op zondag 3 juni 2012 09:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als hij fit is wel maar denk wel dat Vlaar Bouma voorbij is in de pikorde
Sowieso had hij voor die voorselectie Drenthe en Emanuelson op moeten roepen, deze jongens bij voorbaat al afserveren was niet handig.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:39 schreef macca728 het volgende:
[..]
Maar als Bouma serieus aan spelen toekomt, is Bert echt gek.
Hij is al echt gek door hem te selecteren.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:39 schreef macca728 het volgende:
[..]
Maar als Bouma serieus aan spelen toekomt, is Bert echt gek.
Dat zegt wel iets over het niveau daar...quote:Op zaterdag 2 juni 2012 22:33 schreef Grifte het volgende:
Ricky van Haaren is op het jeugdtoernooi in Toulon verkozen tot revelatie van het toernooi. Van Haaren verlaat #Feyenoord.
Het was een close finish, maar dit was de nummer 2 achter Ricky.quote:Op zondag 3 juni 2012 12:23 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dat zegt wel iets over het niveau daar...
Ik denk juist dat inzicht en zijn traptechniek van hem voldoende zijn. De rest eromheen is gewoon bedroevend. Wind tegen en dan komt hij niet meer van zijn plek.quote:Op zondag 3 juni 2012 12:58 schreef SjaakBauer het volgende:
Gast mist overzicht en snelheid voor de subtop van Nederland. Middenmotertje is maximale voor Dicky.
quote:Dirk Kuyt zet zijn carrière voort bij Fenerbahce, zo meldt De Telegraaf zondagmiddag. De aanvaller van Liverpool en het Nederlands elftal kon afgelopen seizoen niet meer op een vaste basisplaats rekenen en dat heeft hem volgens het dagblad doen besluiten om naar Turkije te verkassen. Hij tekent een contract voor drie seizoenen. Hoeveel de Turken betalen voor de 88-voudig international, is nog niet bekend.
/
De 31-jarige Kuyt speelde sinds 2006 voor Liverpool. Daarvoor kwam hij uit voor FC Utrecht en Feyenoord. Dit seizoen kwam de aanvaller tot 22 basisoptredens in de competitie en mocht hij het veld twaalf keer als invaller betreden. Hij maakte twee doelpunten. In totaal staat de teller voor Liverpool op 208 competitiewedstrijden, met 51 treffers als resultaat.
In een eerder stadium werd Kuyt nog in verband gebracht met Feyenoord. De Katwijker voerde gesprekken met technisch directeur Martin van Geel, maar het werd al snel duidelijk dat Feyenoord zijn salaris niet kon betalen. In Istanbul krijgt Kuyt naar verluidt een veelvoud van het bedrag dat Feyenoord hem kon bieden.
quote:Op zondag 3 juni 2012 14:57 schreef Bonkers. het volgende:
Wat zal Dirkie opgeven als reden? :
A) Nieuwe uitdaging.
B) Fenerbahce is heus wel Europese top.
C) Technisch directeur overtuigde me van de mogelijkheden hier.
D) Geld.
E) ziekenhuisje bouwen via zijn foundation?quote:Op zondag 3 juni 2012 14:57 schreef Bonkers. het volgende:
Wat zal Dirkie opgeven als reden? :
A) Nieuwe uitdaging.
B) Fenerbahce is heus wel Europese top.
C) Technisch directeur overtuigde me van de mogelijkheden hier.
D) Geld.
Gaat ie, en heel de NOS, janken dat ie dat niet verdient.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:05 schreef zoekeenleven het volgende:
Ik hoop dat we tegen hem loten, mooi fluitconcert ken die lul krijgen.
Gewoon verbranden mochten we ze loten en dan voor het Maasgebouw protesteren jwz.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:05 schreef Caland het volgende:
Heb nog een Liverpool shirtje met Kuyt.
Mag weg voor de verzendkosten
quote:Op zondag 3 juni 2012 15:15 schreef o.us het volgende:
[..]
Gewoon verbranden mochten we ze loten en dan voor het Maasgebouw protesteren jwz.
quote:'Nu ben ik toe aan een nieuwe uitdaging. Mijn mogelijke vertrek staat overigens los van de club en de supporters. Die zal ik altijd in mijn hart dragen. Ook de aanstelling van de nieuwe trainer heeft er niets mee te maken. Maar toen Fenerbahçe op mijn pad kwam en de ambities kenbaar maakte, was ik vanaf het allereerste moment verkocht. Zij geven mij het vertrouwen, dat ik zoek.'
quote:
quote:Wat zal Dirkie opgeven als reden? :
A) Nieuwe uitdaging.
B) Fenerbahce is heus wel Europese top.
C) Technisch directeur overtuigde me van de mogelijkheden hier.
D) Geld.
We have a winner, antwoord A.quote:'Nu ben ik toe aan een nieuwe uitdaging. Mijn mogelijke vertrek staat overigens los van de club en de supporters. Die zal ik altijd in mijn hart dragen. Ook de aanstelling van de nieuwe trainer heeft er niets mee te maken. Maar toen Fenerbahçe op mijn pad kwam en de ambities kenbaar maakte, was ik vanaf het allereerste moment verkocht. Zij geven mij het vertrouwen, dat ik zoek.'
> Turkse Super Ligquote:Op zondag 3 juni 2012 15:29 schreef AFCNiels het volgende:
Ze zijn nog nooit verder gekomen dan de kwartfinale in Europees verband.
Gaat wel gebeuren denk ik.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:34 schreef Guidetti het volgende:
Als we hem maar niet uit gaan fluiten als we Fener loten. Hij heeft in het verleden veel voor ons betekend.
Moeten ze niet doen. Hij had er idd niet omheen moeten draaien en gewoon moeten zeggen dat hij voor het geld gaat. Maar daarvoor moet je hem niet uit gaan fluiten.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Gaat wel gebeuren denk ik.
Hij moet gewoon eens de waarheid zeggen (zoals Bakkal en Guidetti bijvoorbeeld) in plaats van die bullcrap van hem.
Dan denk ik aan de Amerikaanse Major League Soccer, niet aan een UEFA landquote:Op zondag 3 juni 2012 15:34 schreef Bonkers. het volgende:
"Ik heb altijd al gedroomd van wedstrijden spelen op een ander continent, Azië bijvoorbeeld "
Als het Feyenoord helpt (wat het waarschijnlijk wel doet, geloof nooit dat het hem goed doet) dan mag het van mij gewoon hoor.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:36 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Moeten ze niet doen. Hij had er idd niet omheen moeten draaien en gewoon moeten zeggen dat hij voor het geld gaat. Maar daarvoor moet je hem niet uit gaan fluiten.
Alsof jij niet zou gaan voor 2,5miljoen per jaarquote:Op zondag 3 juni 2012 15:38 schreef PIETR het volgende:
''Toen Fenerbache kwam, was ik meteen verkocht''
Nohhhhhhh, deze mannetje![]()
. Wat een kanker demagoog.
- Sinds zijn vertrek elk jaar lopen roeptoeteren dat hij terug wil keren + afsluiten bij Feijenoordquote:Op zondag 3 juni 2012 15:34 schreef Guidetti het volgende:
Als we hem maar niet uit gaan fluiten als we Fener loten. Hij heeft in het verleden veel voor ons betekend.
Ik zou dat gewoon keihard zeggen.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:38 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Alsof jij niet zou gaan voor 2,5miljoen per jaar
7 jaar lang roeptoeteren dat je Feijenoorder in hart en nieren bent + zeggen dat je sowieso terug wil keren en afsluiten met paar seizoenen in de Kuip.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:38 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Alsof jij niet zou gaan voor 2,5miljoen per jaar
Ach iedereen wil altijd meerquote:Op zondag 3 juni 2012 15:41 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
7 jaar lang roeptoeteren dat je Feijenoorder in hart en nieren bent + zeggen dat je sowieso terug wil keren en afsluiten met paar seizoenen in de Kuip.
Had 1 miljoen + bonussen kunnen verdienen, terwijl hij lang en breed binnen is
Tuurlijk. Maar roep dan geen 7 jaar lang dat je koste wat het kost terug wil keren en afsluitenquote:
Ben ik met je eens, maar ik kijk er gewoon niet meer raar van opquote:Op zondag 3 juni 2012 15:42 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Tuurlijk. Maar roep dan geen 7 jaar lang dat je koste wat het kost terug wil keren en afsluiten
quote:Op zondag 3 juni 2012 15:39 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik zou dat gewoon keihard zeggen.
En dan dit dansje erbij:
[ afbeelding ]
En niet wat Kuyt nu deed.
Ik zou mijn hele leven voor Feyenoord spelen.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:38 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Alsof jij niet zou gaan voor 2,5miljoen per jaar
Hebben Sneijder en van der Vaart dit soort shit weleens geroepen eigenlijk?quote:Op zondag 3 juni 2012 15:43 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ben ik met je eens, maar ik kijk er gewoon niet meer raar van op
Jij bent een fanquote:Op zondag 3 juni 2012 15:44 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ik zou mijn hele leven voor Feyenoord spelen.
Ja, maar die zijn er nu al op terug gekomen, zelfde als Heitingaquote:Op zondag 3 juni 2012 15:44 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Hebben Sneijder en van der Vaart dit soort shit weleens geroepen eigenlijk?
Ik niet als ik ergens 5 keer zoveel kon verdienen.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:44 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ik zou mijn hele leven voor Feyenoord spelen.
Sneijder is volgens mij meer voor Utrecht, dan voor Ajax.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:45 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja, maar die zijn er nu al op terug gekomen, zelfde als Heitinga
Maar Raffie is dan ook een PSV'ertquote:Op zondag 3 juni 2012 15:45 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja, maar die zijn er nu al op terug gekomen, zelfde als Heitinga
Nee hoor, bij zijn vertrek zei hij toch echt dat ie bij Ajax wou afsluiten, pas later kwam ie ermee dat ie het nog niet zeker wist.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:46 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Sneijder is volgens mij meer voor Utrecht, dan voor Ajax.
Van Bronckhorst. Kon verlengen bij Barca, maar keerde terug bij Feyenoord.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:47 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Nee hoor, bij zijn vertrek zei hij toch echt dat ie bij Ajax wou afsluiten, pas later kwam ie ermee dat ie het nog niet zeker wist.
Het is zieltjes scoren dat die gasten doen bij hun vertrek, echte clubliefde bestaat gewoon niet meer
Ik vind van der Vaart oprecht een sympathieke kerel. Echt wars van rare fratsen of sterallures zoals je dat bij Sneijdertje te veel ziet.quote:
Er zijn uitzonderingen iddquote:Op zondag 3 juni 2012 15:48 schreef PIETR het volgende:
[..]
Van Bronckhorst. Kon verlengen bij Barca, maar keerde terug bij Feyenoord.
Ik wel als ik op mijn 32ste binnen was en na mijn carriere jeugdtrainer kon worden bij de mooiste club.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik niet als ik ergens 5 keer zoveel kon verdienen.
Heb je die reportage gezien van de nos dat ze bij Sneijder thuis Ajax-Utrecht gingen volgen ?quote:Op zondag 3 juni 2012 15:47 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Nee hoor, bij zijn vertrek zei hij toch echt dat ie bij Ajax wou afsluiten, pas later kwam ie ermee dat ie het nog niet zeker wist.
Het is zieltjes scoren dat die gasten doen bij hun vertrek, echte clubliefde bestaat gewoon niet meer
Inderdaad. Toffe gozer lijkt me dat wel.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:48 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik vind van der Vaart oprecht een sympathieke kerel. Echt wars van rare fratsen of sterallures zoals je dat bij Sneijdertje te veel ziet.
Volledig met je eens. Ondanks dat hij bij de haakneuzen heeft gespeeld lijkt me het een hele sympathieke gozertquote:Op zondag 3 juni 2012 15:48 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik vind van der Vaart oprecht een sympathieke kerel. Echt wars van rare fratsen of sterallures zoals je dat bij Sneijdertje te veel ziet.
Jaquote:Op zondag 3 juni 2012 15:48 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Heb je die reportage gezien van de nos dat ze bij Sneijder thuis Ajax-Utrecht gingen volgen ?
Steven, als je zou moeten kiezen: Sneijder volgend seizoen terug bij Ajax of jij je salaris krijgen.quote:
Die stormde een jaar terug ook nog gewoon boos de kleedkamer bij een wissel zonder de coach een hand te geven.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:48 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik vind van der Vaart oprecht een sympathieke kerel. Echt wars van rare fratsen of sterallures zoals je dat bij Sneijdertje te veel ziet.
Sneijder terug bij Ajaxquote:Op zondag 3 juni 2012 15:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Steven, als je zou moeten kiezen: Sneijder volgend seizoen terug bij Ajax of jij je salaris krijgen.
Op mij komt hij ook altijd aardig en vrolijk over. Ik geloof dat hij als een van de weinigen ook ieder jaar naar een dag gaat die zijn fanclub of zoiet organiseert.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:48 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik vind van der Vaart oprecht een sympathieke kerel. Echt wars van rare fratsen of sterallures zoals je dat bij Sneijdertje te veel ziet.
Iedereen wordt toch wel eens boos. Voor de rest komt hij gewoon normaal op me over in alle interviews een programma's waar ik 'm langs zag komen. Een zeldzaamheid voor een bekende voetballer tegenwoordig.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:50 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Die stormde een jaar terug ook nog gewoon boos de kleedkamer bij een wissel zonder de coach een hand te geven.
Wel eens ja, maar hij deed het toen bijna bij iedere wissel. Is toen ook enkele malen op het matje moeten komen bij Redknapp.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:51 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Iedereen wordt toch wel eens boos. Voor de rest komt hij gewoon normaal op me over in alle interviews een programma's waar ik 'm langs zag komen. Een zeldzaamheid voor een bekende voetballer tegenwoordig.
Hairy Redknappquote:Op zondag 3 juni 2012 15:52 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Wel eens ja, maar hij deed het toen bijna bij iedere wissel. Is toen ook enkele malen op het matje moeten komen bij Redknapp.
Zou echt een ultimate troll zijn als Seedorf een jaartje of 3 bij ons kwam uitballen.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:53 schreef PIETR het volgende:
SeedorfBergkamp
Van der Vaart
![]()
Excuses voor deze joden-adoratie, maar dit wilde ik even kwijt.
Doe maar bij psv.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:54 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Zou echt een ultimate troll zijn als Seedorf een jaartje of 3 bij ons kwam uitballen.
Hoe zou jij reageren als je de beste van je team bent, veel wedstrijden lekker speelt maar wel elke week in de 60e minuut gewisseld wordt?quote:Op zondag 3 juni 2012 15:52 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Wel eens ja, maar hij deed het toen bijna bij iedere wissel. Is toen ook enkele malen op het matje moeten komen bij Redknapp.
Net zoals dat Stam naar Ajax ging en niet naar psvquote:Op zondag 3 juni 2012 15:54 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Zou echt een ultimate troll zijn als Seedorf een jaartje of 3 bij ons kwam uitballen.
Die heeft volgens mij laatst een rechtszaak wegens belastingontduiking gewonnen omdat hij niet kan schrijvenquote:
quote:Op zondag 3 juni 2012 15:54 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Die heeft volgens mij laatst een rechtszaak wegens belastingontduiking gewonnen omdat hij niet kan schrijven
Zo is Geo4kant op vergelijkbare wijze laatst vrijgesproken in een verkrachtingszaak.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:54 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Die heeft volgens mij laatst een rechtszaak wegens belastingontduiking gewonnen omdat hij niet kan schrijven
Op die leeftijd moet je dan de zelfkennis hebben om te weten dat je niet een speler bent voor 90 min. knallen 2/3x per week.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:54 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Hoe zou jij reageren als je de beste van je team bent, veel wedstrijden lekker speelt maar wel elke week in de 60e minuut gewisseld wordt?
Dan maar gek.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:55 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Je zou gek zijn om zoiets te weigeren.
Ik vind Seedorf echt geen opperjood ofzo hoor. Gewoon een geweldige spelert. Koeman en Cruijff kwamen ook van Ajax.quote:
Ging ookal op zijn 19e weg bij Ajaxquote:Op zondag 3 juni 2012 15:58 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik vind Seedorf echt geen opperjood ofzo hoor. Gewoon een geweldige spelert. Koeman en Cruijff kwamen ook van Ajax.
Was toen ook al wel aardig goed. Ging ook wel naar aardig clubjequote:Op zondag 3 juni 2012 15:59 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ging ookal op zijn 19e weg bij Ajax
Sampdoriaquote:Op zondag 3 juni 2012 15:59 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Was toen ook al wel aardig goed. Ging ook wel naar aardig clubje
Ik schaam mij daar nog steeds voor dat het gebeurdequote:Op zondag 3 juni 2012 16:00 schreef Bonkers. het volgende:
En het uitfluiten een aantal jaar later zal zijn liefde voor Ajax ook wel flink hebben doen verminderen.
Ja maar dan ga je toch niet van de cl winnaar naar een middelmatige clubje??quote:Op zondag 3 juni 2012 16:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
klopt omdat Louis hem zei dat hij geen basisplaats had want R de Boer
Jaar later was datquote:Op zondag 3 juni 2012 16:01 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
My bad, dacht dat hij toen al naar Real ging
Vreemde keuze ja maar is goed uitgepakt in zijn gevalquote:Op zondag 3 juni 2012 16:02 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja maar dan ga je toch niet van de cl winnaar naar een middelmatige clubje??
Net zoals Wijnaldum en Fer die een stap hogerop willen
Je bedoelt 'de Pannekoeken' ?quote:Op zondag 3 juni 2012 16:01 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik schaam mij daar nog steeds voor dat het gebeurde
En het was ook van de altijd zo stille lange zijde dat het gebeurde
Pannenkoeken roeper kwam van de zuid tribune af richting lange zijde om dat tegen Marco te zeggenquote:
Sampdoria was toentertijd gewoon een redelijk goede club. Ze draaiden de jaren voor Seedorf kwam gewoon goed mee in de CL en UEFA Cup. http://nl.wikipedia.org/wiki/UC_Sampdoriaquote:Op zondag 3 juni 2012 16:01 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
My bad, dacht dat hij toen al naar Real ging
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
Oh, dus je kent de tweelingbroer van Gerry Eickhof persoonlijk?quote:Op zondag 3 juni 2012 16:04 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Pannenkoeken roeper kwam van de zuid tribune af richting lange zijde om dat tegen Marco te zeggen
Ken hem niet persoonlijk maar weet wel wie het is jaquote:Op zondag 3 juni 2012 16:10 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Oh, dus je kent de tweelingbroer van Gerry Eickhof persoonlijk?
quote:Op zondag 3 juni 2012 16:09 schreef SuperHarregarre het volgende:
Maar goed, het ligt in de lijn der verwachting dat grote spelers willen uitbuiken in Azië/Zandbak. Het is alleen zo jammer dat sommigen nog wel even een extra applausje willen ophalen bij hun afscheid door te zeggen dat ze willen terugkeren. Dat is gewoon zum kotsen. Van die gasten die op zichzelf geilen
Ik hoop trouwens dat we Fenerbahce loten, 0-0 daar en dan 1-0 thuis in de laatste minuut door een eigen doelpunt van Dirk Kuijt. En dan met z'n allen "Dirrekie Kuijt, Dirrekie Kuijt, Dirrekie Kuijt olé olé".En dan moeten we ook zo'n spandoek maken en omhoog rollen over S:
Volgens mij is zon soort spandoek serieus een keer gebruikt bij een club, kan alleen zo snel niet herinneren bij welke club dat was.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niets is sterker dan dat ene woord
quote:Op zondag 3 juni 2012 16:16 schreef kapiteintje het volgende:
Nou, direct weer terug om dit ff te posten:
[ afbeelding ]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:')
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 3 juni 2012 16:19 schreef PIETR het volgende:
Wat moet die dekselse vissersjongen uit Katwijk nou in Turkye
Zul je zien dat wij Fenerbache lotenquote:Op zondag 3 juni 2012 16:22 schreef onlogisch het volgende:
Dirkie naar Fenerbahçe
Hij hoeft echt niet meer naar de Kuip te komen nu hoor
13 clubs die minder wilden betalen dusquote:Volgens zaakwaarnemer Rob Jansen had Kuyt aan belangstelling niet te klagen. “We hielden uiteindelijk veertien serieuze opties over. Uit die lijst hebben we een keuze gemaakt. Die viel dus op Fenerbahçe. Omdat juist die club Dirk het juiste gevoel gaf in de besprekingen.” Kuyt is pas de tweede Nederlander die voor Fenerbahçe gaat spelen: Pierre van Hooijdonk ging hem voor.
Nee die gaven Dirk niet het juiste Zwitserleven gevoelquote:Op zondag 3 juni 2012 16:40 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
13 clubs die minder wilden betalen dus
quote:Op zondag 3 juni 2012 16:41 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nee die gaven Dirk niet het juiste Zwitserleven gevoel
Dat weet ik wel zeker. Geldwolf.quote:Op zondag 3 juni 2012 16:43 schreef Bonkers. het volgende:
Ik denk dat Rob Jansen Dirkie flink heeft lopen aan te sporen om toch echt voor Fener te kiezen.
Mensen toch.... 99 van de 100 zouden hier ook voor het geld kiezen.quote:
Dat was lache ja, dat was (dacht ik) nadat de supporters geen vuurwerk meer af mochten steken...quote:Op zondag 3 juni 2012 16:13 schreef PIETR het volgende:
[..]
Volgens mij is zon soort spandoek serieus een keer gebruikt bij een club, kan alleen zo snel niet herinneren bij welke club dat was.
Vind ik wel logisch maar dan moet je dat gewoon zeggenquote:Op zondag 3 juni 2012 16:48 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Mensen toch.... 99 van de 100 zouden hier ook voor het geld kiezen.
Ik zou lopend naar Istanbul gaan voor dat bedrag, het is alleen een beetje jammer dat ie eromheen draait en met van die clichés aankomt, terwijl iedereen weet dat het om de centen gaat.quote:Op zondag 3 juni 2012 16:48 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Mensen toch.... 99 van de 100 zouden hier ook voor het geld kiezen.
Gaat het niet om. Hij heeft 7 jaar lang lopen roeptoeteren overal waar hij de kans maar kreeg dat hij per se terug wou keren bij Feijenoord.quote:Op zondag 3 juni 2012 16:48 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Mensen toch.... 99 van de 100 zouden hier ook voor het geld kiezen.
Zijn carriere is nu toch ook nog niet voorbij? Hij wilt vast nog steeds terugkeren naar Feyenoord.quote:Op zondag 3 juni 2012 16:52 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Gaat het niet om. Hij heeft 7 jaar lang lopen roeptoeteren overal waar hij de kans maar kreeg dat hij per se terug wou keren bij Feijenoord.
Hij heeft de kans gehad. Die gast daalt echt keihard af hoor, elk seizoen is het minder. Nu contract voor 3 jaar. Hij kan dus mooi de tering krijgenquote:Op zondag 3 juni 2012 16:55 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Zijn carriere is nu toch ook nog niet voorbij? Hij wilt vast nog steeds terugkeren naar Feyenoord.
Dat zal ie nu ook blijven zeggen of course
Maar hij heeft wel 4,5 mln extraquote:Op zondag 3 juni 2012 17:01 schreef zoekeenleven het volgende:
over 3 jaar loopt die gozer met een rollator
Dan komt hij Katwijk in ieder geval niet meer inquote:Op zondag 3 juni 2012 17:10 schreef zoekeenleven het volgende:
Zou Dirkje zijn kindjes ook naar een islamitische school sturen?
Voor een miljoen extra bekeert hij ze wel jaquote:Op zondag 3 juni 2012 17:10 schreef zoekeenleven het volgende:
Zou Dirkje zijn kindjes ook naar een islamitische school sturen?
Utrecht, Feyenoord, Katwijk en het zou me niks verbazen als hij ook nog terug naar liverpool wilt. Dus die is toch zen 40e wel bezig ja.quote:Op zondag 3 juni 2012 17:14 schreef SjaakBauer het volgende:
Dirkie gaat nog wel aantal jaartjes door dus. Moet nog 3 jaar naar Istanbul en daarna nog naar Utrecht ook...
Volgens de geruchten lijkt het hem een unieke ervaring om een WK in Qatar te spelenquote:Op zondag 3 juni 2012 17:15 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Utrecht, Feyenoord, Katwijk en het zou me niks verbazen als hij ook nog terug naar liverpool wilt. Dus die is toch zen 40e wel bezig ja.
quote:Op zondag 3 juni 2012 17:16 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Volgens de geruchten lijkt het hem een unieke ervaring om een WK in voor Qatar te spelen
Bertje kennende word hij nog geselecteerd ookquote:Op zondag 3 juni 2012 17:16 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Volgens de geruchten lijkt het hem een unieke ervaring om een WK in Qatar te spelen
Toplinksbuitenquote:Op zondag 3 juni 2012 17:17 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Bertje kennende word hij nog geselecteerd ook
Dat + daarboven op heeft die de laatste tijd nog lopen roepen dat hij nog in de internationale top wil spelen. Fenerbahce is de internationale degradatiezone, als ze nog niet gedegradeerd zijn naar de jupiler league tenminste.quote:Op zondag 3 juni 2012 16:52 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Gaat het niet om. Hij heeft 7 jaar lang lopen roeptoeteren overal waar hij de kans maar kreeg dat hij per se terug wou keren bij Feijenoord.
quote:Op zondag 3 juni 2012 16:16 schreef kapiteintje het volgende:
Nou, direct weer terug om dit ff te posten:
[ afbeelding ]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:')
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
stukje is al een aantal weken oud...quote:Op zondag 3 juni 2012 17:27 schreef AFCNiels het volgende:
Geschreven op 2012-05-16 om 11:49:45 | Bekeken: 28699 | Reacties: 155 | Foto: VI-Images | Bron: Deweekkrant.nl
Volgens Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam heeft de Rotterdamse club het eventjes helemaal gehad met Dirk kuyt. De journalist van Voetbal International zei dat gisteravond tijdens een editie van VI on Tour in Dordrecht.
Kuyt liet deze week weten dat een terugkeer naar De Kuip komend seizoen niet aan de orde is. En dat terwijl hij enkele weken geleden toch met Feyenoord in gesprek was gegaan over een rentree bij zijn club. Krabbendam: Waarschijnlijk wist Kuyt toen al dat hij het niet zou doen. Dat gesprek is volgens mij alleen maar voor de vorm geweest, als een soort gebaar naar de supporters. Feyenoord zal het zelf niet zeggen, maar ik heb de indruk dat men aardig gepikeerd is.
Hij zou naar een internationale topclub gaan en komt aan met Fehner fucking bachequote:Op zondag 3 juni 2012 17:57 schreef Paul-89 het volgende:
Ik snap de ophef nu niet zo, was toch allang duidelijk dat hij niet naar Feyenoord zou gaan ?
Hij deed dat naar eigen zeggen omdat hij zich nog goed genoeg vond om in een topcompetitie te spelen. En dan ga je naar fucking Turkije?quote:Op zondag 3 juni 2012 17:57 schreef Paul-89 het volgende:
Ik snap de ophef nu niet zo, was toch allang duidelijk dat hij niet naar Feyenoord zou gaan ?
quote:“Na zes jaar Liverpool ben ik toe aan een nieuwe uitdaging”, liet Kuyt weten aan Sport-Promotion. “Mijn vertrek staat overigens los van de club en de supporters. Die zal ik altijd in mijn hart dragen. Ook de aanstelling van de nieuwe trainer heeft er niets mee te maken. Maar toen Fenerbahçe op mijn pad kwam en de ambities kenbaar maakte, was ik vanaf het allereerste moment verkocht. Zij geven mij het vertrouwen, dat ik zoek.”
Mooi man. Die geitenneukers zien 70 interlands oranje ofzo. Eerste training laat 'ie weer al de ballen van z'n poten afspringenquote:
Dan is de ophef hier best wel redelijk toch? Wel mooi dat hij komend seizoen daar aan alle kanten voorbij gelopen gaat worden door kleine Turkjesquote:
Ja, al boeit het mij persoonlijk 0,0.quote:Op zondag 3 juni 2012 18:42 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dan is de ophef hier best wel redelijk toch? Wel mooi dat hij komend seizoen daar aan alle kanten voorbij gelopen gaat worden door kleine Turkjes
Ik heb het niet over voetballen. Ik heb het over lopen.quote:Op zondag 3 juni 2012 18:43 schreef Guidetti het volgende:
Mensen die denken dat Kuijt helemaal niet meer kan voetballen
quote:
Wil je niet.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:27 schreef SjaakBauer het volgende:
Kankerkuyt
Mooie Europese topcompetitie
Ik hoop op Fenerbahce nu
Eens.quote:Op zondag 3 juni 2012 18:47 schreef Tomatenboer het volgende:
Hij wilde op zijn leeftijd nog naar een Europese Topcompetitie, naar een club met Europese ambities, en dan mag ie gaan spelen in een competitie tegen clubjes als Genclerbirligi, Orduspor en Eskisehirspor.
Onbegrijpelijke keuze. Dan had ik een keuze voor bijvoorbeeld HSV nog beter begrepen. Maar Kuyt heeft wat mij betreft wel definitief afgedaan.
Nu maar hopen dat we Fenerbahce treffen in de voorronde CL zodat we Kuyt een warm welkom kunnen geven.
Dat is toch juist zijn kracht? Waarom zou hij dan voorbij gelopen worden door kleine Turken?quote:Op zondag 3 juni 2012 18:43 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ik heb het niet over voetballen. Ik heb het over lopen.
Turkse club, Eskisehirspor. Er was een verordening uitgegaan tegen fakkels op de tribune, met deze bazenactie als gevolgquote:Op zondag 3 juni 2012 16:13 schreef PIETR het volgende:
[..]
Volgens mij is zon soort spandoek serieus een keer gebruikt bij een club, kan alleen zo snel niet herinneren bij welke club dat was.
Omdat die veel sneller zijn. Dat is zijn kracht niet meer, aangezien hij al zijn explosiviteit is verlorenquote:Op zondag 3 juni 2012 18:56 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Dat is toch juist zijn kracht? Waarom zou hij dan voorbij gelopen worden door kleine Turken?
Jij ziet voetbal wel erg zwart wit zegquote:Op zondag 3 juni 2012 19:14 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Omdat die veel sneller zijn. Dat is zijn kracht niet meer, aangezien hij al zijn explosiviteit is verloren
Fenerbache stelt niks voor inderdaad. Niveau Rapid Wien oid.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:15 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die gasten zijn niet zo bijzonder meer hoor
Bullshit. Hebben vorige week nog drie aankopen gedaan waarvan er eentje al 8 miljoen kostte. Nu Kut erbij.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:18 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Fenerbache stelt niks voor inderdaad. Niveau Rapid Wien oid.
Ja, want geld is zaligmakend qua aantrekken van de beste spelers naar dat soort competities. Fenerbahce is nooit verder gekomen dan een kwartfinale.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Bullshit. Hebben vorige week nog drie aankopen gedaan waarvan er eentje al 8 miljoen kostte. Nu Kut erbij.
Helemaal niet. Hij is een heel middelmatige speler de laatste 2 seizoenen. Daarvoor was zijn loopvermogen (waarmee hij technische onkunde compenseerde) echt er goed. Zonder zijn loopvermogen is het niet veel. Goed genoeg voor Eredivisie en die corrupte boel in Turkijequote:Op zondag 3 juni 2012 19:18 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Jij ziet voetbal wel erg zwart wit zeg
Oh ja, dat zegt veel inderdaad. Jammer dat ze Sulejamani niet hebben die is nog 2 keer zo goed.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Bullshit. Hebben vorige week nog drie aankopen gedaan waarvan er eentje al 8 miljoen kostte. Nu Kut erbij.
Maar dan nog stelt het niet niks voor. Als wij ze loten is het gewoon exit.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:21 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Ja, want geld is zaligmakend qua aantrekken van de beste spelers naar dat soort competities. Fenerbahce is nooit verder gekomen dan een kwartfinale.
Vind ik echt veel te voorbarig. Ik zeg niet dat wij beter dan Fenerbahce zijn, maar ik zeg wel dat we elkaar niet zo heel veel ontlopen. Zij hebben wel leuke spelers met bijvoorbeeld Alex, maar die loopt ook al tegen z'n pensioen aan. Voor de rest valt het wel mee en zeker qua prijs-kwaliteit moeten ze wel flink in de buidel tasten.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar dan nog stelt het niet niks voor. Als wij ze loten is het gewoon exit.
Werden vorige keer verslagen door Young Boys en Paokquote:Op zondag 3 juni 2012 19:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar dan nog stelt het niet niks voor. Als wij ze loten is het gewoon exit.
Moet je nagaan hoe Kuyt dan over Feyenoord denkt.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:18 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Fenerbache stelt niks voor inderdaad. Niveau Rapid Wien oid.
Ach, als Achilles '29 meer had betaald als Fenerbache had ie daar gevoetbald.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:42 schreef Devv het volgende:
[..]
Moet je nagaan hoe Kuyt dan over Feyenoord denkt.
Ze spelen in ieder geval vaker Europees dan Feyenoord. Dus zo gek is zijn keuze ook weer niet.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:49 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Ach, als Achilles '29 meer had betaald als Fenerbache had ie daar gevoetbald.
okquote:Op zondag 3 juni 2012 19:54 schreef Devv het volgende:
[..]
Ze spelen in ieder geval vaker Europees dan Feyenoord. Dus zo gek is zijn keuze ook weer niet.
Zoals afgelopen 2 jaar?quote:Op zondag 3 juni 2012 19:54 schreef Devv het volgende:
[..]
Ze spelen in ieder geval vaker Europees dan Feyenoord. Dus zo gek is zijn keuze ook weer niet.
quote:Op zondag 3 juni 2012 19:57 schreef Lastpost het volgende:
“Niet alleen uit Engeland, ook uit Duitsland, Spanje en Italië.”
"Ik wil nog één keer op het allerhoogste niveau laten zien wat ik in mijn mars heb."
"In principe heeft hij een grote voorkeur om in een Europese topcompetitie te spelen."
" Nog twee, drie jaar in de buitenlandse top meedraaien, moet zeker lukken."
"Ik ben nog altijd maar 31 jaar. Ik heb nu nog de ambitie en de fitheid om nog één keer voor het hoogst haalbare gaan."
"Een club in een grote competitie of een grote club met Europese ambities"
Dat is hem dus gelukt.quote:Op zondag 3 juni 2012 19:57 schreef Lastpost het volgende:
"Een club in een grote competitie of een grote club met Europese ambities"
"Ik ga voor het meeste geld!"quote:Op zondag 3 juni 2012 19:57 schreef Lastpost het volgende:
“Niet alleen uit Engeland, ook uit Duitsland, Spanje en Italië.”
"Ik wil nog één keer op het allerhoogste niveau laten zien wat ik in mijn mars heb."
"In principe heeft hij een grote voorkeur om in een Europese topcompetitie te spelen."
" Nog twee, drie jaar in de buitenlandse top meedraaien, moet zeker lukken."
"Ik ben nog altijd maar 31 jaar. Ik heb nu nog de ambitie en de fitheid om nog één keer voor het hoogst haalbare gaan."
"Een club in een grote competitie of een grote club met Europese ambities"
Een grote club met Europese ambities en een begroting die twee keer zo groot is als die van Feyenoord. Hij heeft het gewoon goed gezien.quote:
Welke europese ambities heeft Fener dan?quote:Op zondag 3 juni 2012 20:04 schreef Devv het volgende:
[..]
Een grote club met Europese ambities en een begroting die twee keer zo groot is als die van Feyenoord. Hij heeft het gewoon goed gezien.
Ja idd fantastische stap in zijn carriere.quote:Op zondag 3 juni 2012 20:04 schreef Devv het volgende:
[..]
Een grote club met Europese ambities en een begroting die twee keer zo groot is als die van Feyenoord. Hij heeft het gewoon goed gezien.
Grote club? In de zin van? Veel geld? Ja dan is het hem dus gelukt.quote:
quote:Fenerbahçe won vijf Europese prijzen. Twee van deze prijzen behoren tot de zwemtak en de andere drie tot de atletiektak.
Eigenlijk ben jij een lulletje.quote:Op zondag 3 juni 2012 20:07 schreef Devv het volgende:
Eigenlijk zouden jullie Dirk dit mooie afscheid gewoon moeten gunnen.
Dus?quote:Op zondag 3 juni 2012 20:18 schreef Devv het volgende:
Ik snap echt niet dat sommige mensen zo minachtend over Fenerbahçe doen. Ik denk dat als je Fenerbahçe en Feyenoord naast elkaar legt, de eerstgenoemde op bijna alle fronten beter zal zijn.
Heel fijn stuk verdriet, nou terug naar je jodentopicquote:Op zondag 3 juni 2012 20:18 schreef Devv het volgende:
Ik snap echt niet dat sommige mensen zo minachtend over Fenerbahçe doen. Ik denk dat als je Fenerbahçe en Feyenoord naast elkaar legt, de eerstgenoemde op bijna alle fronten beter zal zijn.
Dus?quote:Op zondag 3 juni 2012 20:20 schreef Devv het volgende:
[..]
En dus zou het een mooi eerbetoon zijn om Kuyt niet zo af te kraken.
Dat geldt voor wel meer clubs, maar dat betekent nog niet dat het de internationale top is waar Kuyt het over had.quote:Op zondag 3 juni 2012 20:18 schreef Devv het volgende:
Ik snap echt niet dat sommige mensen zo minachtend over Fenerbahçe doen. Ik denk dat als je Fenerbahçe en Feyenoord naast elkaar legt, de eerstgenoemde op bijna alle fronten beter zal zijn.
Eerbetoon nog wel.quote:Op zondag 3 juni 2012 20:20 schreef Devv het volgende:
[..]
En dus zou het een mooi eerbetoon zijn om Kuyt niet zo af te kraken.
Wat een bullshit. Die gozer loopt al zijn hele carrière te liegen tegen elke ex club van hem en sommige mensen pikken dat blijkbaar niet. Zeg gewoon dat je het voor het geld doet, net zoals Guidetti en Bakkal dit seizoen hebben gezegd niet bij Feyenoord te blijven want ze willen hoger spelen. Dat is prima, maar niet zo schijnheilig als refo Dirk.quote:Op zondag 3 juni 2012 20:20 schreef Devv het volgende:
[..]
En dus zou het een mooi eerbetoon zijn om Kuyt niet zo af te kraken.
Het gaat om de argumentatie van dirk...eerst roepen dat een Feyenoordman bent, daarna wil je nog naar een topclub en vervolgens kom je uit in turkije...quote:Op zondag 3 juni 2012 20:18 schreef Devv het volgende:
Ik snap echt niet dat sommige mensen zo minachtend over Fenerbahçe doen. Ik denk dat als je Fenerbahçe en Feyenoord naast elkaar legt, de eerstgenoemde op bijna alle fronten beter zal zijn.
quote:Op zondag 3 juni 2012 19:57 schreef Lastpost het volgende:
“Niet alleen uit Engeland, ook uit Duitsland, Spanje en Italië.”
"Ik wil nog één keer op het allerhoogste niveau laten zien wat ik in mijn mars heb."
"In principe heeft hij een grote voorkeur om in een Europese topcompetitie te spelen."
" Nog twee, drie jaar in de buitenlandse top meedraaien, moet zeker lukken."
"Ik ben nog altijd maar 31 jaar. Ik heb nu nog de ambitie en de fitheid om nog één keer voor het hoogst haalbare gaan."
"Een club in een grote competitie of een grote club met Europese ambities"
wat jij zegt. Ik zou me als Feyenoord supporter wel flink genaaid voelen. Nogal van zijn voetstuk af gevallen nu.quote:Op zondag 3 juni 2012 21:32 schreef Bonkers. het volgende:
Was ie naar AS Roma gegaan, of zelfs HSV, was het nog best te begrijpen.
Maar Turkije.
Alles met een miljoenensalaris was te begrijpen geweest als hij z'n haringwaffel niet zo vol had gehad van 'ooit nog een keer terugkeren bij de club die z'n hart gestolen heeft'.quote:Op zondag 3 juni 2012 21:32 schreef Bonkers. het volgende:
Was ie naar AS Roma gegaan, of zelfs HSV, was het nog best te begrijpen.
Maar Turkije.
Ik ga Kuijt toiletpapier kopen.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:01 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik heb hem meteen verwijderd van mijn favoriete sporters op Facebook, dat zal hem leren
Lol, heb je fenerbache de afgelopen seizoenen zien voetballen? Een derde klasse amateurclub zou de wedstrijd nog als trainingspartij beschouwen.quote:Op zondag 3 juni 2012 20:18 schreef Devv het volgende:
Ik snap echt niet dat sommige mensen zo minachtend over Fenerbahçe doen. Ik denk dat als je Fenerbahçe en Feyenoord naast elkaar legt, de eerstgenoemde op bijna alle fronten beter zal zijn.
Bestaat dat dan?quote:Op zondag 3 juni 2012 22:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik ga Kuijt toiletpapier kopen.
Tenzij dat konthoofd daar zelf aan verdient.
Ik denk dat hij daar nog niet aan toe is hoor. Ik zie echt enorm veel potentie in dat ventje, maar tegen landen als Duitsland en Portugal zou hij gewoon overlopen worden vrees ik.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:31 schreef TC03 het volgende:
Ik snap trouwens niet waarom Clasie niet voor het EK is geselecteerd. Hij zou zo perfect de rol van anti-voetballer De Jong over kunnen nemen. Ik weet 100% zeker dat hij zich in de basis prima staande zou houden.
Hij is in de eredivisie geen enkel keer overlopen, dus ik denk het niet.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:33 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik denk dat hij daar nog niet aan toe is hoor. Ik zie echt enorm veel potentie in dat ventje, maar tegen landen als Duitsland en Portugal zou hij gewoon overlopen worden vrees ik.
Maar wees ff reëel. Wat er in zulke nationale elftallen rondloopt is 9 van de 10 keer allemaal zo getalenteerd als Clasie hoor. Zeker bij Duitsland.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:35 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hij is in de eredivisie geen enkel keer overlopen, dus ik denk het niet.
Desalniettemin had hij op z'n minst in de voorbereiding de kans moeten krijgen. Tegen Bulgarije, Slowakije en NI had hij echt wel kunnen meespelen.
Nee joh.quote:
Klopt, maar hij had er op z'n minst bij kunnen zitten. Daarnaast is het middenveld van Portugal helemaal niet zo briljant, en bij Denemarken speelt gewoon Eriksen die tegen Feyenoord dankzij Clasie 180 minuten lang niet in het spel voorkwam.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:36 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Maar wees ff reëel. Wat er in zulke nationale elftallen rondloopt is 9 van de 10 keer allemaal zo getalenteerd als Clasie hoor. Zeker bij Duitsland.
Maar als spelverdeler hebben we zoveel betere spelers in het NL elftal joh.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:37 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt, maar hij had er op z'n minst bij kunnen zitten. Daarnaast is het middenveld van Portugal helemaal niet zo briljant, en bij Denemarken speelt gewoon Eriksen die tegen Feyenoord dankzij Clasie 180 minuten lang niet in het spel voorkwam.
Dat zeg ik ook niet. Ik zeg alleen dat er op dit moment gewoon betere spelers zijn voor zijn positie(s).quote:Op zondag 3 juni 2012 22:47 schreef Gert het volgende:
Clasie is 20. Die belandt echt nog wel in het Nederlands elftal. Van het huidige basis middenveld van Oranje is over twee jaar geen enkele speler meer onder de 30. En Clasie groeit als kool, figuurlijk dan.
Ben ik het mee eens hoor. Ik spreek je ook niet tegen volgens mij.quote:Op zondag 3 juni 2012 22:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Ik zeg alleen dat er op dit moment gewoon betere spelers zijn voor zijn positie(s).
Ik jou ook niet dan.quote:Op zondag 3 juni 2012 23:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Ben ik het mee eens hoor. Ik spreek je ook niet tegen volgens mij.
Ja, maar Strootman is wel geselecteerdquote:Op zondag 3 juni 2012 22:36 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Maar wees ff reëel. Wat er in zulke nationale elftallen rondloopt is 9 van de 10 keer allemaal zo getalenteerd als Clasie hoor. Zeker bij Duitsland.
neequote:Op zondag 3 juni 2012 23:15 schreef DonRaja het volgende:
Kuyt
En dan ook zo'n heerlijk integere club.
Ik heb ff het nieuws niet kunnen volgen: al iets bekend over El Ahmadi en Leerdam?
Cocu en Faber zijn assistent héquote:Op zondag 3 juni 2012 23:03 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ja, maar Strootman is wel geselecteerd
Er is altijd een complot.quote:Op maandag 4 juni 2012 00:19 schreef Gert het volgende:
Mwah, ik zie dat niet zo hoor, dat Cocu en Faber Van Marwijk zouden manipuleren om psv'ers in Oranje te loodsen.
Sowieso: een week geleden was Bouma nog de vervanger van Mathijsen. Dat is nu Vlaar. Gewoon omdat Vlaar dat af heeft gedwongen.
Jammer van de vertraging vanwege zijn blessureleed, maar Vlaar gaat nog een paar mooie jaren tegemoet. en hij gaat Feyenoord nog veel plezier opleveren, voetballend en/of qua transfercash.
De keuze voor routine, met name achterin, is op zich logisch. When the heat is on moet je je kop koel weten te houden. En ervaring helpt daarbij. enorm.quote:Op maandag 4 juni 2012 00:22 schreef Typisch het volgende:
In mijn beleving kun je nog beter die jongen van AZ, De Vrij, Indi of zelfs nog beter Blind meenemen dan Bouma. Zelfs Blind heeft een beter seizoen gespeeld.
Kuijtquote:Op zondag 3 juni 2012 19:57 schreef Lastpost het volgende:
“Niet alleen uit Engeland, ook uit Duitsland, Spanje en Italië.”
"Ik wil nog één keer op het allerhoogste niveau laten zien wat ik in mijn mars heb."
"In principe heeft hij een grote voorkeur om in een Europese topcompetitie te spelen."
" Nog twee, drie jaar in de buitenlandse top meedraaien, moet zeker lukken."
"Ik ben nog altijd maar 31 jaar. Ik heb nu nog de ambitie en de fitheid om nog één keer voor het hoogst haalbare gaan."
"Een club in een grote competitie of een grote club met Europese ambities"
Ik ben het met je eens, maar wanneer was de eerste keer danquote:Op maandag 4 juni 2012 00:44 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
Kuijt![]()
Tweede keer al dat hij Feijenoord een oor aan naait. Niet meer terugkomen aub.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |