quote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:49 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]Niels krijgt een vast contract. Rohan Gottschalk vond hem zo overtuigend acteren dat hij vanaf nu een vast personage wordt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat volgt is dat hij Rikki en Sjoerd uit elkaar drijft, dat Nina wraak op hem neemt door Amy placebo's te geven en hij in een gesticht wordt opgenomen omdat Maxime hem zwartmaakt.
Bekijk de shortie anders eens..quote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:49 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Voor het eerst sinds een lange tijd ben ik benieuwd naar maandag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:52 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Niels krijgt een vast contract. Rohan Gottschalk vond hem zo overtuigend acteren dat hij vanaf nu een vast personage wordt.
Wat volgt is dat hij Rikki en Sjoerd uit elkaar drijft, dat Nina wraak op hem neemt door Amy placebo's te geven en hij in een gesticht wordt opgenomen omdat Maxime hem zwartmaakt.
Hahaha ja dat dusquote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:45 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Maxime heeft een vast contract dus lijkt me sterk als ze doodgaat.
Bovendien stond Nick dichter bij de ontploffing met zijn hooivork.
Misschien heeft hij Maxime toen perongeluk van schrik in het gezicht geprikt
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:53 schreef GSMboy het volgende:
[..]
Bekijk de shortie anders eens..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dramaqueenquote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:55 schreef Frey het volgende:
Als Nick zo doodgaat, dan bestormen we de studio met hooivorken.
Ach hij struikelt niet onder de douchequote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:55 schreef Frey het volgende:
Als Nick zo doodgaat, dan bestormen we de studio met hooivorken.
En jerrycans benzine, en dozen lucifers...quote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:55 schreef Frey het volgende:
Als Nick zo doodgaat, dan bestormen we de studio met hooivorken.
De fik er in ! branden zullen ze die schrijvers.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:56 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
En jerrycans benzine, en dozen lucifers...
Nee, hij struikelde in de stalquote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:56 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Ach hij struikelt niet onder de douche
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan een halfjaar later blijkt dat-ie helemaal niet dood is![]()
Zit Amy nu niet bij jouquote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:58 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
En Amy is gevlucht. Maar waar naartoe ?
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:58 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
En Amy is gevlucht. Maar waar naartoe ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Naar een cursus Geloofwaardig Acterenquote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:58 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
En Amy is gevlucht. Maar waar naartoe ?
quote:
Het zou mooi zijn als-ie, net als Martine, opeens nergens meer te bekennen isquote:Op vrijdag 1 juni 2012 21:01 schreef GTFransST het volgende:
Oweee, owee en nog een keer oweee als deze schrijvers Nick er zo eruit laten gaan!
Breng ons de familie Alberts terug!!!quote:Op vrijdag 1 juni 2012 21:03 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hij had wel hartstikke gelijk trouwens.. de familie Sanders is kut met peren de laatste jaren.
Daar hoop ik op.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 21:02 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het zou mooi zijn als-ie, net als Martine, opeens nergens meer te bekennen is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |