Tja, als je Lorenzo met zn HGHoofd ziet weet je eigenlijk al genoegquote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:31 schreef Geo4kant het volgende:
Hoe moet de menigte de sport ook serieus nemen als je TRT toe staat, dat is toch ook een lachertje?
En dan Diaz een jaar schorsen met een dikke boete voor die metabolites..
Maar dat is het probleem, de meeste denken wel dat ze gebruiken maar toch.. als ze er achter komen haten ze die gasten.. Zo'n bedrijf kan ook niet zeggen wij staan vanaf nu roids toe.. terwijl je weet dat het gebeurd of er bij hoort.
en zijn roid "guns"quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:33 schreef Fenomeno het volgende:
[..]
Tja, als je Lorenzo met zn HGHoofd ziet weet je eigenlijk al genoeg
Ja oke.. maar dat staat er los van, maar niet handig als 'rolmodel'/hoofd van het bedrijf..quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:33 schreef Fenomeno het volgende:
[..]
Tja, als je Lorenzo met zn HGHoofd ziet weet je eigenlijk al genoeg
tja, er moet de schijn blijven dat ze testen en af en toe iemand pakken, business as usualquote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:52 schreef McNulty het volgende:
Legaliseer die testosteron gewoon meteen. Het wordt moeilijk te verkopen dat het zo slecht voor je is als wordt uitgedeeld als pepernoten.
Inderdaad.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 00:47 schreef ChesterPerry het volgende:
Die perez zei dat hij niks had gehoord?
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 00:13 schreef WammesWaggel het volgende:
[ afbeelding ]
Wat mij betreft mag het al beginnen
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 00:58 schreef Geo4kant het volgende:
Winslow doet me denken aan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
We zullen het nooit weten, misschien was hij eruit gekomen en hadden we nog een hele mooie tweede ronde gehad. In ieder geval heeft hij niet 100% kans gekregen van de ref.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 01:02 schreef Geo4kant het volgende:
Zit je 2min met je benen om iemand's hoofd.. dan moet je hem ook finishen.
En dan BOOM.. armbar! Nice comeback..
Hoor alleen geen verbal tap.
Maar die arm werd wel gebroken anders denk ik.
Laatst Barry vs Morecraft gezien?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 01:07 schreef ChesterPerry het volgende:
Vraag me af hoe je eigenlijk uit zo'n diepe armbar komt
Zat Stann in het leger ja?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 01:07 schreef Geo4kant het volgende:
Wow die Larsen lijkt wel een dunne versie van navy dude.. Stann.
quote:Verbal tap out
1.Submission by Tap Out:
When a contestant physically uses his hand to indicate that he or she no longer wishes to continue; or
ii. Verbal tap out: When a contestant verbally announces to the referee that he or she does not wish to continue or makes audible sounds such as screams indicating pain or discomfort
Als iemand STOP roept of wat dan ook begrijp ik het maar, screams iedereen maakt geluiden tijdens een (sparrings)gevechtquote:
Geluid maken is wat anders dan een schreeuw .. dat is vaak gewoon pijn en op het randje van breken bijv.. en ze willen de fighters beschermen.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 01:16 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
Als iemand STOP roept of wat dan ook begrijp ik het maar, screams iedereen maakt geluiden tijdens een (sparrings)gevecht
Toch fijn als een ander het ook een keer zegt, wil niet zo cocky als Bones over komen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |