Kort, maar eigenlijk te beknopt hehe, maar had geen zin om al die artikelen op te zoeken, ken ze niet uit m'n hoofd. Maar om het even snel duidelijk te maken was het goed genoeg. Ben hier om te ouwehoeren, niet om tentamens te makenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:38 schreef H-D het volgende:
[..]
Ja kan gebeurenik moet ook zo slapen
Je uitleg was overigens wel lekker kort in vergelijking met mijne
Nou zelfs ik als scholier vond jou uitleg wel erg begrijpelijk, weer wat geleerd dus :- )quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:40 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Kort, maar eigenlijk te beknopt hehe, maar had geen zin om al die artikelen op te zoeken, ken ze niet uit m'n hoofd. Maar om het even snel duidelijk te maken was het goed genoeg. Ben hier om te ouwehoeren, niet om tentamens te maken
Ah, je bent een aanstaande student? Wat ga je doen? En waar?quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:41 schreef DanielBackward het volgende:
[..]
Nou zelfs ik als scholier vond jou uitleg wel erg begrijpelijk, weer wat geleerd dus :- )
Sowieso waar. Het is maar een artikel eigenlijk..3:115quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:40 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Kort, maar eigenlijk te beknopt hehe, maar had geen zin om al die artikelen op te zoeken, ken ze niet uit m'n hoofd. Maar om het even snel duidelijk te maken was het goed genoeg. Ben hier om te ouwehoeren, niet om tentamens te maken
Atheneum 5 & 6, waar ik erg naar uitkijk :-) vanochtend laatste havo examen afgerond. Als atheneum beetje lekker loopt ga ik op veel uni's kijken voor bijvoorkeur fiscaal recht, maar ook zeker notarieel & Nederlands.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:42 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Ah, je bent een aanstaande student? Wat ga je doen? En waar?
Haha oké! Fiscaal recht lijkt mij ook wel interessant, wil sowieso die minor doen volgend jaar. Toen ik in de vijfde zat had ik nog geen flauw idee wat ik wildequote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:44 schreef DanielBackward het volgende:
[..]
Atheneum 5 & 6, waar ik erg naar uitkijk :-) vanochtend laatste havo examen afgerond. Als atheneum beetje lekker loopt ga ik op veel uni's kijken voor bijvoorkeur fiscaal recht, maar ook zeker notarieel & Nederlands.
Ik tot een heel eind de zomervakantie in nietquote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:48 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Haha oké! Fiscaal recht lijkt mij ook wel interessant, wil sowieso die minor doen volgend jaar. Toen ik in de vijfde zat had ik nog geen flauw idee wat ik wilde
Deze is een beetje ongelukkig, bezitter is nou juist net houder geworden.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:28 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Levering CP: Ik koop iets van jou, jij houdt het nog even in je bezit, ik haal het bijvoorbeeld over een week op.
Haha, als ik vertel dat ik Rechten doe zeggen mensen ook altijd: 'oh, je wist zeker niet wat je wilde?'quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:49 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik tot een heel eind de zomervakantie in niet
Ik ook nietquote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:48 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Haha oké! Fiscaal recht lijkt mij ook wel interessant, wil sowieso die minor doen volgend jaar. Toen ik in de vijfde zat had ik nog geen flauw idee wat ik wilde
Haha, volgende keer zal ik het nog een keertje nalezen voordat Nailpolish straks een onvoldoende haalt door mijquote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:50 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Deze is een beetje ongelukkig, bezitter is nou juist net houder geworden.
Zal wel niet. Je kalkt geen onwaarheden neerquote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:52 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Haha, volgende keer zal ik het nog een keertje nalezen voordat Nailpolish straks een onvoldoende haalt door mij
Ja bij mij ook! Wat heel stom is, want het was een zeer goed overdachte keuze en ik vind het ook heel leuk.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:50 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Haha, als ik vertel dat ik Rechten doe zeggen mensen ook altijd: 'oh, je wist zeker niet wat je wilde?'
Ja hier wel. Idd oefenrechtbank en mondelinge tentamens.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:56 schreef DanielBackward het volgende:
Worden er eigenlijk nog wel eens verbale vaardigheden getoetst? De sites van verschillende universiteiten propageren vaak vol enthousiasme over de oefen-rechtbank e.d.
Op de VU amper. In het tweede jaar één keer een presentatie moeten doen en in het derde jaar krijg ik Pleitoefening, maar verder niet volgens mij. Als je het leuk vindt kun je natuurlijk wel bij een debatclub of een pleitvereniging ofzoquote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:56 schreef DanielBackward het volgende:
Worden er eigenlijk nog wel eens verbale vaardigheden getoetst? De sites van verschillende universiteiten propageren vaak vol enthousiasme over de oefen-rechtbank e.d.
Hier behalve bij notarieel elk jaarquote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:00 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Op de VU amper. In het tweede jaar één keer een presentatie moeten doen en in het derde jaar krijg ik Pleitoefening, maar verder niet volgens mij. Als je het leuk vindt kun je natuurlijk wel bij een debatclub of een pleitvereniging ofzo
Ja een informatiepakket van de JOVD is momenteel onderweg naar mijn huisquote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:00 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Op de VU amper. In het tweede jaar één keer een presentatie moeten doen en in het derde jaar krijg ik Pleitoefening, maar verder niet volgens mij. Als je het leuk vindt kun je natuurlijk wel bij een debatclub of een pleitvereniging ofzo
Ik heb tot nu toe in één jaar UvA één (niet verplichte) presentatie gegeven.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:56 schreef DanielBackward het volgende:
Worden er eigenlijk nog wel eens verbale vaardigheden getoetst? De sites van verschillende universiteiten propageren vaak vol enthousiasme over de oefen-rechtbank e.d.
Wa's da?quote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:08 schreef Speedy_T het volgende:
Na volgend jaar wordt dat wel anders met dat 884 systeem
Hele curriculum wordt op de schop gegooid. Bijna geen 1 regulier bachelorvak bestaat volgend jaar nog in zijn huidige vorm en er komen 8 onderwijsweken bij in het jaar. Dus daar gaat de vakantie in januari en juniquote:
het is allemaal vet klote, maar heel veel vakken blijven gewoon bestaan hoor. Meeste 5 punten gaan naar 6, en sommige vakken in jaar 3 verdwijnen.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:11 schreef Speedy_T het volgende:
[..]
Hele curriculum wordt op de schop gegooid. Bijna geen 1 regulier bachelorvak bestaat volgend jaar nog in zijn huidige vorm en er komen 8 onderwijsweken bij in het jaar. Dus daar gaat de vakantie in januari en juni
Heb twee spelprocessen gehad, en mondelingen tentamens zijn ook wel oke.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:56 schreef DanielBackward het volgende:
Worden er eigenlijk nog wel eens verbale vaardigheden getoetst? De sites van verschillende universiteiten propageren vaak vol enthousiasme over de oefen-rechtbank e.d.
Ik ben bang voor het mondeling van belastingrecht, orientatie.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:15 schreef eriksd het volgende:
[..]
Heb twee spelprocessen gehad, en mondelingen tentamens zijn ook wel oke.
Dat vak is zo simpel, niet normaal. Ik had het voor formeel, van een rechter. Tautologische antwoorden volstonden niet.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:23 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik ben bang voor het mondeling van belastingrecht, orientatie.
Zou het mondeling net zo makkelijk zijn als de oefentoetsen? Ik heb besloten om dga te laten voor wat het is en hoge cijfers voor fiscale vakken te gaan halen ipv binnen 2 jaar klaar zijn.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:29 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat vak is zo simpel, niet normaal. Ik had het voor formeel, van een rechter. Tautologische antwoorden volstonden niet.
Bij mondeling draait het heel erg om de systematiek snappen en uit kunnen leggen. Denk dus vooraf ook even na hoe je voor jezelf en voor een buitenstaander in begrijpelijk Nederland met correcte termen dingen kan samenvatten. Oefen die zinnen even in je hoofd, dat je een beetje eigen wordt met het wetboek.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
Zou het mondeling net zo makkelijk zijn als de oefentoetsen? Ik heb besloten om dga te laten voor wat het is en hoge cijfers voor fiscale vakken te gaan halen ipv binnen 2 jaar klaar zijn.
Komt mooi uitquote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:53 schreef eriksd het volgende:
[..]
Bij mondeling draait het heel erg om de systematiek snappen en uit kunnen leggen. Denk dus vooraf ook even na hoe je voor jezelf en voor een buitenstaander in begrijpelijk Nederland met correcte termen dingen kan samenvatten. Oefen die zinnen even in je hoofd, dat je een beetje eigen wordt met het wetboek.
En probeer zelf onopvallend wat wedervraagjes erin te stoppen, kost allemaal tijd
Dat is altijd goed, uitleggen aan een leek. Kan je meteen zien of je het zelf snapt. Bij een sollicitatiegesprek een paar maanden geleden moest ik aan iemand van HR de thincap-regeling uitleggenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 23:56 schreef Yreal het volgende:
[..]
Komt mooi uit![]()
Ik verveel mijn vriendin altijd tot in den treuren met tentamenstof. Schat van een meid, maar geen bijzonder helder licht. Als ik het haar duidelijk kan maken en laten reproduceren vind ik dat ik genoeg geleerd heb
juist dan kan je blijk geven je begrip de regelingen. Ik heb net mijn vader uit kunnen leggen waarom hier vrijspraak volgt.quote:Op woensdag 30 mei 2012 00:09 schreef Tchock het volgende:
Uitleggen uit een leek helpt bij mij nooit. Die snappen toch de basisdingen niet en dan ben je dingen aan het uitleggen die je niet hoeft te leren.
Uitleggen aan een medestudent, dat helpt mij altijd
Waarom 'moet' dat wel?quote:Op woensdag 30 mei 2012 00:30 schreef Yreal het volgende:
[..]
juist dan kan je blijk geven je begrip de regelingen. Ik heb net mijn vader uit kunnen leggen waarom hier vrijspraak volgt.
http://www.nd.nl/artikele(...)or-fatale-scooterrit
En mijn vader gaat al heel snel domme pvv standpunten uitdragen op zo'n moment. Wat vinden jullie van deze uitspraak trouwens? Het moet bewijstechnische toch wel rond te breien zijn wie er gereden heeft?
Hoe kunnen die twee scooterkloodtzakjes uit Verweggistan uberhaupt Brammetje Moszko betalen? Of vond 'ie het wel weer mooi om zo'n bekende zaak te doen voor een laag tariefquote:Op woensdag 30 mei 2012 00:35 schreef eriksd het volgende:
Ik vind het een tamelijk bizarre uitspraak. Het is het standaard juridische probleem, het zal allemaal wel kloppen, maar druist natuurlijk lijnrecht in tegen je rechtvaardigheidsgevoel. Zo zou het immers mogelijk zijn om telkens met twee man, met een helm op, de boel te verklooien.
Verder krijgen de nabestaanden lekker een trap na, is het mij een raadsel waarom en tegen welk tarief Mosko weer op komt draven en ben ik van mening dat in zo'n geval, waarin duidelijk is dat er als er uberhaupt geen intentie tot overval was geweest de hele situatie niet ontstaan was zoals hij is ontstaan, beide heren gewoon voor jaren de bak in moeten.
Voor zover er van notoir tuig nog iets te brouwen valt. Ik denk dat het strafrecht niet meer is uitgerust voor het toenemende aantal free-riders dat compleet lak heeft aan alles.
Als je degene bedoelt die aanwezig was toen een ander die tegel gooide, dan is hij in die zaak niet strafrechtelijk vervolgd voor zover ik me kan herinneren. Hij kon niet aansprakelijk worden gesteld...omdat...ben ff de terminologie kwijt die met medeplegen komt, maar iig was zijn relatie gezien de omstandigheden niet zodanig dat tot medeplegen gekomen kon worden. Al was het in dit geval wel het uiterste grensgeval.quote:Op woensdag 30 mei 2012 00:41 schreef Tchock het volgende:
Over die motorrijders: ik bedenk me ineens iets. Waarom kunnen ze niet gewoon allebei strafrechtelijk vervolgd worden?Dat kon met die onbekende tegelgooier bij een aquaduct toch ook?
Of is dat alleen privaatrechtelijk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |