Dankje!quote:
Zou jij dat niet hebben als mensen vaak met een camera voor je neus staan? Hahaquote:Op maandag 28 mei 2012 15:52 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Dankje!Echt zo'n kop op die foto van ''moet dat nou?''
Chagrijnig mormeltje is het soms ook
Die zijn ook leuk ja! Alleen springen ze daar niet uit? Ik heb nu zo'n fietskar voor Lobbes & Lady. Dat vond ik toen veiliger omdat die overkapt zijn. Is wel zwaar trappen hoor hahaquote:Op maandag 28 mei 2012 12:50 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
Ik ben verliefd:
[ afbeelding ]
Ik zit er al langer over te denken om een Bob Yak aan te schaffen voor achter de fiets, maar dan moet er wel een bak in, zodat Lara niet met poten, staart of vacht tussen de spaken komt.
Vandaag kwam ik dit plaatje tegen van een mandenmaker uit Assen en ik vind hem geweldig. Voor onze Sheltie hadden wij ook een hondenmand op de bagagedrager en ze vond het geweldig om daarin te zitten. Dit lijkt me echt geweldig voor Lara.
Mijn schoonouders hebben ook zo'n ding. Loebesje vind dat ding geweldig. En zit altijd te kijken vanuit dat ding alsof hij de koning himself is... Prutser.quote:Op maandag 28 mei 2012 19:39 schreef CesarMilan het volgende:
[..]
Die zijn ook leuk ja! Alleen springen ze daar niet uit? Ik heb nu zo'n fietskar voor Lobbes & Lady. Dat vond ik toen veiliger omdat die overkapt zijn. Is wel zwaar trappen hoor haha
Boeboequote:
quote:Op maandag 28 mei 2012 12:43 schreef mistermaniac het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Droopyquote:
Sega is cutequote:Op maandag 28 mei 2012 16:04 schreef djkoelkast het volgende:
Hier is Sega, onze 8 weken oude korthaar Collie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jaaa een corgi en een korthaar collie in het topic!quote:Op maandag 28 mei 2012 16:04 schreef djkoelkast het volgende:
Hier is Sega, onze 8 weken oude korthaar Collie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hehe mooi zijn ze niet nee. Ik heb nooit een andere honden fietskar gehad en heb deze vooral gekozen op veiligheid. Lobbes is geen probleem, alleen onze Westy is zo onvoorspelbaar als wat en doet wel eens gekke dingen. Dan is het wel fijn dat je weet dat ze nooit ten nimmer iets geks kan uithalen maar toch mee kan. Want ze wil zo graag mee. Het is wel een gevaarte maar ze kunnen er beide in liggen (niet tegelijk). En jammer genoeg is Lobbes ook niet meer de jongste meer.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 20:01 schreef Sjeekie_Beekie het volgende:
Sega... Na mijn indoctrinatie in mijn jeugd blijf ik er een zwakke plek voor hebben... die van ons was een langharige trouwens.
@CesarMilan: met zo'n dichte wil ik niet gezien worden op straat [no hard feelings], bovendien zijn die veel duurder dan een Bob Yak.
Het is een kwestie van trainen, tuigje aan, lijntje vast maken en hobbelen maar.
Onze Sheltie zat ook altijd achter op de fiets in de hondenmand. Heeft maar een keer geprobeerd om te ontsnappen en dat was meteen een leermoment voor het leven.
Ja Loebes had er paar weken geleden ineens een.. vieze beesten zijn het toch hequote:Op woensdag 30 mei 2012 13:05 schreef Bienelientjee het volgende:
Wij hebben vandaag onze eerste teek gevonden op ons wijffie! Teek was gelukkig nog wit en zeer klein!
Nooit zo'n last van als ik het mobiel open.quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:04 schreef djkoelkast het volgende:
Verklein ze dan wel even voor het uploaden, 4,1mb per foto, leuk als je dit topic mobiel gaat kijken
Er is een heel handig tooltje voor, icon zet je op je desktop, foto's sleep je er in en voila: alles verkleind. Ik wil het anders ook wel even voor je doen hoor, waren zeker mooie foto's, maar elke keer 30mb als je deze pagina opent is wat veelquote:Op woensdag 30 mei 2012 23:06 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Nooit zo'n last van als ik het mobiel open.
Maargoed. Dan haal ik ze weg en doe ik het een andere keer nu geen tijd voor.
Denk meer dat ze bedoelen dat als je bijvoorbeeld via pakketgegevens (3G) gaat kijken, er behoorlijk wat van je tegoed af gaat.quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:06 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Nooit zo'n last van als ik het mobiel open.
Maargoed. Dan haal ik ze weg en doe ik het een andere keer nu geen tijd voor.
Ik doe wel even een DM over dat programmaatje.quote:Op donderdag 31 mei 2012 00:22 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Er is een heel handig tooltje voor, icon zet je op je desktop, foto's sleep je er in en voila: alles verkleind. Ik wil het anders ook wel even voor je doen hoor, waren zeker mooie foto's, maar elke keer 30mb als je deze pagina opent is wat veel
gevondenquote:Op donderdag 31 mei 2012 00:22 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Er is een heel handig tooltje voor, icon zet je op je desktop, foto's sleep je er in en voila: alles verkleind. Ik wil het anders ook wel even voor je doen hoor, waren zeker mooie foto's, maar elke keer 30mb als je deze pagina opent is wat veel
quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:04 schreef djkoelkast het volgende:
Verklein ze dan wel even voor het uploaden, 4,1mb per foto, leuk als je dit topic mobiel gaat kijken
Ik weet niet hoor maar ze zijn al sinds gisteren avond weg?quote:
Ja en dus? Ik zeg alleen dat ik het een goeie tip vindquote:Op donderdag 31 mei 2012 10:20 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik weet niet hoor maar ze zijn al sinds gisteren avond weg?
TS heeft hem niet gekoppeld, ik zal even een collegamod vragen het topic in de reeks te plaatsen, komt goed, heb jij het topic id (nummer) van het vorige topic of een linkje?quote:Op donderdag 31 mei 2012 10:01 schreef oh-oh het volgende:
Heee, is dit geen reeks meer? Topic was weg uit mn myat![]()
Ik wist dat niet dus als je er zo vaak op vastgelopen bent had ik het graag geweten.quote:Op donderdag 31 mei 2012 10:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja en dus? Ik zeg alleen dat ik het een goeie tip vindIk loop er al zo vaak op vast.
En ik zie ze graag hoor, dus kom maar door straks
Het is al eens eerder opgemerkt, ook door Greys als ik het goed herinner. En ik klaag niet zo snel, dacht dat je vanzelf wel ooit een keer zou verkleinen.quote:Op donderdag 31 mei 2012 10:34 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik wist dat niet dus als je er zo vaak op vastgelopen bent had ik het graag geweten.
Ik ben nu aan het kijken wat voor mij het prettigste werkt.
Normaal linkte ik gewoon alles door vanaf mijn website. Maar daar staan wel de grote exemplaren op.
Dan heb ik daar waarschijnlijk overheen gelezen ofzo. Maar ik ben er mee bezig en ze zullen zo wel ergens online komen. Sorry als ik af en toe pinnig reageer ofzo. Maar ik heb echt een enorme slechte week achter de rug.quote:Op donderdag 31 mei 2012 10:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Het is al eens eerder opgemerkt, ook door Greys als ik het goed herinner. En ik klaag niet zo snel, dacht dat je vanzelf wel ooit een keer zou verkleinen.Ik ben wel blij als je het doet, ook op de laptop zijn ze vaak zo groot.
Als ik mensen mijn foto's email baal ik ook altijd van het werk dat in het verkleinen gaat zitten (ik crop/snij vaak, en daarna dan nog eens handmatig verkleinen). Het is een gedoe
Nee hoor, geen probleemquote:Op donderdag 31 mei 2012 10:44 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Sorry als ik af en toe pinnig reageer ofzo. Maar ik heb echt een enorme slechte week achter de rug.
Er was echt helemaal niemand, en ze waren zó blijquote:Op donderdag 31 mei 2012 11:25 schreef oh-oh het volgende:
![]()
Beachbunnies!
Ik bestel altijd bij Zooplus
Gelijk 2 besteld, ze zijn goedkoper dan de dierenwinkels hierquote:Op donderdag 31 mei 2012 11:29 schreef oh-oh het volgende:
Zooplus is echt ideaal, gratis levering boven de 19 euro. Ik bestel daar altijd Lukullus brokken, en Chico zn voer, en soms snackjes en zo
Kleine sprintertjesquote:Op donderdag 31 mei 2012 11:23 schreef RenRen- het volgende:
Vraagje,
Is er een betrouwbare honden/kattenvoerwebsite die snel levert? Ik zoek zelf Royal Canine.
En omdat foto's:
[ afbeelding ]
Heerlijk zo rustig op het strand.quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:23 schreef RenRen- het volgende:
Vraagje,
Is er een betrouwbare honden/kattenvoerwebsite die snel levert? Ik zoek zelf Royal Canine.
En omdat foto's:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |