Was dat nog met het nummer in 'n rondje erop? Dat vond ik juist ronduit afzichtelijkquote:Op zondag 27 mei 2012 22:50 schreef TBakkert het volgende:
dit is het beste NL shirt van de 21e eeuw
[ afbeelding ]
Was absoluut erg lelijk idd. Onbegrijpelijk.quote:Op zondag 27 mei 2012 22:46 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Voor bedrukking zeker, ja. En dat vind ik toch bij een voetbalshirt horen.
Over bedrukking gesproken, ik kon de cijfers van Oranje (en dan met name op de voorkant van de shirts) gister dus to-taal niet lezen. Welk helder licht heeft er besloten dat iets anders dan zwart beter was?
Die heb ik nog ergens in de kast liggenquote:Op zondag 27 mei 2012 22:50 schreef TBakkert het volgende:
dit is het beste NL shirt van de 21e eeuw
[ afbeelding ]
Roy was toen echt nog een baasquote:Op zondag 27 mei 2012 22:55 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Die heb ik nog ergens in de kast liggen
[ afbeelding ]
Bedrukking met nummer 12 dus
ja, penalty's, daar is hij echt goed inquote:Op zondag 27 mei 2012 23:03 schreef Omnifacer het volgende:
Absoluut. En belangrijk ook tijdens het toernooi: goal tegen Letland en goeie penalty tegen Zweden
Helemaal mee eens. Donkerder, zoals bij de shirts die in dit topic zijn geplaatst, is veel mooier.quote:Op zondag 27 mei 2012 22:46 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Voor bedrukking zeker, ja. En dat vind ik toch bij een voetbalshirt horen.
Over bedrukking gesproken, ik kon de cijfers van Oranje (en dan met name op de voorkant van de shirts) gister dus to-taal niet lezen. Welk helder licht heeft er besloten dat iets anders dan zwart beter was?
Eens. Die foto waarop Boulahrouz probeert Ronaldo ongelukkig te schoppen krijgt extra cachet door dit prachtige shirt. Eigenlijk was dat hele tenue schitterendquote:Op zondag 27 mei 2012 23:29 schreef matthijst het volgende:
Mooiste NL shirt de afgelopen jaren vond ik deze:
[ afbeelding ]
Je ziet in die onderste afbeelding duidelijk verschil tussen de bedrukking van Van Der Wiel en de anderenquote:Op zondag 27 mei 2012 23:12 schreef Dekatria het volgende:
Zo was het:
[ afbeelding ]
Zo hoort het:
[ afbeelding ]
dat is dan ook een buitenbeentjequote:Op zondag 27 mei 2012 23:40 schreef koeken het volgende:
[..]
Je ziet in die onderste afbeelding duidelijk verschil tussen de bedrukking van Van Der Wiel en de anderen
hij faaltquote:Op zondag 27 mei 2012 23:46 schreef Omnifacer het volgende:
Wat doet de Stroot eigenlijk in die ad? Is dat ineens een vedette ofzo
De Stroot in zijn natuurlijke habitat. Traag als stront en aan alle kanten voorbij gelopen alsof 'ie er niet staat.quote:Op zondag 27 mei 2012 23:46 schreef Omnifacer het volgende:
Wat doet de Stroot eigenlijk in die ad? Is dat ineens een vedette ofzo
quote:Op zondag 27 mei 2012 20:44 schreef Mandéra het volgende:
[..]
Bij deze dus:
Zoals jullie al eerder hebben kunnen lezen had ik eerst contact met Bill van Waveshirts opgenomen over 2 voetbalshirts die ik graag wilde bestellen.
Aangezien het bijna een week duurde (en ik niet zolang geduld had) voordat hij reageerde op mijn mailtje, ben ik uitgeweken naar 9footballshirt.com
Laten we het er maar op houden dat hij te veel bami gegeten had of op de vlucht was voor de Thaise dienders.
Maar goed 9footballshirt.com it is! De site is om te beginnen al een stuk klantvriendelijker dan Waveshirts, uiteraard nog lang geen 10, maar zulke dingen moet je maar op de koop toenemen lijkt me.
Ik wilde de volgende shirts hebben:
1x Nederland Thuis 12/14 , maat M, zonder bedrukking, met patch Euro 2012.
1x Barcelona Uit Long Sleeve 11/12, maat M, met bedrukking Xavi, nummer 6.
Zo gezegd, zo gedaan, beide shirts werden verkocht door deze handel dus ik was een blij man.
Het Barcelona shirt was wel een gevalletje , Any name/Any number, wat inhoud dat ik de gegevens zelf moest invoeren. Geen probleem natuurlijk, maar het is dan toch altijd even billen knijpen of het wel helemaal over komt daar.
De totaalprijs van deze bestelling was $ 63,99 – omgerekend zo'n 50 euro. Ik heb de shirts besteld op 16 mei.
Direct na bestelling veranderde de status in “Awaiting Shipment” , aangezien het Barcelona shirt nog bedrukt moest worden. Volgens de site zou dit 3 tot 5 werkdagen gaan duren.
Op 22 mei kreeg ik wederom een mailtje, “Shipped” ! Goed nieuws dus, 4 werkdagen tussen bestellen en verzenden. Netjes binnen de marge dus.
Ik kreeg een Track & Trace nummer in deze mail die eindigde op DE. Op de site kun je een link vinden naar de website om jou bestelling te volgen. Merk op dat er gebruik wordt gemaakt van verschillende vervoerders, vanuit verschillende landen. Ik kwam via de link aldaar uit op de website van Deutsche Post, verzonden vanuit Duitsland zou je denken???
Schijnbaar toch niet, na het inkloppen van het trackingnummer kreeg ik een pagina voorgeschoteld met de melding dat mijn pakketje op dat moment in Bangkok, Thailand lag.
De logica in dit process ontbreekt bij mij dus...
Maar nu gaan we in een sneltreinvaart, 23 mei keek ik weer even op de Track & Trace site en zag ik dat het pakketje inmiddels in Frankfurt, Duitsland was beland!
Weer een dag later, 24 mei, was de status veranderd naar “The item has been scanned in the destination country, The Netherlands. This is the last status update.”
Ik dacht dat ik het dan de volgende dag wel in huis zou hebben maar er zat toch nog een dagje tussen, op 26 mei, 10 dagen na bestellen, werd het pakketje afgeleverd door de postbode.
Dan nu hetgeen waarom het draait, de shirts.
Te beginnen met het Nederlands elftal thuisshirt:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoals je kunt zien is het KNVB logo niet genaaid maar geplakt. Ik geloof dat het op menig ander shirt dat ik hier heb gezien wel genaaid zit. Het Nike logo is van hetzelfde kaliber, misschien ze je dit iets minder goed op de foto's.
Ik heb er ook een Euro 2012 badge op laten plaatsen, dit is wel een echte “badge” , de tekst helaas niet overal even duidelijk, het ziet er soms wat vervaagd uit.
Voor de liefhebbers, er zitten geen zogenoemde “T-bars” op zoals je kunt zien, ik heb ook eigenlijk geen idee wat het nu van deze dingen is.
Dan shirt nummer 2, Barcelona Uit 11/12 Long Sleeve:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeer mooi shirt, al zeg ik het zelf, zeker in tegenstelling tot het nieuwe uitshirt.
Alle logo's & patches zitten er ook echt op, geen plakstrips dus. De spreuk “mes que un club” staat in de hals. De bedrukking ziet er opvallend goed uit, voorzien van het Barca logo, het Nike logo is ook genaaid i.p.v een plakker op het Oranje shirt. Dit shirt komt op mij “echter” over!
Over de mouwen en schouders lopen overigens grijze strips.
Beide shirts zitten erg lekker. De maat is perfect, mijn gewone kledingmaat is ook M, deze shirts vallen niet overdreven klein of groot uit. Gewoon aan je maat houden dus.
Ik ben dus over het algemeen erg te spreken over 9footballshirt!
Ohja, eigenlijk valt heel dit verhaaltje in het niet als je de “authentic” labels naast elkaar legt.Ik heb hem godverdomme nog steeds niet. 11 Mei shipped -.-SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, conclusie: wie op een site als deze zijn shirts haalt, is tenminste geen dief van zijn eigen portomonee!
Hopelijk heeft menig lezer iets aan dit verhaal. Als er vragen zijn , dan hoor ik het graag!![]()
Idd.quote:Op zondag 27 mei 2012 23:29 schreef matthijst het volgende:
Mooiste NL shirt de afgelopen jaren vond ik deze:
[ afbeelding ]
Die heb ik ook![]()
![]()
quote:Op zondag 27 mei 2012 20:44 schreef Mandéra het volgende:
Te beginnen met het Nederlands elftal thuisshirt:Dat het KNVB logo niet goed in het donker-oranje vlak zit is wel erg slordig, vind ik. Dat zie je meteen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoals je kunt zien is het KNVB logo niet genaaid maar geplakt. Ik geloof dat het op menig ander shirt dat ik hier heb gezien wel genaaid zit. Het Nike logo is van hetzelfde kaliber, misschien ze je dit iets minder goed op de foto's.
Ik heb er ook een Euro 2012 badge op laten plaatsen, dit is wel een echte “badge” , de tekst helaas niet overal even duidelijk, het ziet er soms wat vervaagd uit.
Voor de liefhebbers, er zitten geen zogenoemde “T-bars” op zoals je kunt zien, ik heb ook eigenlijk geen idee wat het nu van deze dingen is.![]()
Eensch. Op een goede 2de plek dit shirt;quote:Op zondag 27 mei 2012 23:29 schreef matthijst het volgende:
Mooiste NL shirt de afgelopen jaren vond ik deze:
[ afbeelding ]
2008 (L)![]()
quote:Op zondag 27 mei 2012 23:32 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik vond dit persoonlijk erg mooi:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Beetje jaren 50 gevoel.
Bazenshirt, de mooiste van de afgelopen tijd
Ma come piove bene su'gli <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Tj9IIfOuYt0" rel="nofollow" target="_blank">impermeabili</a>![]()
Eens, dit was echt een prachtshirt.quote:Op maandag 28 mei 2012 10:44 schreef Luco het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Bazenshirt, de mooiste van de afgelopen tijdDeathlift or Die.![]()
Heb dat shirt dan ook in mijn bezit.. Dit EK lekker wisselen tussen thuis2006, thuis2006 en uit2012. Oh, en Italië uit2006 en thuis2012Ma come piove bene su'gli <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Tj9IIfOuYt0" rel="nofollow" target="_blank">impermeabili</a>![]()
Marketing, ze willen dat PSV supporters die shirtjes ook gaan kopen.quote:Op zondag 27 mei 2012 23:46 schreef Omnifacer het volgende:
Wat doet de Stroot eigenlijk in die ad? Is dat ineens een vedette ofzo![]()
Dat was zó baas inderdaadquote:Op maandag 28 mei 2012 14:20 schreef LTCY18 het volgende:
Voor mij:
Mooiste combinatie:
Thuis 2006 (Oranje, blanje, blue)
[ afbeelding ]was volgens mij ook nog in 2008 zo.
[edit] Ja
[ Bericht 16% gewijzigd door Dekatria op 28-05-2012 14:34:46 ]![]()
Ja, maar die shirt vond ik niet mooi, en het was ook meer Luxemburgse blauw en niet Kobalt zoals uit de Nederlandse vlag.quote:Op maandag 28 mei 2012 14:25 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat was zó baas inderdaadwas volgens mij ook nog in 2008 zo.
[edit] Ja![]()
Heb 9football een mailtje gestuurd dat het wel erg lang duurt. Nu gaat hij even kijken hoe het ermee zit. In ieder geval een vervangend shirt of een refund als er iets fout is gegaan en snel geantwoord![]()
![]()
Shirt van Bill nog steeds niet ontvangen. Ik wacht het nog even af en anders doe ik zo'n paypal claim.
Ik ga nu maar snel bestellen bij jersey777, omdat ik daar toch wel goede verhalen over hoor.
Het Nederlands Elftal heeft de t-bar en die gaatjes aan de zijkant, zoals ik wil.
Maar is dit shirt ook getailleerd, zodat het een beetje strak zit?![]()
Bill stuur mij vanochtend een t&t code.
Shirts zijn de 25e vertrokken dus zullen deze week wel komen.
XL's besteld, benieuwd wat ik binnen ga krijgen.
Ben al blij met shirt van 9f, dus heb straks nog 2XL's over denk ik tegen kostprijs.Haters everywhere but I don't really care.![]()
Mij heeft ie ook een code gestuurd, 9 mei zou mn shirt hongkong verlaten hebben.
Ik wacht nog steeds en Bill reageerd niet meer, dus ik probeer het nu bij Shirley.
Er zijn nog geen foto's van het Nederlands Elftal thuisshirt van jersey777 op dit forum toch?
Zo ja, waar?![]()
Lijkt me voor het topic wel goed als al het gezwets over verzendcodes enzo weggelaten wordt, en het blijft bij foto's van de shirts of vragen erover.![]()
Nee.quote:Op maandag 28 mei 2012 19:40 schreef Dekatria het volgende:
Lijkt me voor het topic wel goed als al het gezwets over verzendcodes enzo weggelaten wordt, en het blijft bij foto's van de shirts of vragen erover.![]()
OrLijkt mij het beste als dat gelul over shirt uit Thailand helemaal achterwege wordt gelaten, gezien de pointer etc. Zal. Na het EK vast afnemen, maar nu vervuilen de topics er doorquote:Op maandag 28 mei 2012 19:40 schreef Dekatria het volgende:
Lijkt me voor het topic wel goed als al het gezwets over verzendcodes enzo weggelaten wordt, en het blijft bij foto's van de shirts of vragen erover.Ma come piove bene su'gli <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Tj9IIfOuYt0" rel="nofollow" target="_blank">impermeabili</a>![]()
Het enige wat interessant is zijn de shirts ongeacht de echtheid. Het gelul over de verzending ervan vervuilt de boel inderdaad.
Ontopic![]()
![]()
VS heeft altijd bazenshirtsquote:Op maandag 28 mei 2012 19:49 schreef Dekatria het volgende:
Het enige wat interessant is zijn de shirts ongeacht de echtheid. Het gelul over de verzending ervan vervuilt de boel inderdaad.
Ontopic
[ afbeelding ]
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:![]()
Dat, kappen daarmee dus aub.quote:Op maandag 28 mei 2012 19:49 schreef Dekatria het volgende:
Het enige wat interessant is zijn de shirts ongeacht de echtheid. Het gelul over de verzending ervan vervuilt de boel inderdaad.Alweer zo'n prachtige post van mij.
<a href="http://puu.sh/3kNmL" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Nicki Minaj en ik</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3BTsY1HAW_c target=_blank rel=nofollow" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Mijn vissen in actie.</a>![]()
ja, een mod die in dit topic postquote:
je hebt inderdaad gelijk..."Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:![]()
klopt, daar doet Nike het wel goed meequote:
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:![]()
Thuis shirt ,?quote:Op maandag 28 mei 2012 19:24 schreef matthijst het volgende:
Bill stuur mij vanochtend een t&t code.
Shirts zijn de 25e vertrokken dus zullen deze week wel komen.
XL's besteld, benieuwd wat ik binnen ga krijgen.
Ben al blij met shirt van 9f, dus heb straks nog 2XL's over denk ik tegen kostprijs.![]()
Yepquote:
VS Shirts zijn wel mooi. Jammer dat ze bij die rooie niet wat blauw hebben gedaan...Haters everywhere but I don't really care.![]()
Verkoop je ook 1 ,?quote:Op maandag 28 mei 2012 21:14 schreef matthijst het volgende:
[..]
Yep
VS Shirts zijn wel mooi. Jammer dat ze bij die rooie niet wat blauw hebben gedaan...![]()
Mail Shirley even, dan komt alles goed!quote:Op maandag 28 mei 2012 22:36 schreef Longcat. het volgende:
Je kan nu alleen maar bij jersey 777 met visa kopen ?Blust branden.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: