waarom naïef? dat was mijn verwachting ook, maar dat wil niet zeggen dat ik er geen rekening mee heb gehouden dat het kan gebeuren en dus ook prima het wegvallen van de HRA kan opvangen. ik verwacht bijvoorbeeld dat we de komende zomer nog wel mooi weer zullen krijgen, maar ik hou rekening met de mogelijkheid dat dat niet gebeurt.quote:Op woensdag 30 mei 2012 12:16 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
je bent wel een beetje naief dan.
Omdat je een hypotheek meestal voor 30 jaar afsluit, waarbij bijna 8 regeringen regeren (wellicht meer) die allemaal dat kunnen veranderen.quote:Op woensdag 30 mei 2012 12:27 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
[..]
waarom naïef? dat was mijn verwachting ook, maar dat wil niet zeggen dat ik er geen rekening mee heb gehouden dat het kan gebeuren en dus ook prima het wegvallen van de HRA kan opvangen. ik verwacht bijvoorbeeld dat we de komende zomer nog wel mooi weer zullen krijgen, maar ik hou rekening met de mogelijkheid dat dat niet gebeurt.
Exact, ik verwacht ook niet dat ik of mijn partner ernstig ziek word. Ik houd er wel rekening mee.quote:Op woensdag 30 mei 2012 12:27 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
[..]
waarom naïef? dat was mijn verwachting ook, maar dat wil niet zeggen dat ik er geen rekening mee heb gehouden dat het kan gebeuren en dus ook prima het wegvallen van de HRA kan opvangen. ik verwacht bijvoorbeeld dat we de komende zomer nog wel mooi weer zullen krijgen, maar ik hou rekening met de mogelijkheid dat dat niet gebeurt.
Lijkt me ook, ik heb wel eens een auto gekocht in de verwachting dat ik er 6 jaar plezier van zou hebbenquote:Op woensdag 30 mei 2012 10:49 schreef RemcoDelft het volgende:
En dit geldt voor heel veel mensen: de meeste zullen zonder problemen de veranderingen in fiscale regelgeving kunnen opvangen.
Ja daar lijkt het op inderdaad.quote:Op woensdag 30 mei 2012 09:02 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Het zijn juist de kerntaken van de overheid, huisvesting, veiligheid, onderwijs en zorg. waar men als politiek hopeloos in faalt, ze maken zich liever druk om futiliteiten.
Als verkopen sneller dalen dan de prijs is de prijs simpelweg te hoog. De overheid moet eens stoppen met pappen en nathouden, een prijsimplosie zorgt ervoor dat er weer beweging in komt.quote:Op woensdag 30 mei 2012 12:33 schreef Kreator het volgende:
Als ik die grafieken zo bekijk, dan stemt mij dat niet vrolijk. Ik zit in de markt om een (dik vet cool duur geil) huis te gaan kopen, maar sinds de daling van het aantal verkochte woningen is de prijs niet evenredig meegezakt.
Tis dus maar gokken of die correctie op korte termijn gaat komen of niet.
gewoon aan het bouwen gaan en die grondprijzen verlagenquote:Op woensdag 30 mei 2012 13:01 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Als verkopen sneller dalen dan de prijs is de prijs simpelweg te hoog. De overheid moet eens stoppen met pappen en nathouden, een prijsimplosie zorgt ervoor dat er weer beweging in komt.
Ik kwam wat kaveltjes te koop tegen: 1500 vierkante meter, 350k. Je kon ook uitbreiden met nog 1500 vierkante meter tuin, dat kost 25k extra. Gooi nu eens gewoon 1500 vierkante meter kaveltjes met bouwvergunning in de verkoop, moet je kijken hoe dat stormloopt!quote:Op woensdag 30 mei 2012 13:01 schreef HD9 het volgende:
gewoon aan het bouwen gaan en die grondprijzen verlagen
Ja alles waarvan je de prijs dusdanig reduceert verkoopt als warme broodjes. Nadeel van grond is dat je het als gemeente maar 1 x kan verkopen. Vervolgens zal je het via de belastingen moeten binnen halen. Ik zie liever een hoge grondprijs dan hoge belastingen.quote:Op woensdag 30 mei 2012 13:37 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ik kwam wat kaveltjes te koop tegen: 1500 vierkante meter, 350k. Je kon ook uitbreiden met nog 1500 vierkante meter tuin, dat kost 25k extra. Gooi nu eens gewoon 1500 vierkante meter kaveltjes met bouwvergunning in de verkoop, moet je kijken hoe dat stormloopt!
De telegraaf vergat nog een stukje:quote:Op woensdag 30 mei 2012 00:16 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Luister naar uw meesters in Brussel![]()
Een implosie voorkomen door stapsgewijze afbouw? Te laat.... de implosie is zich reeds aan het voltrekken, men kan enkel nog invloed uitoefenen op de snelheid waarmee de implosie plaatsvind.
Dag HRA![]()
Dag zeepbel![]()
Dag hogehuizenprijsminnend Nederland![]()
Tot ziens.... tot bubbles...
Luister naar uw meesters in Brusselquote:Verder wil de Commissie dat huurders een huur gaan betalen die in lijn ligt met hun inkomen. Dat moet het 'scheefwonen' tegengaan.
quote:Daarnaast moet het aantal sociale woningen worden teruggebracht zodat er een competitieve markt ontstaat. Ook de status van woningcorporaties moet onder de loep worden genomen.
Laat me raden: jij hebt al een huis?!quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:03 schreef Sjabba het volgende:
Ik zie liever een hoge grondprijs dan hoge belastingen.
Inderdaad erg grappigquote:
Geen idee,quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:36 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
De EU wil dus dat huurders betalen naar inkomen, noem eens 1 commodity waarvoor men dezelfde regel hanteert?
Brussel zal dat niet accepteren, op dezelfde manier waarop ze het volmondige NEE van de Nederlandse bevolking niet geaccepteerd hebben. Het zal hooguit wat vertraging opleveren maar vroeg of laat krijgt Brussel precies waar ze om vragen. De HRA en de sociale woningbouw gaan eraan.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:28 schreef Grrrrrrrr het volgende:
We weten allemaal dat er gewoon hoogstens een symbolische aanpassing gaat komen op die HRA, net zoals in het Lente-akkoord. VVD, PVV en CDA zullen voor elke serieuze hervorming van de huizenmarkt gaan liggen.
Boetes in Finland. En belastingen.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:36 schreef ComplexConjugate het volgende:
De EU wil dus dat huurders betalen naar inkomen, noem eens 1 commodity waarvoor men dezelfde regel hanteert?
In dat laatste ben ik het dan eindelijk eens eens met Brussel.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:39 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Brussel zal dat niet accepteren, op dezelfde manier waarop ze het volmondige NEE van de Nederlandse bevolking niet geaccepteerd hebben. Het zal hooguit wat vertraging opleveren maar vroeg of laat krijgt Brussel precies waar ze om vragen. De HRA en de sociale woningbouw gaan eraan.
De doelstelling van de EU is om alle afzonderlijke soevereine staten te laten opgaan in 1 entiteit. Sommigen noemen dit de EUSSRquote:Op woensdag 30 mei 2012 15:39 schreef HansvD het volgende:
[..]
Geen idee,
Het was gewoon leuk om je oproep om te luisteren naar de meesters in Brussel nog eens te plaatsen...
Maar geen goederen en of diensten.quote:
Wees voorzichtig met hetgeen waarmee je op 1 lijn zit met de Brusselse technocraten, geef ze baksteen en ze confisqueren je hele huisquote:In dat laatste ben ik het dan eindelijk eens eens met Brussel.
Gek genoeg zou ik daar nog wel voorstander van kunnen zijn! En dan niet dat gezeik dat je op vakantie met dezelfde munt kan betalen, dat is volstrekt onbelangrijk. Maar wel dat je als je in Venlo woont net zo makkelijk 50 km naar het oosten een auto kan kopen en op je naam zetten. En dat die auto dan overal hetzelfde kost. En belastingen overal gelijk zijn en hetzelfde werken. En er een gemeenschappelijke officiele taal komt (zeg Engels).quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:43 schreef ComplexConjugate het volgende:
De doelstelling van de EU is om alle afzonderlijke soevereine staten te laten opgaan in 1 entiteit. Sommigen noemen dit de EUSSR![]()
Ik zou willen dat de begrotingsproblemen in de Zuidelijke landen op dictatoriale wijze werden opgelost i.p.v. de ene democratische verkiezing na de ander. Het gebrek aan daadkracht komt juist door de overdaad aan democratie, lees: besluiteloosheid, in het overleg tussen de diverse lidstaten. Merkel en Sarkozy i.c. Hollande, overleggen al jarenlang over de aanpak van de schuldencrisis. Een marionettenregering in Griekenland loopt daar hard lachend om weg. Tegelijkertijd worden er miljarden naar die zuidelijke landen gepompt. En een fatsoenlijke Griekse begroting opstellen? Ach kom, het hele "besluitvormings"proces (welke besluitvorming?) op Europees niveau is een karikatuur.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:43 schreef ComplexConjugate het volgende:
De problemen die voortkomen uit de verschillen tussen de afzonderlijke lidstaten kunnen niet d.m.v. het democratische proces worden genivelleerd. Daarom verkiezen de technocraten de 'dictatuur' boven de democratie. Begrijpelijk maar imo zeer onwenselijk.
Ik waag het te betwijfelen. Maak mij niet wijs, dat een commissie, de HRA kan afschaffen zonder instemming van het parlement.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:39 schreef ComplexConjugate het volgende:
De HRA en de sociale woningbouw gaan eraan.
Ten eerste kun je al jaren betalen met IBAN en BIC... dat de meeste mensen niet de moeite nemen om het uit te zoeken geeft aan dat er maar heel weinig behoefte aan is imo.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:47 schreef RemcoDelft het volgende:
Gek genoeg zou ik daar nog wel voorstander van kunnen zijn! En dan niet dat gezeik dat je op vakantie met dezelfde munt kan betalen, dat is volstrekt onbelangrijk. Maar wel dat je als je in Venlo woont net zo makkelijk 50 km naar het oosten een auto kan kopen en op je naam zetten. En dat die auto dan overal hetzelfde kost. En belastingen overal gelijk zijn en hetzelfde werken. En er een gemeenschappelijke officiele taal komt (zeg Engels).
Maar ja, het gelijktrekken van bankrekeningnummers moet al 10 jaar duren en 18 cijfers opleveren... De efficiency is ver te zoeken.
Het parlement is één grote show die wordt opgevoerd om de illusie van democratie in stand te houden.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:57 schreef blomke het volgende:
[..]
Ik waag het te betwijfelen. Maak mij niet wijs, dat een commissie, de HRA kan afschaffen zonder instemming van het parlement.
quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:43 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
De doelstelling van de EU is om alle afzonderlijke soevereine staten te laten opgaan in 1 entiteit. Sommigen noemen dit de EUSSR![]()
quote:Op woensdag 30 mei 2012 00:16 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Luister naar uw meesters in Brussel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |