SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Topicreeks
- De OP -![]()
Ik wil welquote:Op maandag 21 mei 2012 20:22 schreef amaranta het volgende:
[..]
Wil jij afspreken met mij? Ik ben ook een soort Turk.
Oef... de verleiding is groot maar uhm...... nee te snelquote:Op maandag 21 mei 2012 20:22 schreef amaranta het volgende:
[..]
Wil jij afspreken met mij? Ik ben ook een soort Turk.
Jammer. Volgende week beter.quote:Op maandag 21 mei 2012 20:24 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Oef... de verleiding is groot maar uhm...... nee te snel
Oei dat is wel even een verschil van heb ik jou daar.quote:Op maandag 21 mei 2012 20:23 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ja, maar ik had zowat je moeder kunnen zijn.
Ja nu nog 4 seizoenen voordat de rest het doorheeftquote:Op maandag 21 mei 2012 20:25 schreef Madame_Paon het volgende:
Alweer deze TT?
Nina heeft het eindelijk door.
nachtmerries?quote:Op maandag 21 mei 2012 20:28 schreef MissJ het volgende:
doe ajb een ander muziekje erbij, ik word hier bang van
hoop het nietquote:
4?quote:Op maandag 21 mei 2012 20:26 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Ja nu nog 4 seizoenen voordat de rest het doorheeft
*Kennard Bos modus on*quote:Op maandag 21 mei 2012 20:28 schreef MissJ het volgende:
doe ajb een ander muziekje erbij, ik word hier bang van
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Had ze vandaag toch al?
quote:Op maandag 21 mei 2012 20:33 schreef fotostarter het volgende:
Huh, die spoilers voor woensdag...Standaard aflevering. Nog voorspelbaarder dan PokemonSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Had ze vandaag toch al?![]()
Ash wint altijd in the endquote:Op maandag 21 mei 2012 20:34 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Standaard aflevering. Nog voorspelbaarder dan Pokemon
quote:Op maandag 21 mei 2012 20:36 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ja, en als ie verliest komt ie een dag later 10x sterker terug
Ja vind ik ook. Goed idee.quote:Op maandag 21 mei 2012 20:38 schreef Klipnap het volgende:
Nina, jat gewoon Amy's dagboek en laat het aan Ludo zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 21 mei 2012 20:40 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Ja vind ik ook. Goed idee.Nuran heeft anders niet zulke goede ideeënSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nee maar dan noem je ook een monster van een wijf met plopogenquote:Op maandag 21 mei 2012 20:41 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Nuran heeft anders niet zulke goede ideeën
Ze is best mooi zonder hoofddoek hoorquote:Op maandag 21 mei 2012 20:43 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Nee maar dan noem je ook een monster van een wijf met plopogen
ja echt he dat zag ik ook allang aankomenquote:Op maandag 21 mei 2012 20:38 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Pfff wat een voorspelbaar eind vandaag
Hij wil een natte vinger halen mattie, kom op,quote:Op maandag 21 mei 2012 20:50 schreef Gulmez het volgende:
die mike is wel beetje een skirre gast, hij heeft niks te maken met die stalking maar waarom doet hij alles voor haar als hij toch niet die stalker is beetje vaag
Oh ja dan is het nog wel oké, maar die uitpuilende ogen vind ik eng.quote:Op maandag 21 mei 2012 20:51 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Ze is best mooi zonder hoofddoek hoor![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 21 mei 2012 20:52 schreef Gulmez het volgende:
[..]
ja echt he dat zag ik ook allang aankomen
Omdat hij Nina wil, of beter gezegd hij wil bij haar familie horenquote:Op maandag 21 mei 2012 20:50 schreef Gulmez het volgende:
die mike is wel beetje een skirre gast, hij heeft niks te maken met die stalking maar waarom doet hij alles voor haar als hij toch niet die stalker is beetje vaag
Ik houd niet van slecht zicht, maar ook niet van brillen.quote:Op maandag 21 mei 2012 20:54 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]Zelfs zonder bril zag ik 'm aankomen.
quote:Op maandag 21 mei 2012 20:57 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Ik houd niet van slecht zicht, maar ook niet van brillen.
Ik houd van de zee, niet van het strand.
Mooie promo muziek toen.quote:
Mijn ideale vrouw is gedienstig en zelfstandig. Ik ben gelovig maar denk over de wereld na. Alle mannen hier zijn losers maar ik ben de uitzondering.quote:
Nog die kikker ogen.,quote:Op maandag 21 mei 2012 20:51 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Ze is best mooi zonder hoofddoek hoor![]()
[ afbeelding ]
Nou ja, eigenlijk stuit die gehele tekst mij tegen de borst.quote:Op maandag 21 mei 2012 23:27 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Mijn ideale vrouw is gedienstig en zelfstandig. Ik ben gelovig maar denk over de wereld na. Alle mannen hier zijn losers maar ik ben de uitzondering.
TS is geen lapohunter. Hij had gewoon de laatste post en heeft snel een nieuw topic geopend. Check eerst de feiten voordat je wat gaat roepen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 02:44 schreef ArnieAlberts het volgende:
Trouwens, als TS zo graag lapohunter wil spelen moet hij wel ook even de tijd nemen om een nette nieuwe TT te bedenken. Lutser.
Voor de 2e keer achter elkaar + de laatste post is volledig inhoudsloos + hij heeft deze TT titel bedacht in het vorige topic en nu niet veranderd. Ik vind TS ook een lutser.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 09:28 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
TS is geen lapohunter. Hij had gewoon de laatste post en heeft snel een nieuw topic geopend. Check eerst de feiten voordat je wat gaat roepen.
Weer een mooi optrekje erbij voor Ludo.quote:Nederlands echtpaar geeft Vlaams kasteel weg
MEEUWEN-GRUITRODE - Een Nederlands echtpaar geeft een Belgisch kasteel ter waarde van circa 2 miljoen euro weg voor een symbolisch bedrag van 1 euro.
Euhm... Rik leeft toch nog?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 11:06 schreef Frey het volgende:
http://www.uitzending.net(...)_Slechte_Tijden.html
De begrafenis van Hennie. Wat een prachtige scènes waren dat zeg.![]()
Die muziek.![]()
Job, Robin, Harmsen...![]()
http://www.uitzending.net(...)_Slechte_Tijden.html
De begrafenis van Rik, met de prachtige Rik en Anita tune.![]()
![]()
![]()
http://www.uitzending.net(...)_Slechte_Tijden.html
Een huwelijksaanzoek op zijn Ludo's.![]()
![]()
http://www.uitzending.net(...)_Slechte_Tijden.html
Benjamin in de droom van Harmsen, schitterende scène.
Die muziek en dat camerawerk.![]()
![]()
Hij fakete zijn dood omdat hij in de gevangenis zat in het buitenland. hij wilde niet dat anita maar bleef hopen dat hij vrij zou komen en hem bleef bezoeken. Rik was toen een tijd uit de serie tot hij toch vrijkwam.quote:
Rik is ooit in een Thaise(?) gevangenis beland, die brandde uit en toen werd gedacht dat hij dood was.quote:
Bekijk de filmpjes hierboven om jezelf op te vrolijken.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:19 schreef vencodark het volgende:
Wat een afgrijselijke aflevering gisteren.Nuran interesseerd me niet en dat gedoe over die loten kan ik ook niet helemaal plaatsen.
Haha, die vonden we hier toen met zijn allen vreselijk irritant.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:19 schreef PeterKelder het volgende:
http://www.uitzending.net(...)_Slechte_Tijden.html
Erik Koningsberger als rechercheur Veldhuis
Ik vond Veldhuis toen al geweldigquote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:23 schreef Frey het volgende:
[..]
Haha, die vonden we hier toen met zijn allen vreselijk irritant.
Maar achteraf gezien is dat juist wat hem zo geweldig maakte als rechercheur.![]()
Stel dat Jack met hem te maken zou krijgen.
quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:11 schreef Frey het volgende:
De muziek in al die filmpjes hierboven vind ik gewoon een genot voor het oor.![]()
Ik weet dat het lang niet iedereen hier boeit, maar stel je nou toch eens die filmpjes voor met van die top 40 nummers die je de laatste seizoenen steeds hoort...
![]()
![]()
Ronald Schilperoort
![]()
![]()
Ja, idd, da's wel jammer.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:02 schreef LetsGame het volgende:
Heel leuk, dat overzichtje van castfoto's, maar de castfoto van seizoen 11 staat ook geplaatst bij seizoen 12, 13 en 14
Dat is waarquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:04 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ja, idd, da's wel jammer.
Wel gaaf dat die castfoto's nu groter zijn
Ik zit haast te watertanden bij al dat mooie materiaalquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:07 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Dat is waar
En al die scènes die ze hebben geupload, super mooi
Zoals leadersquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:08 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik zit haast te watertanden bij al dat mooie materiaal
Hoop dat er nog veel meer bij komt
Arnie's (oorspronkelijke) begrafenis staat op de pagina van Roosquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:10 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ja, of complete afleveringen (die van de jubileumweek bijvoorbeeld)
Ja, die link had ik een week of twee terug hier geplaatst volgens mijquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:12 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Arnie's (oorspronkelijke) begrafenis staat op de pagina van Roos
Oopsquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:20 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ja, die link had ik een week of twee terug hier geplaatst volgens mij
Geeft niets hoorquote:
Ja, ik ook niet. Wel leuk dat Linda toen terugkeerde.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:29 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Geeft niets hoorVind de oorspronkelijke begrafenis trouwens vele malen mooier dan die uit 2005.
Beter was Peter toen teruggekeerdquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:32 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Ja, ik ook niet. Wel leuk dat Linda toen terugkeerde.
Dat Dennis Arnie is, slaat al helemaaaaal nergens opquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:34 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Beter was Peter toen teruggekeerd
Maar die hele verhaallijn dat Arnie's resten werden gevonden, slaat nergens op
Grootste faal ever wmb, dat die het dus ook nog had gedaan met zijn moeder en zusquote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:37 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Dat Dennis Arnie is, slaat al helemaaaaal nergens op
Moeder zus en nicht.,quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:46 schreef alors het volgende:
[..]
Grootste faal ever wmb, dat die het dus ook nog had gedaan met zijn moeder en zus!
Ik heb dat filmpje van Harmsen en Benjamin nu al 10 keer bekeken.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:08 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik zit haast te watertanden bij al dat mooie materiaal
Hoop dat er nog veel meer bij komt
Die muziekquote:Op dinsdag 22 mei 2012 14:07 schreef Frey het volgende:
Moet zeggen dat dit wel een hele toffe promo was.
Muziekquote:Op dinsdag 22 mei 2012 14:13 schreef PeterKelder het volgende:
Even afgezien van het personage; de muziek![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |