True,quote:Op vrijdag 18 mei 2012 23:25 schreef no1uknow het volgende:
In de Apple Store hebben ze alleen het serienummer nodig. Omdat de Apple Store als het ware 'de fabrikant' is en de APR's verkooppunten.
natuurlijk is de Apple Store ook een verkooppunt, maar om m'n punt te maken..
Als je voordat ie gestolen was 'find my ipone' had ingesteld, dan wel. Anders niet.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 02:24 schreef CherryLips het volgende:
M'n telefoon is gejat. Ik gebruikte geen iCloud, maar kan ik de boel nog van een afstand laten blokkeren? SIM enzo heb ik al geblokkeerd, wachtwoorden zijn veranderd maar voor m'n mail gebruikte ik gewoon die standaard mail-app dus ikk weet niet hoe een nieuw ww daar effect op heeft.
Als je de WW van hotmail enz veranderd haalt hij iig niks nieuws binnenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 07:18 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Als je voordat ie gestolen was 'find my ipone' had ingesteld, dan wel. Anders niet.
Ja, daar was ik al bang voorquote:Op zaterdag 19 mei 2012 07:18 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Als je voordat ie gestolen was 'find my ipone' had ingesteld, dan wel. Anders niet.
Ja dat heb ik allemaal al veranderdquote:Op zaterdag 19 mei 2012 07:58 schreef Estolan het volgende:
[..]
Als je de WW van hotmail enz veranderd haalt hij iig niks nieuws binnen
Ik heb er van de week lekker op lopen hoesten en rochelen, dus ik hoop dat de dader lekker een beetje dood gaat van de builenpest.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 10:04 schreef Q. het volgende:
voor CL. Arme iPhone. Dat dit zn lot moet zijn na al die jaren trouwe arbeid....
dat je nog niet bij de winkel bent om een nieuwe te kopen.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 10:16 schreef CherryLips het volgende:
Ik mis dat ding best welMisschien wel goed om even af te kicken.
Ja, ik heb een beetje moeite met die 700 euroquote:Op zaterdag 19 mei 2012 10:24 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
dat je nog niet bij de winkel bent om een nieuwe te kopen.
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 11:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, ik heb een beetje moeite met die 700 euroAangezien er nog meer dingen gejat zijn. Even kijken wat de verzekering gaat vergoeden. Anders moet ik een *gasp* HTC of Samsung kopen. Of oldskool Nokia.
Niet de map, wel de foto's in iPhoto (Geen idee of het programma zo ook heet op een Windowsbak)quote:Op zaterdag 19 mei 2012 15:05 schreef RoW_0 het volgende:
Iets is me onduidelijk.
Kan ik met de iCloud, mijn fotomap op de computer. Delen naar mijn iPhone?
http://tinypic.com/r/9gzjax/6quote:Op vrijdag 18 mei 2012 14:10 schreef braddofiel het volgende:
Goed. Mijn zusje had een week geleden haar iPod Touch 4G in de WC laten vallen, in rijst gelegd, na 4 dagen aangezet. Eerst wilde het backlight het helemaal niet doen, maar nu zo heel af en toe als het scherm aangaat gaat de backlight ook één seconde aan en dan weer uit.
Is er nog hoop?
Denk dat ie toch nog niet helemaal droog is. Leg 'm in de zon een poosje oid.quote:Op zondag 20 mei 2012 20:36 schreef braddofiel het volgende:
[..]
http://tinypic.com/r/9gzjax/6
Dit is hoe het scherm van de iPod reageert, als je het scherm aan laat gaan licht heel kort op (en heel soms een seconde of 2), en daarna valt het licht weer uit.
Sorry dat de video een beetje uit vorm is.
Maar is hier iets tegen te doen?
Ik heb hem standaard op de vensterbank liggen zodat de zon er fel in schijnt.quote:Op zondag 20 mei 2012 20:45 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Denk dat ie toch nog niet helemaal droog is. Leg 'm in de zon een poosje oid.
Welkom. Dit is ook de eerste iPhone 4S die ik hebquote:Op zaterdag 19 mei 2012 08:00 schreef HeetBoven het volgende:
Even mee gaan lezenben een newbie in Apple land en verwacht vandaag mijn 1e Iphone 4s
Ik kan er echt niet tegen.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 02:24 schreef CherryLips het volgende:
M'n telefoon is gejat. Ik gebruikte geen iCloud, maar kan ik de boel nog van een afstand laten blokkeren? SIM enzo heb ik al geblokkeerd, wachtwoorden zijn veranderd maar voor m'n mail gebruikte ik gewoon die standaard mail-app dus ikk weet niet hoe een nieuw ww daar effect op heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |