Your political compassquote:Op vrijdag 18 mei 2012 11:26 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Deze vind ik dan ook beter:
http://www.politicalcompass.org/test
[ afbeelding ]
Je moet alleen nog in je eerdere tekst aangeven wat je hebt gestemd of gaat stemmen, anders kan de grafiek niet gemaakt worden.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 11:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Your political compass
Economic Left/Right: -6.88
Social Libertarian/Authoritarian: -5.49 Dat is mijn uitslag daarvan, heel bizar dat ik bij de ene test veel liberaler eruit kom dan bij de andere test. Mijnsociale kant van het spectrum klopt bij beide testen dan wel.
Ja je weet dat homo's door onze lieve heer niet gewenst zijn he ??quote:Op vrijdag 18 mei 2012 07:58 schreef echtwelhe het volgende:
Ze vragen wel veel hoor. Ze wilden weten of ik straight ben.![]()
Je zou op D66 of VVD stemmen? Het gaat om wat je uitslag is en waar je zelf op zou stemmen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:25 schreef EchtGaaf het volgende:
Dan Robin voor de tip.
Capital Democratism
You scored -2Moral Order, -2 Moral Rules!
Dat wordt dan D66 of VVD.
Was een grapje hoor.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:28 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Je zou op D66 of VVD stemmen? Het gaat om wat je uitslag is en waar je zelf op zou stemmen.
Niets moet in mijn leven.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 11:58 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Je moet alleen nog in je eerdere tekst aangeven wat je hebt gestemd of gaat stemmen, anders kan de grafiek niet gemaakt worden.
Geef dan even aan waar je op gaat stemmen aub. Lyrebird doet hier z'n best voor dan is het sneu om de boel bewust te vervuilen.quote:
Grote woorden weer.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Geef dan even aan waar je op gaat stemmen aub. Lyrebird doet hier z'n best voor dan is het sneu om de boel bewust te vervuilen.
Nee, blijf dan gewoon weg uit zo'n topic.quote:
De reden dat ik het niet aangaf, is dat ik het nog niet weet. Behalve dat ik zeker weet dat het geen VVD of D66 gaat worden.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:38 schreef Tem het volgende:
EG, geef anders aan dat je dat liever niet wil delen of het niet weet.
Doe dan maar VVD.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:49 schreef robin007bond het volgende:
Aaaah, al die twijfelaars. Daar kunnen we de grafiek niet mee vullen
Kan je ook nog even de cijfers doorgeven? Anders kan de grafiek niet gemaakt worden.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Doe dan maar VVD.
Maar ik ben daar dit keer niet zo zeker van.
Okeequote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:51 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Kan je ook nog even de cijfers doorgeven? Anders kan de grafiek niet gemaakt worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |