Durf ik niet meer gezien alle verkracht nieuws onlinequote:Op woensdag 16 mei 2012 19:25 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
En vergeet een blokje om lopen niet! Ook altijd even goed.
Dit heb ik altijd met roken. Als ik een sigaret rook val ik zo weer in slaap.quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:24 schreef IHaveAmnesia het volgende:
Ik zie het als iets tijdelijks om in ieder geval mijn biologische klok recht te zetten. Dat moet wel lukken toch?![]()
Een stom vraagje maar. Hoe zit het met plassen? Ik ben geen extreme drinker, maar ik moet 's ochtends altijd nodig naar de wc. Soms 's nachts. Word ik dan wakker? Is mijn (diepe) slaap dan weer verpest waardoor ik weer de hele dag suf ben?
Ik wil vaak niet uit bed, waardoor ik half slaap en de hele tijd denk aan de wc. Ja, heel weird. Soms ''droom'' ik dat ik op de wc zit. Soms tik ik mezelf wel eens op wc om te controleren of het echt is en ik niet in mijn bed plas. Niet dat ik ooit een bedplasser was, maar mijn dromen lijken zo echt.
kleine halveringstijd is er eigenlijk niet, kom je nu eenmaal niet onderuit met slaapmiddelen..quote:Op woensdag 16 mei 2012 21:28 schreef De_Kardinaal het volgende:
Je wordt gewoon wakker als je moet plassen en valt daarna weer in slaap. Als je overdag suf bent dan moet je het middel vroeger op de avond innemen of vragen om een middel dat nog korter werkt. (Alhoewel ik dat niet zo uit mijn hoofd weet).
Oh, reminds me, ik had heul geen trek om te roken met benzo's, kan je niet slapen en heb je ook geen trek om te roken, life is painquote:Op woensdag 16 mei 2012 22:54 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Dit heb ik altijd met roken. Als ik een sigaret rook val ik zo weer in slaap.
Nou nee dat denk ik niet, want het voelt 's ochtends alsof je 8-12 bier hebt gedronken. Slaap lekker.quote:Op woensdag 16 mei 2012 23:35 schreef IHaveAmnesia het volgende:
Ben blij met de reacties die ik krijg. Ik zie een paar posts waarop ik wil reageren, maar ik wil het even zelf ervaren. Ik ga nu een pilletje slikken. Ben benieuwd of ik er mooier van word (schoonheidsslaap enzo).
Tot morgen!
Idemdito.quote:
nee hoor.quote:Op woensdag 16 mei 2012 23:49 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Nou nee dat denk ik niet, want het voelt 's ochtends alsof je 8-12 bier hebt gedronken. Slaap lekker.
daar zijn de slaapdeskundigen het niet mee eens. De beste oplossing voor slapeloosheid schijnt 'het verhogen van slaapdruk' te zijn.quote:Op woensdag 16 mei 2012 17:20 schreef Simonepone het volgende:
Ik zou.. zolang je slaapproblemen hebt die hele wekker even vergeten en naar je lichaam luisteren.
Wil je wat van mijn slaap?quote:Op donderdag 17 mei 2012 18:42 schreef computergirl het volgende:
Count your blessing, mijn lichaam wil alleen maar niet slapen
Graag, ik ben al blij met 4 uur slaap per nacht sinds anderhalf jaarquote:Op donderdag 17 mei 2012 20:00 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Wil je wat van mijn slaap?
Ik heb last van oververmoeidheid en slaap makkelijk 12 uur op een dag.
Stomme slaapproblemen ook altijd.
Hm.. Bereikte je die 8,5 uur per dag gelijk of na een tijd?quote:Op donderdag 17 mei 2012 19:57 schreef Plums het volgende:
Dankzij die pillen weet ik dat ik het best functioneer met 8,5u goede slaap.Liet mijn lichaam gewoon vanzelf wakker worden, en dat was altijd na 8,5u. En dan fris en fruitig wakker, héérlijk.
Meteen, eerste nacht. Maar ik had in die tijd ook heel strikte bedtijden, dus dat hielp ook wel. Om 11 naar bed en om 8 ging de wekker.quote:Op donderdag 17 mei 2012 21:08 schreef IHaveAmnesia het volgende:
[..]
Hm.. Bereikte je die 8,5 uur per dag gelijk of na een tijd?
Ja heb ik, alleen ben ik altijd wel super moe 's ochtends. Vanmorgen werd ik half 7 wakker en ben om 8 uur maar weer naar bed gegaan.quote:Op donderdag 17 mei 2012 22:46 schreef IHaveAmnesia het volgende:
En had je het ook voor elkaar gekregen als je geen wekker had gebruikt?
Bestaan er mensen die zonder wekker slapen en wakker kunnen worden - zonder enige ritme vooral?
Ik wil dat me ik op een natuurlijke manier die 9 uur slapen-is-genoeg-slaap bereiken. Mogelijk?
Dat zei ik hierboven ook al (in wat andere bewoording) maar DAAR ligt volgens mij jequote:Op zondag 20 mei 2012 00:39 schreef IHaveAmnesia het volgende:
Ik studeer niet, werk niet en doe niets leuks.
Als je een burn-out hebt ben je leeg en kan je dat niet. TS heeft deze problemen juist door deze instelling. TS; Pak jezelf niet te hard aan en geniet van de zomer, blijf niet iedere dag thuis zitten maar bereid je gewoon rustig voor op September.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:50 schreef StevenTerpstra het volgende:
[..]
Dat zei ik hierboven ook al (in wat andere bewoording) maar DAAR ligt volgens mij je
hele probleem. Je hebt een nutteloos leven zo! Ga wat doen! Ga werken! Kom weer eens in
de 'normale' maatschappij. Ga studeren naast je werk en iets BEREIKEN!!!!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |