quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:04 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Heb je ook betere bronnen dan de Telegraaf?
quote:Een Griekse exit uit de eurozone kan met veel pijn en moeite nog worden verdisconteerd maar het echt grote geld moet pas op tafel komen indien Spanje aanspraak zal gaan maken op steungelden uit het EFSF of ESM.
Hé, het ESM, wanneer wordt dat nu eens gevuld met de toegezegde bedragen uit de aangesloten landen?
Nee hoor, gewoon weer een ouderwetse portie haat en nijd in Europa en landen die elkaars bloed wel kunnen drinken. Eigenlijk niets nieuws dus.quote:
Achter de schermen noodscenario's aan het schrijven wellicht?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:07 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Gaat niet gezellig worden, maar je gaat je zo langzamerhand afvragen of we het onvermijdelijke niet aan het uitstellen zijn.
Tja, leuk is anders, maar ik overleef het wel. Voor mij is het wel komisch om te zien hoe mensen die veel harder dan ik gaan lijden onder een ineenstorting van de eurozone er het gretigst op zitten te wachten.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:05 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Hè gezellig! Toch nog iets om naar uit te kijken!
Omdat men ( de banken) meenden dat het eurobonds waren, terwijl op een gegeven moment dat toch niet zo bleek te zijn, toen kwam er ook opeens die enorme variatie in rentetarievenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:06 schreef HiZ het volgende:
Het vreemdste voor mij van deze hele crisis is dat de markt op geen enkele manier corrigerend heeft opgetreden tot het te laat was.
Ja dat hoorde ik gisteren ook zeggen. We hebben tijd gekocht. Dan kan je inderdaad wel stellen dat tijd kostbaar is.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:08 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Achter de schermen noodscenario's aan het schrijven wellicht?
Het is niet voor niets dat politici liever hebben dat de Grieken in de euro blijven. Maar ze begrijpen ook wel dat hun kiezers daar wat anders over denken.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:08 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Achter de schermen noodscenario's aan het schrijven wellicht?
Wat alweer een onlogische reactie was, omdat er inmiddels meer over en weer wordt gegarandeerd dan in de oude situatie waar het verdrag van Lissabon eigenlijk garanties verboodquote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:09 schreef HD9 het volgende:
[..]
Omdat men ( de banken) meenden dat het eurobonds waren, terwijl op een gegeven moment dat toch niet zo bleek te zijn, toen kwam er ook opeens die enorme variatie in rentetarieven
Die ineenstorting van de eurozone geloof ik verder wel, maar ik ben een beetje bang voor de sociale gevolgen en internationale spanningen die er uit voortvloeien. Noem me conservatief, maar het kalme, vreedzame en welvarende (West-)Europa beviel me altijd wel...quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:09 schreef HiZ het volgende:
[..]
Tja, leuk is anders, maar ik overleef het wel. Voor mij is het wel komisch om te zien hoe mensen die veel harder dan ik gaan lijden onder een ineenstorting van de eurozone er het gretigst op zitten te wachten.
Komisch man. Echt grappig.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:09 schreef HiZ het volgende:
[..]
Tja, leuk is anders, maar ik overleef het wel. Voor mij is het wel komisch om te zien hoe mensen die veel harder dan ik gaan lijden onder een ineenstorting van de eurozone er het gretigst op zitten te wachten.
Het europa voor de euro met samenwerkings verbanden beviel me zeer goed, maar denken dat een munteenheid gaat werken met verschillende economien was het meest stupide idee wat de bestuurders en banken samen bedacht hebben.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:12 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die ineenstorting van de eurozone geloof ik verder wel, maar ik ben een beetje bang voor de sociale gevolgen en internationale spanningen die er uit voortvloeien. Noem me conservatief, maar het kalme, vreedzame en welvarende (West-)Europa beviel me altijd wel...
Ik denk dat het een stukje minder gezellig gaat worden als het financiele stelsel inelkaar stort.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:12 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die ineenstorting van de eurozone geloof ik verder wel, maar ik ben een beetje bang voor de sociale gevolgen en internationale spanningen die er uit voortvloeien. Noem me conservatief, maar het kalme, vreedzame en welvarende (West-)Europa beviel me altijd wel...
Een echte man, zorgt dat die met een wapen omgaan kan. Dat is de enige manier om je eigen veiligheid te garanderen als alles naar de kloten gaat.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:12 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Die ineenstorting van de eurozone geloof ik verder wel, maar ik ben een beetje bang voor de sociale gevolgen en internationale spanningen die er uit voortvloeien. Noem me conservatief, maar het kalme, vreedzame en welvarende (West-)Europa beviel me altijd wel...
Los van de euro zelf; het europa van voor de tijd dat de euro er was werkte extreem belabberd. Het was een zeer gemankeerde douane unie met legio non-tariff barrieres.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:13 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Het europa voor de euro met samenwerkings verbanden beviel me zeer goed, maar denken dat een munteenheid gaat werken met verschillende economien was het meest stupide idee wat de bestuurders en banken samen bedacht hebben.
ook dat overleven we welquote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:14 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik denk dat het een stukje minder gezellig gaat worden als het financiele stelsel inelkaar stort.
Ik ben nooit verder gekomen dan een klappertjespistool. Ben ik nu geen echte man? Hè verdorie.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:14 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Een echte man, zorgt dat die met een wapen omgaan kan. Dat is de enige manier om je eigen veiligheid te garanderen als alles naar de kloten gaat.
overdreven he ditquote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:15 schreef HiZ het volgende:
[..]
Los van de euro zelf; het europa van voor de tijd dat de euro er was werkte extreem belabberd. Het was een zeer gemankeerde douane unie met legio non-tariff barrieres.
Ik heb toch een zeer gelukkige jeugd gehad in die zeer gemankeerde douane unie..quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:15 schreef HiZ het volgende:
[..]
Los van de euro zelf; het europa van voor de tijd dat de euro er was werkte extreem belabberd. Het was een zeer gemankeerde douane unie met legio non-tariff barrieres.
Waarna we bedachten 'dit nooit meer' en een verenigd Europa als ideaalbeeld voor ogen hadden... De ironie.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:16 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
De laatste keer heeft het ons wel 50 miljoen doden en een verwoest Europa gekost.
en het licht gaat uit he, dat ookquote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:16 schreef HiZ het volgende:
[..]
Lege supermarkten zijn erg ongemakkelijk in een verstedelijkt land als Nederland.
He, je mag niet herinneren aan de geschiedenis, dan ben je meteen schuldig aan bangmakerijquote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:16 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
De laatste keer heeft het ons wel 50 miljoen doden en een verwoest Europa gekost.
De Grieken hebben gevochten tegen de Duitsers en nu moeten ze alsnog bloeden, de Ironiequote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:17 schreef Jarno het volgende:
[..]
Waarna we bedachten 'dit nooit meer' en een verenigd Europa als ideaalbeeld voor ogen hadden... De ironie.
'Vroeger' was er geen ingestort financiëel systeem. Dat heb je wel als de euro verdwijnt uit Nederland. We boffen dat we heel veel olie in Rotterdam opgeslagen hebben. Maar we moeten waarschijnlijk wel wat mensen boos maken omdat we het gratis gaan gebruiken.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:17 schreef HD9 het volgende:
[..]
en het licht gaat uit he, dat ook
Ja het was pure armoe vroeger
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |