SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
lifesize poster en dan een fleshlight op kuthoogte?quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:40 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Hey, misschien heeft mijn zusje nog van die postertjes. Eens informeren.
Daag me niet uit om je echte facebook te vinden hèquote:Op donderdag 10 mei 2012 16:24 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Nope, ik haal niks weg. Eigen schuld, had je je maar beter moeten verbergen.
DM heeft ook geen zin
En je nichtje.quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:40 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Hey, misschien heeft mijn zusje nog van die postertjes. Eens informeren.
Nee want die is ook zo geheim, ja.quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:43 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Daag me niet uit om je echte facebook te vinden hè
mogelijke dingen die je collega's nu denkenquote:Op donderdag 10 mei 2012 16:45 schreef vogelkooi het volgende:
GVD zit hier op me werk met collega's naast me. Gaan jullie dat posten.
Wat vinden ze van mijn collectie?quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:45 schreef vogelkooi het volgende:
GVD zit hier op me werk met collega's naast me. Gaan jullie dat posten.
Kast-autist?quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:54 schreef Sitethief het volgende:
Uw score op deze test is 15.
Pfff, ik ben blijkbaar een nep autist volgens die test....
Ze dachten toch al dat ik gek ben. En ze denken dat ik meer in de kroeg ben dan in me bed.quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:46 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
mogelijke dingen die je collega's nu denken
- vogelkooi vind kleine jongetjes met gitaartjes leuk
- vogelkooi valt op Disney meisjes
- vogelkooi is een fokker untermench
Niet eensquote:
Volgens mij geeft die score beter aan of iemand van boeken lezen houdt dan of je wel of geen autistische verschijnselen vertoondquote:Op donderdag 10 mei 2012 16:54 schreef Sitethief het volgende:
Uw score op deze test is 15.
Pfff, ik ben blijkbaar een nep autist volgens die test....
En ik heb nog wel 5 boekenkasten volquote:Op donderdag 10 mei 2012 16:59 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Volgens mij geeft die score beter aan of iemand van boeken lezen houdt dan of je wel of geen autistische verschijnselen vertoond
oh nou dan klopt mijn hypothese ook niet.quote:Op donderdag 10 mei 2012 17:01 schreef Sitethief het volgende:
[..]
En ik heb nog wel 5 boekenkasten vol.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |