Kuytquote:Op maandag 7 mei 2012 12:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is typisch Van Marwijk, die laat eenmaal geselecteerde spelers niet zo makkelijk vallen
Maar spelers zonder basisplaats is toch ook niet zijn stijlquote:Op maandag 7 mei 2012 12:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is typisch Van Marwijk, die laat eenmaal geselecteerde spelers niet zo makkelijk vallen
Het grote voorbeeld inderdaadquote:
Anita heeft het natuurlijk na zijn positiewisseling erg goed gedaan, ik vraag me idd alleen af of we daar niet genoeg spelers hebben.quote:Op maandag 7 mei 2012 12:31 schreef OverRated het volgende:
[..]
Het grote voorbeeld inderdaad
Maar ook het selecteren van Cilessen, Strootman () en zelfs Anita begrijp ik niet. Van der Wiel en De Jong snap ik wel, hoewel die nog wel iets beter kunnen worden.
Anita heeft verder alleen met de punt naar achteren gespeeld, waar bij Oranje al jaren met de punt naar voren wordt gespeeld. Als Anita net het niveau aan kan in een bekend system, dan wordt dat een moeilijk verhaal als je anders speeltquote:Op maandag 7 mei 2012 12:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Anita heeft het natuurlijk na zijn positiewisseling erg goed gedaan, ik vraag me idd alleen af of we daar niet genoeg spelers hebben.
De Jong snap ik eigenlijk niet, middenvelders heeft Oranje dus zat en als spits zou het nergens op slaan.
quote:Ajax-aanvaller Bulykin meest efficiënte speler van de Eredivisie
Maandag, 7 mei 2012 om 12:13
Het is nog niet zeker waar Dmitri Bulykin volgend seizoen speelt, maar met negen competitietreffers had de Russische aanvaller wel degelijk een aandeel in het kampioenschap van Ajax. Uit een onderzoek van Voetbal International is gebleken dat de spits de meest efficiënte speler van het seizoen in de Eredivisie is geweest. Bulykin deed 633 minuten over zijn doelpunten, een gemiddelde van zeventig minuten per treffer.
Plaats twee is voor een ploeggenoot van de reservespeler van Ajax. Kolbeinn Sigthórsson kwam door blessures maar 638 minuten in actie voor Ajax en maakte in die tijd zeven doelpunten, een gemiddelde van een doelpunt per 91 minuten. De derde plaats is voor Feyenoorder John Guidetti: de spits speelde aanzienlijk meer dan het Ajax-duo (1834 minuten), maar maakte ook twintig treffers. Iedere 92 minuten scoorde hij een doelpunt.
De topschutters van de Eredivisie vinden we terug op de plekken vijf, zes en acht. Bas Dost staat met 32 treffers in 2970 minuten vijfde, Sanharib Malki is met 25 doelpunten in 2545 minuten zesde en Luuk de Jong is de nummer acht met 25 doelpunten in 2764 minuten. De naar FC Porto vertrokken Marc Janko is vierde, terwijl Vitesse-spits Mike Havenaar zevende staat.
Anita en De Jong gaan sowieso ook mee als versterking in de breedte. Die kunnen misschien eens leuk invallen of zo. Net niet goed genoeg voor de basis, daar staan op die posities wel betere spelers inderdaadquote:Op maandag 7 mei 2012 12:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Anita heeft het natuurlijk na zijn positiewisseling erg goed gedaan, ik vraag me idd alleen af of we daar niet genoeg spelers hebben.
De Jong snap ik eigenlijk niet, middenvelders heeft Oranje dus zat en als spits zou het nergens op slaan.
Van mij mag hij ook gewoon blijven, het is gewoon een hele nuttige speler.quote:
Hmmm..quote:Op maandag 7 mei 2012 12:37 schreef Tarado het volgende:
De 36 namen:
Ibrahim Afellay (FC Barcelona), Vurnon Anita (Ajax), Mark van Bommel (AC Milan), Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Wilfred Bouma (PSV), Jasper Cillessen (Ajax), Urby Emanuelson (AC Milan), John Heitinga (Everton), Klaas Jan Huntelaar (Schalke 04), Ola John (FC Twente), Luuk de Jong (FC Twente), Nigel de Jong (Manchester City), Siem de Jong (Ajax), Tim Krul (Newcastle United), Dirk Kuyt (Liverpool), Jeremain Lens (PSV), Hedwiges Maduro (Valencia), Adam Maher (AZ), Joris Mathijsen (Málaga), Erwin Mulder (Feyenoord), Luciano Narsingh (sc Heerenveen), Robin van Persie (Arsenal), Erik Pieters (PSV), Arjen Robben (Bayern München), Stijn Schaars (Sporting Portugal), Wesley Sneijder (Internazionale), Maarten Stekelenburg (AS Roma), Kevin Strootman (PSV), Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur), Nick Viergever (AZ), Ron Vlaar (Feyenoord), Michel Vorm (Swansea City), Stefan de Vrij (Feyenoord), Gregory van der Wiel (Ajax), Georginio Wijnaldum (PSV), Jetro Willems (PSV).
Vind ik ook, maar hij wil zelf meer spelen en dat zit er niet altijd inquote:Op maandag 7 mei 2012 12:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Van mij mag hij ook gewoon blijven, het is gewoon een hele nuttige speler.
quote:Op maandag 7 mei 2012 12:37 schreef Tarado het volgende:
De 36 namen:
Ibrahim Afellay (FC Barcelona)
Vurnon Anita (Ajax)
Mark van Bommel (AC Milan)
Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart)
Wilfred Bouma (PSV)
Jasper Cillessen (Ajax)
Urby Emanuelson (AC Milan)
John Heitinga (Everton)
Klaas Jan Huntelaar (Schalke 04)
Ola John (FC Twente)
Luuk de Jong (FC Twente)
Nigel de Jong (Manchester City)
Siem de Jong (Ajax)
Tim Krul (Newcastle United)
Dirk Kuyt (Liverpool)
Jeremain Lens (PSV)
Hedwiges Maduro (Valencia)
Adam Maher (AZ)
Joris Mathijsen (Málaga)
Erwin Mulder (Feyenoord)
Luciano Narsingh (sc Heerenveen)
Robin van Persie (Arsenal)
Erik Pieters (PSV)
Arjen Robben (Bayern München)
Stijn Schaars (Sporting Portugal)
Wesley Sneijder (Internazionale)
Maarten Stekelenburg (AS Roma)
Kevin Strootman (PSV)
Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur)
Nick Viergever (AZ)
Ron Vlaar (Feyenoord)
Michel Vorm (Swansea City)
Stefan de Vrij (Feyenoord)
Gregory van der Wiel (Ajax)
Georginio Wijnaldum (PSV)
Jetro Willems (PSV).
maakte ook maar 1 doelpunt ofzo daar en die jongen kan moeilijk met kritiek omgaan.quote:Op maandag 7 mei 2012 12:25 schreef honkeytonk het volgende:
[..]
Ik volg Babel niet, maar als hij weg moet bij Hoffenheim, dan is hij vast niet goed genoeg voor Ajax lijkt mij. Anders lieten ze hem wel blijven.
Ik zou met zo'n jongen wel het risico durven nemen, mits transfervrijquote:Op maandag 7 mei 2012 12:41 schreef vincerusso het volgende:
[..]
maakte ook maar 1 doelpunt ofzo daar en die jongen kan moeilijk met kritiek omgaan.
lekker wegblijven dus.
Wat heeft die Van der Aat hierover te zeggen? Niets tochquote:Henri van der Aat is niet van plan om Theo van Duivenbode te laten fungeren als algemeen directeur. Dat meldde hij tegenover BNR Nieuwradio. De laatste tijd zong het gerucht rond dat Van Duivenbode zich, totdat er een nieuwe algemeen directeur gevonden zou worden, ging profileren als algemeen directeur ad interim. Dit zou dan gebeuren vanuit zijn functie in de Raad van Commissarissen, waar hij op 14 juni in komt te zitten, als de aandeelhoudersvergadering daarmee instemt.
Op de suggestie dat Van Duivenbode zal gaan functioneren als algemeen directeur reageerde Van der Aat kort maar krachtig: “Dat is niet im frage dat hij algemeen directeur wordt.”
Hij heeft nooit kunnen voetballen dat is het hele probleemquote:Op maandag 7 mei 2012 12:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Van mij mag hij komen, hij is het voetballen niet verleerd lijkt me
Elia wel, Narsingh is echt niet beterquote:Op maandag 7 mei 2012 13:00 schreef Syntix het volgende:
[..]
Hij heeft nooit kunnen voetballen dat is het hele probleemNarsingh of Elia 10x liever dan Babel met zijn heupschot
Braafheid is beter dan Koppers en Blind ja.quote:Op maandag 7 mei 2012 12:53 schreef Tarado het volgende:
Braafheid moet ook weg bij Hoffenheim, vind ze beiden goed genoeg voor Ajax
quote:Op maandag 7 mei 2012 13:01 schreef honkeytonk het volgende:
Ik zou zeggen, laat ze 2 weken meetrainen en dan acht ik FdB wel in staat een goede conclusie te trekken
quote:Op maandag 7 mei 2012 13:05 schreef honkeytonk het volgende:
Dat filmpje van EredivisieLive trouwens... De schaal van Frank. Filmpje van een week geleden ofzo. Maar wel mooi
lange zijdequote:Op maandag 7 mei 2012 12:36 schreef Skol het volgende:
Heb mezelf op de wachtlijst gezet voor seizoenskaarten samen met 2 anderen. Uiteraard de goedkope plekken als eerste keus genomen, ondanks ik de kans vrij gering schat dat we daar terecht kunnen. Iemand enig idee op welke vakken de kans groter is met 3 stoelen naast elkaar te kunnen zitten?
Noord is ook nog vrij volgens mijquote:
twitter:brusselmans twitterde op maandag 07-05-2012 om 12:57:14voor de goede orde: de boze roddel is dat Gregory v/d Wiel in bed is gedoken met de (inmiddels ex-) vrouw van Vlaar reageer retweet
quote:Op maandag 7 mei 2012 13:31 schreef Catch22- het volgende:
twitter:brusselmans twitterde op maandag 07-05-2012 om 12:57:14voor de goede orde: de boze roddel is dat Gregory v/d Wiel in bed is gedoken met de (inmiddels ex-) vrouw van Vlaar reageer retweet
Hij ging buitenom natuurlijkquote:Op maandag 7 mei 2012 13:31 schreef Catch22- het volgende:
twitter:brusselmans twitterde op maandag 07-05-2012 om 12:57:14voor de goede orde: de boze roddel is dat Gregory v/d Wiel in bed is gedoken met de (inmiddels ex-) vrouw van Vlaar reageer retweet
picsquote:
Dat is toch niet lekkerquote:
Jouw smaak.quote:Op maandag 7 mei 2012 13:38 schreef Catch22- het volgende:
nee niet overdreven lekker, maar wel een leuk ding. Als tussendoortje snap ik t wel
Eens met deze kakkiequote:
quote:Op maandag 7 mei 2012 13:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Van voetbal begrijpt ie weinig maar dit keer heeft hij gelijk
Het is een trainingsstage waarbij verschillende talentvolle spelers zijn uitgenodigd, hij maakt niet serieus kans om mee te gaanquote:Op maandag 7 mei 2012 13:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Zegt toch wel genoeg dat Cillessen in de (voor)selectie zit en niet Vermeer
Over Bertje ja.quote:Op maandag 7 mei 2012 13:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Zegt toch wel genoeg dat Cillessen in de (voor)selectie zit en niet Vermeer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |