Onzin. Zeker als die kiddo's al bij de reclassering lopen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:20 schreef Erkannn het volgende:
[..]
Vrijwel ieder ouder zegt dat zijn of haar kind dat nooit zou doen en dat hun kind de liefste op aarde is!
op het filmpje van de overval vond ik vooral sandro wat knullig zwaaien met dat wapen, ik vraag me af waarom de politie dat nog niet meldt, wie van de twee het isquote:Op woensdag 2 mei 2012 10:06 schreef AryaMehr het volgende:
Kunnen we dus opmaken dat beide mannen apart gevlucht zijn? Wellicht heeft die Ziya zich overgegeven. Zal me niets verbazen als die Sandro de trekker heeft overgehaald en daarom zich niet zomaar zal laten pakken.
is toch wel bekend het is die kleine. die ziya ofzoquote:Op woensdag 2 mei 2012 10:29 schreef Marrije het volgende:
[..]
op het filmpje van de overval vond ik vooral sandro wat knullig zwaaien met dat wapen, ik vraag me af waarom de politie dat nog niet meldt, wie van de twee het is
Eerst zei ze dat hij zoiets nooit zou doen omdat het zo'n lieve jongen is, daarna zei ze dat ze niet wist waarom hij het had gedaan, die vrouw was duidelijk nog in de war.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:20 schreef Erkannn het volgende:
[..]
Vrijwel ieder ouder zegt dat zijn of haar kind dat nooit zou doen en dat hun kind de liefste op aarde is! Dus zo gek vond ik haar uitspraak niet. Maar ik ben het niet eens met haar.
Is een standaardtekst van de meeste moeders (allochtoon en autochtoon). Baasjes van honden ook trouwens. Moet je altijd met een korrel zout nemen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:17 schreef Cracka-ass het volgende:
"Het is zo'n lieve jongen!"
Ik poepte een beetje in mijn broekje toen ik het die moeder hoorde roepen in het journaal vanmorgen. Krijgen zij dit soort teksten uitgereikt bij de grens als ze emigreren ofzo?
oh, ok.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:32 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
is toch wel bekend het is die kleine. die ziya ofzo
Niks overgegeven. Rond middernacht gearresteerd dus.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:06 schreef AryaMehr het volgende:
Kunnen we dus opmaken dat beide mannen apart gevlucht zijn? Wellicht heeft die Ziya zich overgegeven. Zal me niets verbazen als die Sandro de trekker heeft overgehaald en daarom zich niet zomaar zal laten pakken.
Wist je niet dat de politie in Nederland van die fotootjes verzamelt van alle lieve jongens in 't land?quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:17 schreef Cracka-ass het volgende:
"Het is zo'n lieve jongen!"
Ik poepte een beetje in mijn broekje toen ik het die moeder hoorde roepen in het journaal vanmorgen. Krijgen zij dit soort teksten uitgereikt bij de grens als ze emigreren ofzo?
Die vrouw is een wandelend cliche, naast opvoedramp dus.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
Eerst zei ze dat hij zoiets nooit zou doen omdat het zo'n lieve jongen is, daarna zei ze dat ze niet wist waarom hij het had gedaan, die vrouw was duidelijk nog in de war.
Waarschijnlijk wel, gaan ze ons nog meer kosten (niet dat het helpt trouwens, als je zo jong al zo'n slecht geweten hebt, dan komt dat nooit meer goed).quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:37 schreef Boris_Karloff het volgende:
ach, nu komt er natuurlijk een legertje hulpverleners aan te pas om deze "lieve" jongens op het rechte pad te krijgen.
Jouw nickname en je avatar...dat is onzin.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:27 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Onzin. Zeker als die kiddo's al bij de reclassering lopen.
Ja, precies....lijkt me verschrikkelijk voor de oudersquote:Op woensdag 2 mei 2012 10:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
Eerst zei ze dat hij zoiets nooit zou doen omdat het zo'n lieve jongen is, daarna zei ze dat ze niet wist waarom hij het had gedaan, die vrouw was duidelijk nog in de war.
ja inderdaad, die arme ouders... , die klote juwelier ook!quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:02 schreef Erkannn het volgende:
[..]
Ja, precies....lijkt me verschrikkelijk voor de ouders
Jij trekt nogal vreemde conclusies.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:02 schreef Erkannn het volgende:
[..]
Jouw nickname en je avatar...dat is onzin.
En je laat ook nog eens blijken dat je zelf nog geen kinderen hebt, dus praat niet dom.
?????????????????????????????????????????????quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:04 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
ja inderdaad, die arme ouders... , die klote juwelier ook!
Nee, ik kom niet op voor jou.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:06 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Jij trekt nogal vreemde conclusies.
Het verbaast me dan ook niet dat jij opkomt voor zo'n tokkie-ouder.
Echt veroordelen wat hun kinderen gedaan hebben doen ze niet he.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:07 schreef Erkannn het volgende:
[..]
?????????????????????????????????????????????
Hoe interpreteer jij het eigenlijk? Ik heb absoluut geen medeleven met de daders, maar wel de ouders. Alsof de ouders graag willen dat de kinderen crimineel worden?
Ik bescherm die daders niet?!?!! Die ouders die zijn op moment verward...komt eea op ze af.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:07 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Echt veroordelen wat hun kinderen gedaan hebben doen ze niet he.
het is niet als je niet met ons bent dan ben je tegen ons.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:04 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
ja inderdaad, die arme ouders... , die klote juwelier ook!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |