Ik achtte de bijdrage van die woorden negatief.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:26 schreef Laysa het volgende:
Daar stond: heel goed opgemerkt...Waarom haal je dat eigenlijk weg?
Niemand die je tegen houdt, uiteraard kunnen zo hier en daar je oren gewassen worden.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:26 schreef kingtoppie het volgende:
Maar zou ik zou er wel mogen posten denk ik.
Goh, waarom denk je dat ik je er op wijs? Ik denk dat die beter bij je past en er zitten een boel bij die ook geen ex hebben. Je had het niet meteen moeten zien als iets "nadeligs"quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:26 schreef kingtoppie het volgende:
Maar zou ik zou er wel mogen posten denk ik.
Ik denk, dat ik hier toch zeker zit voor mijn eigen vrijetijdsbesteding. Als ik op niemand zou willen reageren dan had ik hier niet gezeten.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:28 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Goh, waarom denk je dat ik je er op wijs? Ik denk dat die beter bij je past en er zitten een boel bij die ook geen ex hebben. Je had het niet meteen moeten zien als iets "nadeligs"
Der zijn idd een aantal mensen waarom ik geef op Fok. En niet om wat ze zeggen maar om wat ze over hebben voor een ander. Fok staat wel bekend als een baggersite maar ik ken ook een hele andere kant.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:16 schreef Staal het volgende:
[..]
Geven om?
Een paar zinnetjes op een openbaar forum is geen geven om. Ik hoop serieus niet dat je dit denkt..
Een betere band op bouwen is het wel mogelijk. Er kunnen zelfs relaties ontstaan.
Maar jij bent gewoon een weaseltje die nergens op ingaat en vervolgens liever de huilie uithangt en via anderen mij probeert te weg te werken. Schattig.. Je moet wel een klik hebben met deez of geen hier.
.
Hey Truusje met je lange teentjes.quote:
Ik schreef dan ook dat een betere band opbouwen wel degelijk mogelijk is en dat er zelfs relaties uit ontstaan.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:31 schreef Rucky het volgende:
[..]
Der zijn idd een aantal mensen waarom ik geef op Fok. En niet om wat ze zeggen maar om wat ze over hebben voor een ander. Fok staat wel bekend als een baggersite maar ik ken ook een hele andere kant.
Ik ben heel goed op weg. Thuis gaat het niet vrolijker worden, dat ligt gecompliceerd.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:33 schreef Staal het volgende:
[..]
Hey Truusje met je lange teentjes..
Dat ik je een aandachtshoertje vind is maar een persoonlijke mening. Ik zou je liever een andere vijver gunnen. Maak plezier en werk aan e.e.a. voordat je hier wijsheden gaat ouwehoeren over dat jonge jongens onwijs goed samen kunnen met ouwe wijven. Flikker toch op.
Werk eens aan jezelf. Zorg voor regelmaat en stel jezelf doelen. Neem eens verantwoordelijkheid, je bent immers geen twaalf jaar meer. Als men dat positieve gedrag nou eens van je ziet wordt het thuis vanzelf ook heel veel vrolijker.
Waar heb je het over?quote:voordat je hier wijsheden gaat ouwehoeren over dat jonge jongens onwijs goed samen kunnen met ouwe wijven. Flikker toch op.
Pardon?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 17:55 schreef Staal het volgende:
[..]
Ja, of je gaat met je zgn. 19 jaar niet in een bejaardenreeks hangen op FOK! om daar werkelijk alle dames aan te schrijven. Je zou het eens bij leeftijdgenoten kunnen zoeken. Als je dat lef niet hebt, ja houdt het ook op he? Wees dan maar fan van Patricia Paay.
Jij bent 19/22? *Grijns*.quote:
Nee, zeker niet. Allemaal onzin uiteraard.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:40 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, het slaat dan ook nergens op, het is niet waar wat je verkondigd.
Ja, eigenlijk wel. Of ik interpreteer jouw tekst helemaal verkeerd, zou ook heel goed kunnen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:41 schreef Staal het volgende:
[..]
Nee, zeker niet. Allemaal onzin uiteraard..
Vast. Succes thuis en etc.quote:
Ik vind dat je zit te trollen. Vergeet niet dat dit 40+ is en dan jongere hier ook mogen posten, maar de main course is nog steeds 40+. Anders kan ik net zo goed in andere SC zitten maar die trekken mij niet. Maak dat alsjeblieft dan niet ook van deze reeks.quote:
Ik reageer op jullie, jullie hoeven niet op mij te reageren. Je maakt het er zelf naar.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:43 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ik vind dat je zit te trollen. Vergeet niet dat dit 40+ is en dan jongere hier ook mogen posten, maar de main course is nog steeds 40+. Anders kan ik net zo goed in andere SC zitten maar die trekken mij niet. Maak dat alsjeblieft dan niet ook van deze reeks.
Aloha... tja, de zon schijnt achter de wolken... anders zat ik lekker buiten met een goed boek, nagenietend van een mooie K-dagquote:Op dinsdag 1 mei 2012 19:43 schreef Aleandra het volgende:
Een goedenavond allemaal![]()
Lekker sfeertje hangt hier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |