Je hebt Fok! toch?quote:Op zondag 29 april 2012 21:47 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Weggeven had ik ook minder erg gevonden, maar ik weet er gewoon niemand voor! Weggeven aan de Kringloop bij ons doe ik niet, gewoon omdat ik weet hoe ze zijn
De eerste vrijmarkt waar k morgen ben is een half uurtje rijden, aan de overkant van t waterquote:
die eerste geen ideequote:Op zondag 29 april 2012 21:50 schreef mignonne het volgende:
[..]
De eerste vrijmarkt waar k morgen ben is een half uurtje rijden, aan de overkant van t water
de tweede vrijmarkt is in W, laatste week van de zomervakantie.
ik geef je wel een seintje anders als t weer zover is.quote:Op zondag 29 april 2012 21:51 schreef Marrije het volgende:
[..]
die eerste geen ideemaar die tweede wel en klinkt goed, daar wil ik tzt wel naartoe
Dat vind ik zo'n gedoequote:
thanksquote:Op zondag 29 april 2012 21:52 schreef mignonne het volgende:
[..]
ik geef je wel een seintje anders als t weer zover is.
Ik loop op koninginnendag ook liever zelf rond, maar na een paar jaar Utrecht wat toch wel steeds meer tegenvalt gaan we toch maar eens zelf staanquote:Op zondag 29 april 2012 21:53 schreef Marrije het volgende:
[..]
Octo, gedoe vind ik nog wel meevallen, maar morgen kijk ik liever zelf rond dan dat ik ga staan
quote:Op zondag 29 april 2012 21:56 schreef Spewey het volgende:
Oh dat jurkje is echt te snoepig!
Hier alleen van die jaren '70 horror in velours
Ik heb een letterbak voor jeeeee! (maar ben aan t opsparen voor je dat ik tzt een doosje je kant op kan doenquote:Op zondag 29 april 2012 21:39 schreef mignonne het volgende:
[..]hendig!
ik vind het wel leuk, vrijmarkten aflopenmaar ik ben niet heel fanatiek, normaal ga ik niet om zeven uur al op jacht ofzo. Dit jaar wel, ik ben er dan immers zelf toch. En ik heb mn zinnen gezet op een letterbak en misschien iets van duplo ofzo.
Doe ik ook niet meer, hoor. Ik zeg gewoon dat ik iets heb en dan komt wie interesse heeft het maar afhalen.quote:Op zondag 29 april 2012 21:52 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Dat vind ik zo'n gedoeFoto's maken, enveloppen maken e.d. gaat hier nog meer tijd kosten en je raakt er maar zo weinig mee kwijt.
quote:
Haha. Jammer dat jouw jongste en mijn oudste zo dicht op elkaar zitten.quote:Op zondag 29 april 2012 22:13 schreef Meimeltje het volgende:
[..]Ja dat ritje vergeet ik nooit meer en ik ben er nog steeds heel blij mee en Dyon al helemaal
Heb jij niet nog iets nodig?
Het lag gewoon echt niet aan mij, het was de navigatiequote:Op zondag 29 april 2012 22:20 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Door jouw geklooi met de route waarschuw ik tegenwoordig iedereen tevoren.
Potverquote:Op zondag 29 april 2012 21:06 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Als je er speciaal voor het pakje naartoe gaat dan kun je je het ritje besparen Danic, ik heb 'm daar inderdaad gekocht(De Berenboot, zij verkopen nieuwe en tweedehandse kleding, ze zullen 'm er nog wel niet afgehaald hebben).
sgoe! (hij heeft sowieso een opknapbeurt nodig, dus als je er 1 voor zeer cheap vindt ben je prolly goedkoper uit)quote:Op zondag 29 april 2012 22:09 schreef mignonne het volgende:
Ohja! Ja maar ik wil er sowieso een paar. Ik wil ook een seizoenstafel in letterbak voor beneden en nog een bak voor t andere kind
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |