schijnbaar heb je wel de indruk gewekt dat je daar liever zitquote:Op zondag 29 april 2012 22:45 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik zeg helemaal niet dat ik liever alleen in een hok zit. Ik zit toevallig gewoon daar en dan krijg ik een dergelijke opmerking naar mijn hoofd geslingerd.
Niets, behalve het feit dat ik niet zomaar in mijn eentje naar een willekeurige plek toe ga.quote:Op zondag 29 april 2012 22:42 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Bij elke fokker woont iemand in de straat(volgens mij is mijn buurman er een, maar nog geen concrete aanleidingen..)
Er is zelfs een topic om anderen te ontmoeten (r en p? fhf?) dus je durft wel met iemand te praten dus daar ligt het probleem niet, wat houdt je ervan vrienden te maken?
Ja het is toevallig mijn favoriete plek om te werken. Ik zit dan lekker bij een groot raam. Verder zijn die hokken bij ons allemaal hetzelfde. Die andere grapjassen (waar ik het over had) zitten in hun eigen hok de hele dag MineCraft te spelen.quote:Op zondag 29 april 2012 22:47 schreef Maanvis het volgende:
[..]
schijnbaar heb je wel de indruk gewekt dat je daar liever zit
Daar heb je het al.. de minecraft speler verwijt een ander dat ie te veel achter de pc zit, wat voor waarde moet je daar nou aan hechten menquote:Op zondag 29 april 2012 22:50 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ja het is toevallig mijn favoriete plek om te werken. Ik zit dan lekker bij een groot raam. Verder zijn die hokken bij ons allemaal hetzelfde. Die andere grapjassen (waar ik het over had) zitten in hun eigen hok de hele dag MineCraft te spelen.
Ik ben wel eens uit geweest in mijn eentje. Mijn zusje en haar vrienden kwamen daar ook. Ze wisten heel goed wie ik was, maar ze verdomden het om mij er bij te betrekken. Ik heb die lui de hand geschud en verder zaten ze alleen maar te lullen met mijn zusje met hun rug naar mij toegekeerd. Na een half uur was ik vertrokken. Dat is inmiddels al weer een paar jaar geleden gebeurd en sindsdien ben ik nergens meer naar toe gegaan.quote:Op zondag 29 april 2012 22:53 schreef Life2.0 het volgende:
Waarom niet?
Dat deed ik vroeger toen ik 15 was ook niet hoor, want dat was raar en griezelig, tot je gewoon ergens heen wilt waar niemand anders heen gaat... en dan ga je gewoon!
En omdat je daar neit staat met hetzelfde kliekje mensen maak je zo een praatje met allerlei mensen.
Ben ook een keer naar een festival in het buitenland geweest, met de trein in mn up, en dan 3948 anderen die er overduidelijk heen gaan, praatje maken over hoe en wat, en dezelfde dag had ik een slaapplaats en eten geregeld voor de komende dagen..
En dan ben ik niet eens sociaal
Ze staan op mijn "haat"-lijstje. Contact minimaal houden als ik met ze samen moet werken en verder niks van ze aantrekken.quote:Op zondag 29 april 2012 22:54 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Daar heb je het al.. de minecraft speler verwijt een ander dat ie te veel achter de pc zit, wat voor waarde moet je daar nou aan hechten men
Op je 26e nog "haat"-lijstjes hebben.. Is dat niet wat kinderachtig?quote:Op zondag 29 april 2012 23:02 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ze staan op mijn "haat"-lijstje. Contact minimaal houden als ik met ze samen moet werken en verder niks van ze aantrekken.
Serieus, therapeut. You need it.quote:Op zondag 29 april 2012 23:02 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ze staan op mijn "haat"-lijstje. Contact minimaal houden als ik met ze samen moet werken en verder niks van ze aantrekken.
Ja zo werkt dat nie he, dat zijn haar vrienden, daar "hoor" jij ook niet tussen, waarom heb je toen niet egwoon zelf wat mensen aangesproken, en ben je nu vertrokken OMDAT je zus dr vrienden jou niets vonden?quote:Op zondag 29 april 2012 23:01 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik ben wel eens uit geweest in mijn eentje. Mijn zusje en haar vrienden kwamen daar ook. Ze wisten heel goed wie ik was, maar ze verdomden het om mij er bij te betrekken. Ik heb die lui de hand geschud en verder zaten ze alleen maar te lullen met mijn zusje met hun rug naar mij toegekeerd. Na een half uur was ik vertrokken. Dat is inmiddels al weer een paar jaar geleden gebeurd en sindsdien ben ik nergens meer naar toe gegaan.
Nu ik op een nieuwe sportclub zit gaat het weer iets beter qua omgang met andere mensen, maar daarvoor moest ik eerst door een diep dal gaan en lopen flippen richting mijn ouders.
Daar ben ik het mee eens. Ik vind ook dat ik geestelijk achterloop op "de rest". Ik heb gewoon een hekel aan mijn pesters, dat mag ik gerust hebben en ik mag daar op mijn eigen manier mee om gaan. Ik ga die mafkezen niet allemaal lopen knuffelen als ik ze tegenkom op straatquote:Op zondag 29 april 2012 23:04 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Op je 26e nog "haat"-lijstjes hebben.. Is dat niet wat kinderachtig?
Ze vinden me juist wel wat. Dat is het probleem nou net. Ik heb ze al veel vaker gezien. Laatst hielden we een feest met barbeque in de tuin en toen ging het allemaal wel okee. Er waren natuurlijk wel eens andere mensen die het vreemd vonden om mij te zien, omdat ze me niet kenden, maar dat "probleem" was snel gefixed door mij gewoon voor te stellen en toen was alles "koek en ei".quote:Op zondag 29 april 2012 23:07 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Ja zo werkt dat nie he, dat zijn haar vrienden, daar "hoor" jij ook niet tussen, waarom heb je toen niet egwoon zelf wat mensen aangesproken, en ben je nu vertrokken OMDAT je zus dr vrienden jou niets vonden?
Das dan ook weer doorgeslagen.quote:Op zondag 29 april 2012 23:16 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Daar ben ik het mee eens. Ik vind ook dat ik geestelijk achterloop op "de rest". Ik heb gewoon een hekel aan mijn pesters, dat mag ik gerust hebben en ik mag daar op mijn eigen manier mee om gaan. Ik ga die mafkezen niet allemaal lopen knuffelen als ik ze tegenkom op straat
Nee echt. Therapeut. Praat ermee. Je zit er duidelijk nog heel erg mee. And frankly, it's not making you look any more sane.quote:Op zondag 29 april 2012 23:16 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Daar ben ik het mee eens. Ik vind ook dat ik geestelijk achterloop op "de rest". Ik heb gewoon een hekel aan mijn pesters, dat mag ik gerust hebben en ik mag daar op mijn eigen manier mee om gaan. Ik ga die mafkezen niet allemaal lopen knuffelen als ik ze tegenkom op straat
Grappig, ik ben er niet mee begonnen en nou moet ik er mee stoppenquote:Op zondag 29 april 2012 23:22 schreef lucky_m3 het volgende:
[..]
Das dan ook weer doorgeslagen.
Is het niet een beter begin om je haat te verminderen.
Misschien levert het je iets op dat je nu niet ziet of verwacht?quote:Op zondag 29 april 2012 23:24 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Grappig, ik ben er niet mee begonnen en nou moet ik er mee stoppen
Ik hoef het in ieder geval niet voor mezelf te doen, want ik heb geen last van het feit dat ik bepaalde mensen niet mag.
jup,quote:Op zondag 29 april 2012 23:32 schreef Chloroform het volgende:
Hahaha godver wat triest.
"Ja maar, zij begonnen dus ik mag het ook!!1"
Bahbah.
Het is wel mogelijk ikzelf ben er het levende bewijs van. Dit betekend echter niet dat ik gelukkig ben. Ik heb liever een sociaal leven dan dat ik me hecht aan materiële zaken. Soms vraag ik me af of die kinderen in Sierra Leone die niets te eten hebben en samen voetballen met een krantenprop gelukkiger zijn dan ik omdat ze vriendjes van elkaar zijn. Ben ik ongelukkiger dan zij in mijn koopwoning en goede salaris maar van binnen verdrietig door eenzaamheid?quote:Op zondag 29 april 2012 22:23 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ik ken zo goed als geen mensen die én een goede carrière hebben én een sociaal isolement.
Hahah deze actie heb ik ook eens gedaan. Het pesten hield tijdelijk op maar het sociale isolement werd daardoor juist versterkt. Ze liepen met een boog om me heen ook mensen die neutraal naar me deden waren daarna bang van me.quote:Op zondag 29 april 2012 22:32 schreef Maanvis het volgende:
[..]
agressie helpt ook. iemand die met een baksteen tegen zijn kop is geslagen kijkt wel uit voordat ie je pest.
Ook herkenbaar. Het zijn de vrienden van mijn zusje niet van mij. Ze vinden haar leuk en zien mij niet als iemand die ze graag leren kennen maar ik ben voor hun slechts "de broer van..." Ik hoopte toen eigenlijk dat ik een netwerk zou opbouwen die vrienden van mijn zus hebben ook vrienden en zo breidt het zich uit. Steeds weer uithuilen en opnieuw vanaf 0 moeten beginnen is frustrerend ik weet het. Het goede nieuws: sinds een maand heb ik eindelijk wat succes geboekt met iemand van dit forumquote:Op zondag 29 april 2012 23:01 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Ik ben wel eens uit geweest in mijn eentje. Mijn zusje en haar vrienden kwamen daar ook. Ze wisten heel goed wie ik was, maar ze verdomden het om mij er bij te betrekken. Ik heb die lui de hand geschud en verder zaten ze alleen maar te lullen met mijn zusje met hun rug naar mij toegekeerd. Na een half uur was ik vertrokken. Dat is inmiddels al weer een paar jaar geleden gebeurd en sindsdien ben ik nergens meer naar toe gegaan.
Nu ik op een nieuwe sportclub zit gaat het weer iets beter qua omgang met andere mensen, maar daarvoor moest ik eerst door een diep dal gaan en lopen flippen richting mijn ouders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |