De wereld verandert, wij veranderen mee.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat geldt voor het merendeel van het VVD-electoraat momenteel vrees ik.
Dat heeft altijd voor het VVD electoraat gegolden, en zo niet werd men wel gehersenspoeld door de Telegraaf of de ANWB. Net zo goed als dat bij de PvdA voor de Volkskrant of de FNV geld.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat geldt voor het merendeel van het VVD-electoraat momenteel vrees ik.
Uw UI verandert ook.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:10 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De wereld verandert, wij veranderen mee.
De Telegraaf is inderdaad sinds Sjuul Paradijs er hoofdredacteur is ongeveer de minst liberale krant van Nederland.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:12 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Dat heeft altijd voor het VVD electoraat gegeolden, en zo niet werd men wel gehersenspoeld door de Telegraaf of de ANWB. Net zo goed als dat bij de PvdA voor de Volkskrant of de FNV geld.
Oranje koorts begint toe te slaan.quote:
De VVD is na het vertrek van Dijkstal ook een conservatieve partij.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:13 schreef remlof het volgende:
[..]
De Telegraaf is inderdaad sinds Sjuul Paradijs er hoofdredacteur is ongeveer de minst liberale krant van Nederland.
Vooral sinds het vertrek van Verdonk.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:14 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
De VVD is na het vertrek van Dijkstal ook een conservatieve partij.
Toen Verdonk er nog bij zat waren ze al conservatief, de liberale vleugel is al lam gemaakt tijdens/na het vertrek van Dijkstal.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:16 schreef remlof het volgende:
[..]
Vooral sinds het vertrek van Verdonk.
Toen Pim opkwam was het gedaan met de liberale koers van de VVD. Daar begon de verandering van liberaal naar conservatief.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:19 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Toen Verdonk er nog bij zat waren ze al conservatief, de liberale vleugel is al lam gemaakt tijdens/na het vertrek van Dijkstal.
Ja, dat klopt wel. Politiek opportunisme is de VVD altijd goed in geweest.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:20 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Toen Pim opkwam was het gedaan met de liberale koers van de VVD. Daar begon de verandering van liberaal naar conservatief.
quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:21 schreef Voorschrift het volgende:
Ach man, de VVD is bij lange na niet conservatief.
De CU/SGP/PVV/SP zijn conservatief, de rest niet.quote:
De VVD tegenwoordig ook, in ieder geval naar Nederlandse begrippen.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:24 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De CU/SGP/PVV/SP zijn conservatief, de rest niet.
Je kan niet tot in de eeuwigheid progressief zijn, we zijn al het land met de meeste vrijheden ter wereld, wat wil je in godsnaam nog meer allemaal? Lekker tegen anarchie aan lopen leunen?quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:26 schreef remlof het volgende:
[..]
De VVD tegenwoordig ook, in ieder geval naar Nederlandse begrippen.
Waar heb je die informatie vandaan? Volgens mij was afgelopen dinsdag de eerste keer dat deze samenkwamen hoor.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, ze hebben zelf ook gezegd hun economische specialisten al sinds vorig jaar regelmatig bij elkaar kwamen. En dan kan de PvdA qua zetelaantal ook wel een plan in elkaar zetten zoals ze ook hebben gedaan, maar dat zal voor VVD en CDA toch altijd lastiger zijn.
remlof moet even z'n gemoedsrust terugwinnen. Dat doet men door waarheden te verdraaien.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:28 schreef KermitKikker het volgende:
[..]
Waar heb je die informatie vandaan? Volgens mij was afgelopen dinsdag de eerste keer dat deze samenkwamen hoor.
Uit Pauw & Witteman van gisteravond.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:28 schreef KermitKikker het volgende:
[..]
Waar heb je die informatie vandaan? Volgens mij was afgelopen dinsdag de eerste keer dat deze samenkwamen hoor.
Beter achter je dan voor je. Maar het is wel schrikken ja.quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:33 schreef von_Preussen het volgende:
Vandaag trouwens enorme mazzel gehad, was onderweg op de Autobahn tussen Osnabrück en Bremen en kwam in een file terecht. Opeens hoor ik een klap en zie hoe er schuin achter de auto achter mij een andere auto met gekrulde motorkap en rook uit het motorcompartiment tot stilstand was gekomen.
Gelukkig zag ik iedereen meteen uitstappen, dus zal het tot blikschade beperkt gebleven zijn. Maar ik heb nog niet eerder meegemaakt dat er direct achter mij een ongeluk gebeurd.
Dat vind ik interessant, want ik heb zoiets daar niet gehoord. Zou je kunnen aangeven op welk tijdstip dit wordt gezegd?quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Uit Pauw & Witteman van gisteravond.
Ik heb het meerdere keren gehoord, niet alleen in P&W. En het verbaast me ook niet, waarom zou je als oppositiepartijen niet af en toe overleggen?quote:Op zaterdag 28 april 2012 21:36 schreef KermitKikker het volgende:
[..]
Dat vind ik interessant, want ik heb zoiets daar niet gehoord. Zou je kunnen aangeven op welk tijdstip dit wordt gezegd?
http://pauwenwitteman.var(...)9a67bdaeffc2e7bd93b4
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |