Veel beterschap, en trek je niets aan van die aandachttrekkers.quote:Op donderdag 26 april 2012 17:25 schreef snakelady het volgende:
Overigens voel ik me niet zielig , maar ben 2 dagen geleden geopereerd aan een gat tussen mijn buik spieren van ongeveer 10 x6 cm, heb nu een wond van 30cm op mijn buik, mag 2 weken niet uit bed, best klote dus. Maar nu wordt ik op msn aangesproken door iemand die de griep heeft, dat is ook best vervelend maar hij typt ook dingen als ' je hebt geen idee hoe slecht ik me nu voel en ik hoop dat je dat nooit komt te weten' dus ik zeg dat ik me ook niet zo geweldig voel op het moment maar heel dankbaar ben voor de morfine. Reageert hij " geloof me, ik voel me beroerder dan jij" WTH , dat kan hij toch niet weten? Het is verdomme geen wedstrijd. Ik snap dat soort mensen echt niet.
Inderdaad, net of het iets is om trots op te zijn, het is geen oorlogswond.quote:Op donderdag 26 april 2012 22:18 schreef Pharkus het volgende:
Sowieso mensen die altijd een overtreffende trap moeten op zoeken....
Thnx.quote:Op donderdag 26 april 2012 22:21 schreef AndreaW het volgende:
[..]
Veel beterschap, en trek je niets aan van die aandachttrekkers.
Wie heeft er lipo gehad?quote:
Ik jank niet, ik vind het gewoon vreemd dat sommige mensen zieliger gevonden willen worden.quote:Op donderdag 26 april 2012 22:46 schreef HSG-BOMBER het volgende:
TS is toch al 30 of zo? En dan nog steeds janken over een opmerking op MSN?
quote:Op donderdag 26 april 2012 17:29 schreef HiddenResponse het volgende:
Gadver een man die klaagt over hoe ziek hij wil niet is. Echt een hekel aan.
Succes met herstellen.
Het is dat ik op mijn telefoon zit, maar ten eerste leer eens lezen en ten tweede, kijk voor de grap eens in een eerder topic van me over zenuwen, daar staat een foto van mijn lichaam, ik had en heb geen pens, had alleen verneukte buikspieren.quote:Op donderdag 26 april 2012 23:06 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Jij om die pens weg te krijgen toch?
oh oke dan heb ik het foutquote:Op donderdag 26 april 2012 23:08 schreef snakelady het volgende:
[..]
Het is dat ik op mijn telefoon zit, maar ten eerste leer eens lezen en ten tweede, kijk voor de grap eens in een eerder topic van me over zenuwen, daar staat een foto van mijn lichaam, ik had en heb geen pens, had alleen verneukte buikspieren.
Dit topic Te veel zenuwen!!quote:
Hoe kom je aan verneukte buikspieren?quote:Op donderdag 26 april 2012 23:08 schreef snakelady het volgende:
[..]
Het is dat ik op mijn telefoon zit, maar ten eerste leer eens lezen en ten tweede, kijk voor de grap eens in een eerder topic van me over zenuwen, daar staat een foto van mijn lichaam, ik had en heb geen pens, had alleen verneukte buikspieren.
Had ik nog nooit van gehoord, weer iets geleerdquote:Op woensdag 18 april 2012 14:55 schreef snakelady het volgende:
[..]
Komt vrij veel voor na een zwangerschap, wordt ook wel een diastase genoemd alleen meestal zijn ze niet zo groot en gaan ze vanzelf weer weg.
Alleen heb ik het zonder dat ik het wist erger gemaakt door vrij snel na de bevalling weer intensief te gaan sporten waardoor de uiteindes van de buikspieren zijn gaan krullen.
quote:Op donderdag 26 april 2012 20:06 schreef Prins_Eerlijk het volgende:
[..]
Mijn opa had dat ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.___!!
Heaven is a place on earth with you
ja jij bent altijd zieliger, dat weten we.quote:
Idd, we voelen ons beide klote, wie zich zieker voelt doet er toch niet toe? En dank je.quote:Op vrijdag 27 april 2012 00:48 schreef jcdragon het volgende:
Beterschap! En ziekte is subjectief. Hij voelt zicht beroerd en jij waarschijnlijk ook.
Inderdaad. Ik zou beide aandoeningen niet willen hebben.quote:Op vrijdag 27 april 2012 00:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Idd, we voelen ons beide klote, wie zich zieker voelt doet er toch niet toe? En dank je.
Ja ik wilde eigenlijk zeggen je bent een vieze vuile hoeren hypocriet in dezenquote:Op vrijdag 27 april 2012 00:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Idd, we voelen ons beide klote, wie zich zieker voelt doet er toch niet toe? En dank je.
pardon? Waarom?quote:Op vrijdag 27 april 2012 00:53 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ja ik wilde eigenlijk zeggen je bent een vieze vuile hoeren hypocriet in dezen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |