O ja, zo was hetquote:Op donderdag 26 april 2012 22:10 schreef Leandra het volgende:
Het was tot 1 juli vorig jaar gewoon 6% hoor... al eeuwen, maar ze hebben het per 1-7-11 tijdelijk verlaagd naar 2% en dat tijdelijke zou voor een jaar zijn, met als doel de vastzittende woningmarkt een boost te geven.
Dat heeft geen effect gehad, want de woningmarkt zit nog vaster dan men dacht, maar als je nu die tijdelijke korting inderdaad gaat opheffen dan wordt er voorlopig helemaal niets meer verkocht.
Mijn Samsung heeft een knopje vernieuwen in het uitklapmenu, het zal wel iets heel simpels zijn op de iPad, maar je moet het wel wetenquote:Op donderdag 26 april 2012 22:11 schreef Leandra het volgende:
Nee, ik heb geen iPad, mijn Nokia heeft bovenin de pagina een rondje met daarin een kruisje maar als ik er op druk dan komt er een rond pijltje en dan vernieuwt hij.
Ja dat klopt, maar dat is alleen als ik in een topic zitquote:Op donderdag 26 april 2012 22:24 schreef Lienekien het volgende:
Onderaan staat een icoontje, naast de paginanummers. Een pijltje dat rond gaat.
Of bovenaan rechts naast de adresregel.
En rechts naast de adresregel?quote:Op donderdag 26 april 2012 22:28 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ja dat klopt, maar dat is alleen als ik in een topic zit
1000 maal dank Edward, die was ik vergetenquote:
quote:Op donderdag 26 april 2012 22:33 schreef Lienekien het volgende:
Je weet ook hoe je snel weer naar boven aan de pagina komt?
Even tikken op de statusbalk. Dat is het balkje helemaal bovenaan, waarin de tijd staat.quote:
Verrek! Dat scheelt een scrollvingerquote:Op donderdag 26 april 2012 22:37 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Even tikken op de statusbalk. Dat is het balkje helemaal bovenaan, waarin de tijd staat.
Scheelt scrollen.
Voor de bejaardengym?quote:Op donderdag 26 april 2012 22:34 schreef sacha het volgende:
[..]
1000 maal dank Edward, die was ik vergeten![]()
*filmpje in muzak map stopt*
Dit ding is van mijn man en ik heb hem ingepikt, want hij is er toch niet, maar om een beetje lekker te internetten geef ik toch de voorkeur aan mijn laptop.quote:
Ik leef nogquote:Op donderdag 26 april 2012 21:03 schreef Mickeys het volgende:
Hefvun allemaal.... tijd om richting mandje te gaan... en ik wil helemaal niet, het is hier vaak pas laat gezellig en ik mis Karzai ook al een tijdje... zou die nog leven? Koninginnedag komt nl met rasse schreden dichterbij
Mijn laptop verzamelt stof.quote:Op donderdag 26 april 2012 22:44 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dit ding is van mijn man en ik heb hem ingepikt, want hij is er toch niet, maar om een beetje lekker te internetten geef ik toch de voorkeur aan mijn laptop.
Ben je nu met mij aan het flirten?quote:Op donderdag 26 april 2012 22:55 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Hoe eeneen [ afbeelding ] vangt.
Jij gebruikt dus wel liever je iPad i.p.v. Je laptop.quote:
http://piv.pivpiv.dk/quote:Op donderdag 26 april 2012 22:55 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Hoe eeneen [ afbeelding ] vangt.
En jij bentquote:
Ja, zeker voor even de mail checken, het nieuws lezen, FOK!ken en online shoppen. Op de bank of in bed.quote:Op donderdag 26 april 2012 23:15 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Jij gebruikt dus wel liever je iPad i.p.v. Je laptop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |