Als ze dat congres nou eens afschaffen houden ze nog geld over voor de zorg.quote:Op maandag 23 april 2012 21:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, ik kan met 40% korting naar Utrecht met de dalurenkaart gefinancierd door mijn baas
En jullie beleid voor meer belastingen rijken,directeuren etc. Dat gaat pas wat kosten, de directeuren en management team van bedrijven zijn de initiatief nemers om meer omzet te draaien, en als je ze nog meer kort op hun salaris en bonussen. Dan wordt de werklust voor hun ook wel een stuk minder, En dat gaat ook gevolgen hebben.quote:
Jawel, beneden-modalen en allochtonen.quote:Op maandag 23 april 2012 21:45 schreef remlof het volgende:
[..]
We zetten in ieder geval niet hele bevolkingsgroepen weg als minderwaardig.
Onzin: http://nu.pvda.nl/standpuntenquote:Op maandag 23 april 2012 21:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jawel, beneden-modalen en allochtonen.
De zieligheidsstempel is net zo denigrerend als de PVV.
Ditquote:Op maandag 23 april 2012 21:46 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jawel, beneden-modalen en allochtonen.
De zieligheidsstempel is net zo denigrerend als de PVV.
Rijken zijn al rijk genoegquote:Op maandag 23 april 2012 21:45 schreef Prullenbak6 het volgende:
[..]
En jullie beleid voor meer belastingen rijken,directeuren etc. Dat gaat pas wat kosten, de directeuren en management team van bedrijven zijn de initiatief nemers om meer omzet te draaien, en als je ze nog meer kort op hun salaris en bonussen. Dan wordt de werklust voor hun ook wel een stuk minder, En dat gaat ook gevolgen hebben.
Ik lees alleen maar "Zieluuuuuuuuuuuuuug die mensen, zieluuuuuuuuuug!"quote:
Lekker kort door de bocht.quote:Op maandag 23 april 2012 21:48 schreef Paul het volgende:
[..]
Rijken zijn al rijk genoeg
Het moet eerlijker!
Eerlijker
Dan heb je het niet gelezen.quote:Op maandag 23 april 2012 21:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik lees alleen maar "Zieluuuuuuuuuuuuuug die mensen, zieluuuuuuuuuug!"
Je weet dat wij gelijk hebben en daarbij Remlof was altijd Admin en ik ben weblogger, dus hee, ik zou ons maar eens wat serieuzer nemen als ik jou was.quote:Op maandag 23 april 2012 21:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik lees alleen maar "Zieluuuuuuuuuuuuuug die mensen, zieluuuuuuuuuug!"
quote:
Ik lees (als een ware intellectueel) altijd tussen de regels door.quote:
Mee eensquote:Op maandag 23 april 2012 21:27 schreef Paul het volgende:
[..]
Ja want!!!!!!!!
Iedereen moet gelijke kansen krijgen. Dus ook als je minder geld hebt, moet je een goede opleiding kunnen volgen en een goede baan kunnen vinden. Het is iemands eigen verantwoordelijkheid of je die kansen ook benut, natuurlijk.
Dat zie ik los van elkaar, topsalarissen die stijgen en meer daklozen en armoede. Geld genereert geld, als de topsalarissen stijgen dan is er bij een gezond bedrijf ook groei voor de midden en lagere inkomens. Groeiende salarissen zijn goed voor de economie.quote:Eerlijk delen van de welvaart die we samen opbouwen. Er mogen best verschillen van inkomen zijn, maar de sterkste schouders kunnen en moeten wel de zwaarste lasten dragen. Meer daklozen en armoede in Nederland betekent dat we de verkeerde kant opgaan, helemaal als je ziet dat de topsalarissen heel hard stijgen.
Dat wil iedereen, maar iedereen geeft er een andere inuvlling aan, iets zegt me dat ik er een andere visie heb op Verantwoord, Toekomstgerischt en Balansquote:Een land, een stad moet Verantwoord groeien. Toekomstgericht. Ogen naar voren. Vertrouwen in wat komen gaat. Stilstaan is achteruitgaan. Werken aan meer welvaart. We zijn geen museum. Maar groeien moet wel in balans, in harmonie met de natuur, de mensen, de omgeving, de geschiedenis, de cultuur.
De goede kant op? Amsterdam als voorbeeld zeker, die mooie stad gaat naar de knoppen onder het bestuur van de PvdA. De goede kant op? Nog een mooi voorbeeld is Aleid van Utrecht. Verder is minder bestuur en minder regels ook een vorm van bestuur, die ook nog eens stukken goedkoper is.quote:Geloof in een stuurbare samenleving. Je kunt vanuit de politiek lang niet alles beďnvloeden. De samenleving is niet helemaal maakbaar zoals je wilt. Maar je kunt wel sturen. Zorgen dat het de goede kant opgaat. De PvdA gaat dat niet uit de weg, ook als het moeilijk is.
Respect voor iedereen en alles wat er is, maar ondertussen de 1,6 miljoen Wilders stemmers schofferenquote:Dromen is goed, maar een stad is geen luchtkasteel, er moet ook bestuurd worden. Dat kan alleen als je principes en idealen realistisch in de praktijk brengt, met respect voor iedereen en alles wat er is. De PvdA is een partij die op een haalbare manier aan een betere samenleving. Dromen is goed, doen is beter.
Mwah bestuurders moeten besturen en niet hun koppie naar de waan van de dag laten waaien. Gewoon 4 jaar doen waarvoor je betaald wordt en niet voor iedere natte scheet het volk raadplegen. Luister wel eens naar mensen die verstand van zaken hebben ook al hebben ze een andere visie dan je idealen.quote:Mensen willen meer betrokken worden bij beslissingen die belangrijk voor ze zijn. Eens in de 4 jaar naar de stembus is te weinig in de 21 e eeuw. De democratie moet worden verbeterd, bestuurlijke vernieuwing heet dat. De PvdA heeft nog geen afgerond standpunt over hoe dat precies moet, maar is er wel mee bezig. Betrek de mensen voordat je beslissingen neemt, in plaats van alleen maar achteraf bij beroep en bezwaar.
Mee eens maar dus ook geen positieve discriminatie.quote:Iedereen heeft gelijke rechten en plichten, ongeacht geloof, ras, sexuele geaardheid, geslacht. In feite artikel 1 van de grondwet in Nederland; dat zou dus vanzelfsprekend moeten zijn. Maar soms hoor je politici zeggen dat mensen met een bepaald geloof of ras of sexuele geaardheid andere rechten en plichten hebben. Dat is onverteerbaar en dat vindt iedereen in de PvdA die ik ken.
Bouwt aan meer democratie, net hadden ze nog geen visie erop hoe het moest. Meer welvaart? Heb ik niet gelezen hoe ze dat gaan bieden.quote:De PvdA is kortom een progressieve, realistische, sociale en democratische beweging die bouwt aan meer democratie, meer welvaart en een betere toekomst voor iedereen!
Jij en Remlof. Mooi dat idealisme.quote:
Kom naar onsquote:Op maandag 23 april 2012 21:55 schreef tong80 het volgende:
[..]
Jij en Remlof. Mooi dat idealisme.
Ik ben wel naar de SP overgestapt. Met pijn in mijn hart.
alsof het ook maar iets uitmaakt wat wij willenquote:Op maandag 23 april 2012 21:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, dat verwacht je niet in dit subforum hč...
Pas op, straks ketent hij zich aan je auto.quote:
Ja, maar op basis van de TT wist je al dat dit een leuk topic zou worden.quote:Op maandag 23 april 2012 21:56 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
alsof het ook maar iets uitmaakt wat wij willen
Neuh die is over 4 jaar commissaris bij Essent / Vatteval.quote:Op maandag 23 april 2012 21:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Pas op, straks ketent hij zich aan je auto.
Ik heb alle respect voor remlof.quote:
Doe eens normaal manquote:Op maandag 23 april 2012 22:04 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik heb alle respect voor remlof.
Maar 0,0 voor PvdA'ers.
En ik ben lid van de meest asociale partij van Nederland.quote:Op maandag 23 april 2012 22:05 schreef Paul het volgende:
[..]
Doe eens normaal manWat heb je tegen ons
Wij zijn de meeste sociale partij van NL ja
en de SP dan?quote:Op maandag 23 april 2012 22:05 schreef Paul het volgende:
[..]
Doe eens normaal manWat heb je tegen ons
Wij zijn de meeste sociale partij van NL ja
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |