Helaas niet.quote:Op maandag 23 april 2012 13:58 schreef Angelof9 het volgende:
Die bonusodchters, krijg je daar een gratis mini bij?
mijn hersenpan-la-creative kan het er wel van bakken.... maar een echt echt hartje is het niet.quote:Op maandag 23 april 2012 13:27 schreef trui het volgende:
ik zie de hartjes er wel in hoor! ♥ hij staat ook al heel lang op mijn nog-eens-te-haken lijstje.
Zelfs danquote:Op maandag 23 april 2012 13:38 schreef Angelof9 het volgende:
Ik heb die dingen gewoon aan mijn sleutelbos hangen. Raak ze nooit kwijt!
[ afbeelding ]
Bonusdochters?quote:Op maandag 23 april 2012 13:56 schreef MizzEnroe het volgende:
[..]
Die dingen raak ik ook altijd kwijt, mede omdat mijn vriend en mijn bonusdochters die van mij lenen en nooit teruggeven. Grr.
zouzomaarkunnen, softfun van scheepjes is een mengsel van katoen en acryl. heerlijk zacht en geen gekriebel. maar net wat lichter en soepeler dan puur katoen. dat lijkt me wel iets voor je zus & neefje. maar 't is wel aan de prijs (bijna 3 euro per bolletje van 50 g).quote:Op maandag 23 april 2012 12:23 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
Ik heb even een vraag over een babydekentje: ik wil een grote granny square maken voor mijn toekomstige neefje. Nou is mijn zus panisch voor alles wat ook maar enigzins wollig/kriebelig is maar ik wil er toch 1 maken dus dacht ik aan katoen(bv phildar cotton)
word dit niet te stug? En hoeveel bollen zou ik ongeveer nodig hebben (ik haak nooit met katoen dus kan het nog niet echt inschatten)
Of kan ik er dan beter een lakentje aan naaien, ik ben alleen bang dat dat niet heel mooi word (dat het lakentje gaat flodderen)
Op de naaimachine maak ik ook maar een wrap voor de kleine, dat kriebelt in iedergeval niet!
quote:Op maandag 23 april 2012 15:17 schreef trui het volgende:
ik denk dat dat best wat scheelt, Bakkiedoen. Saskia is toch meer vergelijkbaar met Zeeman-Royal dacht ik althans?
muck, ik neem aan dat bonus hier een positieve benaming voor 'stief-' is.
Oei, dat word dan wel wat prijzig voor een dekentje waarvan ik niet weet of ze het wel gaat gebruiken. Ik hou het maar bij de Zeeman wol, is iets minder erg als er niks mee gedaan word!quote:Op maandag 23 april 2012 15:20 schreef trui het volgende:
[..]
zouzomaarkunnen, softfun van scheepjes is een mengsel van katoen en acryl. heerlijk zacht en geen gekriebel. maar net wat lichter en soepeler dan puur katoen. dat lijkt me wel iets voor je zus & neefje. maar 't is wel aan de prijs (bijna 3 euro per bolletje van 50 g).
Ik schoot echt keihard in de lach!quote:Op maandag 23 april 2012 13:58 schreef Angelof9 het volgende:
Die bonusodchters, krijg je daar een gratis mini bij?
en impact van Phildar?quote:Op maandag 23 april 2012 15:46 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
[..]
Oei, dat word dan wel wat prijzig voor een dekentje waarvan ik niet weet of ze het wel gaat gebruiken. Ik hou het maar bij de Zeeman wol, is iets minder erg als er niks mee gedaan word!
hihi echt?quote:Op maandag 23 april 2012 17:57 schreef Aruna het volgende:
Hadden jullie op marktplaats gezien dat het patroon van het Afrikaanse vaasje er voor 3 euro op staat![]()
Wie komt er uit Winkel
Ik vind'm ook leukquote:Op maandag 23 april 2012 10:50 schreef MizzEnroe het volgende:
Ik heb wel een kit gevonden voor een gebreide leguaan. Echt super mooi vind ik hem niet.
met welke haaknaald haak je dan? ik haak nu alles met 2,5 en behoorlijk strak, dus misschien is dit iets voor mij, dan wordt het iets groter...quote:Op maandag 23 april 2012 15:22 schreef Lijnloos het volgende:
Ik ken ook iemand die een gestreeptvaasje maakt met Saskia, maar ook heeeeeel strak haakt (en met een 3,5 naald)... maar ik had het idee dat die niet heel groot werd. Maar mijn referentiekader is misschien ook wat wazig nu ik met die Creative Cotton werk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |