Dank!quote:Op zondag 22 april 2012 17:42 schreef YUR het volgende:
[..]
Waarom wacht je dan ook op een trein met honger? Wacht dan eventjes op een trein die net gegeten heeft...
Mooie tijd
Ja.. Het herinnerde me weer helemaal waarom ik niet zo goed op gym was. M'n zusje zit in het examenjaar van de HAVO, oh, the flashback...quote:Op zondag 22 april 2012 17:31 schreef GotC het volgende:
Wat een gekken Guppyfriend.. Je zou hopen dat sportleraren beter wisten
Nope. Nouja, Nike sponsort geen enkele hardloopwedstrijd meer in Nederland, Dam tot Damloop heeft nu ook Asics als hoofdsponsor. Maar vroeger was het inderdaad de Nike Hilversum City Run.quote:Op zondag 22 april 2012 18:57 schreef Viking84 het volgende:
Slacker. Was het niet gewoon de Nike City Run?
Niet 'over'quote:Op zondag 22 april 2012 18:37 schreef motorbloempje het volgende:
Ja, godsamme. Zit nog/weer met een gigantisch naar gevoel door brandend maagzuur. Hopen dat 't binnen nu en een half uur voorbij is, anders de loop naar morgen verschuiven, wat op zich ook geen kwaad zou kunnen qua tijdsindeling. Wil er niet langer dan 3 dagen tussen hebben zitten, en m'n laatste loop was vrijdag.
Bah.
Een beetje goede aanvoerder van de groep laat iedereen zijn eigen tempo lopen, draait op een gegeven moment met de koplopers om om de achterblijvers op te halen zodat de groep weer bij elkaar isquote:Op zondag 22 april 2012 16:47 schreef Guppyfriend het volgende:
Lopen die docenten iedereen op te jagen. Hup hup, sneller, doorlopen, bij de groep blijven. Ik heb dus op een gegeven moment maar tegen die man gezegd dat ik voor mezelf loop en niet voor een goede tijd. Het moet wel leuk blijven. Jamaar ik moest bij de groep blijven, want verdwalen en zulks![]()
Zo ging het inderdaad bij de Start to Run les welquote:Op zondag 22 april 2012 20:29 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Een beetje goede aanvoerder van de groep laat iedereen zijn eigen tempo lopen, draait op een gegeven moment met de koplopers om om de achterblijvers op te halen zodat de groep weer bij elkaar is
Hartlopen?quote:Op zondag 22 april 2012 20:10 schreef Wiehoe het volgende:
Weer erg geluk gehad vanavond. Mooi tussen de buien door even een klein uurtje kunnen hartlopen. 8,16km in 50 minuten. Nu de welverdiende douche.
inderdaad Gup, het is zo simpelquote:Op zondag 22 april 2012 20:31 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Zo ging het inderdaad bij de Start to Run les weldat beviel me een stuk beter
ja, in plaats van Spieren voor spieren....harten voor hartenquote:
Ik had op een gegeven moment ook echt zin om die docent op z'n bek te meppenquote:Op zondag 22 april 2012 20:32 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
inderdaad Gup, het is zo simpel
De looproute hier in het park is van de Hartstichtingquote:Op zondag 22 april 2012 20:33 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ja, in plaats van Spieren voor spieren....harten voor harten
Een beetje hardloper loopt met z'n hartquote:Op zondag 22 april 2012 20:33 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ja, in plaats van Spieren voor spieren....harten voor harten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja doei.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |