Zoals Moterbloempje al zegt en verder heb ik het idee dat Renate wat meer de zweep er over legt...als ik het aantal lessen naast elkaar leg tenminste. Bij Renate heb je meer keus omdat ze ook van dezelfde 0-5km een easy en een medium variant heeft. De easy variant is korter dan de Evy 5km variant. Daarnaast heb je bij Renate ook nog de keuze uit een 4mijl ( ook weer medium en een easy) en uiteraard een 5-10km ( easy en gewoon). Tot slot heeft RW ook een 15km serie maar dat is maar 1 serie. Verder heeft iedere serie afgezien van de 15km een korte serie 'onderhoud'.quote:Op vrijdag 20 april 2012 14:17 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Is er veel verschil in gebruik tussen evy en wennemars?
Ik ga ze allebei eens luisteren want muziek als van bieber is niks voor mijquote:Op vrijdag 20 april 2012 15:32 schreef Liesje68 het volgende:
[..]
Zoals Moterbloempje al zegt en verder heb ik het idee dat Renate wat meer de zweep er over legt...als ik het aantal lessen naast elkaar leg tenminste. Bij Renate heb je meer keus omdat ze ook van dezelfde 0-5km een easy en een medium variant heeft. De easy variant is korter dan de Evy 5km variant. Daarnaast heb je bij Renate ook nog de keuze uit een 4mijl ( ook weer medium en een easy) en uiteraard een 5-10km ( easy en gewoon). Tot slot heeft RW ook een 15km serie maar dat is maar 1 serie. Verder heeft iedere serie afgezien van de 15km een korte serie 'onderhoud'.
Over de verschillen in opbouw kan ik niet goed oordelen want ik ben heel snel over gestapt naar RW vooral vanwege de muziek.
Dat is moeilijk te zeggen... hier op dit forum hebben mensen al een erg wisselende hartslag.quote:Op vrijdag 20 april 2012 16:01 schreef Mixende_match het volgende:
Ik ga beginnen met les 1 van Evy. Hoe hoog moet mijn hartslag gemiddeld ongeveer zijn?
Thx! Het ging redelijk, ik moest bij 2 'hardloopsessies' eventjes rustig lopen want uitgeput haha.quote:Op vrijdag 20 april 2012 16:04 schreef Liesje68 het volgende:
[..]
Dat is moeilijk te zeggen... hier op dit forum hebben mensen al een erg wisselende hartslag.
Misschien kun je beter uitgaan van de 'praattest' , dus kun je niet praten tijdens het lopen dan ga je te hard...
ennuh...welkom... en succes!
Ik word kei vrolijk van dat nr hahaquote:Op vrijdag 20 april 2012 16:01 schreef Liesje68 het volgende:
I take your word for it!![]()
Kan er 'helaas' niet zelf over oordelen...
Er zullen ook mensen zijn die YMCA behoorlijk fout vinden
Ik ook...quote:Op vrijdag 20 april 2012 17:16 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik word kei vrolijk van dat nr haha
Hop Hop.quote:Op vrijdag 20 april 2012 17:31 schreef motorbloempje het volgende:
Zit een partij te gapeneven wat water naar binnen werken dan kijken of ik mezelf nog in m'n hardloopkleren ga krijgen vandaag
Ik moet mezelf regelmatig inhouden om t niet uit te proesten inderdaad. Mja zelfs de slechtste nummers zing je op den duur meequote:Op vrijdag 20 april 2012 15:58 schreef motorbloempje het volgende:
Ik vond het foute gehalte van Evy's muziek altijd juist wel grappig![]()
"Oooooowhooohooo Jealousy!"
Om te janken zo slechtMaar dat maakte het voor mij dan weer positief hilarisch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |