Als er nou eens wat beter gemoderdeerd werd op dit pannekoekenforum was ik er al helemaal niet meer.quote:Op zondag 15 april 2012 22:16 schreef Renesite het volgende:
NIet schrikken mensen: deze persoon is er maar eenmalig.
Ow. Jeetje. Even Benny roepen.quote:Op zondag 15 april 2012 22:21 schreef benchMarc het volgende:
[..]
Als er nou eens wat beter gemoderdeerd werd op dit pannekoekenforum was ik er al helemaal niet meer.
Scheer je weg.. anders ga ik hier confronteerde foto's van je moeder neerzetten!quote:Op zondag 15 april 2012 22:21 schreef benchMarc het volgende:
[..]
Als er nou eens wat beter gemoderdeerd werd op dit pannekoekenforum was ik er al helemaal niet meer.
Een hond neemt normaal gesproken met zeeeer weinig al genoegen.quote:Op zondag 15 april 2012 22:27 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Goddank niet, zou m'n hond er nog van af schoppen!
Hahaha, jij bent toch degene die 'kankerkachel' plaatjes plaatst om een mod te triggeren ze te verwijderenquote:Op zondag 15 april 2012 22:32 schreef benchMarc het volgende:
Wat een praat, en dat voor een moderator... Er was een tijd dat het er iets fatsoenlijker aan toe ging, maar dat was nog voor jullie tijd
Hoe bedoel je, toen ik er niet was? Volgens mij kun je mijn regdatum gewoon zien. Dat stamt nog ver uit de tijd voor onze vrind Kees in het programma kwam.quote:Op zondag 15 april 2012 22:38 schreef Renesite het volgende:
[..]
Hahaha, jij bent toch degene die 'kankerkachel' plaatjes plaatst om een mod te triggeren ze te verwijderen! De tijd dat dat banbaar was is dénk ik in de periode geweest dat jij er niet was.
Maar goed, even goede vrienden maat
Ik doel op je aantal postings in combinatie met je registratiedatum. Daar zit nogal een wereld van verschil in waardoor je de scherpte nooit echt hebt mee kunnen maken.quote:Op zondag 15 april 2012 22:51 schreef benchMarc het volgende:
[..]
Hoe bedoel je, toen ik er niet was? Volgens mij kun je mijn regdatum gewoon zien. Dat stamt nog ver uit de tijd voor onze vrind Kees in het programma kwam.
Maar het is goed om de scherpte van de mods te beproeven.
OMG x 100quote:Op zondag 15 april 2012 22:07 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Ja... vorig jaar heeft dat 1 stel gedaan
Dan was ze vast in deze staat:
[ afbeelding ]
Dogie of dougie. Hahaquote:Op maandag 16 april 2012 07:50 schreef iBenny het volgende:
Rene, wat moet je tekening voorstellen? Verder dan "dog..." kom ik niet
gelukt?quote:Op maandag 16 april 2012 11:58 schreef PatriQue89 het volgende:
Hoe kom ik achter mijn wachtwoord van mijn wifi?
probeer eens 192.168.1.1 in te vullen in de adreabalk op je computerquote:Op maandag 16 april 2012 15:35 schreef PatriQue89 het volgende:
Volgens rene zou mij ip-adres onderop mijn router staan, maar dat staat ie niet..
doet ie niet!quote:Op maandag 16 april 2012 15:37 schreef iBenny het volgende:
[..]
probeer eens 192.168.1.1 in te vullen in de adreabalk op je computer
Tjuus!!!quote:
moi!quote:Op maandag 16 april 2012 16:27 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Tjuus!!!
Patrique, welk 'zwaaiwoord' gebruiken jullie in het Noorden? Ook iets van "Joe"?
Moi.quote:Op maandag 16 april 2012 16:27 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Tjuus!!!
Patrique, welk 'zwaaiwoord' gebruiken jullie in het Noorden? Ook iets van "Joe"?
Zo'n modem die ook meteen een router isquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |